Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 25 év felett milyen arckrémet használjunk? fórum

25 év felett milyen arckrémet használjunk? (beszélgetős fórum)


5. ec316b34a1 (válaszként erre: 3. - Beloved)
2009. aug. 21. 21:58
A bőröm kombinált, a T vonal krémezés után 5 órával már fénylik, de a ráncok még elkerülnek, valami megelőzőt szeretnék, az ár: nekem a közepestől a kicsit drágábbik is okés lenne, ha az a termék megéri az árát.Eddig Niveatól használtam egyszerű hidratálót és a hozzá való szemkrémet és arclemosót.
4. Beloved (válaszként erre: 1. - Ec316b34a1)
2009. aug. 21. 06:41

Véleményem szerint nem elég csak egy krém, hanem komplett ápolást igényel az arcbőr.


Arclemosó, tonik, krém, szemránckrém, szérum, arcradír, arcpakolás.

3. Beloved (válaszként erre: 1. - Ec316b34a1)
2009. aug. 21. 06:39

Előszöris, meg kell határozni, hogy milyen tipusú a bőröd.

Száraz (vízhiányos de olajos, vagy zsírhiányos felületi dehidratációval), normál, zsíros (pattanásos gyulladt, vagy túlzott faggyútermelésű), esetleg kombinált.


Vannak-e már látható ráncaid, vagy vékony vonalak, esetleg berepedt mélyebb törések a bőrödön.


A szem alatti bőr még rugalmas, vagy már kezd megereszkedni, esetleg karikás, stb...


Allergiás vagy-e valamilyen hatóanyagra.


Milyen árkategóriájú készítményt engedhetsz meg magadnak.

2009. aug. 20. 17:17
en egyenlore csak hidratalo kremet hasznalok
2009. aug. 20. 17:06
Sziasztok 27 éves vagyok,ideje lenne valamilyen arckrémnél kikötnöm,ami azért kicsit ráncmegelőző is, na de mit használjak? Minden tapasztalat érdekelne,minden termék ami hosszú távon bevált.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook