Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Roboclean takarítógép fórum

Roboclean takarítógép (beszélgetős fórum)


10. enigro
2010. jún. 1. 19:51

Sziasztok!



Eladnám másfél éves jó állapotban lévő Roboclean takarítógépemet, anyagi okok miatt.

Rendkívül kedvező áron 150.000 Ft-ért.

érdeklődni: 06/205988843-as telefonszámon

email cím: kinsfolk@gmail.com címen lehet

2010. máj. 5. 14:44

nekem is van Roboclean-em,már 3 éve használom élvezet vele a takarítás.

A kislányom poratkára allergiás, de mióta 4-6 hetente atkátlanítunk mindent megszűntek a tünetei.

2009. aug. 25. 15:24
300 eFt, és ökonet tagság kell hozzá, de lehetőség van hitelre is megvenni. Jó lenne tudni, hogy hol laksz, mert ettől függően tudom megmondani, hogy hány nap a kiszállítás, illetve hogyan oldható meg.
7. Ani2 (válaszként erre: 6. - Zsóki-móki)
2009. aug. 25. 11:32
És igy mennyiben kerül? Mikor kell fizetni? GLS hozza? Mennyi nap?
2009. aug. 25. 11:12
Szia ha adsz egy elérhetőséget, akkor az ökonetes hálózatvezetőm megrendeli neked és ki is szállítják, illetve ingyenesen regisztrálhatsz az ökonethez.... ha érdekel irj.
5. Ani2 (válaszként erre: 4. - Zsóki-móki)
2009. aug. 25. 08:11
És ha megrendelem kiszállítják vagy Pestre kell mennem érte? Mennyi az átfutási idő?
4. Zsóki-móki (válaszként erre: 3. - Ani2)
2009. aug. 23. 19:41
igen a gép a következőkre használható.. levegőtisztítás, párásítás, légfrissités, szagelszívás, atka allergénszint csökkentésére, poreltávolításra, vizes takarításra, vákumos ágymenűtisztításra. Tehát, jól tudod a készüléknek van egy légtisztító funkciója is.
3. Ani2 (válaszként erre: 2. - Zsóki-móki)
2009. aug. 23. 18:40
És tényleg van olyan funkciója hogy betesszük a szoba közepére és összeszívja a port? Ill. tisztítja a levegőt?
2. Zsóki-móki (válaszként erre: 1. - Ani2)
2009. aug. 21. 08:56
nagyon jó a gép az ökonet forgalmazza, én a tagja vagyok a cégnek.. az allergiára egyébként vannak jó termékeik...mi is szedjük az egész család... nekem még nincs ilyen gépem, csak egy víztisztítóm, de láttam már működés közben, fantasztikus teljesítményt nyújt, majd én is szeretnék venni... ajánlom nektek..
1. Ani2
2009. aug. 21. 08:50

mi a véleményetek?


Férjem nagyon allergiás , gyógyszer sem segít neki és most gondolkozunk egy ilyen gépben. Állítólag nagyon jó allergiára!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook