Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a zsírégető tablettákról, porokról? Használ? fórum

Mi a véleményetek a zsírégető tablettákról, porokról? Használ? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 22. 01:26
ha a helyes eteleket eszed ilyenre nincs gondod,egyel sokszor keveset es mellozd az edesseget.azaz mertekkel mindent ehetsz helyesbitek.
24. M1972
2015. márc. 22. 00:10

Itt elég jól le van írva a lényeg, érthetően, hogy hülyék is megértsék.

[link]

23. rewt
2012. aug. 12. 19:12

Persze hogy használ...! De csak ha igazán hiszel is benne. Különben ablakon kidobott pénz.


Az egyik allergiával foglalkozó intézetben egy érdekes vizsgát végeztek.


Az allergiát kiváltó permetre egy rikító reklámot ragasztottak és a pacienseknek elmondták: Ez egy drága "amerikai" szer, amely ezer százalékra bla bla bla megakadályozza az allergiás tüneteket...

Csak nagyon drága...- ezért még nincs forgalomban.

Most kipróbálhatják és mondjanak véleményt...


Körülbelül 30 százalékban pontosan azt váltotta ki a permet , ami volt a küldetése: akut rohamot.

Húsz százaléknál nem volt kimutatható hatás..

És figyi...!

Majdnem 50 százalékában az eseteknek "fantasztikus" "nagyon jó" , kitűnő" hatást váltott ki...


Kis ügyességgel, ha valaki az 50 százalékba kerül, bármit megehet - ha elhiszi - zsírégető volt..

2009. aug. 25. 18:02

edzőm most baszik rám már bocs hoyg igy mondom, igazából azért akartam vele edzeni mert akkor hajt valaki,de rájöttem hogy megy ez egyedül is akkora akarat erőm vagy hogy jaj:) mint még soha:)



amugy vettem pont ma, zsírégetőt FatBurn-t. valaki használta már??


ráadásul még fehérjét is vettem félbe ismerősömmel csak kipróbálni:) epres fehércsokidarabkás=) finiiiiiiii

2009. aug. 25. 12:46

5 kg,az semmi!!szerintem ahhoz nem kell zsírégető,elég a diéta+vmi aerob mozgás+egy kis has,ha ott a probléma.viszont ha ragaszkodsz a plusszokhoz,akkor én is a Scitec termékeit ajánlom,de nem szükséges a Reform,elég vmi egyszerűbb dolog is,pl. L-karnitin vagy Thermo-X!!!a Reform-al vigyázni is kell,mert elég sok benne a koffein,s ha nem bírja a szíved,nem igazán teszel "jót" vele,sőt...


amúgy,ha van edződ,akkor erről miért nem tájékoztat Téged???!!!...nem is értem...sőt,nem is kell ehhez edző,a konditeremben a tápkieges "pultnál" is felvilágosítanak bármiről!kérdezz ott!

20. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 19. - Szisszancs)
2009. aug. 22. 21:39
nagyjából 5 kilót, kb. két hónap alatt. igazából nem is a fogyás miatt, hanem a szálkásítás miatt használtam. futáshoz remek :o))
19. Szisszancs (válaszként erre: 18. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 22. 21:30

igen igen edző mindent elmond majd remélemm, csak már el szeretnék kezdeni :)

Mennyit fogytál tőle? és mennyi idő alatt?

18. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 16. - Szisszancs)
2009. aug. 22. 19:59
Én használtam. Reggeli gyümölcs, ebéd hús és saláta, este pedig egy fehérjeturmix. De tényleg kérdezd az edzőt, neki tudnia kell. Meglepően kellemes tapasztalat, hogy a Scitek boltokban pl. az eladók nagyon jól ismerik a termékeket. A Myogenic-nél szintén, de azok azok a fehérjeporok nekem ehetetlenül rossz ízűek.
17. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - 7d8516c635)
2009. aug. 22. 19:56
Köszi, az erős túlzás, hogy konyítok hozzá, de mindig tudom, hogy kitől kérdezzek :o))).
2009. aug. 22. 18:00
fehérjét és zsírégetőt lehet egyszerre használni?:D bombázlak itt titeket hülye kérdéseiimmel de kiváncsi vagyok
15. 7d8516c635 (válaszként erre: 13. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 22. 13:03
Végre jött valaki aki konyít ezekhez a dolgokhoz.:)
14. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 13. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 22. 12:04

ezt a scitec honlapjáról másoltam ki neked. régen én ezt használtam edzésekhez, én nagyon elégedett voltam vele.


"REFORM™

Sokoldalú zsírégető és anyagcsere fokozó

a MAKACS ZSÍR elégetésére



Összetétel adagonként

Adagonként tartalmaz RDA %*

Kalória 0 kcal

Kalória zsírból 0 kcal

Zsír 0 g 0 %

Telített zsír 0 g 0 %

Koleszterin 0 mg 0 %

Foszfor 86 mg 9 %

Nátrium 93 mg 4 %

Kálium 166 mg 5 %

Szénhidrát 0 g 0 %

Cukor 0 g

Élelmi rost 0 g 0 %

Fehérje 0 g


Glutamin+ 333 mg **

Guggul

(10%-os kivonat=20 mg guggulszteron hatóanyag tartalom) 200 mg **

Carcinia Cambogia

(66%-os kivonat=128 mg HCA hatóanyag tartalom) 193 mg **

L-karnitin 111 mg **

Liponsav 67 mg **

Cayenne bors kivonat 7 mg **

Yohimbe

(8% kivonat=5 mg yohimbine hatóanyag tartalom) 67 mg **

* RDA % - A napi ajánlott mennyiség százaléka (USA értékek)

** A napi ajánlott mennyiség nincs megállapítva

Összetevők: zselatin kapszula héj, tirozin, nátrium-foszfát, dikálium-foszfát, guggul kivonat, Garcia Camborgia, L-karnitin, liponsav, koffein, cayenne bors kivonat, yohimbe, magnézium-sztearát hordozóanyag.

Egyedülálló formulánk segít újraformálni a testedet. A legnagyobb erőfeszítések ellenére a diéta és az edzés sem hozza meg mindig a kívánt eredményeket, mert a szervezet védekezik a tápanyagmegvonás ellen és lelassítja anyagcseréjét.


Számos hatóanyag kombinálása, melyek mindegyike más hatásmechanizmussal működik, lehetővé teszi a sokoldalú támadást a makacs zsír ellen. A koffein, a cayenne paprika kivonat, és a tirozin energiát felhasználó hőtermelést idéz nek elő, és felszabadítják a lerakódott zsírsavakat.


A karnitin ezek szállításáért felelős az elégésük helyére, a sejtek mitokondriumába. A liponsav a legjobb inzulin utánzó és támogató hatóanyag, melynek segítségével a vércukorszint optimalizálható a zsírégéshez. A yohimbine az igazi makacs jellegű, problémás területeken elhelyezkedő zsírraktárak ellenszere, és ez fokozottan igaz a nők esetében. A guggulszteronok optimalizálják a pajzsmirigy működését és a foszfátokkal karöltve fenntartják az anyag cseresebességét. A HCA csökkenti az éhségérzetet, és a felesleges szénhidrát-kalóriák zsírként való lerakódását gátolja.


A ReForm™ nem tartalmaz efedrin-t, vagy annak Ma Huang nevű növényi forrását, mert az a Nemzetközi Olimpiai Bizottság doppinglistáján van.


Adagolás: A ReForm™ maximális adagja napi 3x2 kapszula 30 perccel étkezések és edzés előtt bevéve. Az utolsó adag a lefekvés ideje előtt legalább 4 órával alkalmazandó. Minden képpen érdemes a fokozatosság elvét követni a szedés elkezdése során. Legelőször napi 2x1 kapszula a legjobb, majd ez növelhető igény és tolerancia alapján a maximális 3x2 eléréséig.


Fontos figyelni a koffeinfogyasztást más forrásokból (üdítők, tea, kávé). Nem javasoljuk több, mint napi 3x200 mg koffein bevitelét, melybe beleértendő a ReForm™ kapszulákból bevitt mennyiség is.


Kiszerelés:

120 kapszula - 60 adag,

60 kapszula - 30 adag "

13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 11. - Szisszancs)
2009. aug. 22. 11:52

A személyi edződ elvileg szakember, nem javasolt valami konkrét dolgot? Aki ezerszer megpróbált lefogyni sikertelenül, az úgyis azt fogja mondani neked, hogy fikarcnyit sem érnek. Vannak a piacon nagyon jó termékek, amelyek segítenek. Lehetőleg olyat válassz, ami természetes alapú, zöld tea, ananász, legyen magas a króm és az L-karitin tartalma. Amire nagyon figyelj, hogy ephedrin tartalmú szert ne vegyél.

A scitek zsírégetői szerintem is nagyon jók. De az tény, hogy megfelelő táplálkozás és mozgás nélkül nem lehet lefogyni. Mint ahogy az is, hogy nem lehet visszatérni a korábbi tunyasághoz és rossz táplálkozáshoz, mert akkor gyorsan vissza is jön.

2009. aug. 22. 11:33

Ide is idegyűltek az okosok....:D


Visszajön a zsír, nagyon jó.:D Mit gondoltok, egyszer lefogytok azt akkor úgy is kell maradnia??

Nagyon sok féle "zsírégető" van, kezdve az illegális cuccokkal.:D


De ha az edződ ajánlotta, akkor valószínű, hogy valami táplálékkiegészítőről van szó.:)


Amitől tuti semmi bajod nem lesz, és a Scitec-es cuccok elég jók, úgyhogy ha veszel, akkor olyat néz.:)

2009. aug. 22. 11:21
bizonytalan vagyok , hogy hat vagy sem. Kövér emberek meg azért vannak mert vagy genetika, vagy mohók, esetleg lelki próblémák. Azt is észrevettem hogy házzasság után 1-2 évvel az párok 80%a elhízik. Gondolom a biztonság, hogy megtalálták az életük párját és hoyg nem kell foglalkozni a külsővel. pedig ez itt bibi.
2009. aug. 22. 11:15
Egy ismerősöm szedett ilyesmit és nagyon rosszul lett tőle, én óvatosabb vagyok ezekkel a dolgokkal. Azt gondolom ha ezek valóban hatnának, akkor nem lenne ennyi kövér ember.
2009. aug. 22. 11:15

köszi a válaszokat, az a baj hogy ez az 5kiló nem sok de sajnos nem tudom semmivel lefaragni, nem szeretem hogy hurkás a hasam:S az a baj hamar feladom ha nem látom az eredményét. Unokatesóm is szed ilyesmit, és rajta látványos a változás, amit irigylek is :) Ha kipróbálom a szert akkor nem fogom visszahizni a legadott kilókat, teljes életmód változáson megyek keresztül.Sport az elsődleges.meg odafigyelek mit eszek és mennyit. azt mondják többször de kevesebbet :)


Esetleg nem tudtok egy nevet mondani, hogy meik termék a jó?

2009. aug. 22. 11:13

fogyni csak diétával lehet.

felejtsd el a 3 fehér összetevőt és azokat a dolgokat amikben ezek vannak: cukor, liszt és só (ez utóbbi módjával mehet, első kettő egyáltalán nem!)

ha ezeket kiiktatod és rendszeresen mozogsz fogyni fogsz.

7. a106211d56 (válaszként erre: 5. - Globus)
2009. aug. 22. 10:55

Van benne igazság....kevés termék váltja be a hozzá füzött reményeket,a forgalmazókét annál inkább..

néhány mínusz kg-hoz megfelelő a tekercselés is....és a szauna.

6. a106211d56 (válaszként erre: 3. - A106211d56)
2009. aug. 22. 10:54

folytatás....

-NINCS IS RAJTAD FÖLÖSLEG!!!(most néztem meg a fotód)

Szerintem elég a mozgás,nem kell terhelned a szervezeted mindenféle tablettával,vagy egyszerűen CSAK méregteleníts...

2009. aug. 22. 10:53
Zsír csak a serpenyőben ég, az összes ilyesmi szer kapitális átverés...
2009. aug. 22. 10:53
A környezetemben aki ilyet szedett mind nagyon hamar visszahízta amit leadott. Csak óvatosan!
2009. aug. 22. 10:49
Olyat válassz,aminek elég magas a króm tartalma,nem tartalmaz hozzáadott cukoradalékot...
2009. aug. 22. 10:45

5 kiló ezek nélkül is simán összejön, iszol sport előtt/közben/után kis zöld teát és meg is van!(na persze meg zöldség/gyümölcsben sus kaja...

amugy én már sokmindent próbáltam de emberfüggő, kinek mi használ.Nálam pl. a dm-ben kapható ananászos tabi L-karnitinnel volt a nyerő

2009. aug. 22. 10:42
A személyi edzőm azt javaslota hogy a diéta és mozgás mellé vegyek zsírégető kapszulát, mert azzal hatásosabb a fogyás. Gyorsan leszeretnék adni 5kilót. kb 1 hónap alatt. Ha valaki szedett ilyet légyszi irja le a tapasztalatait!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook