Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom ezt a nőt! fórum

Utálom ezt a nőt! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
93. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 1. - Anut)
2016. szept. 28. 20:10
fárasztó lehet az észkombájn. én a helyedben megmondanám a férjemnek, hogy vagy szól a barátjának, hogy reformálja meg a csaj viselkedését vagy semmi kifogásod ha találkoznak de te nem mész. ez a legegyenesebb út. egyébként volt ilyen tapasztalatom, a baráti társaságunkból az egyik legjobb fej haver kifogott egy ilyen okostojást, egy ideig összejártunk még sokan, de mindenki úgy utálta a csajt hogy végül a haver kopott ki a társaságból a nő miatt. nem jó helyzet.
92. ina87
2016. szept. 28. 17:26
nézz át rajta mintha ott sem lenne
91. Aysel (válaszként erre: 1. - Anut)
2009. dec. 28. 17:02

Szerintem pedig nem kell visszaszólni, csak nem észrevenni. Átnézni rajta. Az a ledöbbentő a számára.

Ha rájön ,hogy senki nm figyel rá egyszer csak abbahagyja. Nehéz, de a legjobb leszerelési mód.

90. Anut (válaszként erre: 89. - D3c6e89fee)
2009. aug. 26. 21:59
Szia!Persze beszéltünk már sokat róla sőt folyamatossan téma.Mint írtam sokan a barátok közül leléptek már mert nem bírták a csaj stílusát.A férje is szokta figyelmeztetni ha messzire megy de hát nem igazán érdekli a nőt a dolog.Én nem vagyok olyan stílusú,hogy beolvassak ,így születtem.De mivel egy hónapon belül külföldre megyünk nem kis időre igy megoldódni látszik a helyzet.Talán én is változok...
89. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Anut)
2009. aug. 26. 17:49
Szia, ez egy elég kellemetlen helyzet, a párodat nem zavarja? Beszéltettek már erről?
88. Zizisicc (válaszként erre: 87. - 58926f247d)
2009. aug. 26. 17:46

Nincs semmi gond, a kötött témájú fórumoknál időnként elkerülhetetlen az offolás ...... Te a címre reagáltál, ahhoz meg passzolt ....... az X ezredik hsz után, már senki nem olvas vissza a legelejétől ..... szóval előbb-utóbb úgy is változik a téma. :o))


Szívből kívánom Neked, hogy kilábalj a depiből, és találjatok mindenki számára megfelelő megoldást a gondjaitokra! :o))

2009. aug. 26. 17:39

bocsánat, tényleg az volt.... de ha ti kerültetek volna ilyen helyzetbe...de azt kívánom, hogy ne kerüljetek. tiszta szívemből, így ismeretlenül is. tudjátok, eléggé szar depisnek lenni...

most már én leléptem, látom, hogy tényleg nem az volt a topic lényege, amire én gondoltam egy jó kis befordulós pillanatomban...

86. Zizisicc (válaszként erre: 85. - A0c1361e44)
2009. aug. 26. 16:24

Bocs az offért, bár szerintem nem is off, mert ő is egy nőt utál. :o))

A házasságát nem én ítéltem meg, az eredmény magáért beszél. Sosem egy emberen múlik egy kapcsolat, ketten tartják életben, ketten újítják meg, vagy teszik tönkre. :o))


És ez vonatkozik az eredeti témára is. Anut és a másik hölgy kapcsolata csakis kettőjükön múlik, Anut vagy nyel, vagy leül és megbeszéli a nővel a problémáját. Ha ez nem működik, akkor el is kerülheti, vagy akár megtehetné azt is, hogy így fogadja el a csajt, ahogy van, hiszen kedveli a nő férjét, a gyerekét, a két férj pedig 20 éve jó barát. De gondolhatna arra is, hogy a csajnak is vannak problémái, amit így kompenzál. Valószínűleg Anut sem tökéletes - ki az? - neki is biztosan vannak olyan dolgai, amit másnak kell tolerálni ..... :o))

Felsoroltatok már korábban egy csomó mindent, már csak választania kell, és cselekednie. :o))

2009. aug. 26. 16:10

És nem is ez a témája:))

Spark egy kicst mérges, ha jól érzem:) Ide írta bánatát...

De nekünk többieknek nincs jogunk megítélni a házasságát, akármilyen is ő!

84. Zizisicc (válaszként erre: 77. - 58926f247d)
2009. aug. 26. 16:01
Én azt gondolom, hogy csak oda férkőzhet be egy harmadik, ahol eleve volt már repedés, vagy akár lyuk ...... szóval ahelyett, hogy kígyót-békát kiabálsz a nőre, miért nem azon gondolkodsz, hogy vajon mit rontottatok el a pároddal, mitől gyengült meg a kapcsolatotok?
2009. aug. 26. 15:59
Egyébként ez a fórumról nem arról szól, hogy ki milyen nőt utál, hanem a fórum indító nem szeret egy hölgyet, mellyel kapcsolatban tanácsot kért.
82. Csigusz 79 (válaszként erre: 80. - 58926f247d)
2009. aug. 26. 15:57
Most már mégtöbben ismerik általad,hogy csomó infot megadtál róla,akármit csinált,ilyet Én nem tennék,mit szólnál ha a te adataidat írnák ki ide?
81. eddit
2009. aug. 26. 15:01
Alexa az igazi neve?
80. 58926f247d (válaszként erre: 79. - Csigusz 79)
2009. aug. 26. 14:54
azt azért nem.meg amúgyis hamarosan elköltözik, megy a fővárosba,ha minden igaz, itt vidéken már jól ismerik, nem kell már senkinek sem. csak míg új volt, addig volt egy picit érdekes, mára már eldobta őt régen mindenki.de attól függetlenül UTÁLOM!
79. Csigusz 79 (válaszként erre: 77. - 58926f247d)
2009. aug. 26. 14:08
Most már csak az hiányzik hogy a pontos címét kiírd,hátha még igy nem ismertek rá! nem vagy semmi te se.
78. vekvik
2009. aug. 25. 22:10

üdv!

én most apám volt barátnőjét utálom!

soah nem is fogom neki megbocsátani ha apu hülyeséget csinál miatta!!!

2009. aug. 25. 21:57
Akit én utálok, az egy ribizli. Szereti tönkretenni családok életét, most éppen 2 hónapja a mienkbe szart bele. mádi származású, de szerencsen él, elvált,a lányát egyedül neveli.36 éves, hosszú fekete hajú, alexa.a a becses neve....amíg él, addig szidom, utálom,megvetem és persze küldöm rá a létező legrosszabbakat!!!!!
76. 1eb84e4bad (válaszként erre: 31. - Anut)
2009. aug. 23. 11:47
hú, ez erős. Azt írtam korábban, próbálhatod elkerülni is. De inkább ne tedd, tényleg le kell vele rendezni, helyre kell tenni. Persze nem mindenki képes erre. Ha te nem vagy ilyen személyiség, akkor sokáig fogok még hallgatni. Azért ez az üdítős sikálás nagyon durva!! na meg a savanyú tej, hah! :-))
75. Csigusz 79 (válaszként erre: 74. - 40163fd81d)
2009. aug. 22. 14:03
Így van!
74. 40163fd81d (válaszként erre: 71. - Anut)
2009. aug. 22. 13:55

Nem értelek:))

Igaza van Írisznek.

Csak panaszkodni akarsz,de ha ott van ,akkor nem szólsz vissza egy szóval sem.

Pedig elég lenne annyi,hogy "lehet ,hogy igazad ,van ,de én nem így csinálom,nem így gondolom ..stb..stb.

73. Noniusz (válaszként erre: 71. - Anut)
2009. aug. 22. 13:51

Ha elhiszed,ha nem én is voltam már ilyen "cipőben".

Többször is.

Tényleg komolyan írtam,hogy én nem vagyok hajlandó, számomra egy teljesen közömbös embernek a szeszélyei alá vetni magam.

Többre kéne becsüld a SAJÁT érdekeidet!

Én négyszemközt elég őszintén,s ha kell nyersen elbeszélgetnék vele.

72. a0c1361e44 (válaszként erre: 71. - Anut)
2009. aug. 22. 13:50

Szerintem Te így sem szólsz egy szót sem, hogy nem vesz lejjebb az arcából:)

Nekem is és a férjemnek is vannak gyerek kori barátaint, őket kéretlenül kaptuk a házastársunkkal együtt. Mi, mivel fontos a társunk is és a barátunk is, elfogadjuk a barátok hibáit. Elmondjuk egymásnak mi idegesít a barátjába és ennyi. Ha találkozunk, akkor jól érezzük magunkat együtt. Pedig, hogy tud zavarni, hogy a férjem barátjának be nem áll a szája órákon át! A férjem meg elviseli a barátnőm stílusát, ami nem egyszerű sokszor:)

Ja, és én is szeretek okoskodni:))

71. Anut (válaszként erre: 66. - Noniusz)
2009. aug. 22. 13:45
Lehet hogy mártírság nem tudom ,de Te mit csinálnál amikor a férjem és a barátja 20éve a legjobb barátok?!Jó fej a fickó én is bírom,és a kislányuk is aranyos!!!...és ha a csaj csak egy kicsit is lentebb venne az arcából nem szólnék egy szót sem!
70. Csigusz 79 (válaszként erre: 68. - A0c1361e44)
2009. aug. 22. 13:43
Pontosan ezt gondolom én is...
69. Csigusz 79 (válaszként erre: 67. - Anut)
2009. aug. 22. 13:43
Itt csak arra összpontosíts hogy te nem bírod őt elviselni,azt hogy mások se azt hagyd meg nekik,ez olyan mintha gyűjtenéd hogy még kik vannak ellene :-O Nézz át rajta mint az üvegfalon,egyik füleden be a másikon ki,vagy mond neki konkrétan amit gondolsz.
68. a0c1361e44 (válaszként erre: 67. - Anut)
2009. aug. 22. 13:42

Én ezt elhiszem, de mit vársz tőlünk?

Azt mondták többen beszélj vele. Azt mondtad nem ér semmit.

Azt is mondták szólj rá, azt mondtad folytatta ugyan úgy.

Tehát mindere volt válaszod, hogy miért nem jó megoldás.

Innentől én nem értem mit szeretnél hallani....

67. Anut (válaszként erre: 64. - A0c1361e44)
2009. aug. 22. 13:39
A helyzet attól streszes hogy az egyórában én azt hallgatom hogy én mit és hogyan csinálok rosszul!!Sosem mondtam hogy hibátlan vagyok ,de egyenlőre még ami barátaink mind megvannak ,és nem minket közösítettek ki hanem őket.Nem csak nekem van bajom a csajjal,azaz igazság hogy még nem is találkoztam olyan valakivel aki pozítívan beszélt volna róla!
66. Noniusz (válaszként erre: 64. - A0c1361e44)
2009. aug. 22. 13:34

Nem.

Vannak olyan emberek,akik hajlamosak /bocsánat/ a mártíromságra.Alárendelik magukat a környezetük akaratának.A sajátjuk sehol sincs.

Miért stresszhelyzet?

Hát gondolj bele...szerinted nem ideges ELŐRE a látogatásoktól? Ha meglátja a nőt,idegbajt kap.Ő írta...Akkor nem stresszel????

2009. aug. 22. 13:30
osszad ki, alázd meg, szóljál be te is, nehogy már pont ő vigye el a pálmát.. tudod van mikor a fagyi visszanyal... lesne nagyokat, meglásd. próbálj meg sok önbizalmat beléd erőltetni akkor mikor kell, és legyél erősebb nála.
2009. aug. 22. 13:27

Hát, ahogy gondoljátok:)

Ha butaság a békesség:)

Tényleg jobb érzés, ha mindenki mindekivel fasírtban van. És annyira jól érezhetjük magunkat, ha tudjuk, hogy részesei voltunk.....


Ha a helyzet olyan lenne, hogy megmondhatná, vagy helyre tehetné, vagy kerülné, vagy stb., akkor lehet megtette volna már, de mivel nem tette, kiderült, hogy mégis csak a nyelés egyszerűbb.

Egyébként kíváncsi lennék rá, hogy mitől stressz helyzet az, hogy meghallgatjuk valaki okoskodását heti 1 órában:)

Mindenkinek vannak hibái! A hölgynek az, hogy sokat beszél és okoskodik, a fórum indító hibáit nem ismerjük. Lehet, hogy a kérdéses hölgy is tolerál valamit a fórum indítóval kapcsolatban:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook