Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szoktál kézműves termékeket vásárolni? fórum

Szoktál kézműves termékeket vásárolni? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 26. 13:28
Ritkán. Inkább magam készítek tárgyakat. Mostanában rongyszőnyegeket horgolok. Már a szomszédasszonyt is teljesen megfertőztem.
2012. jún. 26. 12:59
Igen szoktam,ha van rá pénzem!:)
2012. jún. 22. 00:13

Sajnos, iszonyú kétbalkezes vagyok, viszont imádom, ha valami különleges vagy egyedi. :-)

Ezért magamat vagy a rokonságot szoktam meglepni.

2010. júl. 21. 15:32
sajnos nagyon ritkán mert nem futja rá
2009. aug. 25. 09:12
Amugy most hetvegen lesz a Pariumi Magyar Napok itt Szatmarnemetiben. Akik itt laktok a kozelben mindenkit szivesen latunk. Szines programok kicsiknek es nagyoknak, koncertek, kezmuves foglakozasok es vasar.
2009. aug. 24. 21:39
Meg kell tanulniuk az embereknek ertekelni a szeretetet es az igyekezetet ami ezek a targyak mogott van.:)
11. mommy
2009. aug. 24. 15:18
Mi már régebb óta saját készítésű dolgokkal ajándékozzuk meg szeretteinket. (Bár először elég sokkolólag hatott egyesekre, de mára már megszokták)
2009. aug. 24. 12:20
Manapsag mar az alapanyagok is nagyon sokszinuek es vannak olyan technikak amivel szepet lehet alkotni meg akkor is ha nincs kiveteles kezugyessege valakinek.
2009. aug. 24. 12:15
En szemely szerint nagyon szeretem az ilyen sajat keszitesu dolgokat. Regen nem vettek az emberek egymasnak az ajandekot hanem keszitettek. Nagyon jo dolog hogy vannak meg emberek akiknek oromet okoz a kezmuveskedes.
8. mommy (válaszként erre: 1. - Lillacska)
2009. aug. 24. 11:23
Sőt vásárolni is, ha tudunk.
7. mommy (válaszként erre: 1. - Lillacska)
2009. aug. 24. 11:14
Igen, szoktunk kézműveskedni (ahogy a kis unokahúgom mondaná: mókolni) a lányommal, (Ergóka) Ő ékszereket készít.Az oldalán fent van 1-2 alkotása, teljesen saját készítésű dolgok. Még az alapanyag is!! Hozzám közelebb áll a varrás, babákat, egyéb figurákat.... stb szoktam készíteni.A család és baráti kőr gyerekeinek elajándékoztam őket.
6. Lillacska (válaszként erre: 5. - 01c8755c79)
2009. aug. 21. 10:28
Ha sajat marad is kreativkodsz az akkor meg jobb. De ha valaki szokott vasarolni az mar feltetelez egy kis igenyesseget a tucatarukat vasarlokkal szemben.
5. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Lillacska)
2009. aug. 21. 09:57

Biztosan vásárolnék, ha nem lennék ennyire kreatív. Inkább ajándékozni szoktunk egymásnak hasonszőrű, szívesen alkotókkal. :o)

A tucatárukat nem szeretem... naggggggyon nem. Ha már vásárolok, akkor a legegyszerűbben bármiből, amit aztán kényem-kedvem szerint feldobok valamivel. :o)

2009. aug. 21. 09:52
Sok ember valasztja inkabb a tucatarut, hogy o is csak egy legyen a sok kozul. De szerencser vannak akik szeretik a kulonleges egyedi targyakat. Amit jo esetben el tudnak kesziteni maguk vagy megvasarolnak. En a kezzel keszult dolgokat reszesitem elonybe ha van ra lehetosegem, mert ott latom benne mindig azt az ebert aki keszitette. A fantaziajat, az ugyesseget, a turelmet.
2009. aug. 21. 09:28
Nem igazán.
2009. aug. 21. 08:44
Szia! Én szoktam vásárolni, bár inkább alapanyagokat, amikből otthon magam készítek valamit. De készen is szoktam venni dolgokat, kirakodóvásárban, itt-ott: tolltartót vagy szemüvegtokot bőrből, fényképalbumot, fajátékot, ilyesmiket.
2009. aug. 21. 08:06
Szoktatok kézműves termékeket vásárolni? Ha igen akkor miket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook