Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy találjak meg valakit Spanyolországban, akinek csak a nevét, születési dátumát, és azt tudom, hogy melyik városban dolgozik? fórum

Hogy találjak meg valakit Spanyolországban, akinek csak a nevét, születési dátumát, és azt tudom, hogy melyik városban dolgozik? (tudásbázis kérdés)

2009. aug. 22. 19:08

hat a telefon eleg atlatszo dolog.

en is voltam kulfoldon a szallas utan az elso amit be kellett szereznem ha dolgozni akartam. mivel magyar telefonszamot nem fog hivogatni a munkaltato.


masfelol. ket eshetoseg van. tenyleg baja esett. lelepett.


de ha szeret, es jol van, talalt volna megoldast hogy elerjen. ezt magambol kiindulva irom igy.

19. maitra
2009. aug. 22. 13:19
Szia nekem vannak ott ismeroseim ha gondolod ird meg priviben hogy hol lakik es megprobalok neked kerdezoskodni!De ha iwiwen beirod a varosnevet es dob ki neked ottani magyarokat akkor toluk lehet tudsz segitseget kerni de nem tudom hogy a srac milyen neven fogja majd venni ha nyomozol utana:)
2009. aug. 22. 12:44
A rossz a nete nem jó kifogás, vannak netkávézók :)
2009. aug. 22. 12:42
Facebook, iwiw, telefonkönyv, Önkormányzat vagy valami hasonló, ahol számontartják a lakosokat.
16. bared (válaszként erre: 13. - A1baa7edcc)
2009. aug. 22. 11:18
nem hiszem, hogy a mai világban valakinek nincs telefonos elérhetősége...hihetetlen, és nevetséges...főleg olyantól, aki még netezik is...
2009. aug. 22. 11:05
Szerintem probáld meg felvenni a kapcsolatot az ottani népességnyilvántartókkal és a neve születési ideje esetleges tartózkodási helye alapjám szerintem tudnak segítenin az illetékesek neked.
14. 91d4989ab9 (válaszként erre: 12. - KékNefelejcs)
2009. aug. 22. 11:01

ne aggodj miatta, nagyfiu tud magára vigyázni...


ha nem jelentkezik akkor valószinübb hogy rossz a gépe vagy nem akar veled beszélni, mint az hogy bármi baja lenne

2009. aug. 22. 10:53

Chates ismeretseg utan nyomozgatni, szerintem nevetseges. Ha telefonja sincs, akkor vagy nem adta meg a szamat neked, vagy munkaja sincs, nagy esellyel hivatalosan nyoma sem.

Esetleg megismerkedett egy masik leanyzoval...

2009. aug. 22. 10:10

Igen valóban egy pasiról van szó. De szerintem komolyabb a dolog egyszerű lepattintásnál. :( Bár csak az lenne, akkor legalább tudom,hogy nincs baja.

Még a biztos rossz is jobb a bizonytalanságnál.:(

11. globus (válaszként erre: 6. - Pné Veronika)
2009. aug. 22. 10:10

Egy chat-partner keresése indokán röhögőgörcsöt kapnak...

Nem akarnék saját példát felhozni (Franciaország), még komoly, valódi eltűnés esetében és évekig elhúzódik egy keresés, és vagyonba kerül.

2009. aug. 22. 09:53
facebook-on sincs?
9. bared (válaszként erre: 3. - KékNefelejcs)
2009. aug. 22. 09:24
lehet, hogy elutazott, vagy rossz a nete... bármilyen oka lehet, szerintem ne pánikolj még.... ha meg pasiügy, akkor lehet, hogy csak simán nincs kedve csetelni éppen(( sok külföldön élő srác szórakozik itthoni lányokkal, aztán mikor komolyodna, stb, lepattintják őket jó esetben, de általában "csak eltűnnek"((
2009. aug. 22. 09:06

időigényes megoldás lehet, de kiírhatod az iwiw üzenőfalára, hogy küldözgessék tovább. de egyáltalán nem biztos, hogy sikeres lesz.

a nagykövetség szerintem semmit nem tesz, mert nem vagy rokona... Max a rendőrséget kiküldetik, de még ez se biztos...

2009. aug. 22. 08:42
szerintem nem tudod megtalalni. nincs bejelentett lakcime, igy a nagykovetseg es a rendorseg sem segithet. ha csak nem adta meg neked a pontos cimet ahol lakik.
2009. aug. 22. 08:13
Nagykövetség? Bár nem tudom, hogy mennyire foglalkoznak ilyennel, ennyi adatból...Ez csak egy tipp...
5. KékNefelejcs (válaszként erre: 4. - Era06)
2009. aug. 22. 08:02
A próféta beszéljen belőled.
2009. aug. 22. 08:00
lehet csak rossz a gép,
2009. aug. 22. 07:44
Az igazság az, hogy napi kapcsolatban álltam az illetővel chat-en. De pár napja nem jelentkezik, és aggódom érte. :( Jó lenne tudni,hogy semmi baja. Ezért lenne fontos. Iwiw-en nics, és jelenleg telefonja sincs. :(
2009. aug. 22. 07:35
iwiw és hasonló oldalak, telefonkönyv
2009. aug. 22. 07:27
Szerintetek hogy találjak meg valakit Spanyolországban, akinek csak a nevét, születési dátumát, és azt tudom, hogy melyik városban dolgozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook