Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire követed az aktuális trendet, divatot? fórum

Mennyire követed az aktuális trendet, divatot? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 14. 13:15
Szerintem mindenki követi az aktuális divatot. Persze vagy egy-két elvont vagy igénytelenebb ember, de az emberek többsége, halad a korral. Persze ez a mai világban már árfüggő is. Egyes helyeken veszélyesen nagy árakat elkérnek, szinte a semmiért.
2010. júl. 14. 00:45
az aktuális divatot biztos követném, ha 48 kiló lennék, de minden darab (rongypólók, lefele szűkülő gatyák, törökbasa nacik) úgy néznek ki rajtam - és csak egy sejtés, hogy a nem 17 éves korosztály egyéb tagjain is - mintha direkt ki akarnák röhögtetni magukat, szóval maga a divat nem hagy sok választást nekem.
2010. júl. 14. 00:26
semennyire
2010. júl. 14. 00:25
Követném én,ha végre rám terveznék divatot!:)))
2010. júl. 14. 00:21
háááát valamennyire igen de ha nagyon extrém a ruhadarab akkor inkább kihagyom XD
18. Neenaa
2009. aug. 23. 14:39

"A divat azok utánzása, akik különbözni akarnak azoktól, akik semmiben sem különböznek egymástól." (Karl Lagerfeld)


A divat csak egy sablon, azoknak, akik nem tudnak öltözködni, és nincs egyéniségük (sokan még büszkék is rá). Végülis könnyebb egy mintát leutánozni..

A jólöltözöttség nem a divaton múlik.. Én azt hordom, ami jól áll színben és fazonban. Nincs annál lesúlytóbb látvány, amikor egy nő/férfi olyat vesz fel, ami nem az alkatának megfelelő, ráadásul minden 2. szembejövő ugyanolyat hord.

2009. aug. 22. 11:02
Huh hát én sem követem a divatot, pénzügyi okai is vannak, meg nem is néznek ki jól, az akuális trendekből mindíg max egy kettő darabot veszek meg inkább felsőket, talán olyanokat amik passzolnak a régebbi ruháimhoz, és amik nem lesznek exxtra gázosak fél év múlva mert kimentek a divatból. Én pl nagyon szeretek csinosan öltözni (elég nőies alakom van, igaziból csak ez áll jól, nagy cici, popsi, de szerencsére megfelelő arányokkal bírok :) ) magassarkú forever! Mivel nem vagyok magas, és mint mondtam nőies foráim vannak, nekem az egyensszárú gatyák állnak jól (nema csőnaci!), trapézgatya a magas vékonylányoknak jó, mert a trapéz alak miatt rövidebbnek tűnik a láb. Felsők terén bármi jöhet aminek mélyebb v kivágása van, az a mellméret miatt ajánlott nekem. Sportos cuccot ritkán hordok, pl ha lusta vagyok felöltözni , ez annyit takar h egy trikó, lazább farmernaci, meg egy csuka.
2009. aug. 21. 22:56
Aztán vannak ezek a retró dolgok: sztk-keretes szemüveg, rongyos farmer - mocsokmintával, ortopéd cipő, műszálas ing, dzsörzé trapéznadrág, mi a véleményetek?
15. 6c9b299129 (válaszként erre: 10. - 769918d4ef)
2009. aug. 21. 22:42

Ezzel én is teljesen így vagyok! Nem áll jól a csípőnadrág, csőnadrág, tehát nem veszem fel! Nincs annál idétlenebb, mint mikor valaki valamit magára erőltet, pedig egyáltalán nem illik hozzá.


És nagyon sok kedves hozzószólónak igaza van... ha nem áll jól, inkább ne vegyük fel... divat ide, divat oda.

Bár, én szeretem követni a divatot, de csak azokat az elemeket válaszolom ki, ami jól is áll, tetszik is, illik hozzám!

2009. aug. 21. 22:30
semennyire....
13. 00346cf747 (válaszként erre: 11. - Lily3)
2009. aug. 21. 22:22
Ez olyan bricsesz féleség?
12. Leoborta (válaszként erre: 11. - Lily3)
2009. aug. 21. 22:16
Ez a fajta gyatya engem is megragadott, röhögnöm kell, ha látom, elfér benne egy zsák krumpli. Mint egy régi kinyúlt mackónadrág.
11. lily3
2009. aug. 21. 21:59

A csípőnadrágot én kifejezetten utálom,olyan trottyosan áll mindenkinek a fenekén,lóg,semmi nőies nincs benne.Ne is beszéljünk arról a nadrágról,nem tom mi a neve,ami alul szűk,középen olyan mint egy szoknya,de mégis nadrág és olyan bő mint egy gatya.Na hát ezt fel nem venném,pedig ez divat.Szerintem sokkal ízlésesebb ha a naci a fenekünkre simul.

Szóval én nem követem az aktuális trendet.

2009. aug. 21. 21:53

En eppen ma nezegettem az emberkeket a varosunk foteren amig vartam a baratnomre....Attol hanyni tudnek mikor vkinek nagyon nagyon rovid labai vannak,szeles csipoje es pocakja,es megis csiponadragban jar mert az"trendi"....persze azt nem veszi figyelembe hogy az ilyen nadrag 3 meretes uszogumit gyujt a dereka kore....Sot....meg egy jo feszes bluzot is vesz ra ,hogy nehogy ne lehessen eszrevenni a hibait.....


En is alacsony vagyok,158 cm.Pl en tudom hogy nekem nem all jol az alol szük nadrag,mert korte alakom van,es annak ellenere hogy sovany vagyok,vastag a combom....De sokan ezt nem tudjak felfogni ,hogy amiert a szük alju nadrag a divat,azert nem mindenkinek all jol.....

9. globus (válaszként erre: 8. - 769918d4ef)
2009. aug. 21. 21:35
Itt van példának a csípőnadrág és haspóló esete, néhány embertársunknál összetört otthon az összes tükör, vagy nem tudom mire gondoljak.
2009. aug. 21. 21:24
Nem kovetem a divatot.Tudom mi all jol nekem,milyen szinek,milyen szabás,es en ugy oltozok hogy jol erezzem magam es jol is nezzek ki.Sokat lattam hogy divatos,trendi ruhakat hordanak,es megis ugy all rajtuk mint tehénen a gatya ,mert nemtudjak mi all jol nekik es mi nem.....Es sok olyan is van ,hogy divatos,meg minden,de 2 ruhadarabot nem tud normalisan osszekombinalni....
2009. aug. 21. 21:15
A jól öltözöttség nem azon múlik, ki mennyire követi az aktuális divattrendeket. Alapvetően azt kell figyelembe venni, mi áll jól az embernek. A külföldi divatbemutatók modelljei csak a feltűnőséget hajszolják. Az átlagember megjelenésének minden körülmények közt elsősorban kulturáltságot kell tükröznie.
2009. aug. 21. 21:12

Nem követem a trendeket,nem látom értelmét,hogy egy ember,divatdiktátor ruháit viseljem,akinek az elképzelése abszolút nem passzol az enyémhez:))

Nem veszek márkás ruhákat sem az ára miatt,mert csak a márkát megfizetni túl nagy luxus lenne nekünk.A tetkók is trendik lettek,nekem mégse kéne az sem,de van,amelyik tetszetős,de saját bőrömön el nem tudnám képzelni,hogy összeszurkáljanak..

2009. aug. 21. 21:10
Amikor egyezik valmi az ízlésemmel akkor követem. Csak azért mert valami divat, még nem hordok olyan ruhát, hajviseletet stb...
2009. aug. 21. 21:10
Csak éppen annyira amennyire a pénztárcánk engedi.
2009. aug. 21. 21:08
Egyáltalán nem... csakis konszolidált megjelenés, ez állandó, időtálló, és nem éget le sehol.
2009. aug. 21. 21:08
semennyire, nem érdekel szerencsére, mivel a pénztárcám sem bírná:D
2009. aug. 21. 21:07
A cím önmagáért beszél. ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook