Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) fórum

Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2007. máj. 23. 15:58

:-) az majd egy legközelebbi kiadás. de tudod, nem is bánom, mert megoldódott egy súlyos probléma. Magasba csak dolgozni járok, mert a párommal egy magasak vagyunk, és jön egy lakodalom, de sehogy se találtam olyan cipőt, ami igazán csinos, de nem magassarkú. Hát most lett:-))

Az ammonium alumra emlékszem, és keresem, de még nem találtam.

102. allonsy (válaszként erre: 100. - 831ad879a7)
2007. máj. 23. 15:54

Nekem is ilyen nevű van csak roll-on.Szerintem rendszeresítem,mert tetszik.

Az ammonium alum-ról már volt szó a fórumon...keresd vissza.

Na és új cipő...a törött sarkú helyett? :-)

101. 'szti (válaszként erre: 100. - 831ad879a7)
2007. máj. 23. 15:49
aha, ezt megtalálod itt a korábbi hozzászólások között, nem aluminium klorid, ez valami nagyobb molekulájú cucc (talán Al-szulfát?) és nem szívódik fel olyan könnyen
2007. máj. 23. 15:31

Hát ez egy jó vásárlás volt, közbe kitörött a cipőm sarka, és igy totypogtam végig a várost:-) ja de a lényeg. BIONSEN márkanév alatt 100% natural. Lehet ismeritek, ez a márkanév alatt van egy csomó fajta termék.

Ez van ráírva:

Az első 100%osan természetes dezodor az egész testre.

A természetes kristályok antibakteriális és pólus összehúzó tulajdonságaik révén fejtik ki hatásukat egyszerüen víz hozzáadásával.

használati utasítás.....

és magyarul semmi összetétel

na de lakaparom a magyar matricát

ott se semmi:-(

Végül is az ellején rajta van hogy 0% aluminium cloride, 0% alcohol, 100% natural.

De most hogy jobban nézem a legalján ez áll: ingeredienst: ammonium alum

na ez mi? sajna én nemtudok angolul.

99. 'szti (válaszként erre: 97. - 831ad879a7)
2007. máj. 23. 13:13
írd már majd le légyszi' az összetevőit (ha veszel)
2007. máj. 23. 13:02
Jó vásárlást! :-)Majd számolj be!
2007. máj. 23. 12:58
Oké, megyek a dmbe, és megnézem. Lehet, meg is veszem! Na majd jövök.
96. allonsy (válaszként erre: 95. - 831ad879a7)
2007. máj. 23. 12:56

Szia!

Megírnád az említett termék nevét?Megnézném én is a boltban.

2007. máj. 23. 12:26

Sziasztok!

Tegnap végigolvasva a topikot, otthon végignéztem az egész család deóját, és igen csak elkenődtem. És ha belegondolok, ez folyamatosan használjuk, megfürdök, az az első, hogy bekenem magam.

Megnéztem a Dmbe, amiket irtatok, és találtam egy másik típust, amiről itt nem olvastam. Az is balamilyen Bio, és krisztály, de parfüm alakban, az üvegébe kristálydarabok vannak, és az van ráírva 5 ször lehet felengedni vízzel, és a test bármely részére használható. Nem drága, most akciós, egy ezres, de használt valamelyiktek ilyent? Jó lehet? Ráirva az van, hogy csak természetes anyagokból készűlt...

2007. máj. 23. 12:08
Teljesen meg vagyok elégedve az új bio izzabásgátlómmal.Ebben a nagy melegben ugyan megizzadok,hiszen ez így természetes,de az új honci jól dolgozik és nincs kellemetlen szagom.Végre valami nekem is bevált.Ja és mindezt alumínium mentesen teszi!
93. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 92. - Emagdi)
2007. máj. 22. 15:33

Akkor hasznald a hexyl-cinnamate-tal dusitottat, amit uv-szurokent raknak a szokasos napozoszerekbe es fenyvedos nappali kremekbe. Erdekes modon ez az anyag rakkelto, minden borrakos boreben megtalalhato.

Olyan kremmel vedekezel, amilyennel akarsz.

92. emagdi (válaszként erre: 90. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 22. 15:24
szerintem a napozás, szolárium is éppen olyan káros a bőrnek, főleg, ha csak valami paradicsomos cuccal védekezünk az uv sugarak ellen....
91. allonsy (válaszként erre: 90. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 22. 15:04

Köszi a véleményt!


A márvány érdekes lehet,sajna most csak kutyafuttában olvastam el.Legközelebb ha arra járok alaposabb leszek.

90. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 89. - Allonsy)
2007. máj. 22. 14:59

A csatorna lefolyoba se nyomnam oket, de igazan nem akarok masokat megbantani, akik szivesen hasznaljak.

Ilcsi neninek van valami paradicsomos napozokreme, ha jol hallottam (lehet, hogy masik novenybol keszult). Inkabb hasznaljak azt es napozzanak vagy szolizzanak mellette.


Azert ez a marvany izgatja a fantaziamat 0.0

2007. máj. 22. 14:50

Nem tudom.Mindenesetre a márvány kissé ellenállóbnak gondolható mint a bőrünk....:-)


Antea!

Neked mi a véleményed az önbarnítós testápolókról/arckrémekről?Végigolvastam ezt a fórumot,a véleményeidet...szóval érdekelne mit gondolsz a fent említett kencékről!

88. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 87. - Allonsy)
2007. máj. 22. 14:45
Talan megmarja a marvanyt? :D
2007. máj. 22. 14:42

Érdekességképpen:ma az egyik drogéria saját márkájú kristálydezodorán olvastam ezt:a kristálydezodor vízzel oldva ne érintkezzen márványfelülettel.

Na és a honcinkkal?Mert egy ilyen mondat azért elgondolkoztat!

86. allonsy (válaszként erre: 85. - 'szti)
2007. máj. 21. 21:59
Köszi!Most olvasom. :-)
85. 'szti (válaszként erre: 84. - Allonsy)
2007. máj. 21. 19:46

ajánlom figyelmedbe a

Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) fórumot

2007. máj. 21. 19:40

Sziasztok!

Azt hallottam,hogy az izzadásgátló stiftek illetve roll on-ok alumínium tartalma elősegíti a mellrák kialakulását.Ezt állítólag azóta tudják amióta férfiak is intenzíven használják a fent említett termékeket.A gond csak az az egészben,hogy hosszas búvárkodás után az egyik népszerű drogéria polcain heverő izziket átböngészve 2 fajtát találtam ami nem tartalmazott alumíniumot.Ezek bio termékek.Szóval elgondolkoztató a dolog.Én mindenesetre a körülöttem élőkkel lecseréltettem a

honci ápolójukat.

Arra lennék kíváncsi,hogy közületek hallot-e valaki valamit az alábbiakban írtakról?

83. bionom (válaszként erre: 77. - 4d793f484b)
2007. máj. 14. 10:28

Azért vigyázz, mert attól még, hogy alumíniumsó nincs benne, egy 2 éve Magyarországon betiltott tartósítószer, a Triclosan igen!!! Igaz, a magyar nyelvű 5 pontos cimkéről véletlenül lefelejtették a felsorolásból, de alatta az eredeti csomagolásún, az angol nyelvűn ott volt. :-(

Idegméreg! Szintén rákkeltő!

Fura az FLP-ben, hogy miközben felhívják a jónép figyelmét arra, hogy a fogkrémükben nincs rákkeltő Triclosan, azt valahogy elhallgatják, hogy bezzeg a bőrükbe vastagon belekenik. Pedig a szádba kerülő Triclosan jó részét kiköpöd a fogmosóvízzel szájöblítéskor, amit meg beletuszkolsz a pórusaidba, azok a véráramon keresztül egyenesen a nyirokmirigyeid közelében indíthatnak el súlyos elváltozásokat! :-(

(Nekem különben is viszketett az FLP-s stifttől a hónaljam, valahogy ösztönösen éreztem, hogy nem jó!)

Létezik már rákkeltő anyagoktól mentes dezodor, igaz, hogy enged izzadni (vagyis méregteleníteni!), dehát ez egy elkerülhetetlenül szükséges folyamat.

Valaki az elején (tán a 3. hsz-ban?) azt írta, hogy őt nem érdekli a sok hülyeség, lepereg róla. Ezt is lehet! Meg egy vödröt telesírni, hogy "Miért pont én lettem mellrákos?! Miért pont éééén?!". Azt is lehet!

Én biztos az izzadást választom, ha megúszhatom a vele járó bűzt! :-I

82. 8da8a563b7 (válaszként erre: 81. - D06c313406)
2007. márc. 22. 10:09
az én pólóim is :DDDDDD de most vettem egy rexonát, van rajta egy matrica: fekete ruhát ábrázol. De van belőle dove is, és még ki tudja milyen.
2007. márc. 22. 10:07
Tudnátok olyan deo-t ajánlani,ami nem fogja meg a pólót!? Az összes pólóm végig csíkos :(
80. 'szti (válaszként erre: 79. - Emagdi)
2007. márc. 21. 06:31
igen, erre figyelmeztettek az üzletben is, hogy az illóolajok ne szökjenek meg :-)
79. emagdi (válaszként erre: 78. - 'szti)
2007. márc. 19. 11:07

örülök, hogy bevált az aromaco:)

arra vigyázz, hogy használat után mindig csomagold be valamibe, ne hagyd kiszáradni!

78. 'szti
2007. márc. 18. 08:01

lush deo ügyben tapasztalatok:

emagdi ajánlotta aromaco teljesen jól bevált, nem zavaró az illata (büdi sem vagyok tőle), egyelőre foltot sem hagyott

a krystal nevűvel csak annyi a bajom, hogy nagyon száraznak tűnik és olyan fura érzés dörgölni vele a hónomalját, ez citromos és itthonra használom, ha nincs rajtam parfüm

2007. márc. 17. 12:48
Sziasztok!Én is az flp-s deot használom már 3 éve,s teljesen meg vagyok elégedve.Látom többen is:D
76. HENYA-7 (válaszként erre: 16. - Eb7daba2da)
2007. márc. 10. 19:45
Szerintem én is ezt használom...
75. fabriagi (válaszként erre: 69. - Margareta51)
2007. márc. 6. 13:12

Szia margaréta!

A szódabikarbóna por alakban kerüljön bekenésre?

74. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 73. - Emagdi)
2007. febr. 27. 21:46

Ez nagy kar, szeretem megcsodalni amit megveszek, a forma egyszeruseget, es megelni az elmenyt, hogy raakadok valamire.

Igazabol mast sem csinalok, csak szaglaszok a vegyszermentes termekek utan, a ket kedvencemet is ritkan fedezem fel, ha megis, hianyos a valasztek (pedig tobbnyire felhivom a cegeket, mit, merre kaphatok meg, szinte mindig tevednek).

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook