Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


2016. máj. 4. 18:17

A chipset sem szeretem. Épp a futópadon izzadok, közben visszaolvastam, mert csak átfutottam egy egy öt perces pihiben napközben.


Én is dőlök néha Petra a röhögéstől. :D Most is vigyorgok. Jobb, így várakozni, mint a néha nem is létező tüneteket figyelni.

855. E-dit22 (válaszként erre: 853. - Angyajka)
2016. máj. 4. 18:11
én küzdök az egészséges életmód szemlélettel, néha ő nyer, néha a chips :D
2016. máj. 4. 17:16
Regina hol vagy? Minden rendben volt ma?
853. Angyajka (válaszként erre: 852. - E-dit22)
2016. máj. 4. 17:15
Először igen, aztán életmóddá válik.
852. E-dit22 (válaszként erre: 849. - Angyajka)
2016. máj. 4. 13:52
le a kalappal, nagy akaraterő kell ehhez! :)
851. Petyó86 (válaszként erre: 849. - Angyajka)
2016. máj. 4. 13:26

Tök jó, ügyes vagy!!!

Én is így fogytam le tavaly, volt edzőm, heti 5-ször jártam kondiba, betartottam a kaját is meg minden. :) De annyira megemelkedett az ára az edzőnek, hogy lemondtam róla, bár belegondolva, nagyon hiányzik. Mert a gyakorlatokat tudom, oké.. De ő annyira motivált, hogy még ha a fenébe kívántam is sokszor az edzéseket, a végén szárnyaltam. Meg hát hozzáteszem, hiába vagyok 55 kiló, egyáltalán nem esztétikus a testem :D Tavaly ugyanennyi voltam, de lement a víz szépen, és olyan klassz kis formám lett.


Aaa, az én férjem sem nasis, én vagyok az, aki állandóan rágcsál. Mostanában répát is szoktam enni, szerintem már növésnek indult elöl a két metszőfogam is :DDD

850. Petyó86 (válaszként erre: 848. - E-dit22)
2016. máj. 4. 13:22
Jövőhét szerdán megyünk vissza Sipos dokihoz az eredményeket átbeszélni. Addig rágom a kefét. :) De annyira felidegesítettem magam saját magamon, hogy igyekszem nem rágyújtani egyáltalán. :) Csak lennénk már túl rajta. Remélem jó híreket hozok Nektek! :)
849. Angyajka (válaszként erre: 845. - Petyó86)
2016. máj. 4. 12:51

Személyi edző segítségével edzek, izomépítés volt a cél. Nekem nincs ir-em, de rám fért egy kis izom, hiába vagyok vékony, átlagos. Úgy voltam vele, ha nyárra nem lesz szép kismamás pocim, akkor legalább izmos legyen. :D


Táplálkozással kapcsolatosan semmi extra. Napi 6 alkalommal eszek, dietetikussal egyeztettem, hogy mit mikor lehet, a mennyiségeket kb. Teljeskiőrlésű mindenből, a kenyeret magam sütöm. Krumplit mellőzöm, max. havonta egyszer. Inkább bulgur, hajdina. Olajban kisült dolgok max. havi egyszer. Cukrot abszolút nem. Eritritet használok, ha kell. Szerencsém van, mert nem szeretem az édességet. Nassolni sem szeretek. :)


A férjem pont az ellentétem és nem is tudom rávenni erre. De ez sem vészes, mert legfeljebb kétféle köretet csinálok. Ha meg édesség kell, akkor vagy sütök neki vagy cukrászdából hozunk.

848. E-dit22 (válaszként erre: 845. - Petyó86)
2016. máj. 4. 12:50
miért pont jövőhét szerda? miért nem most rögtön?
847. E-dit22 (válaszként erre: 844. - Angyajka)
2016. máj. 4. 12:49

remélem jó a vörösbor :)

én is igyekszem egészségesen táplálkozni, de néha megcsúszok és akkor zaba van

846. E-dit22 (válaszként erre: 843. - Petyó86)
2016. máj. 4. 12:48
na, aztán még a végén cigiző, piáló leszel :D
845. Petyó86 (válaszként erre: 844. - Angyajka)
2016. máj. 4. 12:24

:DDDD hahahaha, ott a pont!

Teljesen igazad van egyébként. Jövőhét szerdáig elpöfékelek, aztán ennyi volt.


Te hogyan és mit edzel? Súlyzózás meg minden?

A kajára én is odafigyelek, 3 hete szigorúan gluténmentesen kajálok, de sajna a cukor még nem megy. Mióta mondta Sipos doki hogy nagyon enyhe az IR-em, azóta rákaptam a milka csokira :D Emiatt se dícsérem meg magam természetesen. Fránya édesség, annyira szeretem... :))

2016. máj. 4. 11:28

Sziasztok Csajok!


Hirtelen azt hittem eltévedtem és valami anonim szenvedélybetegek fórumába léptem. :D


3 szál cigi, 3 pohár bor, nagy bűnök ezek. :D Ejnye-bejnye.


Teljesen kirekesztettnek érzem magam. Nem szeretem az alkoholos italokat és nem dohányzom.:)


Sajnos a két nagymamám tüdőrákban halt meg. :( Dohányoztak 16 éves koruk óta. Napi egy doboz cigi elment náluk. A férjem is dohányzott, de mikor az első mamát látta ebben leépülni, letette. Nem szeretem a dohányzást, de nem papolok annak, aki dohányzik.


Edit, a vörösbor pont, hogy jó a nyálkahártyára nem? ;)


Meditálni, relaxálni nem szoktam. Én nem is tudom, úgy elengedni magam. Én ilyen hiperaktívabb fajta vagyok. :) Kétnaponta megyek edzeni, nekem ez jól esik és le is vezettem a felesleges energiákat. Ja és "egészségesen" táplálkozom. :) Szerintem ez is sokat számít, legalább is nekem.

843. Petyó86 (válaszként erre: 842. - E-dit22)
2016. máj. 4. 11:17
Hát én nagyon ritkán iszom hálistennek, pedig eléggé szeret vedelni a családom, főleg ha alkalom is van :DD Nem szoktam meditálni, de jó lenne, biztosan nem tenne rosszat.. Egyébként nem vagyok idegbeteg típus, inkább az a paragép, aki ha nem is mondja ki, rágja belül magát. Szerintem ez alattomosabb, mert nem jön ki sehol a stressz. Ha meggyógyulok szaladok a kondiba edzeni, már csak azért is, mert nagyon el vagyok tunyulva. Meg aztán a kis egómnak is jót tenne biztosan. :) Eszembe se jutna egyébként babával a pocakomban rágyújtani. Anyukám is akkor tette le mikor mondták hogy van a pocakban egy bérlő, és azóta se gyújtott rá, ennek pedig lassan 30 éve. Szerintem a bor meg kifejezetten jót tesz. Nagyon ajánlják, főleg a vöröset. De én még kólával se bírom meginni, nem tudom miért. Lehet kipróbálom :D
842. E-dit22 (válaszként erre: 841. - Petyó86)
2016. máj. 4. 10:53

dehogy ítélünk el :)


mindenkinek van valami, én simán megiszok heti 3-4 pohár bort, néha töményet is. Remélem le tudom tenni, ha pozit tesztelek :D


napi 3 szál cigi nem a világvége. Ha nem megy, ne erőltesd. Majd ha elmész táppénzre babásan és nem lesz rajtad a stressz valószínűleg magadtól lerakod simán.


Szoktatok relaxálni, meditálni?

841. Petyó86 (válaszként erre: 818. - Angyajka)
2016. máj. 4. 10:19

Itt vagyok Csajok, rossz pénz nem vész el! :))

Imádlak olvasni Titeket! :DD Valamelyik nap is felröhögtem a villamoson valamelyik hozzászóláson. :)

Kezdek jobban lenni, kevésbé vannak fájdalmaim már, nyomom az ovu teszteket én is, de eddig sehol semmi. Nálam igazából nem számít most szerintem, de mindig pozitívan élem meg ha van egy pozi lh tesztem. :D


Nálunk melóba elég necces lesz szerintem. Tudják hogy műtöttek, hogy mindig vannak problémáim, de a gyerek kérdés még nem került szóba. Én arra gondoltam, hogy a jövőheti konzi után le fogok ülni a kisfőnimmel, (szintén negyvenes gyereke nincs)hogy fény derült arra hogy nagyon csekélyke az esélyem a spontán teherbeesésre, ezért a doki lombikot ajánlott. Ez igaz is végülis.. :)


Csajok meg kell vallanom valamit, de ne ítéljetek el. Napi 3 szál 0,1-es cigit el szoktam szívni. Tudom hogy magamnak és a sejteknek is ártok, de olyan ideg van rajtam állandóan, hogy erről még nem tudtam lepattanni. Jövőhéttel tervezem a cigiletételt.. körbenézek a világban, mindenki űber egészséges, űber jól néz ki, állandóan tornázik és zöldséget eszik, és tudom hogy ez a legalapabb dolog ha valaki gyereket szeretne.. ilyenkor el tudnám ásni magam a föld mélyére.. kellene valami egészségesebb szenvedélyt találnom. köszi hogy meghallgattatok.

840. E-dit22 (válaszként erre: 836. - Baybee)
2016. máj. 4. 10:07

a tgyás (új nevén csed) és a gyedhez számít a fizu.


A gyes mindenkinek egyforma.

839. E-dit22 (válaszként erre: 834. - Baybee)
2016. máj. 4. 10:04

:D elkezded és mindenki terhes lesz utánad a munkahelyeden (is) :D


hihetetlen egyébként, hogy körülöttem is mennyi 35-40 közötti nő van, akinek még pasija sincs, nemhogy gyereke... és a legtöbb nem is akar gyereket.

838. E-dit22 (válaszként erre: 831. - Angyajka)
2016. máj. 4. 10:00
itt nagyon jó a hangulat, olyan családias, de ez komoly és nem akarok bájcsevegni senkivel a terhességről.
837. E-dit22 (válaszként erre: 830. - Angyajka)
2016. máj. 4. 09:57
ebben a ciklusban már nem
836. baybee
2016. máj. 3. 21:03
Az a baj, hogy a gyes vagy gyed /nem tudom melyik/ miatt nem mindegy, hogy mennyi lesz a fizum. Ha bírom, én túlóráznék is, csak azt törvényileg nem lehet.
835. baybee (válaszként erre: 833. - Angyajka)
2016. máj. 3. 21:01
Elvileg, ha semmi gond nem lesz, akkor nem. Az IRem elvileg most rendben van, csak fokozottan kell tartani a diétát, hogy ne legyen belőle terhességi cukorbetegség. A PCOS meg csak a teherbe esést akadályozza, utána már nem okoz gondot.
834. baybee (válaszként erre: 831. - Angyajka)
2016. máj. 3. 20:58
Én vhogy a pasi főnökkel jobban kijövök és könnyebben beszélek. De nekem meg nővel kell közölni. És nálunk az összes karrierista női középvezető mind egytől egyig 40 körüli pasi és gyerektelen nem kismama kompatibilis. Úgyhogy sztem én csak a csoport vezetőmmel /pasi/ megüzenem a b@szaltan picsáknak. :)
833. Angyajka (válaszként erre: 828. - Baybee)
2016. máj. 3. 20:31
Te sem leszel az a pcos, meg az ir miatt?
832. Angyajka (válaszként erre: 829. - Baybee)
2016. máj. 3. 20:29
Én mind a két oldalról felváltva. Vegyes párosra gyúrok. :D
831. Angyajka (válaszként erre: 826. - E-dit22)
2016. máj. 3. 20:27
:))) Semmi körítés, csak ilyen "agresszíven"? Én sem tudok rizsázni, de vmi bevezető szövegre gondoltam, vagy nem is tudom. Ráadásul én pasinak mondom. :D
830. Angyajka (válaszként erre: 824. - E-dit22)
2016. máj. 3. 20:24
Alakul szépen. Mész még nézetni?
829. baybee (válaszként erre: 823. - Angyajka)
2016. máj. 3. 20:17

Nekem a cicim ugyanúgy érzékeny. Kicsit feszít időnként és jobb oldalt picit szurkál néha. Elvileg onnan jön a gólya. ;)

Most még én is nyugodt vagyok, majd olyan szombat tájékán jön a para.

828. baybee (válaszként erre: 822. - Angyajka)
2016. máj. 3. 20:14

Alapból nem leszünk veszélyeztetett terhesek. Ugyanúgy megy majd minden, mint "normáliséknál". Szóval, ha nem indokolt akkor dolgozhatunk.


Csütörtökön már én is megyek. :)

827. E-dit22 (válaszként erre: 821. - Baybee)
2016. máj. 3. 20:13
akkor majd ő kel éjjel a babához :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook