Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom fejlődése fórum

Kislányom fejlődése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kislányom fejlődése

2009. aug. 27. 15:35
Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásotokat! Mindenkinek szép napot , erőt egészséget a gyermekekhez :)!
2009. aug. 23. 17:56
Szia nagyon ügyes a kislányod,az én lányom is mindent korán kezdett.Nagyon szép neve van. Sok örömet sok jo közös élményt nektek lesz még böven.
2009. aug. 23. 16:04

Az én kisfiam 2008.május 7-én született. Mélyen együtt érzek veled, első napjától kezdve le sem tudni venni róla a szememet. Az első éjszaka a kórházban nem is aludtam, csak őt néztem és nem untam meg (nem is fogom). Minden egyes mosoly, ölelés mindent megér, még néha a fogacskák miatti nyűgös napokat is. Mi is elég korán kezdtünk mindent, 11 hónaposan már járt, mára meg már 10 foga van és már egyedül eszik. Ati a bilit nem szereti, de ő is jelez, ha pisilnie kell és kint meglocsolja a virágokat. Az a jó, hogy jó idő volt nyáron, meztelenkedhettek a lurkóink és könnyebb a rászokás a szobatisztaságra. Azért még nem szobatiszta, jövőre fogok próbálkozni wc szűkítővel, hátha azzal jobban összebarátkoznak.

Sok-sok boldogságot és egészséget kívánok továbbra is!

2009. aug. 23. 14:41

Szia!

Gratulálok a lányotokhoz,és igazad van nagyon.Sok öröm és néha sok fáradtság.Az én lányom 8 hónapos és átélem amiket írsz.5 fog,mászás,kapaszkodva felállás.Egy perc nyugi sincs.De amíg átalussza az éjszakát én nem is bánom,hogy nappal ennyire aktív.

2009. aug. 23. 10:03
Alexa 2008. május 20-án született és szeretném megosztani tapasztalataimat, amit eddig szereztem, remélem, hogy még nagyon sokáig élvezhetjük az élet örömeit! Jó átélni nap mint nap a dolgokat, amiket még nem is sejtettem Alexa előtt, hogy milyen is lehet Anyának lenni! Néha nehéz és fárasztó, de mikor rád néz, az ember már el is felejti a gondokat!

Ugrás a teljes írásra: Kislányom fejlődése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook