Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogyok és életmódot váltok - a szemetek előtt! Tartsatok velem! fórum

Lefogyok és életmódot váltok - a szemetek előtt! Tartsatok velem! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
189. giorcub (válaszként erre: 188. - A22d4e01f3)
2009. szept. 16. 22:40
hogyhogy merrefele? itt a hoxan.
188. a22d4e01f3 (válaszként erre: 183. - Giorcub)
2009. szept. 16. 20:58

jó válasz!

merrefelé fórumozol giorcub?

187. Mcat
2009. szept. 13. 12:26
Újabb egy hét telt el, ami nem épp úgy ment, mint ahogy kellett volna. Sajnos eléggé túlzsúfoltra sikerült minden nap, és hétvégére meg is betegedtem, így tornázni egyáltalán nem volt időm, az idegesség meg kívánta a finomságokat, csütörtökön finoman szólva is jól bezabáltam, mégis fogytam 1.7 kg-ot, ami valószínűleg a rohanásnak, és az állandó tevékenykedésnek köszönhető. Hát, most már "csak" 15.1 kg-ot kell lefogynom :D Szuper...
2009. szept. 6. 14:42
Mcat, gratula, nagyon ügyes vagy! De nem kevés az a 6-800 kcal? Vagy csak az elején, rövid ideig csinálod ennyivel? Mert úgy tudom, 1000 alatt nem szabad enni, mivel lelassul az anyagcsere, aztán utána csőstül jön vissza minden. Én WW-zek, és ott is meg kell enni a pontértékek alsó határt, épp emiatt. De nagyon szép eredmény, egy hét alatt 4 kiló!
185. Mcat
2009. szept. 6. 11:31
Sziasztok :) Letelt az első hetem. Azt hittem nagyon kemény lesz, mert le kell mondani az örökös "addigeszekmígmárcsakfeküdnitudok" kajálásról, le kell mondani a napi minimum egy tábla csokimról :D stb. De betartottam, keveset, alacsony kalóriás ételeket ettem ( napi 6-800 kcal összesen ), 5kor volt az utolsó étkezésem, napi min. 1.5 liter folyadékot fogyasztottam, és legalább 20 percet tornáztam, és még élveztem is. Ennek az eredménye hirtelen felindulásból 4.2 kg lett :) Tavaly is így kezdődött, hogy gyors lement pár kiló, utána meg szenvedősen 0.5-1 kiló hetente, de az az egészséges, és az mindennél többet ér. Még előttem áll a 21 kg lefogyásából 16.8 kg. Menni fog ;) Mindenkinek súlyveszteséges hetet kívánok :)
2009. szept. 6. 09:53

Pirew,

2 kiló ment le a krumplidiétával, de aztán abból 1 kg-ot visszazabáltam, úgyhogy a WW-vel ment le 2 kg 5 nap alatt, bár gyanítom, ebben szerepe volt, hogy fel voltam fújódva, és most a rendszeres étkezéstől nem vagyok már. Mindenesetre egész jól érzem magam a bőrömben.

Amúgy a Norbi szinte ugyanaz, mint a WW, annyi különbséggel, hogy a WW-nél nincs időzítés (mit mikor lehet enni) és tiltott ételek se, ezért szerintem életmódszerűen ez tartható jobban.

Giorcub, teljesen igazad van, én ettől a diétából diétába való ugrándozástól híztam meg pl. De a WW nem diéta, hanem életmód, és ebben lehet szénhidrátozni, mert a kiegyensúlyozott étkezésbe a szénhidrát is beletartozik. Persze leginkább teljes kiőrlésű kenyér adja a szénhidrát-gerincet, de ha lazább napom van, belefér bizony a Kinder-szelet is. És ez tetszik benne... állítólag heti 0.5-1 kg megy le, ami teljesen egészséges - nekem szerintem azért megy most az elején gyorsabban, mert évek óta most lát a szervezetem rendszeres, gyakori és visszafogott adagokkal megvalósuló étkezést... szegény, most tök hálás. De ez tényleg életmód, és remekül tartható.

183. giorcub (válaszként erre: 181. - 4f81244307)
2009. szept. 5. 21:22

sztem alapveto gond hogy ugrandoztok egyik dietabol a masikba holott a topiccim szerint kene valtani. de nem egy ket hetre, hanem inkabb evre...

az nem dieta amiben azert rendszeresen lehet szenhidratozni, mert a tobb napi kinlodast csak agyonuti (x naposok legtobbje ilyen). a monodietak se jok (krumpli,anansz,kave,stb). legjobb modszer egy kaloriaszamlalas 1-2 hetig es odafigyeles hogy a cukor,ch,zsir minimalizalodjon. ja es a lenyeg hogy ezt tartani, nem napokig, hanem hetekig honapokig, kitartoan. ahogy mondjak fejben dol el, es ez a lenyeg.

182. 53ee79a68b (válaszként erre: 181. - 4f81244307)
2009. szept. 5. 19:59

Szia!

Mennyi idő alatt ment le ennyi?

Nagyon ügyi vagy! Még a végén elcsábulok erre a diétára, hátha hatásosabb lenne és nem csak hetente egy cm...

2009. szept. 5. 19:21

Pirew, nagy gratula!

Fura, hogy nekem is lement már 3kg, de sokkal többnek érzem - lehetséges, hogy már 3-4 torna is izmosít annyira, (aki évek óta semmit nem mozgott) hogy nehezebb legyek? Mert most 67kg vagyok, de 64-65 kg-osan szoktam így kinézni.

A WW szuper, ajánlom mindenkinek. Nem érzem úgy, mintha diétáznék, ma még Kinder szeletet is ettem, mégis csak úgy mennek le a kilók...

180. 53ee79a68b (válaszként erre: 179. - Eddit)
2009. szept. 4. 10:25

Azt nem szeretem :)

De ha más nincs.. :D

179. eddit (válaszként erre: 178. - 53ee79a68b)
2009. szept. 4. 10:16
Vegyél teljes kiörlésűt és bekussoltatod a lelkifurdalásodat:)))
178. 53ee79a68b (válaszként erre: 177. - Eddit)
2009. szept. 4. 09:36

Hát igen... Felfújni bizti felfúj.. :)

A kenyértől biztos nem lenne ilyen bajom :)

177. eddit (válaszként erre: 176. - 53ee79a68b)
2009. szept. 4. 09:33
Rossz nem lesz az biztos, de hogy fogsz durrogtatni, az is biztos :DDDD
176. 53ee79a68b (válaszként erre: 175. - Eddit)
2009. szept. 4. 09:32

Szia!

Nem mondasz hülyeséget.:) De mondjuk én tényleg nem tudom megenni kenyér nélkül..

Ma viszont vmi káposztás-brokkolis rakott dolgot akarok csinálni, hogy mi lesz belőle, fogalmam sincs. :)

175. eddit (válaszként erre: 174. - 53ee79a68b)
2009. szept. 4. 09:25
Sebaj, ha számon kérik rajtad, mondd, hogy nem emlékszel kenyérre. :))))
174. 53ee79a68b (válaszként erre: 173. - 4f81244307)
2009. szept. 4. 09:12

Sziasztok!


Jelentem megint lement egy-egy centi a derekamból és a csípőmből. :)

Pedig az elmúlt napokban nem volt időm tornázni, csak dolgoztam és próbáltam az étkezéseket visszafogni és Norbi szerint ettem ha tudtam.

Bár a tegnapi lecsóhoz is ettem délután négykor egy szelet kenyeret.. :)

2009. szept. 4. 08:58

Szia,

a krumplidiétát én is csak bevezető kúrának akartam, hogy az indulósúlyom ne legyen olyan vészes, arra jó lett volna, ha tudom tartani.

De most a WW nagyon bejön, szuper, hogy bármit ehetek, ha akarok, még sült krumplit, jégkrémet is, de persze nem ezekből szedem össze a pontjaimat. Azért jól esett, hogy tegnap bevághattam egy diós tekercset "fogyi" alatt... és ma reggelre 1 kg-mal voltam könnyebb, mondjuk, biztos a menzesz vége is közrejátszik.

Az Update tök hasonló, mint a WW, de nekem a WW azért jön be jobban, mert nincs megszabva, hogy mit mikor ehetek és nincsenek kizárt ételek. Ami meg még nagyon biztatónak tűnt, hogy megnézegettem a WW-sek adatlapját itt a hoxán, és alig volt valaki, aki még tag... gondolom, összejött nekik a fogyi!

172. Christine1979 (válaszként erre: 171. - 4f81244307)
2009. szept. 3. 10:04

Szija,


hát ez a krumpli diéta nálam sem jön be annyira... nekem egy kg ment le eddig, de inkább átálltam Norbi egyes Update-jére, mert szerintem az hatásosabb lehet (és mások is azt írták), de majd megnézem ezt is, amit te írtál most. :)

2009. szept. 3. 08:42

Sziasztok,

bocs, egy darabig nem voltam netközelben. A krumplidiétát nem csináltam végig, mert közbejött egy buli, de így is leadtam 2 kilót, most már jöhet az életmódváltás. 68 kiló vagyok most, remélem, egy hét múlva már csak 66. A Weight Watchers-be fogtam bele, mert az tényleg életmódváltás is+problémáim vannak az adagokkal és a rendszeres kajálásokkal, ez pedig orvosolja+minden megvonásos diéta után jól bezabáltam a diéta alatt tiltott kajákból és bejojóztam, ez pedig nem tilt semmit. Az első napon túl vagyok, észre se veszem, hogy ez diéta. Ma van a 2. nap.

Ti hogy álltok?

Mcat, üdv, jó, hogy csatlakoztál. Ez a nagy súlygyarapodás nálad nem lehet, hogy a diéták miatt volt? Mert én is így jártam: egy fogyival lementem 65-ről 62-re, aztán pár nap (!!!) bezabálás, és 68-at mutatott a mérleg... újabb fogyi... és így lettem 70 kiló... Csak mert ha nálad is így volt, akkor meggondolandó ugyanaz a módszer... Én legalábbis úgy jártam, hogy minden alkalommal azt mondtam, na, csak azért jojóztam be, mert nem figyeltem a diéta után, és most majd fogok... de persze mindig ugyanabba a csapdába estem.

170. 53ee79a68b (válaszként erre: 168. - 673567bc24)
2009. aug. 30. 21:25
Dvd-t néztem a Grace klinika sorozatot, plussz mellette a National Geographic műsorát is néztem, mert Egyiptom maraton hétvége volt. :)
169. mézgapaula (válaszként erre: 165. - Mcat)
2009. aug. 30. 17:34

4-5 hónap alatt persze már jobban elképzelhető a dolog. Bennem szerencsére mindig van egy olyan "gát", ami 60 kg-nál lép működésbe, ha elérem a 60 kg-ot, akkor pánikba esem és sikerül megállítani a további hízást, akár úgy is, hogy 2-3 napig semmit nem eszem. Ezért is jó, ha az ember minden nap kontrollálja a súlyát.

Nálad akkor valószínű legalább részben a fogamzásgátló a ludas. Nem biztos, hogy érdemes a fogyókúra alatt abbahagyni a szedését, mert ha utána újra elkezded, nagyon könnyen visszahízhatsz. Ilyen téren én a Yadine-t tudom ajánlani, ami nem okoz vízvisszatartást (így nem hizlal). Nekem bevált, mert amit korábban szedtem, az mellett azért jobban kellett figyelni a súlyomra.

168. 673567bc24 (válaszként erre: 167. - 53ee79a68b)
2009. aug. 30. 16:47
Az sem rossz!Mit nézel?Én nem találok egy értelmes műsort sem! :(
167. 53ee79a68b (válaszként erre: 166. - 673567bc24)
2009. aug. 30. 16:46

Szia!


Peeeerrrssszzzeeee sportolok :)

Ágyon fekve dvd-zek, edzem a szemem :)

2009. aug. 30. 16:44
Halihó!Senki?Behalt a fórum?vagy mindenki sportol,és csak én vagyok lusta? :DD
165. Mcat (válaszként erre: 164. - Mézgapaula)
2009. aug. 30. 10:58

Szia

Köszönöm, hogy van aki bízik bennem :)

Nem 2 hónap, hanem áprilistól idáig, tehát 4-5 hónap alatt. Ebben benne lehet a fogamzásgátló, és benne van, hogy dolgoztam egész nyáron, elég stresszes voltam, és ez nálam evéssel lehet elnyomni, főleg édességgel :S A munka miatt meg rendesen csak este 9-10 után tudtam leülni az asztalhoz, és olyankor kezdődött a zabálás. Így azért nem olyan nehéz így meghízni :S

Olyan kérdésem volna, hogy ha a fogamzásgátlót továbbra is szedem, még képes leszek lefogyni, vagy jobb lenne elhagyni/váltani? Azért nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ez is benne volt, mert tényleg töményen csokit ettem sokszor, és a fogamzásgátló meg nagyon alacsony hormontartalmú, és rögtön úgy kezdte a dokim, hogy ettől nem valószínű, hogy meghízok. Akkor most? :S

164. mézgapaula (válaszként erre: 161. - Mcat)
2009. aug. 30. 09:44

Szia,

nagy gratula ezert az eroert es celtudatossagert, az elozmenyeket olvasvan nincs ketsegem, hogy most is sikerulni fog. A koleszban plane konnyebb lesz a dietat betartani, a magad ura leszel es senki nem fog traktalni a kajaval.

Engem csak az aggaszt egy kicsit, hogy hogyan lehetseges par (2??) honap alatt 20 kg-t felszedni, plane ilyen fiatalon, nehez elkepzelni, hogy egyaltalan kepes ennyit enni egy ember - nem akarnal esetleg a kura elott orvoshoz elmenni, hogy nem valami hormonalis problema all -e a hatterben?

2009. aug. 30. 08:46

Lányok!Kitartást,és sok sikert Nektek!


Nekem sem ártana egy kis alakformálás,de nincs időm!Nem kifogás,de tényleg nincs!

162. MMMaya
2009. aug. 30. 02:52

Sziasztok!!!

Csatlakozhatok?? Szivesen támogatlak titeket és nekem se ártana :S

Nehéz igy egyedül :)

161. Mcat
2009. aug. 29. 23:13

Sziasztok! Most találtam erre a fórumra, és nagyon megörültem neki, hogy él is. Támogatásra van szükségem, meg remélhetőleg arra, hogy együtt örüljünk mind a Ti, mind az én sikeremnek.

Történetem egyszerű, és valószínűleg nem is egyedi. Tavaly szeptember közepétől december elejéig, tehát 2.5 hónap alatt 10 kilótól sikerült megszabadulnom. 76 kg-ról 66 kg fogytam, 170 cm magas vagyok, mégis többen azt mondták, hogy kb. 55 kg-osnak nézek ki (súlyom köszönhető a bivalyerős csontjaimnak). Azt tudom, hogy 65 kg-osan voltam életemben a legelégedettebb magammal, és végre egyforma méretű nadrágot hordtam a nádszál karcsú barátnőmmel, egészen ez év áprilisáig… Elindultam a lejtőn, és 2 hónap után ma mertem először mérlegre állni ( és higgyétek el, ennyiszer még semmit nem bántam meg), 86 kilót mutatott a mérleg. (További méreteim: comb: 66 cm, csípő: 113 cm, has: 105 cm, derék 90 cm, mell: 105 cm) Bánatomban a vicces, hogy a súlyomban az a 6-os mindig ott van. Holnaptól, azaz 2009. augusztus 30-ától december 30-áig, azaz 4 hónap alatt meg fogok szabadulni a visszaszedett 10 kilómtól és a rászedett további 10-től. A módszerem ugyanaz lesz, csak kicsit szigorúbbra veszem a dolgot. Tavaly a kalória és szénhidrátszegény étkezés mellett (nem számoltam sosem, de nagyjából 800-1500 kcal fogyasztottam maximum egy nap, amikor betartottam a szabályaimat) minden nap legalább 20 percet tornáztam Béres Alexandrára. Az étkezésem: naponta sokszor nagyon keveset, nincsenek pékáruk, köretek, édességek, csak hús és gyümölcs, ha nagyon leegyszerűsítem a dolgokat. Persze abban az időben azért be-becsúszott a süti, csoki, ja és persze a legfontosabb, hogy 5 után nincs evészet, néha ez is megbukott, de így is sikerült 2.5 hónap alatt 10 kilót fogynom. Most kevesebb, mint kétszer ennyi idő alatt pontosan kétszer ennyit kell fogynom. Úgy döntöttem, hogy a tavalyival ellentétben most nem minden este fogom magam megmérni, hanem minden vasárnap este, tehát hetente, és akkor fogok jelentkezni az elmúlt hetem eseményeivel és eredményeivel is, az étkezési módszer marad, sokszor, értékeset, mértékkel és jókor. Mozgásban szerencsére bővülnek a lehetőségeim, mivel most kezdem majd az egyetemet, így nagyvárosba kerülök, ahol több a lehetőség a mozgásra is.

Mindenki, aki most hasonlót, vagy szinte ugyanezt éli át, nagyon sok sikert, és kitartást kívánok, mindenkinek van lehetősége, csak erősnek kell lenni…

160. 673567bc24 (válaszként erre: 159. - Eddit)
2009. aug. 29. 16:56
bost mééé?bi van? :DDD jajj gyerekek,már kínomban röhögnék,de az + fél óra köhögéssel járna! :S
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook