Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


2010. márc. 28. 15:48
két évadot kivégeztem... azért többé kevésbé összeálltak a dolgok, hogy megnéztem néhány spanyol részt is hozzá, dehogy Irene Espi=Carlos és Paula anyja miért szoptat egy kisgyereket lent a katakombában? Nah még néhány spanyol részt meg kell néznem ehhez:)
37. Csuti111 (válaszként erre: 36. - Fd8e423e9e)
2010. márc. 25. 19:20
Jajj köszönöm,az nagyon jó lenne...:DNekem elég sok ködös folt van:)
36. fd8e423e9e (válaszként erre: 35. - Csuti111)
2010. márc. 25. 18:15
Mivel megnéztem én is néhány spanyol részt, így elég sok minden összeállt már a fejemben, de vannak még sötét foltok, majd írok néhány dolgot.
2010. márc. 25. 16:09

Én az első két évadot láttam..:DÉs nagyon imádom ezt a sorozatot..Én is küldtem az AXN-nek egy emailt, hogy mikor adják le..nekem 2010 tavaszát írtak:DRemélem minnél hamarosan láthatjuk..:D

Van aki megtudott valamit?Hogy mi folyik itt az erdőben meg az iskolábaa?Ha igen,valaki rjon egí pár sort nekem.

34. nagyreni (válaszként erre: 33. - Fd8e423e9e)
2010. márc. 24. 06:36
Légyszi írj priviben, hogy mire jöttél rá!
2010. márc. 23. 22:37

internátus függő lettem!!!! lassan végignézem a két évadot, de közben a spanyol részekbe is belenéztem, így kezd összeállni a kép, de még mindig nem tudom, hogy ki és miért mozgatja az eseményeket, csak sejtéseim vannak...


aki nézett többet, az írjon priviben, vagy akár ide is, érdekelne mások véleménye, meglátása

32. fd8e423e9e (válaszként erre: 31. - Nagyreni)
2010. márc. 21. 12:58
ez engem is érdekelne, vagy hogy valaki tud-e olyan oldalt, ahonnan le lehet tölteni a harmadik évadot! köszönöm!
2010. márc. 20. 23:29
Légyszi, aki tud valamit a 2. évadon túli történésekről, írja meg priviben! Nem bírom ki, amí szinkronizálják és leadják a sorozatot!!!
30. fd8e423e9e (válaszként erre: 29. - A0c1361e44)
2010. márc. 18. 19:16
hétfőnként megy az első évad az axn crime-on, most lesz a harmadik rész, de letöltöttem és úgy nézem
29. a0c1361e44 (válaszként erre: 28. - Fd8e423e9e)
2010. márc. 18. 19:14

Sajnos annyira régen láttam, hogy nem emlékszem már rá.

Tényleg tudja valaki mikor kezdik ismét?

2010. márc. 18. 18:07
Most kezdtem el nézni, brutális. Mit csináltak Paula-val a harmadik részben, és kik? azt hittem berosálok az utolsó percben...
27. Kratzy
2010. jan. 5. 13:09

Üdvözlök mindenkit itt a Fórumon és egyúttal boldog újévet is kívánok!

Elkezdtem DVD borítót készíteni ehhez a sorozathoz, de mivel még nem láttam, sajnos nem is ismerem. Az 1. évadhoz találtam anyagot, de a 2.-nál már megakadtam. Ha volna vállalkozó szellemü itt a fórumon, nagyon megköszönnék a 2. évadhoz egy rövid, átfogó tartalomleírást. Esetleg, extrém esetben a többihez is és az epizódok magyar címeit is. :) Remélem nem vagyok telhetetlen. Előre is köszönöm a segítséget!

Kratzy

26. klenca
2009. dec. 31. 19:39

Az antena3-on megy a 6. évad.

Aztán majd 2010 májusra ígérik a 7. évadot.


Tudja valaki hol lehetne megnézni?

25. klenca (válaszként erre: 24. - 84abb49708)
2009. okt. 29. 15:55

Eddig 5 sorozat volt a spanyol adón. Most kezdik a hatodikat vetíteni. A legtöbb titok az 5. évadban derül ki.

Ha érdekel, priviben részletek.


Én a YouTube-on néztem, de a Moovie ingyenes oldalon is fent van magyarul 2 évad.:))

24. 84abb49708 (válaszként erre: 22. - Buenasnoches)
2009. okt. 1. 15:55
Ugyanez a véleményem. Nekem a férjem veszi fel, mert ő éjjeli bagoly, így a vasárnap délelőtti programom a film megnézése. Szerintem szuper!Vajon hány részes lesz? Annyi a rejtély benne, mikor fog ez a sok dolog kederülni???????
23. a0c1361e44 (válaszként erre: 22. - Buenasnoches)
2009. szept. 29. 08:46
Micsoda kritika:)))
2009. szept. 28. 23:07

Sziasztok!


Na végre, hogy hozzászólhatok! :)


Soha nem voltam egy nagy tévénéző, se sorozatjunkie, de ez megfogott!


Ki tudja hányadik rész ment már, mikor (pár héttel ezelőtt) egyik este odakapcsoltam. Van ebben minden: krimi, sci-fi, misztikum, thriller, de még humor is! :)


Először azt hittem ez is amerikai, mint a többi. :P Csak azt vettem észre, hogy olyan "furcsán" viselkednek benne a szereplők... Úgy értem, nem az amcsi filmekben megszokott módon. (Megjegyzem, a latin-amerikai sorozatok sajátosságait - pl. túlkarikírozás, gyermetegség - sem fedeztem fel benne.)


Az egyik fiatal srácot meg ugye Ivánnak hívják - először azt hittem, hogy ruszki! :D


Kamera ráközelít a képre (annál a jelenetnél, amikor a fiatalok e-mailt küldenek a bűnesetről cikket írt újságírónak): bakker, ez nem angolul van, nem tudom elolvasni! Mi a sz@r nyelven van ez?! Ruszki nem lehet, mert azok cirill betűket használnak. Ez se nem angol, se nem német, de még csak nem is francia vagy olasz...


Na, _innentől_ kezdett izgalmas lenni a történet! :)))


Már amúgy is herótom van az amerikai filmektől (+ lájfsztáljtól); rendszerint egy kaptafára készülnek, kiszámítható előre majdnem minden mozzanat. Azokban a figurák is a bevett klisék, mesterkéltek és túlontúl egyszerűek a megformált jellemek, a gesztusok és a mimika is olyan "művi" legtöbbször.


Itt a történet meglepően igényes tartalmi és formai kidolgozottságán túl nekem az volt rögtön a legszembetűnőbb, hogy az alakítások hitelesek, életszerűek, a szereplőkben van természetesség.

Ha szabad ilyet leírni, a poénok is teljesen másfajták, mint amilyenek az amerikai mentalitásra jellemzők.


Nem akarok rosszmájú lenni, de szerintem _pont azért_ rakták ilyen későre, amiket most leírtam. :PPP

21. a0c1361e44 (válaszként erre: 20. - Feriberni)
2009. szept. 18. 14:51

Nem tudom, hogy mi lenne. Volt aki írt nekik, de más ügyben.

Persze, hogy bosszantó! Én is várom, hogy mi lesz belőle erre többet nem adtak.

20. feriberni (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2009. szept. 18. 14:34
Nagyon bosszantó! Elkezdem nézni, ráadásul érdekel is, nem egy szokványos, sablonos sorozat, erre átteszik éjfélre!!!! Szemétség! Remélem rájönnek, hogy hülyeséget csináltak, és visszarakják egy barátibb időpontra! Vajon ha írnánk nekik egy emailt???
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - Feriberni)
2009. szept. 14. 14:52

Ezek velünk szórakoznak:)

Én régebben kezdtem el nézni vasárnap 18-tól volt. Egyszer csak vége lett és elkezdték szombaton előlről. Az egészet nem értem. Azt hiszem 8 részt láttam...

2009. szept. 12. 17:57
Sziasztok! Én is nézem a sorozatot és nagyon tetszik! De most mérges vagyok, mert áttették éjfélre a vetítését, és nem tudok fentmaradni addig! Nem tudjátok, miért nem adják már 20 órakkor? Sajnos nincs videónk, csak a szüleimnek, és így eléggé macerás lesz néznem a továbbiakban!!!
17. Kten (válaszként erre: 16. - Bonga)
2009. szept. 6. 14:34

Köszi az infót!


Bizzunk benne, hogy jövőre folytatódik a sorozat, ugyanis még sok érdekes dolog fog kiderülni, nem csak Hectorrol, hanem Amaliaról is!

16. bonga
2009. szept. 3. 18:20
Az axn azt írta a lapján, hogy idén már nem jön ki új részekkel, tehát a 3.évad idén már nem lesz. Olvasom a spanyololdalt (antena 3), és ott írták, hogy a hatodik évad lesz az utolsó. Most a 3 évadot nézegetem spanyolul, persze nem tudok spanyolul, de ha hiszitek, ha nem egy-egy szó ismerős és akkor lehet tudni, hogy miről folyik a beszélgetés.Nem mondok semmit, de azt igen, hogy Hektoron még el fogunk csodálkozni!!!!
2009. aug. 25. 13:08
Nem maradtam le:) Ezeket még láttam. Nem írom le a végét annak, amit én láttam még, mert hátha Ti nem láttátok....
14. Kten
2009. aug. 23. 13:31

Nem tudom, hogy kihagytad-e vmelyik részt, de röviden a hatodik-hetedik rész tartalma:


A 6. részben a "kobold" Paula barátja az internátus körül mászkált, és valaki rálőtt. A kislány ezt megtudta, és elhatározta, hogy segít a barátján.

Az internátusban Szent Erzsébet napi vacsorát rendeznek, amelyen valamennyi diák, tanár és egyéb dolgozó személyzet részt vesz.

Carol és Vicki a padláson csókoloztak, Iván ezt meglátta és lelépett. A csapatból 2 másik fiú az erdőben sörözött. Paula kiszökött a koboldhoz. Később Marcos rájött, hogy a kishúga az erdőben van, ezért Vickivel elmentek megkeresni. Az igazgató Hector,úgy döntött, hogy Maria-t választja. Csókolóztak is. Elsa-ról kiderült, hogy terhes, de nem tudja kitől. A vacsora közben megjelent egy rendőr, hogy egy diákot holtan találtak az erdőben. Hector csak ekkor vette észre, hogy 6-an hiányoznak......

7. rész: Az erdőben mindenki a rendőrségi kordon és a holttest körül csoportosul. Először befut a két szerelmes, majd Roque, végül Paula is. A holttestől kiderül, hogy Cayetano. Maria megkönnyebül, hogy nem Ivan az. Két héttel később Ivánról még mindig nincs hír. Az iskola vezetését értesítik, hogy Caye halálát kábszer túladagolás okozta. (Valójában megölték szegényt). A srácok elküldik az összes jelentős újsághoz a holttestekről készített képeket, de azokat egy álpostás viszi el. Így amikor sorra hívják a szerkesztőségeket mindenhol átverésnek hiszik a sztorit.

Hector teljesen kiborul a Caye halála és annak vélt oka miatt. Megtudja, hogy Elza gyereket vár, ekkor úgy dönt, hogy visszatér Elza-hoz.

13. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Kten)
2009. aug. 23. 11:12
Akkor most kihagytam 1 részt?:((
12. edi821 (válaszként erre: 4. - Klenca)
2009. aug. 23. 09:35

elküldenéd priviben a folytatást?

köszi!

11. Kten (válaszként erre: 10. - A0c1361e44)
2009. aug. 23. 09:32

Az nem az első rész volt, hanem a második évad első része, vagyis a hetedik rész. Az első évad hatrészes volt, a második nyolc. Az AXN az első két évadot vette meg, azaz tizennégy részt.

Szeptember 5-től elég későn lesz: 0.20-kor lesz a második évad harmadik része

10. a0c1361e44 (válaszként erre: 9. - Kten)
2009. aug. 22. 23:06
Ma megint az első rész volt...
9. Kten
2009. aug. 22. 22:32

Szia!


Én is imádom az internátust, írtam is az Axn-nek a folytatással kapcsolatban, és azt válaszolták, hogy 2010 tavaszán, de lehet, hogy a már az idén ősztől folytatják a 3. évaddal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook