Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikerterhesség fórum

Ikerterhesség (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
33747. Mirabell (válaszként erre: 33746. - Katalin:-))
2015. nov. 25. 16:32

Hat ez óriási hír!!! :)

Nagyon szép súlyuk van!

Csak így tovább! :)

Mekkora a hasad? Annyira kíváncsi vagyok m el sem tudom képzelni magam így. :) En meg csak a 13.hetet töltöttem tegnap.

33746. Katalin:-)
2015. nov. 25. 15:09
Sziasztok! Meg van a 35. Hét is! :-) tegnap voltunk ultrahangon az egyik baba 2450g a másik pedig 2530g. Úgy örülök hogy ilyen szépen gyarapodnak!
33745. mkj21 (válaszként erre: 33744. - Zsana86)
2015. nov. 23. 21:22
Szia! Én ugyan már nem ikres kismami, hanem anyuka vagyok (9,5 hónapos a vegyes párosom), de babakocsi ügyben már van tapasztalatom. Nekünk Adbor duo twist van, egymás melletti, az egyik legkeskenyebb (78 cm széles). Én szeretem, beférek vele szinte mindenhova, egy kézzel is irányítható, adapterrel a hordozókat is rá lehet csatolni. Az ára megint csak meggyőző volt, az egész szett 116000,- ft-ba került. Van hozzá lábzsák, kupola (hordozóhoz), esővédő, szúnyogháló, karfa a sportrészhez. Lapra csukható, a sportrészt mindkét irányból fel lehet tenni.Nagyon jól téliesíthető. Egy hátrány, hogy elég nehéz, de ez bármelyik ikerkocsiról elmondható. Mi is végig próbáltunk egy csomót. Bocs, kicsit hosszú lett.
33744. zsana86
2015. nov. 23. 15:03

Sziasztok,jelenleg én is babakocsi projektbe vagyok...Hát nem egyszerű nagyon....Én is leakarom az ilyen dolgokat tudni hogy ne a férjemre maradjon 25. hét után...Igaz még csak a 15.hetet töltjük de jó képbe lenni....


Nekem valahogy az egymást mellettiek a szimpatikusabbak valamiért.Valaki esetleg már rendelt a bébiszigetről duo baby iker babakocsit esetleg?Vélemény,tapasztalat?

33743. Annaforminka (válaszként erre: 33742. - Mirabell)
2015. nov. 22. 14:51

Ha nem lehet kapni,lefűrészeljük a lábakat :D

Amúgy nekik az nem biznisz,a nők zöme magasabb nálam,naná hogy olyan méretűre gyártják ezeket. Nincs is ezzel gond.

33742. Mirabell
2015. nov. 22. 11:34

Krisztynna, nekem is jobban tetszik a sima 2D uh egyelőre mint a 4D. Sokkal jobban látom a babákat, annyira édesen emlegették a kezüket-lábukat, h el sem hittem. :)

Annaforminka, lehet kapni alacsonyabb kiságyat és pelenkazot? :) Mondjuk jó lenne ha gondolnanak a kisebb anyukáknak is.

En is szeretnék mindent tudni a 20.het végére, biztos ami biztos.

Katalin, ha esetleg a 37.het előtt jönnek a babák, akkor én is a SOTE -n fogok szülni, de olyan jó lenne ha nem jönnének előbb.

Az orvosom azt mondta h kell egy B-terv, így ott is kell egy kontaktot találnom.

Jo pihenést Nektek mára is! :)

33741. Annaforminka (válaszként erre: 33740. - Annaforminka)
2015. nov. 22. 06:34
Jól megamúgyoltam :D
33740. Annaforminka (válaszként erre: 33734. - Krisztynna)
2015. nov. 22. 06:12
A János a másik kinézett PICes hely,de a dokim régi sote-s így valószínübb nekem a sote. A János amúgy a területis kórházunk amúgy :)
33739. Annaforminka (válaszként erre: 33736. - Katalin:-))
2015. nov. 22. 06:06
Sote 2-t sok helyről hallom,hogy jó. Ha problémás leszek,valószínű,hogy odamegyek én is. Addig mantrázom,hogy nem lesz rá szükség. A dokim szerint egypetéjűek kicsit még rizikósabbak,tudjuk is,de ügyesek vagyunk!!
2015. nov. 22. 06:04

Mi tegnap voltunk először bababoltban holmikat nézegetni,főleg babakocsit. Az MM-be voltunk, lényegében 2 db volt. 1 egymás melletti,és egy jane egymas mögötti. Valahogy egyik sem győzött meg. Én magam vagyok 47 kg,150 centi,az is szempont,hogy tolni is bírjam :D

Net alapján két lehetőség van: ez az ABC design zoom,amit írtatok,és az Icandy pear. Márcsak valahogy személyesen ki kellene próbálni őket. 25ik hétig igyekszem mindent kigondolni,hogy utána nekem már ne nagyon kelljen futkosni semmi után. Babaágyból,pelenkázóból is alacsony kell.

33737. Annaforminka (válaszként erre: 33735. - Katalin:-))
2015. nov. 22. 05:58
Volt egy alhasi műtétem már,doki szerint jobb nem kockáztatni. Főleg,hogy első terhesség. A egyik petefészkem is már össze van varrva. Nemem mindegy amúgy,a babáknak legyen jó!
33736. Katalin:-) (válaszként erre: 33727. - Mirabell)
2015. nov. 22. 05:21
A 30. Hétig úgy volt hogy a Bajcsyban fogok szűlni, de mivel jött a magzatvízes probléma amikor is be kellett feküdnőm a sote 2-be. Itt találtam magamnak egy másik dokit is ès a kórház is sokkal szimpatikusabb és nagyon jól felszerelt. Illetve ami nagyon fontos hogy van koraszülőtt részleg.
33735. Katalin:-) (válaszként erre: 33726. - Annaforminka)
2015. nov. 22. 05:16

Honnan tudod ilyen biztosan még hogy császár lesz? Lehet behelyezkednek szèpen a babák és megszűlheted természetesen.

Szerencsére azért tudok aludni csak gyakran felébredek, de utána vissza alszom. Nagyon aranyossak a kislányok mert hagyják anyát aludni. :-)

A babakocsi témához: nekünk abc design babakocsink van még nyáron találtunk egy szuper állapotban lévőt a jófogáson. Majd megírom milyen ha már használni fogom..

33734. krisztynna (válaszként erre: 33733. - Mirabell)
2015. nov. 21. 22:24

Szivcsi! :)

Hetfon leszunk 23 hetesek.Szent Janosban fogok szulni.Oda tartozik a nogyogyim,meg amugy is szimpatikus hogy ott van PIC(koraszulott osztaly).

Nekem a sima 2D-s uh-k az elejen komolyan mondom jobban tetszettek,mint a 3D-s.Mostmar viszont lehet maskepp gondolnam,de egyenlore 3D-s mozizas most nincs kilatasban nalunk.

33733. Mirabell (válaszként erre: 33732. - Krisztynna)
2015. nov. 21. 21:19

Helyes, pihenj szépen, az mindenkinek biztosan jót tesz. :)

Hányadik héten vagy most?

Azt megkerdezhetem h hol tervezel szülni?

Mi is izgulunk a babák neme miatt, de amúgy mindegy, csak egészségesek legyenek. :)

Legközelebb dec2-an megyek uh ra, de az csak sima 2D-s.

A legközelebbi nagy uh január 7-en lesz, ott már sok minden ki fog derülni. Nagyon várom. :)

Köszönöm a tanácsokat!

33732. krisztynna (válaszként erre: 33731. - Mirabell)
2015. nov. 21. 18:08

Egyaltalan nem kell felned tole,hogy fekudnod kell neked is!En pl nemigen sportoltam semmit,mindig arra figtam,h vekony vagyok nem kell.Haaat,lehet nem artott volna. :) Szerencsemre lusta tipus vagyok,igy nekem az ágy a baratom,bar nem mondom,amikor muszaj,akkor valahogy rittig nem esik annyira jol. :D Annyi,hogy tenyleg ne hajolgass,es ami leesik azt inkabb hagyd ott.En ugy voltam vele,hogyha szaladgalna mellettem egy 2 eves is le kene hajolnom...Tenyleg jobb ha nem.Bar annyira mas mindenki,hogy lehet mas hajolgat orrba-szajba es semmi baja.De nekem a noverkek mondtak,hogy egy ikresnek tenyleg jobban kell vigyaznia,tobb pihenes.

Nekem innentol fekves.Nem szabad tovabb nyilnom,de nem aggaszt,mert ha fekszem akkor nem terhelodik a mehszajam,igy nyugodt vagyok,minden szupi lesz.Meg aztan most jooool kipihenem magam,lesz mire emlekeznem szules utan! :)

Kivancsi leszek ratok,hogy meglesz-e a vegyes parosotok!Drukkolok! :) Mikor lesz legkozelebb uhu?

33731. Mirabell
2015. nov. 21. 17:41

Ah emlékszem h feküdnod kell. Most hányadik héten vagy?

Amugy már végig feküdni kell?

A férjem azzal nyugtat h sportoltam két évig elég intenzíven, így nem lesz semmi gond. Nekem a fekvés az maga a pokol, mert eléggé aktív vagyok, persze csak ha a rosszulletek engedik. :)

Mi egy bababoo nevű áruházban voltunk, ott minden van, csak nem olcsó. :D de náluk sztem nincs is egymás mögötti kocsi, így lehet ezért is ajanlgatta az egymás mellettit.

Említette h a hátsó baba nem lát onnan semmit és nehezebb kivenni.

Persze még elmelkedem én is, tok jo h írod az infokat! :)

Koszi es jó pihenést!

33730. krisztynna (válaszként erre: 33729. - Mirabell)
2015. nov. 21. 17:19

Teljesen jo,hogy mar most nezelodtok.Mi is nagyin jol tettuk,mert 20 het ota fekudnom kell.Persze ez nem jelenti azt,hogy Te is igy jarsz,de en mindenesetre orulok,hogy addigra mar korbejartuk a babakocsi- es kisagy temat,igy mar csak a megrendeles marad hatra,amit mar apa is el tud egyedul intezni,anelkul hogy izgulnom kellene,hogy uuuuristen mit fog valasztani. :D

Az olcsobabakocsis csajszi mondta nektek is ezt a letolod a jardam es mar kint is van az elso baba az uton?Mert nekunk ott mondta a csajszi.Nem mondom,egy velemenykent jo ezt meghallgatni,de azota ezt mar maskepp latom.Mondjuk a twinny az tenyleg hosszu,155cm.De nalunk pl szoktak itt a lakotelepen frissen szult kismamak 2en osszebaratkozni es egyutt setababakocsizni.A jardan 2 kocsi egymas mellett elfer,ha a melletti mellett dontenek,akkor mar mas biza' nem fer mellem :D Apro kis szempont,de pro-kontra donteshozasban en ilyeneket is figyelembe vettem. :)

33729. Mirabell (válaszként erre: 33728. - Krisztynna)
2015. nov. 21. 15:39

Koszi az infokat! Egy helyen voltunk ma és ott is ezt mondták az egymás mögötti kocsikrol. Amire kilatnal a keresztezodesnel, az 1.kocsi lent van az úton.

Mi meg nagyon az elejen vagyunk, de legalább már atlatom, hogy melyik rész mire való. :)

Mi is 3:1 babakocsit szeretnénk. Azert jó húzós árak vannak, de nyilvan nem szeretném mégvenni a legalapabb babakocsit, mert mégis csak én fogom őket a legtöbbet tologatni.

Persze még sok időnk van, de szeretek mindennel előre tisztában lenni és óriási hassal nem is szeretnék/tudok majd nagyon mászkálni. :)

33728. krisztynna (válaszként erre: 33727. - Mirabell)
2015. nov. 21. 10:05
Sziasztok! :) Mi a bebetto 42 3:1-ben-t szeretnenk megvenni,vagy hasznaltan ha sikerulne Abc design zoomot kifogni.150 korul mozognak az araik,abc ujonnan deagabb.Ezen kivul az olcsobabakocsi.com-on van a Twinni es a Onyx Tandem amit mi neztunk.Ezek egymas mogottiek.Pedig egyik helyen az egyik elado csaj mondta hatranyanak az egymas mogotti kocsikat,mondvan hogy efy vekonyabb jardan mire kilatsz hogy jon-e kocsi balrol,addigra mar az elso babakocsi reg kint van az uton.Ez annyira hatassal volt rank(mert addig csak ezt az egy velemenyt hallottuk),hogy letettunk rola es helyette ugyanitt a Frreestyle Twins kocsira kezdtunk el hajazni.Ez vekonyitott verzio,nem olyan nagy batard mint a tobbi egymas melletti.Vegul nekunk a Bebetto marad,mert tobb velemenyt is meghallgattam iktesektol,es egyaltalan nem kell attol felni hogy hosszabb mint az egymas melleti amivel meg egy keskenyebb jardan nem fersz el ennyi erovel.Jard korbe nyugodtan a temat,nekunk us valoszinu az lesz,amit eloszor lehuztunk a listarol,meg jo hogy elmentunk megnezni,eloben sokkal masabbak,szebbek! :)
33727. Mirabell
2015. nov. 21. 08:37

Sziasztok, biztos minden rendben lesz a szülésnel! :)

Melyik kórházban fogtok szülni?

En sem tudok már annyit aludni mint régen.

Minden 2.ejjel sikerül aludni, amúgy többször megyek ki mosdoba.

Tegnap du-este rosszul voltam, mar nagyon varom h elmuljon. Olyan jó lenne egy kicsit élvezni ezt az állapotot.

Ma elmegyunk babakocsit nézni, nagyon kíváncsi vagyok a kínálatra. Délelőtt használható vagyok és már megorulok itthon. :)

33726. Annaforminka (válaszként erre: 33725. - Katalin:-))
2015. nov. 21. 05:09
Jó korán kelő vagy. Gondolom ilyenkor már nehéz az alvás. De minden nappal egyre közelebb vagy hozzájuk :) Drukkokok a császárhoz,nekem is az lesz.
33725. Katalin:-) (válaszként erre: 33724. - Annaforminka)
2015. nov. 21. 03:45
Császár lesz a babák fekvése miatt. Félek tőle, de ahogy múlnak majd a napok egyre jobb lesz.
33724. Annaforminka (válaszként erre: 33723. - Katalin:-))
2015. nov. 20. 19:59
Milyen szülés lesz?
33723. Katalin:-)
2015. nov. 20. 05:47
Köszönjük szépen!nekem egyáltalán nem volt hányingerem. Tehát már akkor elkezdtem hízni most tartok 18 kg-nál, de azzal nyugtatom magam hogy a babák jól vannak illetve a doki szerint több mint 10 kg lejön majd szűlésnél. Az elején ami nekem volt az a barnázás a 6. Héttől egészen a 12. Hétig mert ők háromnak indultak.. És így szívódott fel a 3. A has szúrkálás az nekem is volt a méh szalagok feszűlêse,nővekedése miatt. Most már inkább feszűl a hasam a súlytól amit cipelek illetve bekeményedik, de ãltalában inkább a babák mozgásától.
33722. Mirabell
2015. nov. 19. 21:56

Olyan jó olvasni a híreket. :) írjátok minél többet.

A 34.hethez is gratulálok! Biztosan nagyon cukik a babák. :)

Meg nálam is tart az émelygés, a gyomrom is sokat fáj...

Egyébként a nagyobb baba 12 hét 4 naposnak, a picike 11 hét 6 naposnak felel meg a méretei alapján. De már most nagyon helyesek. :)

A babakocsi témára is kíváncsi lennék. Ha van kedvetek, osszátok meg legyszi a véleményeteket ezzel kapcsolatban. :)

Nagyon köszönöm! :)

33721. Annaforminka (válaszként erre: 33719. - Zsana86)
2015. nov. 19. 17:51

Szia :) jó hogy te is jössz,jó ha sokan vagyunk :)

Én ma kerek 13+0,továbbra is állandó émelygés,öklendezés,étvágytalanság,amitől fogyok. Pedig úúúgy szerettem jókat és finomakat enni :)

A méhem nekem úgy 6-10 hétig volt nagyon érzékeny,hirtelen szúrások,és estére marhára elfáradt a hasam. Nem bírtam kiegyenesedve járni. Most már nem ennyire érzékeny,viszont néha hirtelen mozgáskor (értsd: egy pillanatra elfelejtem h terhes vagyok,és normálisan akarok kiszállni az autóból,nem úgy mint egy rokkant) akkor hirtelen belenyilal,és pár pillanatra görnyedve maradok.

33720. Annaforminka (válaszként erre: 33718. - Katalin:-))
2015. nov. 19. 17:46

Gratulálok,nagyon szép a súlyuk :)

Én még messze vagyok a 34-től,de nagyon vágyom rá ;)

33719. zsana86
2015. nov. 19. 15:08

Sziasztok!Én is gratulálok mindenkinek a babócákhoz :-)

Új vagyok én is fórumon. Második babát terveztük spontán de úgy néz ki hamar háromgyerekes anyuka leszek. Jelenleg 14 hetesek a picikéim,azt nem tudjuk pontosan hogy 1 v kétpetéjűek lesznek.2016. májusára vagyunk kiírva..Egy lepény van de valami burok ív nem pontosan igazolja hogy mi a helyzet...Talán lassan kiderül majd....


Kezdeti hányingeres-émelygős korszakon már végre túl vagyunk...AZ eddigi vizsgálatok is rendben szerencsére!

A wc-re járás jellemző egész nap:-)

A hasam ,,méhem" fáj többször gondolom a növekedéstől is lehet...Másnak is jellemző?

33718. Katalin:-)
2015. nov. 19. 13:51
Sziasztok! Gratulálok mindenkinek a babákhoz. Mi már 34 hèt 4 naposak vagyunk. Van valaki aki a soten fog szűlni vagy ott szűlt? A 30. Héten mi is bekerűltünk a kórházba mert az egyik babánál akkor még a Bajcsyban azt mondtåk lényegesen kevesebb a magzatvîz és hogy még aznap menjek be a sote2-be.ott voltunk 1,5 hétig én is kaptam tüdőérlelőt. És kiderűlt hogy csak egy kicsivel kevesebb az egyik kislány víze. Azóta hetente nézzük őket ultrahanggal. Szépen fejlődnek 2226g és 2340g-ak! :)
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook