Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaklánc egyszerűen fórum

Nyaklánc egyszerűen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyaklánc egyszerűen

23. ea9bff1b44 (válaszként erre: 20. - Medina07)
2009. aug. 27. 16:23
Ha fellépsz az oldalra, bal oldalon látsz az információk között olyat, hogy a rendelésről. Kattints rá, és ott mindent megtalálsz.
22. jsanett (válaszként erre: 21. - Sarga_rozsa22)
2009. aug. 27. 15:06
Nem probaltad meg Szegeden a Tisza parton (MAros utcaban) van a Printker. Ott talan ehhez hozza tudnal jutni.
2009. aug. 27. 14:47
Sziasztok!Én is sokat szoktam anyával gyöngyözni. Szegedi vagyok, és itt nem sikerült beszereznem tekla gyöngyöt, pedig nagyon sok mintám van, amibe az kellene. Tudtok valami helyet ajánlani, ahonnan beszerezhetném viszonylag jó áron?
20. Medina07 (válaszként erre: 19. - Ea9bff1b44)
2009. aug. 26. 13:54
Tök jó ez az oldal! Mennyit kérnek el szállításért, ha postán kérem?
2009. aug. 26. 13:48

A teszveszen én is többször vettem már gyöngyöt és fűzőcérnát, meg voltam vele elégedve. Mist találtam egy helyet, a Fa-Gyöngy oldalt, ahol szintén nagyon jó áron lehet beszerezni mindenféle kreatívsághoz való dolgot.


[link]

18. Medina07 (válaszként erre: 17. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 26. 13:43
Én tesz-veszen is szoktam vásárolni, ott is szép dolgok vannak és olcsón.
2009. aug. 24. 18:43

Örülök, hogy ennyi kreatív embert összehozott a cikkem. Természetesen ettől bonyolultabb és szebb láncaim is vannak, de a legegyszerűbb elkészítési menetét írtam le, hogy bárki kedvet kapjon hozzá!:) Én szoktam göngyöket rendelni a neten a Kreatív és Hobby-nál, [link]

a miskolci boltokhoz képest sokkal jobb áraik vannak.

16. jsanett (válaszként erre: 15. - Holly)
2009. aug. 24. 13:10

Hat ha talalnal vmit es el is tudnad kuldeni nekem az nagggyon kiraly lenne! :)

megprobaltam mar rakeresni neten, de valahogy nem sok mindent talaltam rola. Van neki amugy egy konkret neve, ahogy ra tudnek keresni?

15. Holly (válaszként erre: 14. - Jsanett)
2009. aug. 24. 13:04
Én többnyire Swarovski kristállyal dolgozom, nem kása gyönggyel, de kristályból tudok csinálni. De biztos vagyok benne, hogy interneten találsz hozzá fűzés mintát, talán még nekem is van valahol az egyik könyvemben, ha megtalálom, lefotózom neked, és átküldöm, ok?
14. jsanett (válaszként erre: 3. - Holly)
2009. aug. 24. 11:16

Sziasztok Lanyok.

Tok szep a nyaklancod Judit :)


Holly - Te tudsz "gyongy golyot" fuzni? (Vagyis asszem azt ugy kell csinalni, hogy egy fa golyot be kell 'vonni' gyonggyel?) Nagyon nehez ilyet csinalni?

13. Holly (válaszként erre: 11. - Szuszika)
2009. aug. 23. 18:04
Nálam rengeteg ékszer úgy készül, hogy épp egy másik ékszeren dolgozom, és csak úgy beugrik az ötlet egy újabb ékszerhez. Vagy az alapanyag adja magát :)
2009. aug. 23. 17:50
Ja, és még valami, a "nem profiknak"! :-) A Deko tévén szokott menni a Gyöngyfűzési praktikák (vagy valami hasonló nevű) műsor. Sok jó ötletet ad, és a készítési technikák egy részét is onnan lestem el. Hétköznap szokott menni, kora délután.
11. Szuszika (válaszként erre: 9. - Ea9bff1b44)
2009. aug. 23. 17:43
Igen, láttam, hogy a neten elég nagy a választék, de nem is tudom... Nem konkrét minta után csinálom a láncokat, és nem is konkrét elképzeléssel megyek vásárolni gyöngyöket. Ha meglátok valami szépet, akkor ahhoz válogatok színben formában, méretben megfelelőt. Aztán hazaviszem a zsákmányt, és "pihentetem", néha hetekig. Aztán egyszer csak "megszületik" az ötlet. Ehhez a neten válogatás nekem nem jön be. :)
10. Holly
2009. aug. 23. 17:38
Gyöngyök beszerzéséhez tudok tanácsot adni, akit érdekel írjon privit, légyszi!
2009. aug. 23. 17:28
Szerencsére nálunk több üzlet is van, ahol be lehet vásárolni. De ha szétnézel a neten, itt is találsz olyan oldalt, ahonnan nagyon jó áron tudsz vásárolni.Én rendszeresen szerzek be így gyöngyöket, és más hozzávalót.
2009. aug. 23. 17:27

Sziasztok!

En szoktam kezmuveskedni es a legujabb szerelmem a gyongyfuzes.:)

2009. aug. 23. 17:23
Én is szeretem magamnak készíteni a nyakláncaimat. Igyekszem egyedi, érdekes formákat kitalálni. Egy "bánatom" van csak, nehezen találok érdekes, szép gyöngyöket, elég szegényes errefelé a választék. :(
2009. aug. 23. 17:20
Én gyöngyöket fűzök, akit érdekel, megtalálja a naplómban őket. örülök, hogy másnak is van hasonló hobbija:-))
5. Holly (válaszként erre: 4. - Princes47)
2009. aug. 23. 17:18
Köszönöm :) Szívesen segítek bárkinek technikákkal, alapanyagokkal kapcsolatban, kérdezzetek bátran :)
4. princes47 (válaszként erre: 3. - Holly)
2009. aug. 23. 17:06
Szia ! ügyes vagy szépek az ékszerek.
2009. aug. 23. 16:31

Sziasztok,

én ékszereket készítek, ha bárkinek bármiben segítség kell, csak szóljon :)

2009. aug. 23. 16:09
Köszi ezt a cikket, most már tudom, hogy készülnek ezek a szép láncok.
2009. aug. 23. 16:03
Biztos mindenki szeretne egyedi, ruháihoz és egyéniségéhez illő ékszereket viselni. Egy egyszerű, de mutatós nyaklánc elkészítése kis kézügyességgel gyerekjáték, és közben még a kreativitásunkat is kiélhetjük, és mindig örömmel viseljük.

Ugrás a teljes írásra: Nyaklánc egyszerűen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook