Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!! fórum

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 24. 22:50
igazatok van...beszéltem vele...nagyon bunkón viselkedett...tényleg nem ő az igazi számomra...be kell ismernem....nagyot csalódtam benne...
2009. aug. 24. 20:12

Igen...hidd el nem az a normális kapcsolat (életre szóló), ahol 16 évesen, hogy alig kezdődött el az életed, már a barátoddal problémázol.

Azt hiszed nem jön jobb? :)

Nála ezerszer jobb! Csak nem tudod.

2009. aug. 24. 19:58
tudod ha nálam idősebbek,sőt még egy férfi is azt ja vasólják hogy hagyd ott én biztos halgatnék rájuk.Ha meg nem fogadod meg akkor ne kérj tanácsot.
2009. aug. 24. 18:47
:S:S... de én nem vagyok férjnél...ő csak a barátom...azt mondta,hogy ő addig vár rám ameddig csak kell,mert mondtam neki,hogy én még nem vagyok erre felkészülve és mikor megakartam vele tenni azt mondta,hogy még nem,mert nem érzi azt,hogy tényleg akarnám,csak őt akarom kielégíteni...:S:S
23. mona180 (válaszként erre: 18. - Boccykaa)
2009. aug. 24. 18:02

szakits vele minnél gyorsabban az én férjem is 26éves hidd el az a srác nem illik hozzád korban neki te csak egy dologra kelllesz és ha megkapta ő fog szakitani veled. tudom milyen nehéz szakitani a férjem miatt egy 5éves kapcsolatot hagytam ott nem volt könnyű. légy bátor és lépj ki ebből ha vele maradsz csak szenvedni fogsz

és lehet hogy barátaid sem lesznek velem igy volt az előző mindenkit elüldözött. vége lett és visszakaptam a barátaim.hidd el jobb ha még most kilépsz ebből a kapcsolatból és vissza se nézz

2009. aug. 24. 17:59
köszike a bíztatást... :)
21. d3c6e89fee (válaszként erre: 20. - Boccykaa)
2009. aug. 24. 17:58
Na akkor hajrá:))
2009. aug. 24. 17:56
megpróbálok mindent,hogy megmentsem a kapcsolatunkat,ez lesz az első lépés...
2009. aug. 24. 17:54
Akkor meg ülj le vele és komolyan mondd el neki, h mi a problémád és, hogy neked ez igy nem jó, te boldog szeretnél lenni és nem pedig állandóan veszekedni. Ha nem ért belőle, akkor nem sok mindent tudsz csinálni.
2009. aug. 24. 17:50

hát én is így vagyok vele...szeretem ha fiúk vesznek körbe,de flörtölni csak azzal akivel tényleg komolyan gondolom a dolgokat...bulizni sem nagyon járok,max ilyen házibulikba...

eszméletlenül nehéz döntenem,mert nagyon megbánnám,ezt tudom

sokszor beszéltünk már a szakításról is,de azt mondta,hiába szakítanánk először elcsattanna egy csók,aztán kettő és megint összejönnénk,mert szeretjük egymást és nem bírnánk ki egymás nélkül..és tudom,hogy így van,ezért nem látom értelmét a szakításnak... :S

17. judy47 (válaszként erre: 5. - Boccykaa)
2009. aug. 24. 17:48
Szakits sos.Mert jo vége nem lehet!
16. correct (válaszként erre: 15. - Boccykaa)
2009. aug. 24. 17:42
Amúgy hidd el el fogod felejteni. Nálam 17 évesen lett vége és alig éltem túl, de már nem is emlékszem rá, csak 1-2 kép, és azóta volt milliószor jobb férfi akit ha előre láttam volna, senki más nem érdekelt volna már akkor sem. Mert én nem az a típus voltam/vagyok, amit előttem írt Neked tanácsot a másik fiatalka, nem szerettem bulizni/agyba-főbe pasizni/és 'úgy' élni. Csak szimplán normálisan. :)
2009. aug. 24. 17:38
lehet hogy igazatok van... már mások is mondták,hogy a féltékenysége fogja tönkretenni a kapcsolaunkat...akár hányszor beszélek neki arról,hogy ne legyen ennyire féltékeny,mert nincs oka rá,csak annyit mondd,hogy ő egyáltalán nem féltékeny,csak nem látom be,hogy neki van igaza
14. harminchatos (válaszként erre: 5. - Boccykaa)
2009. aug. 24. 17:32

a féltékenység nem múlik el, sőt inkább beleeszi magát az emberbe, mint a szú...


felejtsd el, és keress mást

13. F4tt0um4 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2009. aug. 24. 17:28

ez igaz :)

én is 16 éves vagyok..azazhogy leszek 1 héten belül :P

és nem érzem szükségét egy kapcsolatnak..pasizz, bulizz, flörtölj, élj :) és persze tanulj :P

12. andi6020 (válaszként erre: 5. - Boccykaa)
2009. aug. 24. 17:26

Kell neked ez a kapcsolat?

16 évesen Te még túl fiatal vagy a kompromisszumokra. Ráérsz azzal még bőven. Nem sír melletted 1-2 gyerek, akikért meg kell menteni egy haldokló kapcsolatot. Élj úgy mint a többi 16 éves, ne mint egy 25. Tudom, nem hiszed el, de ebben az életkorban még sok az a 10 év korkülömbség!!

2009. aug. 24. 17:15

sziaa!

hát, beszéld meg vele a dolgokat, ha nem veszi észre magát akkor hagyd ott...ha tényleg szeret akkor visszamegy hozzád és meg fog változni...

2009. aug. 24. 17:04
Ezaz...csöppet sem úgy viselkedik mint egy 26 éves..max mint egy 18...azt mondja,hogy szeret és nem hagyna el...nem tudom már mit higgyek neki...
9. correct (válaszként erre: 5. - Boccykaa)
2009. aug. 24. 17:02
Ne haragudj, de ha Te 16 éves vagy és a barátod 26, szóval azért nem várhatod, hogy mindenben egyezzetek. Nem mondom, hogy a mai 26 éves férfiak hajj, de érettek, de talán egy Tőled 10 évvel idősebb férfi - pláne, ha olyan a személyisége -, nem biztos, hogy arra vágyna, hogy tényleg össze-vissza barátnőzz. Az ő szemükben egy nő inkább kezdjen hasonlítani egy anyának megfelelő személyre, mint egyéb másra. Talán ez lehet az ok, de nem biztos. Én is voltam ebben a cipőben, 16 évesen 25 éves volt az első barátom, 8 hónap után lett vége, nem gondoltam volna, minden rendben volt, de a végén közölte, hogy túl fiatal vagyok :D
2009. aug. 24. 17:01
nagyon szeretem és nem akarom elhagyni,mert az még rosszabb lenne...ráadásul nagyon sok mindent kockáztatott értem,a kapcsolatunkért...
2009. aug. 24. 16:59
Olyan fiatal vagy, találsz magadnak másikat. Én biztos szakítanék vele. A féltékenység nem jó dolog. Nagyon nem jó!
2009. aug. 24. 16:58
??
2009. aug. 24. 16:58

Helló!

Már 7 hónapja együtt vagyunk a barátommal,nagyon szeretjük egymást,de egyre több probléma van közöttünk és a legtöbbnek az oka a beteges féltékenysége!Ha a barátnőimmel vagyok hetente 2-szer már azon is nagyon kiakad... Nagyon sokat veszekszünk mostanában és mindenre azt mondja,hogy én vagyok a hibás azokért a dolgokért amik történtek...A közös barátaink azt mondják,hogy ők sem értik,miért csinálja ezt mikor semmi rosszat nem tettem.Már kezdem azt érezni,hogy tényleg miattam romlott meg a kapcsolatunk,de sajnos az okát nem tudom... :(

2009. aug. 24. 16:56
:D
2009. aug. 24. 16:54
?
2009. aug. 24. 16:54
???
2009. aug. 24. 16:53
Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook