Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) fórum

Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. aug. 2. 07:09
Sziasztok! Én is igyekszem minden káros tényezőt (cigi) kizárni, ami csak rajtam múlik, főleg mivel van egy 2 évesem, de egyszerűen már iszonyatosan szégyenlem, hogy bemegyek melózni, fordulok kettőt és máris büdös vagyok. A munkaruhánk egy sz@r, amúgy is nagyon izzadós vagyok. Nem szellőzik. Még az hogy foltos a pólóm, nem érdekelne, csak a szag ne lenne. Fürdök én többször, de ez nem segít. Használhatok deókat, de semmit nem jelent. A szag marad. Így ma megyek a patikába és megveszem ezt az antisudoricát, mert aki csak ezt leírta, attól csak is pozitív eredményt láttam és nekem most ez kell, mert szégyenlem, hogy büdös vagyok. Ha eltömíti a pólusokat, akkor így jártam. De ha nem próbálom ki, akkor a szégyen öl meg. Mindenképp követem a 201-es utasításait. Igaz valahol én is olvastam, hogy nem jók ezek a megoldások, mert hogy a szervezetnek méregteleníteni kell. Na szóval a szervezetem méregtelenítsen a testem többi tájékán. :D Én megveszem ezt a csodaszert. :D
222. Trapp (válaszként erre: 221. - Oliver666)
2011. máj. 17. 08:30
:-)
221. oliver666 (válaszként erre: 220. - Trapp)
2011. máj. 15. 20:47
Persze ez igy van.Csak azoknak akartam felhivni a figyelmet akiknek dohányoznak,ne ilyen apróságokal foglalkozanak. Olyan érzésem van hogy sokan hagytak kommentet akik dohányoznak.
220. Trapp
2011. máj. 13. 21:08

A mai világban, már a gyömölcs sem egészséges, amit Te termelsz, mert olyan földből nő ki, ami fullon szennyezett...


De én azt mondom, ami ellen csak tudunk tenni, tegyünk! Nem vesztünk vele, max nyerhetünk!

219. kedike (válaszként erre: 218. - Oliver666)
2011. máj. 13. 19:13
Összefüggésbe hozták már a mellrák kialakulásával, de 100%-os bizonyíték nem került elő ezzel kapcsolatban.
2011. máj. 13. 16:54
Na most,Olvastam,sok mindenki az mondja rákot okoz az izzadásgátló... Na most ezek emberek közül érdekelne hány ember nem dohányzik??? Én nem halottam még hogy valaki rákos lett volna az izzadásgálótól. Na mindegy.
217. loostris (válaszként erre: 216. - Trapp)
2011. máj. 9. 16:10
Ha belegondolsz, a mai világban mi nem az? Nekem ez az egyetlen mód, ami bevált.
216. Trapp (válaszként erre: 215. - Loostris)
2011. máj. 4. 18:13
De ami gátolja az izzadást, az rákokozó...
2011. máj. 3. 16:28
Sziasztok! Elmondhatom magamról, hogy igazán izzadós voltam. Amikor észrevettem, hogy elkezdtem izzadni, csak fokozta a szervezetem a stressztől... De újra használni kezdtem (kb. 2 éve) az antisudoricat. Tényleg bevált, hatásos. Már csak hetente egyszer kenem be. Fontos, hogy tisztálkodás után, száraz (!) bőrre kenjétek. Én este használom. Ha csíp, akkor hintőporral bekenhetitek, én azt tapasztaltam, hogy ez segít. Reggelente (vagy fürdés után) pedig mindig használok izzadsággátlót, hogy azért az illat is meglegyen, meg biztos ami biztos. Ezek közül a garnier mineral deo jön be a legjobban. Kitartást mindenkinek!
214. Trapp
2011. márc. 4. 13:12

Sziasztok ismét!


A NIVEA új dezodora... a 'Natura'... Most reklámozzák - alumínium só és tartósítószer mentes...

Vettem a drogériában...


Szerintetek ez korrekt? Lehet nyugodt szívvel használni? :-)

213. Zucker
2011. márc. 2. 19:49
Szerintem 2200 ft-ért egy deo ami fél évig kitart nem drága. Én imádom az illatát, ez az aloes amit lentebb írtak. Ha valakit érdekel tudok elérhetőséget.
212. andober
2010. okt. 17. 21:46
sajnos ami hatékony is és nem káros, az sosem olcsó
211. Trapp
2010. júl. 16. 17:53

Találtam vmit. amit megszeretnék osztani veletek!


Otthon, saját kezűleg is készíthetsz dezodort, és nem kellenek különösebb csoda összetevők...


[link]


[link]



Az első verzió szerintem elérhetőbb, mindenki számára


:)))

210. Trapp
2010. júl. 16. 16:28

Nézegettem neten a BIO dezodorokat... Ezzel a kifejezéssel, sokat találhattok... Van amiben csak illóolajok vannak, rózsavíz... Semmi mesterséges...


De ahogy elnézem, ezek iSZonyat drágák :O A legolcsóbb is 1000 felett van, többnyire viszont 2000 - 3000 Ft között terjednek az árak :O


Utána nézek, nem-e lehetséges, házilag előállítani :D

209. Trapp (válaszként erre: 207. - Pamanda)
2010. júl. 16. 16:09

Szia!


Örülök, h ezt megosztottad, habár nem a legjobb hírek közé tartozik :O


Képzeld, és is ezt a terméket használom pedig... Megnéztem az összetevőket és szerepel benne a triclosan...


Csajok? Van olyan termék... Az élet bármely területén... ami egészséges?

A kertben termesztett zöldségek, gyógynövények, gyümölcsök... Már ezek is, szennyezett földből fejlődnek ki... Mi várunk?


A tárgyra visszatérve... A Balea termék, minden szempontból megfelel, vagy ez is többet árt m használ?


Mondjatok olyan terméket, amit biztonsággal tudok használni :(

208. pamanda
2010. júl. 16. 11:02
bocs a linkért...
207. pamanda
2010. júl. 16. 10:59

Sziasztok!Szörnyülködve olvastam ezeket a hozzászólásokat!Ezért regisztráltam!

Íme a lista, amit látnotok kell!

[link]

Itt megtaláljátok az összes anyagot, ami káros.

Én is egy igen híres aloés terméket forgalmazó cég izzadásgátlóját használtam, de kiderült, h triclosant tartalmaz, ami be lett tiltva 2005-ben, mert rákkeltő.És ami a legdurvább, hogy bőrgyógyászok által engedélyezett termék, amire a pecsétet is rányomták.Szánalmasak!:(

Szóval hajrá és ha valaki talál egy jó izzadásgátlót, ami nem káros, kérem, ossza meg velünk.Köszönöm!:)

Szép napot!

206. Gabika1975 (válaszként erre: 133. - Kzsofia)
2010. júl. 14. 13:14

Szia Zsófi,

Az ammonium alum valóban timsó, ebből következően semmilyen káros mellékhatása nincsen.

Nyugodtan használhatod minden nap.

Pár dolog, amit az ammonium alum-ról találtam:

-A timsó természetes vegyület, mely megtalálható az ivóvízben, szinte valamennyi élelmiszerben és a belélegzett levegőben.

-Az oxigén és a szilícium után a timsó az, ami a természetben alkotóelemként eredeti formájában leginkább megtalálható.

-A dezodorkövekre a nagyméretű kálitimsó- vagy ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek nem szívódnak fel a bőrbe, így a vérbe sem.

Üdv: Gábor

205. Trapp
2010. jún. 21. 19:43

Köszi :)) Nem régen vettem BALEA-t, hogy kipróbáljam, finom kókusz illatút =) De abban is van ;(((


Szóval alverde...


Az, hogy nem művel csodát... Figyu :) Inkább bekenem magam napi 5x, minth. később kemoterápiára kelljen járnom, vagy ki tudja mire... Rosszabb esetben már semmire :(


Köszönöm =)


Van még vkinek tudomása, más termékekről??

204. turmixi (válaszként erre: 203. - Trapp)
2010. jún. 21. 18:18
Szia! A dm-ben kapható alverde dezodorokban sincsenek alumínium származékok. Van golyós és pumpás kiszerelésben is.:) Azért csodát nem kell tőle várni, de nekem egészen beváltak.:)
203. Trapp
2010. jún. 21. 15:39

Sziasztok!


Látom a legutolsó hozzászólás sem a napokban került ide :S De remélem vki. elolvassa a komimat és kapok segítséget!

Hallottam, hogy mi a pálya az izzadásgátlókkal...

Eddig Baba-t használtam, nagyon szerettem, de sajnálattal olvastam az összetevőkben, az alumíniumot :(


Találtam 1 több éve ki nem bontott, nem használt dezodort, ami eddig a selejtezőben volt... DE pedig nincs benne aluminium... ALOE márka, de biztosan tök drága, és azt sem tudom, honnan szereztük...

Szóval használom, amíg tart :D


De aztán?

Kérlek segítsetek nekem, melyek azok a márkák, amiket tuti biztonsággal tudok használni?


Előre is köszönöm a segítségeteket!

202. 62faf70631 (válaszként erre: 201. - Turbék)
2010. ápr. 28. 21:08

Szia!

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál!

Nagyon tetszik a megoldást, amit írtál! (mikor olvastam a véleményetek, erre gondoltam én is, hogy nem kell azt mindennap kenni, meg néha kell engedi, hogy izzadjon az ember!)

És akkor így te most nem érzel, semmi csomót meg kellemetlenséget a csípésen kivül? Arra az orvos vagy gyógyszerész mint mond miért van? Túl erős kémiai reakció?

201. turbék
2010. ápr. 27. 00:56

hello! nekem is voltak/vannak hasonló problémáim, csak nekem nem feltétlen az idegességgel van összefüggésben,

inkább azzal, h sokkal erőteljesebben reagál a szervezetem a hőre, mint másoknak. értem ez alatt, hogy melegben

vagy már lightosabb fizikai tevékenység esetén is dől rólam a viz. ésa sajnos nem csak az ominózus láb tenyér hónalj

3asból XD hnm mindenhonnan :S csomoszor vt nyáron, hogy sétáltam 1-2 km ert a városban aztán felszálltam a fülledt buszra

ültem 5 percet és még a farmer rövidgatyám is átázot :S szval tudom h milyen szar izzadni :S jah és mindezt ugy h tök nem vagyok dagadt..

ami nekem segített, az a solutio antisudorica vt. persze elég megszagolni ezt a löttyöt és egyből gondolhatja az ember,

hogy nem bőr hidratálására találták ki XD és biztos hogy sok ennél egészségesebb és kevésbé hatásás dolog van, de ilyen hatékony szerintem kevés.

hosszabb időbe telt igaz, mire kitapasztaltam h h is vna a legcélszerűbb alkalmazni, de sztem sikerült a lehető legjobbat kihozni a dologbol :P

az elején én is mint gondolom mindenki a hazsnálati utasítás szerint minden nap reggel és este egyx bekentem vele a hónaljam.

hát had ne mondjam h majd besz_rtam ugy csipte néhány nap után. teljesen kimarta a bőröm, kb ilyen barnás kékesre..XD (aki hülye megérdemli XD)

MINDEGY BOCSI.. INKÁBB HAGYOM A SOK MASZLAGOT ÉS LEIROM H MOST H CSINÁLOM, MERT EZ NEKEM NAGYON BEJÖTT ÉS SZTEM MÁSNAK IS SEGÍTHET.

szval: uebár az alapdolog h nem a szagot hnm magát az izzadást kell megszüntetni. erre nagyon jo a sudorica. este lefekvés előtt

egy órával bekenem a hónaljam, a hátam ..és egyéb izzadó testtájaim. várok egy kicsit amig megszárad. addig meg félmeztelenül flangálok,

mer olvastam is vkinél, h kimarta a vadi uj felsőjét.. hát ha ennyi esze van h felhuzta ugy h kajak cuccos vt a háta.. nah mindegy..

nah és akkor megszárad, van h eléggé csip.. vmit vmiért.. aztán igy bebujni az ágyba. jah és nem kell vattával hülyéskedni, nyugodtan

kicsit bekennivele a tenyeret és ugy. másnap reggel zuhany. és már egyből észrevehető is az eredmény. gondolom ez egyén és bőrfüggő is.

ki kell próbálni, hogy kinek hova mennyi cucc kell. ha egy nm vt elég akk köv este ugyanezt, amig nem izzad majd az ember. ez a hatás azért

jonéhány napig ki szokott tartani, szval egy-kétszeri bekenés van hogy kihuzza egy hétig is de 5 napig szinte biztos szval nem kell naponta

mer az télleg árthat.

aztán uebár az sem egy nagyon egészséges dolog, hogy ha az ember full semmit nem izzad, mer azért méregteleníteni mégiscsak kell, éppen ezért

egy egy ilyen nem izzadós 6-7 nap után, amikor fokozatosan mulik a szer hatása mindig elmegyek, és 2-3X fél órát ücsörgök az infraszaunában, jool kimérgtelenítem

magam, aztán 1-2 nap pihenő, és kezdődhet az egész előről :P:D

igy megvan a nemizzadás élménye is XD a méregtelenítésnek is eleget tettem illetve azért a bőrőm sincs szanaszéjjel nyuzva.

nekem bejött, igy tök élhetőek a hétköznapjaim :) tudom ajánlani bárkinek :D

2010. ápr. 24. 23:13

sziasztok!

rengeteg oldal :) nem akarom mindent visszaolvasni! :)

De érdekelne, hogy akkor van-e vmi más termék exodor (meg volt vmi másik ami aluminiumot tartalmaz, de sokan esködtetek rá vmi "as" vagy "sd") kívül, ami úgyanúgy hat és nem okoz rákot?

mert én bármit használhatok akkor ios izzadok mint egy ló, ha izgulok:S azátn ha arra gondolok,h mi lesz ha izzadok, rögtön elkezdezk izgulni és már patakokban folyik is a hónaljam:S nagyon kellemeten!

Eddig ez a exodor (meg a más, nagyon tetszett a vélemények alapján) de megijesztett a "rákot okoz" vélemények :S

most akkor lányok van megoldás????????????????????????

2009. ápr. 19. 14:05
Az izzadásgátlók nem gátolják az izzadást! Csak az izzadtságnak nem lesz SZAGA. De attól az ember ugyanúgy izzad, és gyönyörűen virít a hónalján a folt...
2009. ápr. 15. 14:38
Én eddig bármit használtam,akkor is izzadtam,hiába van ráírva,hogy 24 órás.
2009. ápr. 15. 09:16
eddig még nem kaptam
2008. okt. 12. 12:00

nekem azt mondta a kozmi tanarnom, hogy nem jo az a dezodor,amiben aluminium van,mert osszehuzza a porusokat,nem engedi a verejteket szabadon, es akkor baj lesz... ugyhogy nem jo az olyan dezodor ami 24 oras :)

Es azt mondta,hogy parfumot hasznaljunk...azt nemtom,hogy mennyivel jobb...

195. arwenn
2008. okt. 12. 11:55

Ha valakit érdekel a téma mélyebben, akkor nézegesse át alaposan Antal Vali honlapját.

Csak ilyen dolgokról szól ...


(remélem ez nem minősül reklámnak)

194. fuchsia
2008. okt. 11. 10:29
Úristen, hát elolvastam ennek a fórumnak az utolsó oldalát, és úgy elkedvetlenített, hogy hihetetlen. :( Nem azért írok, hogy bántsak bárkit is, de most úgy érzem magam, mintha az volna a legjobb, ha bezárkóznék egy steril szobába. :D Ez "csak" deo, akkor miket használhattok arcápolásra, testápolásra?! Szóval, Ti elég magas szinten űzitek ezt az egészségmegőrzést, le a kalappal, jól teszitek! És akkor még azt hittem magamról, egészségesen élek, mert viszonylag jókat eszem és mozgok... Hát most rájöttem, hogy ez nem elég... :) Akkor most végül mi a Lush termékek értékelése?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook