Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegeden hol lehet 10 hónapos babám szemét megvizsgáltatni (és esetleg mennyiért)? fórum

Szegeden hol lehet 10 hónapos babám szemét megvizsgáltatni (és esetleg mennyiért)? (tudásbázis kérdés)


9. Pöttyi (válaszként erre: 7. - Ekka)
2009. aug. 18. 21:02
Nem a gyerekorvossal van a bajom hanem a körzetis szemorvosnak van rossz híre!
2009. aug. 18. 14:23
Mi innen Gödöllőről a Heim Pálba vittük, tehát nem a körzetihez, ott nincs is gyerekszemészet. Nálatok a klinikán nem lehet? Én úgy vettem le, hogy ezekre az egyetemi szakrendelésekre mindenki viheti a gyerekét. Ott szerintem jó orvosok néznék meg, és persze ingyen. Mondjuk mire kapsz időpontot, lehet már betölti az egy évet, de beutaló nem kell. Szerintem kérdezd meg a klinikán.
7. Ekka (válaszként erre: 4. - Pöttyi)
2009. aug. 18. 14:22
Akkor miért hozzá jársz??? Szabad orvosválasztás van!!
2009. aug. 18. 14:22
Nem tudom, hogy ez városonként eltérő, vagy sem de szemészetre azt hiszem nem is kell beutaló, csak előzetesen be kell jelentkezni telefonon.
2009. aug. 18. 14:18
babaszemesz.hu oldalon bővebb felvilágosítást lehet olvasni, bár a számítógépes vizsgálat nem helyettesíti a szakorvosi vizsgálatot.
2009. aug. 18. 14:15
Nem szeretnék a körzetishez menni mert nem igazán jó a híre. Meg a kicsinek van egy minimális kancsalsága és azt szeretném megtudni hogy kell e neki emiatt majd szemtapaszt viselnie vagy ekkora eltéréshez még nem kell és ezért nem akarok várni vele az 1 éves kötelező vizsgálatig.
2009. aug. 18. 14:15

Nem tudom, hogy Szegeden milyebn lehetőségek vannak, de Budapesten létezik egy Babaszemész nevű szervezet/cég/intézmény, akik pár évvel ezelőtt 10000Ft-ért végeztek számítógépes vizsgálatot.

Mi ezen két évvel ezelőtt úgy vettünk részt 3500Ft-ért, hogy a helyi védőnők elhívták őket Miskolcra az egyik háziorvosi körzetbe, s előzetesen be kellet rá jelentkezni.

2. Ekka
2009. aug. 18. 14:12
..ha kérsz a gyermekorvostól beutalót ad, de ez mindenhol így működik!
2009. aug. 18. 14:08
Szegeden hol lehet 10 hónapos babám szemét megvizsgáltatni (és eserleg mennyiért)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook