Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tippek megfázásra fórum

Tippek megfázásra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

12. hanna8585 (válaszként erre: 11. - 65e88e7ca0)
2009. nov. 30. 13:37
Szerintem abszolút működőképes dolog a homeopátia és ezeken a gyógyszereknek ráadásul mellékhatása sincs.
2009. nov. 23. 10:26

Sziasztok!


Nem elég, hogy rossz az idő és a kedvem, itthon kell feküdnöm, levett a megfázás a lábamról. Tudtok valami jó gyógymódot a lázcsillapító, orrcsepp, tea kombináción kívül, ami gyorsan helyre rak?


Egy ismerősöm homeopátiás cuccokkal próbálkozott és bejött neki. Szerintetek ezek mennyire hatásosak?

2009. júl. 18. 14:35
bodzavirág tea :)
2009. jún. 15. 00:27

1) Forralt bor sok fűszerrel, mézzel, utána ágyban izzadás.

2) Hagymatea citrommal, mézzel, vagy az alábbi keverékből: hárs, kamilla, bodza, menta citrommal, mézzel.

3) Szükség esetén gyógyszer: lázcsillapító, orrcsepp, köptető, antibiotikum, utóbbi kizárólag orvosi javaslatra, és végigszedve.

2009. márc. 25. 11:26
Illetve forró teát iszom.
2009. márc. 25. 11:26
Áhh, én éppen itthon küszködök ezzel a hülye megfázással. De már nem bírom. 2 percenként köhögök, ettől még a fejem is megfájdult. És a szokásos...Most szedek Amoxicillin-B tablettát, Libexint, Acc200-t, és orrcseppet használok. Már fáj a nózim a sok fújástól. :( :P
2009. márc. 9. 08:58

Nekem a Coldrex tabletta is szokott segíteni. Influenzára és megfázásra egyránt jó. Ja és nekem bejött a Calcium Sandoz+ Béres C vitamin is. Meleg kamilla tea..hm :)

Az ezüst kolloid most nem segitett pedig biztam benne.

2009. febr. 2. 01:35
Már 3 napja meg vagyok fázva,eddig az zavart hogy el volt dugulva az orrom a torkom nem fájt. Elkeztedtem enni az aszprin plusz c de most már kapar a torkom is meg köhögök lefeküdni se birok mert akkor meg légszomjam van mit tenyeg aki tud az segitsen
2009. jan. 26. 19:20
Halava. X-)
2009. jan. 13. 09:48
én ha neocitránt iszom reggel és este, akkor 2nap és a náthának nyoma sincs. Ha megmarad, akkro sok-sok tea, c-vitamin, és gyümölcs, amik nekem beváltak. Ha netán eldugul az orrom, akkor Rynospay-t használok és mindig szopogatok Strepsilst vagy vita-C-t
2009. jan. 3. 12:30
én a bodza teát is ajánlanám, nekem bejött és még finom is
2006. jan. 10. 11:15
Rengeteg népi gyógymód létezik a megfázás otthoni kezelésére. Az ismertebbek a méz, a tea, a meleg leves, a C-vitamin, de talán kevesen tudják milyen jó szolgálatot tehet a vöröshagyma, a fokhagyma, a torma...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook