Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


8. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Klenca)
2009. aug. 21. 09:36

Igen volt arról szó, hogy Paula nagyon okos:)

Ezt is láttam még.

Akkor szeptemberben kezdik ismét? Ez jó hir:)

7. klenca (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2009. aug. 20. 21:36

A sorozat kb szeptemberben folytatódik az abc-n a hatodik évaddal. Remélem Nallynelle felrakja a többit is.


Bár most megnéztem a sorozatban nem látott apróbb részeket, s több érthetetlen részt értettem meg.

Volt valamelyik részben, hogy Paula nagyon okos?

(Kilenc pont összekötése egy vonalla, bűvös kocka...)

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Mama_gold)
2009. aug. 20. 14:43
Azt hiszem én többet láttam nálad belőle, de nem mondom el, hogy érdekes legyen. De egyszer csak vége lett és nem tudom, hogy folytatják e...
2009. aug. 20. 11:02

szia klenca!


Ahogy ígértem jöttem:)

Most járok a 2. évad 6. részénél. Döbbenetes a film valóban. Én sem bírom abbahagyni. Az tart csak vissza, hogy vár a házimunka, és a kisfiam (a férjem már elfoglalja magát mással úgyis tudja sorozat és filmfüggő vagyok:DD)

Maria és Hector a két kedvencem szurkolok nekik!

A gyerekek közül Marcus és Paula. Nagyon bátor kislány tényleg.

Az a jelenet nagyon tetszett, amikor Iván mutatta Elsa-nak a középső ujját:D Paula megkérdezte, hogy mit jelent. Mire Iván közölte, hogy ezt akkor mutatjuk valakinek, ha szeretjük:DD

Mikor Iván megvédte Paulát a kisfickótól (aki elvette a labdájukat) Paula is felmutatta Ivánnak szeretetből a középső ujját:D Vigyorogtak egymásra, más meg nem értett belőle semmit:)


Fermin-en nem tudok kiigazodni. ő valami rendőr lehet? (bár a sittről kijőve, ez is kipipálva. Valami szervezetnek dolgozik de kinek és miért?)


Mindenkinek van valami titka valóban. Hacinta hogy tudott a hapsi kedvéért lemondani a gyerekéről:o borzasztó volt látni és utána elvett a másik nőt és annak meg odahozták a gyerekét, undorító. Van bőr a pasi képén.


Marcus és Paula szülei szerintem nem haltak meg, hanem az eladósodás miatt elbujdokoltak. Arra is gondoltam, hogy az anyja él ott lent. Figyeli őket, hogy jó soruk legyen. Nem tudom összerakni a dolgokat.

De hogy Elsának mi köze az egész szituhoz? Az ő ikertestvére az a "szörnyeteg" gondolom. A babát tőle kapta Paula (koboldnak szólítja)


Pedró milyen gerinctelen. (és az életben is mennyi ilyen van) szerelmes az Elsa-ba, akkor miért fekszik le és jár Ameliával?


Ott van az új matektanár Mateo. Nekem egyébként szimpatikus, de őt is titkok lengik körül. Tényleg ő "rabolta el" azt a lányt?


Kérdések ezrei kavarognak...az 5. évadra kiderül?


Hirtelen ennyi jutott eszembe, ez is kisregény.

4. klenca (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2009. aug. 18. 08:00

Én végignyaltam a You tube-on. Hát nem semmi szálak vannak benne!

Annyira izgi, hogy nem lehet abbahagyni.

Persze nem akarom elvenni azok kedvét, akik utálják előre tudni a folytatást, ezért akit érdekel, priviben bővebben.


De a Paula egy döbbenet bátor kiscsaj!

2009. aug. 17. 15:34

Sziasztok!

Én megnéztem az összes eddig leadottat. Csak az a gond, hogy elkezdték az AXN-en vasárnaponként leadtak azt hiszem 8 részt, majd többet nem. A 8. résszel egyszerre elkezdték szombaton is leadni, azt hiszem múlt héten volt a 6. Vajon leadják egyszer végig? Most már igazán érdekelne a történet végig...

2. 84abb49708 (válaszként erre: 1. - Klenca)
2009. aug. 17. 08:39

Szia!

Én most láttam először, nagyon érdekes volt számomra. Azt hittem, lesz folytatás a közeljövőben, de úgy láttam a port.hu-n, hogy jövő szombaton az első részt adják.

2009. aug. 17. 07:47

Sziasztok!


Fut egy sorozat az AXN-en, Internátus a címe.

A youtube-on spanyolul meg lehet nézni az eddig leadott részeket El Internado címmel.


Elég sok a rejtély benne, az elején még nehezíti a megértést, hogy ki-kivel van.

Szerintem jó lenne erről egy kicsit beszélgetnünk.


Benne van mindaz, amikkel a tiniket nevelő szülők találkoznak a mindennapjaik során.


Nézi rajtam kívül valaki más is? Várom a véleményét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook