Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minden ami a lánybúcsúval kapcsolatos... fórum

Minden ami a lánybúcsúval kapcsolatos... (beszélgetős fórum)

27. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Sziszikeccs)
2011. febr. 8. 08:37
és jófejek voltak az emberek?:)
2010. jan. 29. 20:43

-Szalag van hátra, mint a szépségkirálynőknek.

Az elején:"SOLD"

A hátulján pedig: VISSZASZÁMLÁLÁS:14. . . 13. . . 12. . . vagy ahány nap van az esküvőig még.


Fergeteges bulit!!!

2010. jan. 29. 20:42

-Ki kell magyaráznia:

1. Hogyan magyaráznád el férjuradnak, hogy miért nem aludtál otthon az éjjel? a következő szavakkal:mosogatószivacs, busz, hervadt virág 2. Hogyan magyaráznád el férjuradnak, hogy ottfelejtetted a gyereket az edzésen ? a következő szavakkal:fegyverszünet, mackó, papucs 3. Hogyan magyaráznád el férjuradnak, hogy miért jó a porcica az ágy alatt? a következő szavakkal:konyak, bilincs, szamárpad-találékony volt :)


Vettem egy hosszú poharat, amikre cimkéket kell ragasztani és addig kell inni, amíg el nem jut addig, ami a valódi oka annak, hogy férjhez megy:

A pohár címe:

Az igazság amiért férjhez megyek:

A lehetőségek:

Csupán érdekből

Mártír vagyok

Gyereket akarok

A pénzéért megyek hozzá

Ne legyek egyedül

Tetszik a haja

Jó az ágyban

ez a legalsó: MERT IGAZÁN SZERELMES VAGYOK!!!-klassz lett a pohár, de leizzadtam ezzel is. A lelaminált cetliket pillanatragasztóval tettem a pohárra és odaragadtam. A papírragasztó nem figná meg és ha nincs laminálva elázik. ha ráfolyik valami. Emléknek is tökéletes.

2010. jan. 29. 20:39

-Fogadalom

Én X. Y ezennel az itt felsorakozott tanuk előtt fogadom, hogy férjemet meccsnézés közben nem zavarom, dolgomat ilyenkor csendben végzem, mindig ügyelve arra, hogy sörös korsója, üres ne legyen. Sose hivatkozom fejfájásra, fáradtságra, mikor a férjem szeretgetésre vágyik. Kedvenc ételét bármikor elkészítem és szépen tálalom.

Anyósomat napjában legalább egyszer dicsőítem, miszerint Ő készíti a legfinomabb ételt, Ő vasalja legszebben az inget, neki a legtisztább a lakása, stb. Férjem barátait mindig családtagként fogadom. Az Ő étkezésükről és sörükről is gondoskodom. Férjemet, barátaival legalább heti három alkalommal elengedem mulatni. Ez idő alatt én nem csacsogok telefonon a barátnőimmel, tiszta lakással, vasalt inggel, meleg étellel, mezítelenül várom haza.

Itt és most megígérem, hogy jó háziasszony leszek, Uramat megbecsülöm, a pasikat elkerülöm. Szeretgetem, cirógatom, hülyeséggel nem nyaggatom. De, ha csak egyszer is csajozni mer, a baját, sodrófával látom el!

Ezt is meglehet szépen formázni és szintén laminálva lett.


-Vettem emlékkönyvet, az elejére (belülre) nyomtattam egy szép idézetet és beleragasztottam. Írunk bele jókívánságokat és kiküldjük az utcára, had írjanak bele az idegenek is :))))-egy csomóan írtak bele. A kocsmákban, utcán, s szomszédok és akiket lestoppoltunk a petrezselyem árulásnál. Aztán mikor az összes feladatot teljesítette, akkor mi is írtunk bele csajok.


-Lesz játékbaba pelenkázás.


-Gombfelvarrás időre. (spiccesen elég necces lesz)


Nyomtattam egy színes fotót, kivágtam puzzle alakúra (körömollóval és leizzadtam), majd ki kell raknia. Eljegyzési fotójuk volt.-ügyesen kirakta.


Tejszínhabbal az aszfaltra kell írnia az utcán a leendő férje nevét.

2010. jan. 29. 20:34

-Van 10szó (traktorgumi, teknősbéka. . . ), amiből ki kell húznia 3-at és ebből kell szerelmes levelet írnia, majd fel kell hívnia a telefonkönyvből egy ugyanolyan nevű pasit, mint a vőlegény.-ez volt a leghatalmasabb. Nagyon jó verset kreált úgy, hogy felhasználta mind a 10 szót. Kihúzogatta egyesével. Felhívott egy Fehérvári pasit; a telefont a neje vette fel. jót nevettek és sok boldogságot kívántak.


-Vannak kártyák: telefonos segítség, baráti segítség, passzolok, felező (az alkohol mennyiséget megfelezheti valakivel), alkoholmentes. Ezek akkor lépnek érvénybe, ha valamit nem tud és megakad, vagy nem szeretne megcsinálni. Kinyomtattam, lelamináltam. Szép színesek :)))).-olyan jól csinálta hogy maradt is kártyája.


Férjismereti teszt 20kérdéből. Vőlegénnyel egyeztettem.-nah, itt volt bukta utca :)))


Oklevél. Kerestem mintát, bemásoltam a szöveget és lelamináltam. Ez a szöveg:

X. Y. részére

A leánybúcsúján való sikeres részvételéért.

Szerettük volna ezt a napot különlegessé tenni Számodra, mert ezután úgyis csak a főzés és a pelenkamosás vár Rád… Reméljük sikerült! Mivel túlélted ezt a bulit, kiálltad a próbákat, most már igazán rászolgáltál:

Gratulálunk, férjhez mehetsz! Puszi: a Csajok

ui. : Köszönjük, hogy velünk töltötted hajadonságod utolsó édes pillanatait!-szép emlék is lesz neki.

2010. jan. 29. 20:30

-Lesz petrezselyem eladás- 5Ft/csomó. A barátnőm eladta mindet. Bementünk az összes környékbeli kocsmába, szomszédokhoz, autókat stoppoltunk le.


-Anyós 10kivételes erényének összeírása.-jó poén volt. Az anyós is szétröhögte magát.


Férj rajzolása:lap tetejére az van írva, hogy szerintem így néz ki x. y, az aljára, pedig, hogy, de én így szeretem. -valami borzalmas lett a rajz :D

2010. jan. 29. 20:24

Szia Pufóka!


Az általam szervezett lánybúcsú annak idején nagyon jól sikerült :))).

Írom, hogy mi volt:


- Olcsón lehet dobozt venni. Sok minden megvan hozzá minden háztartásban, ami nincs, az olcsón beszerezhető. Nyomtattam cetliket, lelamináltam őket és a tárgyakhoz kötözgettem.


A dobozra ráírtam: a házasság nélkülözhetetlen kellékei:

Méz -Hogy a mézes hetek minél tovább tartsanak

Fejfájáscsillapító -Ha a feleség nem akarja

Tangabugyi -Ha a férj nem akarja

Cumi -A gólyára semmit ne bízzatok, mindent magatok csináljatok

Kaparós sorsjegy -Amikor már csak a vakszerencében bíztok

Madzag, ragasztó -Ha elszakadt, ha eltörött, talán még akkor is menthető

Egy kulcs -Hogy mindig nyitva legyen a szívetek egymás előtt

Egy nagyító -Hogy a társatokat mindig többnek

lássátok önmagatoknál

Mágnes -Hogy a vonzalom sose múljon el

Teafilter -Sose legyetek fáradtak

Iránytű -Hogy mindig megtaláljátok a helyes utat

Gumióvszer -1 sima (ma még nem akartok gyereket)

1 tűvel átszúrva a közepe (ha már nagyon akarjátok)

-Kis borítékba lehet tenni a pénzt. Állítólag nem boldogít - ha titeket sem, küldjétek vissza!

20. Pufóka6 (válaszként erre: 19. - Boszy28)
2010. jan. 28. 08:33
Szio! Nagyon köszönöm a választ!
2010. jan. 28. 08:21

Na szóval, ha gyerekkori barátnődről van szó, érdemes olyan helyen elkezdeni a bulit, ahová sok emléketek köt. Érdemes a közös élményekről egy kis albumot csinálni, amit a menyasszony el tehet emlékbe.

Persze úgy kell elvinni a menyasszonyt, hogy ne is sejtse, hova mentek. :) Tehát jó, ha bekötitek a szemét egy kendővel.

Ahol én voltam lánybúcsún, ott ezen az első részen nem voltam, mert nem gyerekkori barátnőmről volt szó.

De!A menyasszony kapott hajráfos ördögszarvat kis rózsaszín fátyollal, mi többiek sima feketét. Persze mindenkinek kötelező volt viselni, így mentünk itt Pesten a Liszt Ferenc térre.

Itt kezdődött a tényleges buli.

Feladatokat kellett a menyasszonynak megoldani, a vőlegénnyel kapcsolatos kérdések voltak rajta (előtte gyerekkori barátnő alaposan kikérdezte a leendő férjet. pl. mi a legnagyobb álma, hova utazna el legszívesebben, mi volt a jele az oviban)és ha nem tudta, akkor büntetőkártyát kellett húznia,amin egy megoldandó feladat várta szintén (pl. 5 percen belül 10 pasitól névjegykártyát gyűjtenie, petrezselymet árulni, répát szerezni).

Viszont ha sikeresen válaszolt a kérdésre, akkor ajándékot kapott, persze vicceset. Ilyen volt az otthonka (utána abban szaladgált),egy üveg italt inni, ami be volt rovátkázva, és ameddig leitta, az volt érvényes rá.

Mindenre én sem emlékszem, már 2 éve volt.

De nagyon jól sikerült, jól éreztük magunkat. Ja, és utána még elmentek discóba a lányok, oda már nem mentem én.

2010. jan. 28. 06:57
Én is ötleteket gyűjtök (még egyelőre nem tudni a dátumot), úgyhogy aki tud még mondani ötleteket írjon, léci :)
2009. szept. 2. 15:23

sziasztok... Én is lánybúcsút szervezek Én jó kis helyszínt keresek. nem leszünk sokan max 10 fő... van ötletetek?

na vissza is olvasok :)

16. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - Sziszikeccs)
2009. aug. 19. 21:34

A puzzle is jó ötlet és szintén egyszerű megvalósítani. Akkor indulhat a fotókeresés!!!



Ezt csak az érti, akinek van kutyája és kommunikál is vele. Akkor egy képzeletbeli kapocs alakul ki.

2009. aug. 19. 21:29
Nekem két dalmatám van, de meghalnék nélkülük:)
14. Vigyorex6 (válaszként erre: 13. - Sziszikeccs)
2009. aug. 19. 21:16

Hmmm...Ő a No1...sokszor Ő a fény az életemben. Olyan akár egy gyerek.


Lehet, hogy nem beszél, mégis igaz barát :)

13. sziszikeccs (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2009. aug. 19. 21:05
Nekem is kell egy olyan kutya:D
12. sziszikeccs (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2009. aug. 19. 21:04

Köszönöm szépen! Nem jöttek be a habos babos ruhák. Fogason ez a ruha se jött be, de amikor felpróbáltam, mondtam, nekem ez kell:)

Esetleg még olyan feladat is lehet, hogy közös képet összevágtok és puzzle szerűen kirakni.

2009. aug. 19. 20:54

Sziszikeccs nagyon szép menyasszony voltál! A ruhád gyönyörű...nagyon egyszerű, mégis csinos.

Erre mondják, hogy néha a kevesebb több!!!

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - Sziszikeccs)
2009. aug. 19. 20:50

:)))

Köszi szépen!

A kérdőív kész van. A vers írós nagyon jó így, hogy ki kell húzni a szavakat. Sokkal izgalmasabb, mint ha vannak konkrét szavak, mert az eredei forgatókönyv szerint úgy lett volna. Ezt bele kell vennem :)

A fátyol is hipp-hopp megoldható.

2009. aug. 19. 20:44

Nekem június 13-án volt a lánybúcsúm.

A barátnőim különböző feladatokkal készültek.

1. feladat: kb 25 kérdést tettek fel a páromról, amit ha helyesen válaszoltam ajándékot kaptam (óvszerek, síkosítók, masszázs könyv, cumi, harisnyakötő, banán, uborka, férfi nemi szerv alakú szívószál meg hasonlók), ha nem tudtam a helyes választ akkor valami rövidet kellett innom.

2. feladat : 10 szót kellett kihúznom, amiből verset kellett írnom.

3. feladat kaptam egy függönyből készült fátylat, és abban kellett lemennem a discoba, ott pedig pénzt kellett kunyerálnom mindenkitől az esküvőmre:D


Remélem nem hagytam ki semmit:) Én nagyon élveztem, szerintem jó dolog!

8. 54840f0fce (válaszként erre: 2. - Mama_gold)
2009. aug. 19. 20:35
Lehet, hogy pont ezért házasodtál többször:-)
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Boszy28)
2009. aug. 19. 20:26
Várom :))))
2009. aug. 19. 20:24

Én is úgy gondolom, hogy jó buli...:)

Ez nem azt jelenti, hogy sosem mehetünk el többet sehová együtt, de egy ilyen estét lehet nagyon jó hangulatúvá teremteni, ami akkor csak Neki szól.

2009. aug. 19. 20:22

az egyik barátnőmnek a lánybúcsúja isteni volt, majd leírom később a feladatokat, de most mennem kell (a párom elüldöz a géptől :D)


Szerintem jó dolog a lánybúcsú, de nekem nem kell, öreg vagyok már hozzá. :)

4. spinneli (válaszként erre: 2. - Mama_gold)
2009. aug. 19. 20:20

szerintem egy tök jó buli, sosem hagynám ki, hogy a barátnőimmel együtt "búcsúzzak".

:)


egyébként lánybúcsúkon lehet pikáns feladatokat is adni, társaságtól és a leendő arától függ, vagy a közös évekre emlékezve összeállítani ki mennyire ismeri a mennyasszonyt...stb.

3. one85 (válaszként erre: 1. - Vigyorex6)
2009. aug. 19. 20:20
Mikor engem búcsúztattak , akkor beültünk egy kis hangulatos kocsmába (persze vendégek nélkül)aztán irány a diszkó hajnalig!Én nagyon jól éreztem magam!
2009. aug. 19. 20:17
én már többször mentem férjhez, de nem tudom mi a jó egy leány(legény) búcsúban, sosem vonzott ez a része. Én személy szerint hülyeségnek tartom, de sok sikert!
2009. aug. 19. 20:16

Sziasztok!

Jövő héten szombaton lesz a barátnőm lánybúcsúja, amit nagyban Nekem kell szerveznem.

Szeretnék tőletek ötleteket kérni, hogy nálatok, vagy ismerőseiteknél hogyan mentek a dolgok, milyen feladatok voltak stb...minden érdekel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook