Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Tippek megfázásra

Kategóriák: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. hanna85852009-11-30 13:37
Szerintem abszolút működőképes dolog a homeopátia és ezeken a gyógyszereknek ráadásul mellékhatása sincs.
(válasz citromcedrus 11. hozzászólására)

11. citromcedrus2009-11-23 10:26
Sziasztok!

Nem elég, hogy rossz az idő és a kedvem, itthon kell feküdnöm, levett a megfázás a lábamról. Tudtok valami jó gyógymódot a lázcsillapító, orrcsepp, tea kombináción kívül, ami gyorsan helyre rak?

Egy ismerősöm homeopátiás cuccokkal próbálkozott és bejött neki. Szerintetek ezek mennyire hatásosak?

10. dittke142009-07-18 14:35
bodzavirág tea :)

9. Cepheus2009-06-15 00:27
1) Forralt bor sok fűszerrel, mézzel, utána ágyban izzadás.
2) Hagymatea citrommal, mézzel, vagy az alábbi keverékből: hárs, kamilla, bodza, menta citrommal, mézzel.
3) Szükség esetén gyógyszer: lázcsillapító, orrcsepp, köptető, antibiotikum, utóbbi kizárólag orvosi javaslatra, és végigszedve.

8. Klokan2009-03-25 11:26
Illetve forró teát iszom.

7. Klokan2009-03-25 11:26
Áhh, én éppen itthon küszködök ezzel a hülye megfázással. De már nem bírom. 2 percenként köhögök, ettől még a fejem is megfájdult. És a szokásos...Most szedek Amoxicillin-B tablettát, Libexint, Acc200-t, és orrcseppet használok. Már fáj a nózim a sok fújástól. :( :P

6. Elfelejtett jelszó2009-03-09 08:58
Nekem a Coldrex tabletta is szokott segíteni. Influenzára és megfázásra egyránt jó. Ja és nekem bejött a Calcium Sandoz+ Béres C vitamin is. Meleg kamilla tea..hm :)
Az ezüst kolloid most nem segitett pedig biztam benne.

5. k judit2009-02-02 01:35
Már 3 napja meg vagyok fázva,eddig az zavart hogy el volt dugulva az orrom a torkom nem fájt. Elkeztedtem enni az aszprin plusz c de most már kapar a torkom is meg köhögök lefeküdni se birok mert akkor meg légszomjam van mit tenyeg aki tud az segitsen

4. Fiatal nő2009-01-26 19:20
Halava. X-)

3. Franc222009-01-13 09:48
én ha neocitránt iszom reggel és este, akkor 2nap és a náthának nyoma sincs. Ha megmarad, akkro sok-sok tea, c-vitamin, és gyümölcs, amik nekem beváltak. Ha netán eldugul az orrom, akkor Rynospay-t használok és mindig szopogatok Strepsilst vagy vita-C-t

2. aaa822009-01-03 12:30
én a bodza teát is ajánlanám, nekem bejött és még finom is

1. probacseresznye2006-01-10 11:15
Rengeteg népi gyógymód létezik a megfázás otthoni kezelésére. Az ismertebbek a méz, a tea, a meleg leves, a C-vitamin, de talán kevesen tudják milyen jó szolgálatot tehet a vöröshagyma, a fokhagyma, a torma...

A fórumhoz tartozó cikk már nem aktív, így további szövege nem olvasható.