Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A spirál levétele is menstruáció alatt történik? Utána kell várni vmennyit a babavállalással? fórum

A spirál levétele is menstruáció alatt történik? Utána kell várni vmennyit a babavállalással? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 8. 14:23
Sziasztok!Nekem a spirál 7 éve van fent,igaz az 5.évben le kellett volna vetetnem,állítólag eddig van hitelesítve.Most le szeretném vetetni,mert babát szeretnénk.A felrakás sem volt számomra jó érzés,de a levételtől még jobban félek.Valaki igazán megnyugtathatna.
2009. szept. 14. 14:47
A spirált levették, nem fájt. Kérdeztem a dokitól, hogy kell-e várni a babával, nem adott egyértelmű választ. Ha utánanézek, akkor is néha ezt, néha azt mondanak. Dokim szabin van most, újrakérdezni sem tudom már. Tapasztalat van valakinél ebben a témában még?
6. bnemonika (válaszként erre: 5. - Zsu0102)
2009. aug. 21. 08:25
Inkább úgy fogalmaznék, hogy nagyon kellemetlen volt, de nem fájt a felrakás. A levételt pedig nem is éreztem egyáltalán. Nekünk mindkét gyerek fél év alatt jött össze, ez átlagosnak mondható.
5. zsu0102 (válaszként erre: 4. - Bnemonika)
2009. aug. 21. 07:46
Fájdalmas volt mint a feltétele? Mennyi idő múlva jött a kistesó?
2009. aug. 21. 07:44
Szia! Nekem már vették le egyszer, mert tesót akartunk. Én is megkérdeztem, hogy mennyi időt kell várni, erre a doki olyan elgondolkodott arcot vágott, hosszú hatásszünetet tartott és azt mondta: úgy jó fél órát :D :D
3. zsu0102 (válaszként erre: 2. - Ördög)
2009. aug. 21. 07:40
Köszönöm, meg fogom kérdezni, szabin van a doki, megvárom! Tudod esetleg, hogy miért kell várni? Keresgéltem a neten, nem találtam semmi használhatót!
2009. aug. 21. 07:27
Igen, menstruáció alatt. És jobb, ha kivárjátok legalább a következő menzesz utánig. Bár, a doki biztosan megmondja, ha úgyis oda indulsz.
2009. aug. 21. 07:24
A spirál levétele is menstruáció alatt történik? Utána kell várni vmennyit a babavállalással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook