Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz kezdet. fórum

Nehéz kezdet. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 25. 12:29

Helló Lindus !

Nem ijesztettél el semmitől. Ez egy hosszú út és pontosan ezen az útvonalon haladunk amit te is leírtál. Nem azzal kezdtem, hogy irtam a fórumra. Mi már foglalkoztunk ezzel a témával, mindenesetre kiváncsi voltam ki hogy élt meg hasonló esetet vagy éppen hogyan oldotta meg. Nekem is van elképzelésem a megoldásról és úgy tünik hasonlóképpen gondoltam mint pl. Te vagy Ti.


Egyébként köszönöm mindenkinek aki hozzászólt a témáhóz.

39. 81f46d06d3 (válaszként erre: 38. - Nikletty)
2009. aug. 25. 11:34

Nem akartam szigorú lenni... :D Nagyon emberszerető vagyok.

El is ijesztettem a fórumindítót?

38. nikletty (válaszként erre: 37. - 81f46d06d3)
2009. aug. 24. 15:01

Lindussal egyetértek, bár kicsit szigorúnak éreztem.

Bár igen, a kérdés leginkább máshova tartozott volna, nem épp a szex témakörbe lehet, ezért sokan nem is értették a kérdést, ha van szex... akkor mi is a gond.


Igen, a kommunikáció, de a közös hangot sem könnyű mindig megtalálni, ha egyiket-másikat valami úgy piszkálja odabenn, néha ehhez idő kell, és megfelelő idő...

De szerintem most már csak közel a megoldás, lindus válaszában.

2009. aug. 24. 13:03

Bocsánat, de a téma meddő... kicsit. Merthogy kedves Fireman75, először is 8 év házasság után nem biztos, hogy érzed a bizsergést, a szerelem valami mássá alakul és aszerint dolgoznak tovább a hormonok is. A bizsergést felváltja valami nagyon intim, szeretetteljes ragaszkodás, ami persze nem zárja ki a vágy fellángolását, de ne várd, hogy ugyanazzal a kezdeti intenzitással "söpörjön" el. Azt hiszem, Benneteket felőröltek a mindennapok... :( Ez a feleségedet jobban megviseli, a nők lelkizősebbek, mint a férfiak. Másodsorban pedig én nagy pozitívumnak tartom, hogy keresed a választ, csak rossz helyen teszed azt... ha a feleséged ennyire nyílt meg előtted, hogy elmondja, nehéz a kezdet a szexben, akkor ez számomra olyan, mintha engedett volna "bekukucskálni a kulcslyukon egy olyan szobába, ahová be kellene menned"... Szóval, mondott is valamit és nem is. Ha Te meg szeretnéd oldani ezt a problémát, ahhoz kell a segítsége. És ez nem a romantikával kezdődik, hanem egy alapos beszélgetéssel, amiben nincsenek tabuk.

Amikor nálunk ellaposodott a szex, akkor én sem és a férjem sem a különböző "próbálkozásokkal" kezdtük, hanem elmondtuk egymásnak, hogy kinek mi nem tetszik, mit változtatna, mire vágyik... aztán jöttek a tettek :D Mondjuk mi napi szinten így működünk, legyen a téma szex, vagy más...

Sajnálom, de csak úgy lesz megoldás, ha a feleséged színt vall... Látsz erre esélyt?

2009. aug. 24. 11:11
ez meddő vita!kiszállok!!
35. fireman75 (válaszként erre: 34. - Cickány64)
2009. aug. 24. 11:02
Éppen ez a probléma.Annyira kezdéskor nem kívánja, és menet közben jön meg az étvágya. Utána mindig azt mondja hogy élvezte csak nehezen indul be.Ha nem megy valami azt meg szoktuk beszélni, nem kenyere a színlelt orgazmus.Hiszen tudja, hogy ha megjátssza csak hogy én jól érezzem magam attól neki nem lesz jobb. Azt nem hinném hogy "fel kéne neki áldoznia magát" hiszen van hogy Ő kezdeményez. Csak nem érzi azt a bizsergést mint korábban.
34. cickány64 (válaszként erre: 33. - Fireman75)
2009. aug. 24. 09:32
akkor mi a baj?mostmár végképp nem értem!!!közös megbeszélés alapján akkor szexeltek,amikor mindketten akarjátok,mindkettőtöknek fenomenális,akkor mi van???vagy a párod mégis csak "feláldozza"magát,"hát annyira nem kívánom,de hátha közbe megjön az étvágyam".?
2009. aug. 24. 09:20
Ha neki nem jó, vagyis nem akarja a sexet akkor nem sexelünk. Ez nálunk NEM kötelesség !!!
2009. aug. 24. 09:15
nem érted a dolgot!az évek múlásával a nők többségének csökken a szexuális étvágya.szerintem.de ha megkívánja,akkor viszont csúcsszuper. azt irtad:többnyire eljut a csúcsig.nálad ez azt jelenti:mindig?és igenis jól érted:ha neki nem jó,akkor mit csinál:kiszolgál téged.nem akarod érteni,vagy tényleg nem érted!?
31. fireman75 (válaszként erre: 29. - Cickány64)
2009. aug. 24. 09:03

Szia Cickány !

Nem tudom kinek mi a sok vagy kevés. Eddig nem nem volt gond a mennyiséggel és úgy gondolom a minőséggel sem. Amit írtam az az volt, hogy többnyire eljut a csúcsra, nem mindig.azt írtad: "ki szolgál téged,vagy mi?ez egy kicsit fura.lehet,hogyha ritkábban lennétek együtt,akkor jobban kívánna már,és tuti eljutna ő is a csúcsig." ezt a mondatodat nem értem ??? hiszen ezzel nincs gond, mint ahogy az elején tisztáztuk hogy eljut a csúcsig.

2009. aug. 24. 07:46
közelesség:kötelesség bocsi
29. cickány64 (válaszként erre: 26. - Fireman75)
2009. aug. 24. 07:45
szia!nem tudom,te mire vágysz?azt írtad lejjebb,hogy heti 4-5 alkalommal szexeltek hetente.az szerintem nem kevés.viszont azt is írtad,"hogy majd minden alkalommal eljut az orgazmusig."ez viszont nem jó.minden alkalommal el kell jutnia,mert különben mi van?ki szolgál téged,vagy mi?ez egy kicsit fura.lehet,hogyha ritkábban lennétek együtt,akkor jobban kívánna már,és tuti eljutna ő is a csúcsig.vigyázz,nehogy közelességnek érezze az együttléteket,mert akkor tuti befuccsol a szex.és már csak azért is érdemes odafigyelni,mert az ember agya mindig az utolsóra emlékszik szex közben,és ha az nem volt jó,akkor az aktuális is rizikós!
28. nikletty (válaszként erre: 1. - Fireman75)
2009. aug. 23. 13:11

Szia fireman!


Nem tudom, hogy kell-e egyáltalán rosszra gondolni.

Nem-e csak annyi ami egyszer valljuk be minden hosszú kapcsolatot elér! Biztos vannak itt akik évek óta együtt vannak. Mi 6,5 éve, nagyon szeretjük egymást, volt sok minden jó/rossz már, tudom bármi lenne, bármit tenne, ugyanúgy szeretném, szeretem és kész. Viszont egyszer nekem is szembesülnöm kellett az érzéssel, hogy igenis a kezdeti lángoló, izgalmas szerelem elkezd változni valami mélyebbé, még szétválaszthatatlanabbá, egy mély kötődéssé, de közben az az izgalom, meg amikor az első érintésébe beleborzongtam most már nincs.

De szerintem ez természetes, hisz ezt mindenki leírja több éves kapcsolatban élők. Ne mondja nekem senki, hogy 10-20 éves sikeres házasságban élők minden nap ugyanúgy megbizseregnek mint a legelső alkalommal, ez nem lehet, ezt biológialag megmagyarázták...

Azonban imádom ha hozzám ér, imádom én őt megdögönyözni, imádom a bőrét... :-)

Nekünk is vannak/voltak és biztosan lesznek is hullámvölgyek, olyankor igyekszünk feldobni, ahogy itt is írták, SZOKATLANT kitalálni... no és megbeszélni, hogy mi gond, mi nyomasztja a másikat esetleg.

S néha persze hiányozhat egyiknek ez a bizsergő érzés,hisz jó, és van is ember aki lehet ezért inkább másik kapcsolatba kezd, de aztán rájön nem érte meg a másikat feldobni érte, de akkor már késő lesz.


Én is azt mondom beszéljétek meg, azt mondja szeret. Szervezz egy izgalmas éjszakát, és érezzétek jól egymást.

De a 8 év az 8 év, amit szerintem egyikőtök sem adna cserébe egy bizsergésért.


Remélem segítettem, és megértésre is találtam, s hogy van aki hasonlóan látja.

27. c19f5f79fa (válaszként erre: 26. - Fireman75)
2009. aug. 23. 03:18
Mire gondolsz az érzelmi oldalon?
26. fireman75 (válaszként erre: 25. - Crystall)
2009. aug. 22. 23:29
Jók a tippek bár erotikus filmet szoktunk nézni és eléggé bevállalósak is vagyunk. Ezeken a dolgokon szerintem már túl vagyunk. Attól tartok hogy érzelmi vonalon nem ok valami.
25. Crystall (válaszként erre: 1. - Fireman75)
2009. aug. 22. 21:52
Szia! Én azt tanácsolnám, hogy nézzetek együtt erotikus filmeket vagy ha bevállalósak vagytok menjetek el akár egy szex shopba, érdekes dolgokat lehet ott is beszerezni:-) És persze pár nap kettecskén is csodákra képes, de ha nem tudjátok megoldani elég egy nap. Reggel elmentek kirándulni este haza, közben lehet új helyen szexelni, akár egy erdöben, kocsiban ahol épp kedvetek lesz, lényeg a változatosság:D
24. Bettyg (válaszként erre: 23. - Fireman75)
2009. aug. 22. 21:23

jó lenne egy utazás, még ha csak 1 napra is, amikor csak egymásra figyeltek...a környezetváltozás jó hatással van a szexre...

én kipróbálnám...

vagy szexuálpszichológus, aki rávilágít a dolgokra...

Sajna egyenlőre ennyi ötletem van...

23. fireman75 (válaszként erre: 20. - Bettyg)
2009. aug. 22. 21:08

Szia Bettyg !

Amikor megismert ahhoz képest voltam vékonyabb is bőven. Aztán valóban híztam valamennyi, de most ismét lefogytam a 7 évvel ezelőtti súlyomra.Szóval akkor is rendben voltak a dolgok amikor felszedtem a kilókat.Most hogy újra lepasszoltam nincsenek. Bár örült neki hogy visszafogytam de mégsem ok minden ! :-)

22. e799f80651 (válaszként erre: 20. - Bettyg)
2009. aug. 22. 19:39
szia, de jó hogy ilyen hasonló témáknál találkozunk
21. c19f5f79fa (válaszként erre: 19. - Fireman75)
2009. aug. 22. 19:38
Tudod ez nagyon nehéz ügy szerintem.Igazából most per pill két igen közel álló barátoméknál ez a helyzet,de náluk egyik fél sem kívánja a másikat.Mindig jönnek tanácsért,meg beszélgetünk,de semmi okosat nem tudok nekik mondani.Illetve egy ismerősöméknél pedig fordítva ott a férfi nem kívánja...Mindkét kapcsolatban vannak kilengések,természetesen erről nem tud a másik.Nagyon jó párosok és szeretik egymást és kár lenne ha ezen bukna el a történet.De komolyan?Semmi ötletem...Valahogy a libidóra kéne hatni vagy nem is tudom.Én nőként akkor kívántam többször a volt férjemet amikor pl elmentünk,elutaztunk rám a környezet változás nagy hatással volt.De hát tudom nem lehet mindig úton lenni:)
20. Bettyg
2009. aug. 22. 19:35

Szia fireman75! / szia angi986 :) /


Nem változtál meg túlzottan alkatilag a 8 év alatt? Értem ezalatt túlzott elhízás vagy fogyás ahhoz képest ahogy megismert a feleséged...mert minket a látvány igenis befolyásol...

még erre tudnék gondolni...

2009. aug. 22. 19:15
Zsebi2 ! Mi lett a barátaiddal ?
2009. aug. 22. 19:14
Persze velem minden rendben. Sőt...
2009. aug. 22. 15:32

Na erre a topikra én is kíváncsi lennék...

A topik indítónak üzenem,hogy a baráti körömben több házaspár van hasonló helyzetben mint ti.Sajna az olyan tanácsok mint kádban,gyertya stb nem vált be..

Te hogy állsz ezen a téren a nejeddel?Te ugyanúgy kívánod őt?

2009. aug. 22. 14:33

azt tudom hogy szeretem a spontanaitást, nem szeretem megtervezni, szeretem a különleges helyeket(persze tudom hogy nálatok nehéz mert van gyerek)

én sem vagyok túl romantikus

2009. aug. 22. 14:27
De azt tudjátok mi kell egy nőnek..azt hittem eddig én is tudom :-)
2009. aug. 22. 14:24
Nem. Akkor könnyebb helyzetben lennék....:-)
2009. aug. 22. 14:24
hát ez így nem túl könnyű mert azért mi nők jobban tudjuk hogy egy férfit hogyan lehet elcsábítani
12. e799f80651 (válaszként erre: 11. - Fireman75)
2009. aug. 22. 14:22
esetleg azt nem mondta hogy mire vágyik? van e valami vágya?
2009. aug. 22. 14:20
Nem kimondottan romantikus bár szereti a romantikus dolgokat de nem ömlengős.Igen nehezebben indúl be mint korábban. Azt mondja, hogy többet kell tennem azért hogy nedves legyen, korábban ha megcsókoltam rögtön beindult a dolog. Most úgy kezdünk el sexelni hogy nem érzi azt hogy annyira kivánná, de ha már elkezdtük akkor élvezi. Azért mondta el hogy megoldást találjunk együtt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook