Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Fórum - Volt olyan akinek bármilyen antobiotikum vastagbél gyulladást okozott vagy bármilyen hasi panaszt utána?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

15. Miss Marple2009-08-19 06:59
Szia.Nekem szorulást okozott és ezért aranyerem lett.Mostanra épültem fel teljesen a 3 hete történt felfázásból.

14. Diorella2009-08-19 00:10
Lehet kapni a gyógyszertárban egy folyadékampullás homeopátiás szert (valami bélbaktériumok gyengített változata) ami nagyon jó ha antibiotikumot szed valaki mert kivédheti vele a bélproblémákat.Bár nekem antibioszedés után mindig nőgyógyászati problémám volt mert lerobbantotta a hüvelyflórát teljesen és ezt a szert ajánlották és nagyon bevált..Szóval ezzel a szerrel frankón megelőzhető minden,a gyógyszertárban biztos tudni fogják mi a neve.


13. genlips2009-08-19 00:04
maradj a természetes kúránál, én sem venném be a gyógyszert semmi áron
(válasz lilluska25 5. hozzászólására)

12. lilluska252009-08-18 23:23
kösziii

11. csilla802009-08-18 23:17
Lehet,hogy erzekenyebb vagy... :-(((
Minden jot es gyogyulast!
:-))) Szioka! Jo ejt!
(válasz lilluska25 10. hozzászólására)

10. lilluska252009-08-18 23:13
1 dobozzal napi 1 et-

9. csilla802009-08-18 23:11
Mennyi doxy-t szedtel?
(válasz lilluska25 7. hozzászólására)

8. mirike32009-08-18 23:08
A fiaim tejérzékenyek (emiatt tejmentes diétán vannak). Sajnos nekik az antibiotikum hasfájást és hasmenést okoz. Ha muszály az antibiotikum, akkor vannak olyanok, ami kevesebb problémát okoz. Nálunk is előfordul, hogy másikat kell szedniük, mert az első gondot okoz. A Normaflore szedésénél az a fontos, hogy legalább 3 óra teljen el az antibiotikum és a Normaflore között.

7. lilluska252009-08-18 23:07
jah igen
de én ugy szedtem..na mindegy most meg viselhetem a köv.pedig sztem már szedtem anno nemvolt bajom...
ennyit az antib. rol..hidd el a dalacin szarabb nekem utána 1 honapig ment a hasam.
(válasz csilla80 6. hozzászólására)

6. csilla802009-08-18 23:03
A doxy,az halalos... engem is kiutott... javasoltak,hogy kaja utan kefirrel kell bevenni,mert igy vedve van a belflora.
Asszisztens javasolta...
Nekem bejott.

5. lilluska252009-08-18 23:00
csak érted,ezek után semmire nem merek majd bevenni,marad a természetes kúra mert örülök ha ennek vége lesz.


4. lilluska252009-08-18 23:00
szedtrem alatta normfloret is.kaja közben
(válasz csilla80 3. hozzászólására)

3. csilla802009-08-18 22:59
Mivel veszed be oket es mikor?
(válasz lilluska25 2. hozzászólására)

2. lilluska252009-08-18 22:58
ez már a 2.fajt ami után tartósan fáj a gyomromnál.doki szerint ezt okozhatott...hurrá.most kaptam egy másik antib ot ami kimondottan arra jó hogy azokat a bacikat ölje meg.ez a doxycilin volt.de álliolag a dalacin a gyilkosabb.

1. lilluska252009-08-18 22:57
ua