Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inzulinos cukorbetegek! fórum

Inzulinos cukorbetegek! (beszélgetős fórum)


9. 4ebcab610b (válaszként erre: 1. - Lina66)
2011. febr. 8. 09:51

Szia!

Megoldódott a cukrod? Úgyértem helyreállt?:)

2009. aug. 23. 14:09
Köszi!Irtam privibe!:)
7. Cand Ida (válaszként erre: 6. - Lina66)
2009. aug. 23. 13:10

Szia! A fiam épp ezeket kapja, de neki sem állt be tőle a cukra...folyamatosan 15-22 között volt. A sok zöldség az alap az étkezésben és bizony nem a fehérliszt. sajnos nála sem tudom ezt megvalósítani, mert kamasz, lázad minden ellen. Viszont kikisérlezettem neki néhány dolgot, ami segít a cukrát beállítani. Ha érdekel, ezeket megosztom veled is...de szedni kell folyamatosan. A Hga1c-je 3 értéket javult, pedig össze-vissza eszik, cukrosat is és nem ad be mindig. Így is jók a cukrai, max. 12 beadás nélkül. Képzeld, ha betartaná?!

A Lantust mikor adod be? Esetleg azon is lehet változtatni. Ahogy neki javultak az értékei, úgy az étkezés előttit csökkentette, a Lantushoz ritkán nyúlt hozzá.

2009. aug. 23. 10:37

Sziasztok!

Hát már több lehetőségem nincs az inzulinfajtáknál,mert majdnem mindet kipróbáltam,sajnos.Maradt a Humalóg és a Lantus.Köszi a tippet,a neten majd irok egy diabos dokinak,hátha lesz valami jó tanácsa!Köszi a segitséget,esetleg,ha van valakinek valami tippe,hogy melyik étkezés előttit vagy a Lantus 24órásat emeljem,akkor megköszönném!Szép napot mindenkinek!:)

2009. aug. 22. 23:12
Szia! Bár én csak terhesen voltam cukros és szúrtam magam, de apukám is cukros volt. Szóval nem lehet, hogy nem jó az inzulinod? Apunak is csak a 3. fajta jött be és én is kétfélét adtam be magamnak.
2009. aug. 22. 23:09

Értem:(

Én -szerencsére-nem vagyok cukros, de a családban volt.


Esetleg a neten orvos válaszol-rovatban rákérdezni? Nem a dokidban kételkedek, félre ne érts, csak ha nem úgy reagál a szervezeted, ahogy kéne... Meg azt tudom, hogy ilyenkor elég szigorú szabályok vannak, és ha nem hozza meg a kívánt eredményt... És tudod: több szem többet lát!:)

2009. aug. 22. 22:57
Sajnos nincs másik,aki ezzel foglalkozik és csak ő irhatja fel az inzulinomat is.
2. 62cc0f78ae (válaszként erre: 1. - Lina66)
2009. aug. 22. 22:53

Az sok:S

Másik dokit nem keresnél fel a leleteiddel? csak kíváncsiságból, hogy az mit mondana!

2009. aug. 22. 22:40
10éve lettem cukorbeteg egy elrontott epeműtét után.Eddig egész jók voltak az eredményeim,de valahogy egy éve valami nem stimmel,mert a vacsi utáni cukrom mindig 15 és 20 között van.Nem tudom,ilyenkor mi a teendő,mert a doki utasitásait követően se javul a helyzet!Nem eszem tele magam,mert mindig 1 zsömi valami felvágottal a kajám,ami már számomra uncsi is.Van valaki ugyanilyen helyzetben?Mit lehet ilyenkor tenni?Megköszönöm,ha valaki,valakik segitenének!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook