Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek érdemes így tovább szedni a gyógyszereket? fórum

Szerintetek érdemes így tovább szedni a gyógyszereket? (beszélgetős fórum)


15. jsanett (válaszként erre: 14. - Ce32b49557)
2009. aug. 17. 15:20

Szerintem kicsit lazits, mert nagyon ugy latszik, hogy hibaztatod magad, mert nem jon ossze. Relax! 2 szer mar osszejott, harmadjara is fog, csak turelem. :)

Tudom nehez, mi is csak varakozunk egyelore! Nehez idoszak, de "minden miert-nek meg van az azert-je"! :)

14. ce32b49557 (válaszként erre: 13. - Jsanett)
2009. aug. 17. 15:13
13 honapja hagytam abba a gyogyszert 10 év után. a mensim nem nagyon jött meg magátol vagyis egyszer jött egyszer nem. akkor nem tudom volt -e petérésem mert nem figyeltem most lenne a 4. honapom clostival , most az 1 honapban volt a 2. -ban nem most megint volt . nem tudom hogy mit csináljak. attol félek ha nem szedem akkor megint össze-vissza fog megjönni . az igaz hogy soha nem volt rendszeres ,de igy is sikerült 2-szer. nem tudom most mi lehet a gond , de lehet tényleg az agyam blokkolja az egészet.
2009. aug. 17. 15:04

Szia Adri,

En ugy tudom a Clostit 6 honapig lehet szedni. 3 honap siman, es a kov. 3 honapot meg szigoru orvosi felugyelet mellett.

Amugy ha eddig is volt peteeresed en mar nem szednem tovabb. Ha nem volt, akkor is tartanek szunetet (nekem pl nem volt korabban) de miota a clostit abbahagytam, van magatol, bar ki tudja meddig, de legalabb az almult 2 honapban volt.

12. mimmo33 (válaszként erre: 5. - Ce32b49557)
2009. aug. 17. 13:43

;)

Én tavaly beszéltem egy számmisztikussal. Tudom van aki nem hisz benne,Én is elég szkeptikus voltam de azért elmondom, hogy mit mondott.

Szóval ez tavaly októberben volt. Azt mondta, hogyha a fejem tetejére állok akkor sem fogok teherbe esni, csak a következő születésnapom után. Ekkor le is álltam agyban a gyerek témáról. És nem csak ez az infó volt ami meggyőzött, hanem azok amiket a páromról és a fiamról elmondott. Olyan dolgokat, amiket csak olyan tud aki ismer minket. Szóval elkezdtem hinni neki;)

A születésnapom február végén van;) Áprilisban volt egy terhességem, de valszeg csak kémiai.(Azt is mondta, hogy több testvére is lesz a fiamnak, de ebbe beletartoznak a meg nem születettek is) Júniusban pedig újra sikerült, és már a 11 hétben járok;)

Annyira meggyőzött, hogy egyik percről a másikre leálltam a görcsöléssel. Ráadásul márciusban elkezdtem diétázni, és 8 kiló mínusszal kezdtem neki a terhességnek. Nagyon sok minden van, ami a teherbeesést befolyásolja, és ezek között nem feltétlenül a jó időzítésre gondolok. Sokkal több minden dől el fejben;)

És nem csak nálunk. A párom is sokkal lelkesebb volt, amikor látta, hogy a szex nem csak a gyerekgyártás miatt lényeges;)

11. ce32b49557 (válaszként erre: 10. - Kexem)
2009. aug. 17. 13:18
Megprobálom, mert igy nem mehet tovább.Állandoan keresem a hibákat magamban hogy miert nem sikerül. Mostantol megprobálok egy uj életet kezdeni. Van 2 nagyfiam és rájuk fogok koncentrálni nagyon megérdemlik, mert mostanában elég sokat voltam feszült ideges.
10. Kexem
2009. aug. 17. 13:14

Szia adri!


Nem tudom meddig lehet szedni a clostit, mert én még csak mostanában fogom elkezdeni. Viszont azt tudom, hogy az elmúlt 4 hónapból 3-mat azzal töltöttem, hogy nagyon akartam terhes lenni és természetesen nem jött össze. Folyamatosan annak éreztem magam, mindenféle jelet bebeszéltem aztán néhány negatív teszt és negatív UH után úgy döntöttem, hogy ezt többet nem vagyok hajlandó átélni.


Mikor ezt tudatosítottam magamban, olyan érzésem lett, mintha egy nagy kő esett volna le a szívemről.


Azóta bár megteszek mindent amit az orvos kér, beszedem a gyógyszereket és elmegyek vérvételre, stb. de ezen kívül elhessegetem a gondolatokat, amik a teherbeeséssel kapcsolatosak. Persze terhes még nem vagyok, viszont sokkal könnyebb lett az életem.


Próbáld meg te is, húzz egy vonalat. Remélem tudtam segíteni

2009. aug. 17. 13:13
Igen nagyon sokszor olvasom itt , hogy hosszu sikertelen honapok után akkor jött a baba amikor már teljesen lemondtak rola. Lehet ez a siker titka. Ha most megjön a mensim akkor megfogadom magamnak hogy ebben a honapban nem jövök a hoxára sem , mert akkor ugyis csak agyalok. Megprobálom magam elfoglalni mással.
2009. aug. 17. 13:10
Szia!Neked teljesen igazad van,7évig próbálkoztunk görcsösen,aztán egy nem várt esemény miatt azt mondtam ,hogy most nem "foglalkozom" azzal,hogy számolgassak,gyógyszereket szedjem,peteérés uh.Aztán láss csodát a kislányom immáron 3 éves.Kitartást!Tudom nehéz,de megéri!:)))
2009. aug. 17. 13:08
Beszéltem vele, és azt mondta hogy szedhetem. Csak azert vannak bennem kételyek , mert ha eddig nem sikerült a gyogyszer mellett, akkor most miert sikerülne. Érdemes egyáltalán gyogyszerrel tömnöm magam, hiszem az elsö kettö is sikerült nélküle. Lehet tényleg az a baj , hogy minden gondolatom ez körül forog , még éjjel is erröl álmodok. Lassan már a szex is csak a babagyártásrol fog szolni. Tudom nem jo ez igy , de hogy lehet nem rágörcsölni valamire amit nagyon akarsz?
6. 10d89b51ea (válaszként erre: 3. - Ce32b49557)
2009. aug. 17. 13:04

Nem tudom, hogy meddig lehet szedni, anno én inszemeknél szedtem.


Hivd fel az orvosod, Ő megmondja, hogy mit tegyél!

5. ce32b49557 (válaszként erre: 4. - Mimmo33)
2009. aug. 17. 13:02
Köszönöm! lehet ez lesz a gond,mert állandoan ezen agyalok. ugy gondoltam hogy most ez lesz az utolso honap hogy beszedem , és utánna a természetre bizom magam. nekem is ugy jött az elsö kettö hogy nem is gondoltam rá.
4. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Ce32b49557)
2009. aug. 17. 12:43

Szia!


Én is szedtem clostyt de nekem semmit nem használt. Mi több mint 3 éve próbálkozunk a kistesóval, és most hogy nem ezen járt az agyam, más dolgokkal kezdtem foglalkozni, rögtön összejött.

Nem tudom nálad a hátteret, de ha kell a támogatás, akkor szedd tovább a gyógyszert, de agyilag is ki kell tudnod kapcsolni;)Sok sikert!

2009. aug. 17. 12:09
Köszönöm! Nem adom fel, csak egy kicsit elkeseredtem, mert ez a 3. honapunk és ugy néz ki hogy megint nem sikerült. ma vagyok a 28. napomon, és sajna nega vot reggel a teszt. a 15.napon kaptam a szurit. még egy kicsit azert reménykedek, hogy korai volt a teszt. meddig lehet szedni a clostit?
2. 10d89b51ea (válaszként erre: 1. - Ce32b49557)
2009. aug. 17. 11:55

Szia adri!


Igen, a reményt soha ne add fel!!

2009. aug. 17. 11:37
3 honap closti+choragon szedés alatt ,nem következett be a terhesség akkor szerintetek érdemes szedni még 4. honapban is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook