Csontkovács (beszélgetős fórum)


1 2
50. 8d00a82c06 (válaszként erre: 49. - Amaunet)
2020. okt. 25. 07:40

Szia!

Nagyon köszönöm!

49. Amaunet (válaszként erre: 48. - 8d00a82c06)
2020. okt. 25. 07:35

Szia!


Dr. Gutman Tamást tudom ajánlani a Szent Margit kórházban.

[link]

2020. okt. 25. 06:20

Sziasztok!

KB 4 hete kínoz a nyakam, de ma reggelre brutális.

Olyan érzés, mint ha ideg lenne becsípődve, de egy csigolyából indul, ami egyébként is fáj mióta az eszemet tudom.

Szerintetek erre jó lenne egy csontkovács?

2015. júl. 13. 09:38

Sziasztok, akit érdekel egy nagyon-nagyon jó csontkovács/reflexológus/gyógymasszőr (és még nagyon sok mindenhez ért), tudom ajánlani dr. Sebestyén Balázst, aki újpesten "rendel".

Nagyon barátságos, pozitív ember, és nem a pénzlehúzásra, hanem a segítésre és a gyógyításra koncentrál :-)

46. SZ74
2015. máj. 29. 17:19
Tud valaki csontkovácsot ajánlani szegeden?
45. SZ74
2015. máj. 29. 17:18
Csontkovács szegeden
44. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 43. - Todoka)
2014. jún. 1. 12:33

Debrecenben talált valaki jó szakembert?

Gerincem és csípőítületem fáj. ))

43. Todoka
2014. jún. 1. 11:16

szasztok!

véleményem szerint nem az ára számít!

sokan próbálkoznak más módszerrel, költenek súlyos ezreket gyógycipőre, matracra, gyógyszerekre, masszázsra, gerincnyújtó padra, stb.

viszont ami el van mozdulva azt, helyre is lehet(kell) mozgatni! összességében néhány csontkovács kezelés a a legjobb megoldás lehet!

csak jó szakemberhez érdemes fordulni!!

a legjobb amit tehetzsz, nem hanyagolod el, foglalkozol a problémával, és kezelteted magad!

a megtévesztően olcsó kezdőket nem ajánlom.

2013. jan. 24. 12:42
sziasztok! én évek óta hátfájós vagyok, valamikor a gimiben kezdődött a dolog. eleinte nem foglalkoztam vele, de aztán egyre gyakoribb lett a fájdalom, és végül anyukám elküldött csontkovácshoz. akinél akkor jártam, nagyon rámijesztett... azt mondta, hogy ferde a csípőm, és ha nem vigyázok, csipőprotézisre lesz szükségem, nem bírok majd lábra állni, ilyenek... azt ígérte, hogy tud segíteni, de ahhoz, hogy eredménye is legyen, hetente 2x (!!) kell hozzá kezelésre mennem. nos, nála egy alkalom 8000 Ft-ba került, gondolhatjátok! sírva jöttem el tőle. pár alkalommal voltam nála, de aztán mondtam otthon, hogy én nem szeretném, ha ennyit költenének rám (persze, az egészség a legfontosabb, de biztos van jobb megoldás). így nem mentem többé. most újra járok csontkovácshoz, találtunk egy másikat a városban (megint anyukám beszélt rá, hogy próbáljam ki). ő is ugyanazt állapította meg, hogy ferde a csípőm, tőle mégis mosolyogva jöttem ki. nem azt éreztem, hogy rám akar ijeszteni és le akarja nyúlni a pénzemet, hanem, hogy segíteni szeretne rajtam. háromhavonta kell meglátogatnom, és nem 8000-ért ropogtat... :) szóval vigyázzatok, mert az én tapasztalataim szerint van aki visszaél a helyzettel! arról nem is beszélve, hogy ha nem profi, akkor mennyit tud ártani...
2012. szept. 10. 19:34
Köszi az infókat:))
2012. szept. 10. 19:06
jahm, ez 2005-ben volt, 5000 Huf-ért.
2012. szept. 10. 19:03
én anyukámat vittem csontkovácshoz, amikor leszakadt a sérve (akkor még nem jöttek rá az orvosok, h ez volt a probléma, egyszerű sportsérülésnek minősítették a fájdalmát). ölbe vittem fel a "rendelőbe" és a saját lábán jött ki. elmondása szerint nem volt fájdalmas (csak kellemetlen), ugyanakkor a már több hónapja rendetlenkedő vérzése is megindult a kovácsolás alatt, hisz a medencetájékot is kezelésbe vették. szóval csak jó tapasztalatom van erről, igaz, egyszeri. (persze a sérv-dolog ennyivel nem oldódott meg, egy hétig bírt dolgozni a csontkovács után (előtte már azt sem), aztán mégis muszáj volt megműteni.
38. gyöngyszemü (válaszként erre: 36. - Mimi mami)
2012. szept. 10. 19:02

Én kb 10éve a Kovács András táltosnál voltam anno 10.000 volt egy kezelés, a kilencvenes években egy orosznál 5000ért. Nem olcsók és egy nem is elég :-(

De gyógy vagy svéd masszázzsal is sokat javulhat és az olcsóbb!!!

2012. szept. 10. 19:00
Nem biztos h erre van szükséged.Miért gondolod ezt?Lehet h a masszázs jobb lenne,persze nem egy,hanem jó pár alkalom lehet hatásos.Valószínűleg ebből se lesz elég egy alkalom!!!Azért megmutathatod magad,biztosan van mit kovácsolni rajtad is,mert senki nem tökéletes:))Sok évvel ezelőtt volt 7000/alkalom.
36. mimi mami (válaszként erre: 35. - Mafalda)
2012. szept. 10. 18:54

Huh most megnyugodtam, mert azt hittem, hogy fájdalmas a dolog.

A derekam és a hátam van kikészülve mióta szültem és már elviselhetetlen a fájdalom, Nm hinném, hogy ezt egy masszázzsal rendben lehetne hozni. Ezért kacérkodom a kováccsal.Ti mennyiért kaptatok egy kezelést mikor voltatok?

2012. szept. 10. 18:49
Nem szabad h fájjon!Többször kovácsoltak már,jó is volt.Először kilazítgatja az izmokat,utána roppant egyet.De az csak egy fura érzés,nem fájdalom.De csak megbízható,leinformált emberhez menj,mert bizony sok bajt okozhat az,aki nem elég jó ebben!
2012. szept. 10. 18:47
Voltam már párszor nekem nem fájt egyáltalán, megropogtatott mindenhol és jó lett!!
2012. szept. 10. 18:45
Sziasztok! Ki volt már csontkovácsnál? Tényleg annyira fájdalmas? Érdekelnének a tapasztalatok. Köszi
32. mati30
2012. jan. 26. 18:16
Sziasztok!A derékfájásom miatt,keresek Debrecenbe jó csontkovácsot,aki megbizható,és nagyon ért a szakmájához!Előre is köszönöm
2011. jún. 1. 20:39

Néhányan kérdeztétek a debreceni csontkovács elérhetőségét, ezért gondoltam, ide is kiírom, hogy elköltözött Szentesre. Úgyhogy aki arrafelé keresgél, annak szívesen megírom a számát.


dragan. melinda@gmail. com

30. badonyimariaeva (válaszként erre: 29. - Ann111)
2010. aug. 6. 18:52

Nagyon aranyos vagy, köszönöm!

Nekem is pont erre lesz szükségem, mert már alig birok kiegyenesedni.

29. Ann111
2010. aug. 6. 18:29
Sziasztok! Megosztom az én tapasztalataimat! 5 évvel ezelőtt a csípőcsontomnál becsípődött valami, olyan fájdalmaim voltam, hogy fel sem tudtam kelni se kiegyenesedni! Úgy mentem hogy ketten kísértek, görnyedtem. A szüleim sem hitték el de szinte ugrálva jöttem ki egy alkalommal elmúlt kb 80% ban helyrejöttem aztán még 2 kezelés és vége is lett : Ha nem velem történik komolyan el sem hittem volna, hogy ekkora változást képesek elérni!Aztán 2 éve volt egy autóbalesetem ahol a nyakcsigolyáim elmozdultak, voltam mindenféle doktornál, kezeléseken , fizikoterapeutánál de sajnos csak enyhe javulást tudta elérni rengeteg időt és pénzt pocsékoltam el azért hogy óránként 5000Ft-ért bólogassak nekik. És nyeljem a sok vegyszert. Aztán újra felkerestem a csontkovácsot 3 kezeléssel teljesen "helyretett" ennek 2 éve azóta 1/2-egy évente visszamegyek hozzá ellenőrzi mindenem a helyén van-e és kapok egy nagyon kellemes , alapos masszázst is. Mindezt potom pénzért ami a gyógyszerek , fájdalomcsillapítók árához képest főleg nevetségesnek tűnik. Jaa és Hozzám kijött a lakásomra mert nem tudtam menni. Ha valakit érdekel szívesen megadom a számát hátha mással is megtörténik a "csoda" Sok sikert! 209653508
28. ancsa84 (válaszként erre: 18. - 5bbbcb438b)
2010. júl. 24. 19:40
Jajj,ez engem is nagyon érdekelne,ráadásul Szeged környéki vagyok,de látom sajnos már nem vagy itt tag!:((
27. Milande (válaszként erre: 26. - Judyt640)
2010. júl. 9. 10:02
Gondolom semmi, mivel nem válaszol az e-mailemre. Nem tudom, milyen érdeke fűződhet a lejáratáshoz...
2010. júl. 7. 20:00
Mitörtént?
25. Helgal
2010. júl. 7. 19:10

Légyszives adjatok olyan csontkovács elérhetőséget aki becsületes, és nem kárt okoz.

Nagyon köszönöm.

2010. jún. 7. 21:18
Sziasztok. Látom, régen szóltatok hozzá, de hátha nem késő, esetleg segítek valakiknek. Én Debrecenben tudok nagyon jó csontkovácsot. Írjatok e-mailt és küldöm a számát. draganmelinda@vipmail.hu
2009. dec. 11. 22:33
Gerincsérvem van. Félek a műtéttől. Úgy hallottam, hogy csontkovács ezt helyre tudná tenni, és talán nem kéne műteni. Tud valaki Szegeden egy jó csontkovácsot?
2009. nov. 18. 12:28

Sziasztok!


Tudna nekem valaki pesten egy jó csontkovácsot ajánlani???

2009. okt. 6. 12:12
Valaki nem tud egy jó csontkovácsot, aki Eger környékén lakik? Esetleg Debreceni is lehet. A kisfiam gerincferdülésében kérném a segítségét?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook