Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen tapasztalataitok vannak a lakás- biztosításokkal kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak a lakás- biztosításokkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 10. 13:07
nekem még nem volt káresetem,de ügyfeleimnek igen.nem volt probléma a kifizetésekkor.
2009. aug. 18. 20:30
Mi vettünk 1 házat és a fürdőszobát teljesen szétvertük meg megnagyobbítottuk és a vízcsöveket is kicseréltük amire pont ráfért mert nem bírt volna ki fél évet sem.Azt mondta a szerelő ismerősünk hogy jelentsük a biztosítónak hogy csőtörés volt mert az egyik csövet simán ketté lehetett törni olyan rozsdás volt.Bementünk a biztosítóhoz ahol azt kérdezték hogy kb mennyi lehet a kár,mi 50000ft-ot mondtunk.Azt mondták hogy majd kiküldenek valakit erre másnap felhív 1 kárbecslő hogy érdemes -e kijönnie mert akkor lehet hogy kevesebbre becsüli a kárt de lehet hogy többre v. megelégszünk az 50000ft-tal és akkor 1 héten belül utalják.Mi persze elfogadtuk az 50000-ret és pár nap múlva a számlán volt.Ennyi erővel mondhattunk volna 100000-ret is ha tudjuk hogy ez így megy.
2009. aug. 18. 19:57
senkinek nem volt még káresete???
2009. aug. 18. 19:46

Azért kérdezném, mert nekem 2* volt károm ( panelben).1. beázás: nyom nélkül száradt: 24500at adtak.

2. csőtörés: 10000FT ért csinálták meg, egyéb kár nem lett ( külső cső) és 46000et adtak.

Egyik esetben sem nézték meg csak telefonon ajánlottak egy árat, amit én elfogadtam. Nem lazaság ez a részükről? Akár így - ha csaló az ember- kamu-kárt is be tud jelenteni...

2009. aug. 18. 19:43
Milyen tapasztalataitok vannak a lakás- biztosításokkal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook