Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mit használ vagy használt a terhességi csikok megelözésére? fórum

Ki mit használ vagy használt a terhességi csikok megelözésére? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
10. ipi
2007. márc. 27. 20:33

Sziasztok, hát ha valakinek van hajlama a zebrásodásra az én vagyok!!!

Kentem is mint az őrült, 2x-3x naponta mandulaolajjal, amibe az üveg felbontása után cseppentettem kb 10 csepp levendula olajat (mindkettő aromax-os). A 9. hónap végén a köldökömnél lett egy halvány kis nyúlás, nem is feltűnő. Szóval sikerült megúsznom! Üdv Ipi

2007. márc. 27. 19:42
Én szintén azokat a krémeket használom, mint mylene. Jelenleg második babámat várom. Az első terhességemnél nem lettem csíkos viszont sajna egy hete fedeztem fel egy csíkot a köldökömnél. Az is igaz, hogy már most nagyobb a pocakom, mint az első terhességemnél közvetlenül szülés előtt. Tehát nem csak adottság kérdése, hanem igaz az a mondás, hogy minden terhesség más.
2007. márc. 27. 19:34
Egyedi adottság kérdése. Én ezt a két krémet tudom ajánlani:Balea Body bőrfeszesítő testápoló Q10, Babylove mama masszázskrém.
2007. febr. 7. 10:20
Én is csak sima testáplót használtam, és nekem sem lett csíkos a hasam.
2007. febr. 7. 09:30
Én nem használtam semmit, csak sima testápolót használtam, mert száraz a bőröm. De nem lettem csíkos. Szerintem ez egyedi adottság kérdése.
2007. febr. 7. 09:04
Én úgy gondoltam jó sanszom van arra, hogy a terhességem alatt megnyúlik, csíkos lesz a bőröm a pocakomon, mivel anyunak is nagyon csíkos, valamint az én bőröm is hajlamos rá, lévén csípőtájon már van néhány... Nem így lett! Mikor elkezdett nőni a pocim kétféle krémmel kezdtem kenni, egyiket reggel, másikat este használtam. Az egyik egy gazdag hidratáló krém volt, a másik pedig inkább a feszességet célozta meg. Egyébként FLP-s termékek, talán valakinek ismerős. :-)
4. win
2007. febr. 7. 08:08

Én sima testápolót használtam általában, igaz azt szigorúan minden nap, ill. minden tusolás után. (talán egy tubus cellulitisz elleni krémet kentem még el a 9 hónap alatt) Gondosan és alaposan (de gyengéden) masszírozta a pocakomat, meg a csípőmet minden este a párom!:))) Így meg főleg megérte! Egyedül a mellápolás volt, amit speciálisan erre tervezett krémmel végeztünk. Egyetlen árva csíkocska sem lett rajtam!:))


De azt azért jó tudni, hogy akinek hajlama van rá, bizony nem biztos, hogy akármilyen drága krémet is ken magára, nem lesz rajta néhány csík. Persze azért a rendszeres kezeléssel csökkenthető azok száma és esélye! És bármikor előjöhetnek! Van ismerősöm, aki végig terhességi csíkokra való krémmel kente magát és az utolsó héten! mégis megjelentek rajta.

2007. febr. 7. 08:04

Szióka!

Én eleinte sima testápolóval kentem, most direkt terhességi csíkokra való avonos krémmel. Valószínű,hogy nem fognak teljesen eltűnni, de nekem sokat halványodtak.

A zuhany szerintem is jó!

Most vagy terhes?

2007. febr. 7. 07:27
Én aVichy krémét javasolom, valamint azt, hogy tusolásnál hideg-meleg zuhanyt váltakozva használd, ez megfelelő vérbőséget okoz, és fokozza a bőr rugalmasságát, már ha jól tudom...de nekem bevált!No csík!
2007. febr. 7. 03:44
Ki mit használ vagy használt a terhességi csikok megelözésére?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook