Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


98. Reniga
2010. máj. 29. 23:28

Amúgy utánanéztem: a Digi tv-s Axn-en más az adás mint a rendesen, sokszor csak az időpontok de néha a műsor is, mert a digi a román axn műsorát sugározza, a rendes meg ugye a magyart. A digis HBO-nál régen nekem is voltak ilyen bajaim, el volt tolódva a műsor a teletexthez képest.

Állítólag megy már a tárgyalás ezügyben, h rendezzék a helyzetet..

97. Reniga (válaszként erre: 96. - A0c1361e44)
2010. máj. 29. 23:24
Akkor ez volt a 3. évad utolsó része. :)az egyik kedvencem! Halálra izgultam magam utána h mi lesz Ferminnek:)
96. a0c1361e44 (válaszként erre: 95. - Buenasnoches2)
2010. máj. 29. 23:01

Hát kedves Buenasnoches2:)

Ezért kérdezgettem a szolgáltatós dolgot!

Ma 14 órakkor néztem a számomra legújabb részt:)

Amelyben: Kiderül, hogy Hector és Iréne testvérek, és Hector nem is Hector, hanem Samuel.

Ferminnek beadnak valamit amitől 24 óra múlva meghal, és mindezt azért, hogy valamit megtegyen. A szőke lány, azt hiszem Nóra, kiszabaditja Paola anyukáját, de ő közben megsebesül. Emilia otthagyja az internátust, mert kiderül, hogy Marcossal szerelmesek.

Tehát nálam sosem az van, amit kiirnak. És mostmár tudom, hogy szombaton 14 órától adják.

Érdekes ez a Digi műholdas szolgáltatás....

Ma akartam nézni a Flas Forwardot, ami 21 órára van kiirva, de 2o órakkor elkezdődött, és végig nem volt hang.

Tehát tuti, hogy a sima AXN-n van, mert másmilyenem nincs, és a többi adón nem adják ezt a sorozatot.

95. buenasnoches2 (válaszként erre: 65. - A0c1361e44)
2010. máj. 29. 22:40

Hát kedves Kék Irisz, szerintem valami tévedés van itt...


Ma 12:00 és 15:00 között az AXN-en minden műsort beállítottam felvételre, mert nem voltam otthon. Hazajöttem, megnéztem: A Lost helyén tényleg a Lostot vette fel, a Táncolj, ha tudsz is megegyezett a kiírással, meg a tűzoltókról szóló amerikai sorozat is. :(


Valahol máshol láttad te az új részeket!

94. nagyreni (válaszként erre: 92. - E1915a0edb)
2010. máj. 29. 21:31

Én pont most néztem a műsort a tv.animare.hu oldalon, ott június 14-én az AXN crime-on a 2. évad 8. részét írják.

Most már nagyon kíváncsian várom, mi lesz...

93. Letty72 (válaszként erre: 91. - Reniga)
2010. máj. 29. 19:26
Köszi!
2010. máj. 29. 18:37

Sziasztok!


Most láttam a port. hu-n, h végre kezdik a III. évadot, amit már nagyon várok, de sajnos most nem a sima AXN-en adják.


III. évad 1. része jún. 14-én 16:30-tól lesz az AXN crime-on, ismétlés aznap 22:15-től.


Nálunk csak sima AXN van, nem tudná vki felvenni és feltölteni az egyes részeket?

Légyszi vki!!!

91. Reniga (válaszként erre: 90. - Letty72)
2010. máj. 29. 18:30

Ismét SPOILER



Elsát nem, sztem az iskolán belül nem meri megcsinálni...

Marcos apja kijut, csak elveszti az emlékezetét, és ő sem épp az az ártatlan bárány akinek gondolnánk:S Na azért nem ilyen Noiret-szinten.

90. Letty72 (válaszként erre: 89. - Reniga)
2010. máj. 29. 18:26

Köszi a választ!


Igen az értetem, hogy Jacinta alaposan a fülébe rágta, hogy ő mostantól Hector... nem jut eszembe, hogy mi a vezetékneve, és senkinek sem beszélhet arról, hogy S. E.

Két kérdésem lenne, ha tudod légy szíves válaszolj.

1. Amikor Ivan "apja" visszaemlékezett a felesége halálára, akkor Elsa a kádban fürdött és a pasi bement a fürdőszobába, nekem úgy tűnt ártó szándékkal, Elsát is megöli?


Marcos apja kijut a szigetről?

89. Reniga (válaszként erre: 88. - Letty72)
2010. máj. 29. 18:16

SPOILER SPOILER



Nem kényszeritették, hanem a felesége rájött hogy Ivan anyja Maria, és vissza akarta neki adni, meg kérdezősködni kezdett erről a Gemini-tervről, azért ölte meg Noiret. Csak hát szerette, mégis a felesége volt, ezért sírt.

Hector emlékszik mindenre, csak titkolnia kell hogy ki ő. Gyerekkorukban a barátait megölték, csak Samuel menekült meg, és az igazi Hector is meghalt. Ő meg átvette a helyét, mert hectorért épp jöttek az örökbefogadó szülők, akik még sosem látták. Jacinta segített neki.

Nem mondhatja el ezt senkinek, mert ha a gonoszok rájönnének hogy ő Samuel espi akkor megölnék, mert gyerekként kutatott utánuk. Azt persze az elején nem tudja hogy ő Marcosék nagybátyja, mivel az anyjuknak már nem Irene a neve, és nem tudja hogy a hugát ki fogadta örökbe.

88. Letty72 (válaszként erre: 80. - Fd8e423e9e)
2010. máj. 29. 18:08

SPOILER, SPOILER, SPOILER


Azt nem tudom, hogy került a gonoszok közé, de az kiderül, hogy Iván örökbefogadó anyja nem lett öngyilkos, hanem a férje ölte meg, belefojtotta a fürdőkádba, erre viszont kényszeríthették, mert után zokogott.


Azt viszont nem értem, hogy Hector miért csak később jön rá, hogy kicsoda is ő valójában. Amikor megszökött az árvaházból, Jacinta segítségével, akkor olyan 12-13 éves lehetett, ennyi idős korára azért mindenki emlékszik.

Vagy olyan nagy trauma érte - szó szerint az életéért futott -, hogy az agya törölt mindent?

87. Reniga
2010. máj. 29. 09:35

Hectornak nincs gyereke!


Iván apja meg Ivánt nem akarja bántani csak hát így jön mindig össze:D de sztem vmennyire azért szereti. Bár ez nem akadályozza meg semmiben:D

86. fd8e423e9e (válaszként erre: 83. - Buenasnoches2)
2010. máj. 29. 06:42
Akkor onnan volt ismerős????:)))
85. fd8e423e9e (válaszként erre: 82. - Reniga)
2010. máj. 29. 06:42
akkor nem lettünk okosabbak... de érdekes, ahogy "kicsinálják" őket, mintha tesztelnék a testük reakcióit.
2010. máj. 28. 23:49
Hectornak ki a fia? Az a kissrác, aki Paula és Evelyn haverja?
2010. máj. 28. 23:48

Ahogyan az utolsó részekre visszaemlékszem, Elsa öngyilkosságot kísérelt meg. Ugye nem hal meg? ;)


Szerintem ő az a figura a történetben, aki annyira ellenszenves, hogy már rokonszenves!


Az őt alakító színésznő (Natalia Millán) zseniális, játszik az Egy lépés előre c. sorozatban (MTV2-n megy délutánonként), ott egy tánctanárnőt játszik, de azzal nem igazán tudja villogtatni a tehetségét.

82. Reniga (válaszként erre: 80. - Fd8e423e9e)
2010. máj. 28. 22:19

SPOILER ismét:)


Iván apja a gonoszaknak dolgozik, hogy hogy került de az nem derül ki, de már Iván kiskorától benne van.

Azt a kérdést nem nagyon értem h Hectort és a fiát miért csinálja ki:)

81. Reniga (válaszként erre: 79. - Letty72)
2010. máj. 28. 22:17

SPOILER



Igazából az nem derült ki, hogy kik is voltak a szüleik.. vagy nem fontos, vagy majd később derül ki. Irene annyiból tuti kötődik a nácikhoz, hogy a pasi aki örökbefogadta, és az egész balhé kitalálója, az náci tiszt volt. Neki volt egy lánya aki beteg lett, és az ellenszert keresi, vhogy Irene és Paula a klónjai a kislánynak... Ezt pontosan nem értettem mert francia felirattal néztem:D de a 6. évadban beültetnek egy gyereket még vkinek(nem mondom el kinek:) ), elvileg az is ilyen klón, csak még nem született meg.

80. fd8e423e9e (válaszként erre: 79. - Letty72)
2010. máj. 28. 22:16

igen, ez számomra is világos volt a spanyol részekből


véletlenül nem tudod, hogy Iván apja miért kerül be a képbe, és Hectort és a fiát miért csinálja ki (ő is kísérleti gyerek volt)?

2010. máj. 28. 20:37

SPOILER SPOILER SPOILER, ne olvassa aki nem akarja tudni.


Az is kiderül, hogy Hector=Samuel Espi, tehát ő Marcos, Paulita, és a kis Samuel nagybátyja.


Olvastam, egy olyan mondatot is, hogy Irene és Hector és ennek következtében Marcos és testvérei is Hitler leszármazottjai.

78. Reniga (válaszként erre: 69. - 41115b56aa)
2010. máj. 28. 15:44

SPOILER SPOILER SPOILER, ne olvassa aki nem akarja tudni:)



gondoltam ide írom hátha mást is érdekel.

Fermin műkincseket keres, amiket még régen elloptak, az apjától is loptak egy Fabergé-tojást. Tulajdonképpen azért van beépítve hogy a gonoszakról infókat gyűjtsön és leleplezhessék őket.

Pauláék anyja van lent bezárva, az ő "apja" folytatja a kísérleteket de ez asszem már ki is derült... Paula is és az anyja is egy embriókísérletből született, azért néznek ki ugyanúgy. A kisgyerek is kísérletek miatt született, volt náci tisztek akarnak kifejleszteni olyan embereket akik ellenállnak minden vírusnak, elvileg ez a gyerek már olyan.

A srácok közül Roque lesz az áruló, de az elején még nem az, később építik be. Amúgy a tanárok között is van olyan gonosz akiről nem is gondolnánk, sőt egy olyan szereplő is az akiről meg végképp nem:)

És nekem 2 kedvenc szereplőm is meghal:( ha vki akarja leírhatom, de lehet h ezt inkább ki akarjátok várni:)

77. Reniga
2010. máj. 28. 15:39
Amúgy én sosem gyanakodtam Ivan-ra és Marcosra, csodálkozom h ti pont rájuk:)
76. Reniga (válaszként erre: 75. - A0c1361e44)
2010. máj. 28. 15:38

Tulajdonképpen mindkettő, az ő gyereke, de embriókísérletből:)

6. évadban derül ki hogy ki és miért kezdte el a kísérletezést.

75. a0c1361e44 (válaszként erre: 74. - Fd8e423e9e)
2010. máj. 28. 06:42
Amit láttam, abból az derül ki, hogy az ő gyereke.
74. fd8e423e9e (válaszként erre: 73. - A0c1361e44)
2010. máj. 27. 22:10
és azt tudod, hogy a gyerek az az övé, vagy az is egy embriókísérlet végeredménye?
73. a0c1361e44 (válaszként erre: 69. - 41115b56aa)
2010. máj. 27. 22:09
Az már kiderült, hogy a pincében lévő nő Paula és Marcos anyja.
2010. máj. 27. 22:09

Én megnéztem az utolsó részeket, és az első két évad alapján és azok alapján - nekem - összeállt egy kép. Csak azt nem tudom, hogy miképpen tudtak hat évadot leforgatni belőle, hogy közben hány fordulatot tettek bele?:)


Mindenesetre, ha valaki tud magyarul feltöltött részeket a neten, az ossza már meg velünk. Köszönöm előre is.

71. a0c1361e44 (válaszként erre: 66. - Saca86)
2010. máj. 27. 22:08

Szia!

Tehát a sima AXN-en szoktam nézni, szombatonként úgy du. 2 körül.

70. Letty72 (válaszként erre: 69. - 41115b56aa)
2010. máj. 27. 21:12

szia!


A youtube-n látottak alapján nem Marcos és nem Ivan az áruló, olyan valaki akire nem is gondolnál!

2010. máj. 27. 20:09
Reniga én szeretnék némi spoilert.Pl azt hogy ki az áruló Ivan vagy Marcos vagy teljesen roszz uton járok?És Fermin mi a fenét keres?És a pincében lévő nő Paula és Marcos anyja?Email címem:imola10@citromail.hu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook