Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


158. Moncsa0825 (válaszként erre: 92. - E1915a0edb)
2010. jún. 28. 10:38

Szió!


Felvette neked valaki a III.évados részeket ahogy kérted?


Köszi

Móni

2010. jún. 28. 10:24

Lenne még 1 kérdésem:


Azt olvastam hogy Marcos és Paula anyja megszökik....végül is akkor találkozik velük?Rájönnek hogy mégsem haltak meg a szüleik?


Köszi P

156. Moncsa0825 (válaszként erre: 153. - Reniga)
2010. jún. 28. 10:13

Jaaaa,így már értem :D :D


Én arra számítottam hogy Maria Hector szerelme lesz mert ugye Hector bevallja Elsának hogy mást szeret,és azt hittem úgy csavarják majd a dolgokat hogy egy pár legyenek.


Elsa számomra sem túl pozitív karakter,én is úgy látom hogy önmagán kívül nagyon mást nem szeret.


Még írna valaki arról a tanárról aki később került oda?(sajna nem jut eszembe a neve,de aki karabmolozik Ameliával az erdőben mikor keresi a sulit,aki körül olyan sok titok van)


Amúgy hol adják a többi évadot hogy már ennyire előre jársz a sorozatban?


Köszi

Móni

155. Reniga (válaszként erre: 154. - Letty72)
2010. jún. 28. 06:51

Komolyan szereted őket?:D ezen most meglepődtem, kiver tőlük a víz... Ennyire értetlen és buta gyerekeket csoda hogy ki tudtak találni:D A Paulát játszó színésznek meg úgy tűnik anyagilag jót tett a sorozat, mert folyamatosan egyre kövérebb:P

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: természetesen a szokásos hülyeségükről van szó, találnak egy denevért és erről arra következtetnek hogy van a házban egy vámpír:S komolyan néha nem bánnám ha valamelyik gyerek lenne a következő áldozat:D


Hát igen Pedrot sajnálom én is:( De Elsa nem gonosz, legalábbis később sokat változik! Igazából az elején Hector is megcsalta..

154. Letty72 (válaszként erre: 153. - Reniga)
2010. jún. 27. 23:08

Szegény Pedro, ő tényleg szerelmes volt Elsaba, de Elsa szerintem önmagán kívül senkit szem szeret!


SPOILER kérdés!


Nekem nagy kedvencem a két kislány (Evelin és Paula), nem tudod, hogy miért hiszik azt Camiloról, hogy vámpír. A youtube-n látta egy vidit, hogy fokhagymakoszorúval a nyakukban és Evelin kezében kereszttel szállnak szembe Camiloval.

153. Reniga (válaszként erre: 152. - Moncsa0825)
2010. jún. 27. 22:57

ja én tök hülye vagyok:D:D Ferminről és Mariáról írtam:D bocsi csak közben filmet néztem és nem figyeltem:P

de hogy válaszoljak a kérdésedre is:) :



SPOILER


Pedro megint összejön Elsával, de aztán Elsa lecseréli Iván apjára:D Pedro erre féltékeny lesz és rájön pár dologra a gonoszakról ezért elintézik hogy börtönbe kerüljön aztán ott meg is ölik, öngyilkosságnak beállítva:(:(

152. Moncsa0825 (válaszként erre: 151. - Reniga)
2010. jún. 27. 22:06

Köszi a gyors választ :D


Akkor én nagyon le vagyok maradva,mert én még ott tartottam hogy Maria Ferminnel van együtt és ugyebár Pedro lebukott Amelia előtt és szakítottak.


Véletlenül nem tudjátok melyik az-az oldal ahonnan le lehet tölteni a már lejátszott III.évados részeket?

Már nagyon szeretném látni az újabb részeket,nagyon izgi lehet abból itélve amiket itt megtudok.

151. Reniga (válaszként erre: 150. - Moncsa0825)
2010. jún. 27. 19:33

SPOILER


Tényleg nem volt szó Pedroról és Mariáról...

Szerelmesek meg minden, de maria elég sértődékeny, Pedro meg a munkája miatt sokat titkolózik:D aztán szakítanak is, Maria meg visszakerül az elmegyógyintézetbe, ahol elektrosokkolják meg minden, és pedro menti ki. Ez után már nem titkolózik, Maria is segít neki a munkájában. Elvileg nem békülnek ki de később tuti az is meglesz:D

2010. jún. 27. 13:12

Sziasztok!


Nekem Digis előfizetésem van (sima kábel tv)és nincs az axn-en az internátus.

Lehet hogy csak azok a Digis előfizetők tudják nézni akiknek műholdas digijük van.

Fel is hívtam a digit telefonon,és mondták hogy az axn-en nekik nincs internátus.


Én a II. évadig láttam,és elolvastam itt végig a hozzászólásaitokat,de nem láttam hogy írtatok volna Pedro-ról,és Maria-ról hogy velük mi van.


Úgy hallottam hogy ha lemegy a III.éved egy-egy epizódja,utána megtalálható már magyarul is a neten,vmi ingyenesen letölthető oldalon.

Meg tudná valaki mondani hogy pontosan melyik ez az oldal.


Előre is köszi

149. Reniga (válaszként erre: 148. - Letty72)
2010. jún. 27. 00:08

SPOILER


igazad van ezen nem is gondolkodtam még:D jól tartja magát:D végülis elképzelhető, hogy kb. 40 volt mikor örökbefogadta Sandrát, mert ő meg 40 körül van. Csak az öreg nem néz ki 20al többnek mint Camilo:D mind1


Hector: hát elvileg valahogy mindkettő... Nem derül ki tulajdonképpen. el akar menekülni Marcosékkal, de mikor pakol, bemegy hozzá egy gonosz (akiről azt hitte hogy a barátja), és mondja hogy nem mehet sehova... a következő jelenetben meg botorkál, és leesika lépcsőn. Gondolom beadhattak neki valamit, de már korábban is tudta hogy meg fog halni: ezért csinált egy videót, hogy halála után Marcosék megtudják belőle hogy a nagybátyjuk. De persze kutatnak és előbb nézik meg:D

148. Letty72 (válaszként erre: 147. - Reniga)
2010. jún. 26. 17:59

SPOILER


Akkor Hector a betegsége miatt fog meghalni, vagy a gonoszok ölik meg?


Különben, ahogy utána számolok Marcos "nagyapja", elég vén lehet, ha a II. vh. alatt fertőzte meg véletlenül a saját lányát, aki most olyan Camilo-korú lehetne, Camilo, a II. vh. után 1945-1946 kerülte az árvaházba, mint egy náci tiszt kölyke, és akkor olyan 6-7 éves lehetett.

A főgonosznak legalább 80 évesnek kell lenni, hisz Camilo olyan 60 körül lehet most.

147. Reniga (válaszként erre: 146. - Letty72)
2010. jún. 26. 17:35

SPOILER


Én is szeretem de Carolt azért jobban:)

Igen, beteg a bátyja, az a betegsége ami Hectornak is, amit a gonoszak kifejlesztettek. ha Amelia segít nekik akkor a tesója minden nap megkapja a gyógyszert. Később egyébként a tesója is odamegy tanítani az iskolába, és úgy tűnik bejön majd neki Carol:)

146. Letty72 (válaszként erre: 145. - Reniga)
2010. jún. 26. 16:35

Szia Reniga!


Először is köszi a választ!


SPOILER SPOILER


Én nagyon kedvelem Amalia-t, szerintem Marcos-sal szép párt alkottak, (még ha tudom is, hogy Marcos-nak Caro az igazi), de az eddig látottak alapján nem kényszer hatására cselekszik (van egy beteg bátyja, aki talán lebénult, ha jól emlékszem, még az is lehet, Amalia miatt, és azzal zsarolják, hogy segítenek rajta, de csak akkor ha Amalia tesz néhány szívességet nekik, ha jól emlékszem Camilo volt a zsaroló.

145. Reniga (válaszként erre: 144. - Letty72)
2010. jún. 26. 11:30

SPOILER SPOILER



Tényleg szerette, de Marcos nem hiszi el és nagyon bunkó vele (amit mondjuk meg is érdemel). Amelia el akar menni a suliból de rájön hogy terhes, és a gyereknek olyan betegsége van, amit csak a gonoszak tudnak gyógyítani ezért visszamegy. Elmondja Marcosnak is, de azt nem érdekli a gyerek, nem hiszi el h az övé. Aztán kiderül hogy tényleg nem: Amelia rájön a gyerek vércsoportja alapján, hogy nem marcosé de nem is az övé, hanem valahogy beültették neki.. Végül olyan rosszul lesz hogy azt mondja az orvos, hogy csak az egyikük élheti túl a terhességet. Ivan apja azt mondja, hogy a gyereknek kell élnie, de Amelia könyörög hogy mentsék meg őt. Így van vége a 6. évadnak.

144. Letty72
2010. jún. 25. 21:57
És Amaliaval mi lesz, neki tényleg tetszett Marcos, vagy csak Camilo parancsára jött össze vele?
143. Reniga (válaszként erre: 142. - B6fa679feb)
2010. jún. 25. 21:38

SPOILER SPOILER SPOILER

Tényleg ne olvassa tovább aki nem akarja tudni mi lesz:)



Szóval Roque besúgó lesz, de próbál minél kevesebbet elmondani... Carol viszont lebuktatja, Roque pedig ezért kilöki az ablakon.. Azt hiszi hogy meghalt ezért eltemeti az erdőben, de Carol még vhogy kiássa magát, felhívja Marcosékat akik megtalálják, de meghal mielőtt elmondhatná mi történt:(:( Ivan apja elviszi a holttestet és később vízbe dobják. Mondjuk be van csavarva vmibe, szóval én reménykedem hogy vhogy nem is ő az és visszahozzák, de az utolsó 5 részben már nem szerepelt és nem tűnt úgy h mégis él uh sajna ő hal meg:( pedig ő a kedvencem. De feltűnik egy új csaj, talán ő lesz az új "bandatag".

142. b6fa679feb (válaszként erre: 140. - Reniga)
2010. jún. 25. 20:44
Dede, lődd le légyszi:) ha nagyon nem akarod itt, akkor priviben:) Köszi!
141. Reniga (válaszként erre: 135. - Letty72)
2010. jún. 25. 20:31

SPOILER


ez kimaradt: marcos megtudja hogy a nagybátyja, de csak közvetlen a halála előtt:(

140. Reniga (válaszként erre: 135. - Letty72)
2010. jún. 25. 20:30

SPOILER


Hector sajnos tényleg meghal, nem rendezik meg a halálát. Legalábbis az eddig leforgatott évadokból ez nem derül ki, hogy életben lenne. Sajna az utols évadban hal még meg olyan akinek nem kellene:(:( de nem lövöm le a "poént".

139. Letty72 (válaszként erre: 138. - Reppecici)
2010. jún. 25. 18:26

Kb. egy év telte a második évad befejezésétől számítva, akkor egyszerre vetítették az 1-2 évadot.

3. évadot a digi tévések tudják nézni a AXN-en, de én pl. csak az AXN Crime-on tudom nézni.

2010. jún. 25. 15:25

Köszi szépen.

Kb mennyi idő volt mire az AXN elkezdte leadni a 3. évadot?(mennyi volt a szünet a második és a 3 évad között)

137. Letty72 (válaszként erre: 136. - Reppecici)
2010. jún. 25. 11:58

Kérdéseidre a válasz:

Carolinat az anyja életével zsarolták (AISD-es) és elküldtek neki egy filmet,amiben az anyja egy kórházi ágyon fekszik eszméletlen állapotban.

A gyerekek holttestét az erdőben rejtették el, a múltkor Hector ki is ástatta a tettemeket, később újra eltemetette.

A "kobold" tényleg Elsa ikertestvére, csak mivel súlyos sérülésekkel született eljátszották a halálát, kiskorában ő is a katakombákban élt mint most Irene, Jacinta nevelte (feladata volt), és később is sokat segített neki.


Irene-ről úgy látszik nem volt gyerekkori fotó, (mint Sandra), később mikor megtalálták a régi kartonokat ott volt egy fénykép, Marcos először azt hitte, hogy a kép Pauláról készült. Arra is kéőbb jött rá, hogy Sandra=Irene Espi, vagyis az anyja.

A bírónőt megölték, mert ő is az árvák egyike volt, akin kisérleteztek.

SPOILER

Marcosék apja nem halt meg.Ő egy szigeten van.

Marcosék nagyapja valójában egy náci orvos, és a saját lánya még gyerekként a II. vh. alatt véletlenül megfertőzödött, a testet hibárnálta, és most az egész kisérletezés azért, folyik, hogy ezt a kislányt meg tudja gyógyítani. (őt hívják Ewanak)

Marcos, Paula és a kis Samuel nem a vérszerinti unokái, mert Sandra-t örökbe fogadták.

2010. jún. 25. 11:42

Sziasztok!


1000 bocs ha ezeket a kérdéseket már feltették:

Carolina miért égeti el azokat a cuccokat a 2.évad 6.részében?

Hová lettek a gyerekek és a töritanár holtteste?

Az a gnom emberke aki az erőben él az Elas eltünt testvére?Őt nevelt fel Hasinta?

Azt láttam hogy írtátok hogy miért hasonlít Paula arra az Irinére,de mégis hogy csinálták azt hogy ez senkinek nem tűnt fel a diákokon kívül és nekik is csak azért mert "nyomoznak"?

Hová lett az a bírónő?Ő is meghalt?

Marcosék apja meghalt? (az anyjáról láttam mit írtatok,de ő is hogy lehet erre képes?)

Láttam a harmadik évadból egy részt hogy Marcosék nagyapja az orvos vagy mi,neki mi köze az egészhez?

Tudom hogy ez sok kérdés meg minden de én katasztrófális vagyok ebből a szempontból nem tok úgy végig olvasni egy könyvet vagy végig nézni egy filmet/sorozatot hogy mi lesz a vége. :$

Ha valaki el tudná küldeni privát üzenetként a történet folytatását és lényegét azt nagyon-nagyon megköszönném.Persze ha valaki ide az üzenőfalra írja az nekem ugyan olyan jó csak nem tom hogy mások esetleg tudni szeretnék-e azt amit én.

135. Letty72
2010. jún. 24. 18:52

SPOILER:


Azt, hogy az intézetbe kerültek, gondolom "nagypapi" intézte el, Hector iskolaigazgatóként lett a gyámjuk.


Gondolom, ha tudná eme díszes társulat, hogy Hector=Samuel Espi biztos megölnék őt is!


A youtube-on láttam, olyan vidit, hogy Hector meghalt, de később kiderül, hogy megrendezték a halálát, titokban bujkál és a bosszúra készül!


Marcos megtudja, hogy Hector a nagybátyja?

134. Reniga (válaszként erre: 132. - A0c1361e44)
2010. jún. 24. 18:28

spoiler:


Eva Irene "apjának" az igazi lánya, úgy kerül majd képbe hogy Julia látja az ő szellemét is. Az öreg miatta kísérletezik gyerekeken, hogy meggyógyítsa, mert véletlen megfertőződött egy vírussal, amit az apja készített még a 2. vh alatt. Az öreg meg hibernálta, hogy legyen ideje kifejleszteni a gyógyszert.

133. Reniga
2010. jún. 24. 18:25

Nem emlékszem pontosan hogy ez a fogas dolog mikor van... Paulának mozog a foga és a konyhában elesik, a foga meg kiesik. Hector úgy csinál mintha segítene megkeresni, de lenyúlja:)

De, úgy kerülnek oda hogy Hector a gyámjuk. De nem azért mert a nagybátyjuk, csak mert ő az igazgató.

132. a0c1361e44 (válaszként erre: 130. - Letty72)
2010. jún. 23. 20:37
Ki az az Ewa?
131. a0c1361e44 (válaszként erre: 127. - Reniga)
2010. jún. 23. 20:37
Lehet nem láttam az első részt? Paola és Marcos már úgy került az internátusba, hogy Hector a gyámjuk, nem? Mikor volt ez a fog elcsenés?
130. Letty72
2010. jún. 23. 13:34

Spoiler!


Akkor az igazi lánya, Ewa?


Az egész internátus (korábban árvaház), egy náci kutatóintézet?

129. Letty72 (válaszként erre: 127. - Reniga)
2010. jún. 23. 13:31
Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook