Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) fórum

Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
73. emagdi (válaszként erre: 71. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 27. 21:18

szia! lush termékeket csak kimondottan lush boltokban lehet egyelőre vásárolni, amiből egyelőre sajnos nagyon kevés van.

vagy az internetről lehet rendelni, de ott meg elég sok a postaköltség, és elveszik az illatokkal teli boltban való nézelődés varázsa.

72. emagdi (válaszként erre: 70. - 'szti)
2007. febr. 27. 21:17
kíváncsi vagyok hogy fog tetszeni!!! :)
71. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 70. - 'szti)
2007. febr. 27. 20:11

Meselj majd, hogyan funkcional az uj deo! En tegnap talaltam Weledat, keket, azt hiszem az homoktovises, szoval olyan penetras szaggal birt, hogy tovabb keresek, hatha a rozsa illatu elviselhetobb.

Meg sosem lattam itt Lusht. : {

70. 'szti
2007. febr. 27. 17:18

jelentem voltam szimatolni a Lushnál, eredmény: vettem 2 félét, az egyik krysztal névre hallgat, ez kimondottan citrus illat, a másik az aromaco, ezt ajánlotta emagdi is, ennek nincs karakteres illata, picit kámforos

megszaglásztam az aromarantot is, ez engem a csokira emlékeztetett, édeskés illat

a t'eo és a lavender mindkettő levendulás, az utóbbiban dominánsabb, az előbbiben valami kicsit teaszerű illatot is éreztem

2007. febr. 27. 00:22
Izzadsagatlo a szodabikarbona,mosakodas utan bekenni a honyajat vagy a labat/erdemes kiprobani/es nem draga.
68. emagdi (válaszként erre: 67. - 'szti)
2007. febr. 26. 22:26
ne viccelj, a hótalpakat fel kellett volna csatolni, és már nincs is akadály! :)
67. 'szti
2007. febr. 26. 16:49
szaglászás hóakadály miatt elhalasztva
2007. febr. 26. 16:42
Van aloe verás termék, a forever life-nak, ilyen izzadás gátlója, nincsen benne aluminium só és jó az illata is. Ára kb. 700 forint.
65. Bazsó (válaszként erre: 63. - Emagdi)
2007. febr. 25. 11:01

Várom 'szti szagmintáját!:)))


Kár,hogy próbadarabot nem lehet rendelni!

Vagy valami illat tesztet.

64. Bazsó (válaszként erre: 62. - 'szti)
2007. febr. 25. 10:58

Ez tök jó!:))


A szélirányra majd nagyon figyelj!:))

63. emagdi (válaszként erre: 61. - Bazsó)
2007. febr. 25. 10:48
akkor először kipróbálásra valami kisebb darabot vegyél (dekára árulják a legtöbb terméket), és meglátod, hogy bejön-e. :)
62. 'szti (válaszként erre: 57. - Bazsó)
2007. febr. 25. 09:48
hehe, jól kitaláltam, ha veszek valamilyet, abból küldök neked szagmintát :-))
61. Bazsó (válaszként erre: 58. - Emagdi)
2007. febr. 25. 09:40
Ennek örülök,mert mint emlitettem rossz tapasztalatom van több deoval is.
60. 'szti (válaszként erre: 59. - Emagdi)
2007. febr. 25. 09:27

ismerem ám, azoknak a bazinagy fürdőgolyóknak nem tudtam ellenállni a múltkor :-)

a szappanjaikat is szeretem, bár inkább dísznek használom ;-)

viszont deót nem próbáltam még, de majd most!

59. emagdi (válaszként erre: 56. - 'szti)
2007. febr. 25. 09:24

hát a boltba már csak körbenézni is érdemes bemenni! csodás illatok vannak! (az a baj, hogy gyakran én is becsábulok, aztán nem tudok ellenállni hogy vegyek valamit...) amúgy a szilárd samponjaik is nagyon jók!

(nincs semmiféle érdekeltségem a boltban, tehát pusztán rajongói elfogultságból "reklámozom")


én az aromaco nevű dezodorjukat használom, annak szerintem nincs szignifikáns illata. (kb ugyanannyi, mint a "hagyományos" izzadásgátló stifteknek, szóval ruha alatt nem érezhető).

58. emagdi (válaszként erre: 52. - Bazsó)
2007. febr. 25. 09:20
szia! én még nem vettem észre a ruháimon, hogy összefogná.
57. Bazsó (válaszként erre: 56. - 'szti)
2007. febr. 25. 08:42

Igen néztem,épp ezért kértem Tőled,hogy személyes tapasztalat alapján mondj véleményt!

Ja és a deo ami igazából érdekelne!

Köszi,aranyos vagy!:))

56. 'szti (válaszként erre: 55. - Bazsó)
2007. febr. 25. 08:31

a honlapjukon leírják, hogy kb milyen illatra számíthatsz, azt nézted?

persze élőben más, majd referálok :-))

55. Bazsó (válaszként erre: 53. - 'szti)
2007. febr. 25. 08:29

Kérlek 'Szti helyettem is szimatold meg a Lusht!

Nekem 250km-ről nem igazán sikerülne:))

A környéken sajnos nincs!

Szeretem az enyhén hintőpor illatot,ha ez segít,de a vaniliásat is szeretem,hasonló a parfümöm illata!

Köszi

54. 'szti
2007. febr. 25. 08:20
Weleda is van, a honlapon felsorolják a bioboltokat, patikákat, ahol kapható, szuper, azt is megszaglászom holnap :-)
53. 'szti
2007. febr. 25. 08:18

Lusht megnéztem, összetevők alapján jónak tűnik, holnap megyek és megszimatolom van-e olyan, ami viszonylag semleges (nem szeretném, ha a parfümömmel harcba szállna)

amiket Antea ajánlott, azokat most próbálom kideríteni forgalmazzák-e itthon

52. Bazsó (válaszként erre: 44. - Emagdi)
2007. febr. 24. 14:12

Kedves Emagdi!


Megnéztem és valószínű kipróbálom valamelyik deot.

Azt szeretném Tőled kérdezni,hogy a ruhát ez is befogja mint a többi agyon reklámozott termék?

Vannak pólóim amit már nem tudok felvenni mert látszik rajta a deo,kimosni semmivel sem lehet!

Köszi!

2007. febr. 24. 13:51

Az meg az aluminium-szulfát...na ezt sem tudtam...akkor az az oldal meg miért ajálnja...?

Bocs a hosszúságért...

2007. febr. 24. 13:46
Amúgy ahogy így tovább böngésztem...az alaun az a timsó! Azt hiszem németül...vagy valami germán nyelvben...
2007. febr. 24. 13:43

Hmmm...ezt találtam, akkor az a kristály most alaun, vagy alum?:

Manapság a leggyakoribbak a dezodorstiftek, a golyós dedozorok és a hajtógáz nélküli spray-k. Számos termék azonban olyan hatóanyagokat tartalmaz, amelyek károsíthatják az egészséget, ilyen például a baktériumölő triclosan, az alumíniumsók, a parabén vagy az allergiát kiváltó színezőanyagok. Az alumíniumsók nemcsak a ruhát támadják meg, hanem a természetes bőrfunkcióra is rossz hatást gyakorolnak. Rákkeltő hatásúak lehetnek a formaldehiddé lebomló tartósítószerek. További probléma, hogy nem minden terméken tüntetik fel részletesen az összetevők listáját.


Alternatív megoldást kínálnak a növényi illóolajakat tartalmazó pumpás dezodorok, illetve az alaun dezodorkristályok. Ezek különösen allergiásoknak ajánlhatók. Az alaunkristály például semmiféle más összetevőt nem tartalmaz, de csak azt vegyük meg, amelyiken ott található a hipoallergén felirat.


Az erős izzadás hátterében állhatnak ideges zavarok, szorongásos állapotok, stressz vagy túlterhelés is. Ha izzadási gondjaink vannak, ügyeljünk rá, hogy a verejtékmirigyeket ne dugítsuk el krémekkel. A probléma holisztikus terápiát igényel, amely figyelembe veszi a lehetséges szervi elváltozásokat is: vesék, máj, pajzsmirigy, idegrendszer, emésztés. A terápiának hangsúlyt kell fektetnie a természetes életmódra.

2007. febr. 22. 16:57
Oké, köszi :)
2007. febr. 22. 16:35
Állítólag a férjem szerint igen, mert ő is hallotta ezt. Szóval azt hogy káros az egészségre. Mi mondjuk izzadásgátló gélt használunk, de valószínűleg tök mindegy.
46. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 42. - Virgilius)
2007. febr. 22. 16:28

Megirtam privatban a cimet. Nem jatszhatok elemzot, amikor van ra megfelelobb szemely es en nem vagyok az.

Annyit errol a "szerrol", hogy van aluminium szarmazek benne, keves benne a termeszetes anyag, verkeringest serkento ha jol latom 2 osszetevojebol, amik izgathatjak a bort. Csak egy osszetevot kiemelve: Propylen glycol is karos (samponokba, dezodorokba, szinezett nappali kremekbe rakjak)-irritalo anyag, hasznalataval majelegtelenseg, vesekarosodas fordulhat elo. Tovabb szinte feleseleges menni.

2007. febr. 22. 16:07

Nem vagyok elemzo, egy bionom elemzo holgy hirlevelet jaratom es latogatom a honlapjat rendszeresen, rengeteget tanultam tole, van egy vegyszerlistam amit hasznalok ( tole van az is), illetve mar nagyjabol felismerem anelkul is a karos anyagokat.

Viszont vele elemeztettem mar ki a honlapjan egy kremet, nagyon kedves volt, sokan masolnak be neki hatoanyag listakat.

Rengeteg mas anyag is van a neten, csak ra kell szanni az idot.

Mi itthon mar csak hauschka vagy weleda termekeket hasznalunk, amikor pedig nezegetem a kremeket a polcokon az uzletekben, elborzadok, amikor hullakonzervalo anyagok vannak szuperkremekben meg allergen vegyuletek es tarsaik.

44. emagdi (válaszként erre: 40. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 22. 16:07

mint már mondtam kicsit alább is, igen, a Lush-nak vannak természetes anyagokból készült deo-i, és valóban gátolják az izzadtságszagot.

minden összetevő részeltesen fent van a honlapjukon (www.lush.hu), ott a termékek, majd a dezodorok menüponot kell választani. van több féle is, különböző illattal. nem olcsó, de jó. (nekem eddig az aromaco nevű volt/van).

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook