Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
188. Moncsa0825 (válaszként erre: 187. - Reniga)
2010. jún. 29. 22:25

Köszi :D


A youtube-on élvezhetetlen és követhetetlen na meg ugye úgy 4 évadot húzós lenne így silabizálva végignézni,melyik melyik után jön vajon.


Köszi az infókat,kíváncsi leszek hogy Amelia életben marad-e.


Annak örülök hogy Ivan összejön Júliával szerintem összeillenek.

Arról a csajsziról még nem esett szó aki a 2. lány a nyomozásban Viki vagy hogy is hívják..?


Ha így folytatják hogy mindenki meghal,lassan nem lesz szereplő akikkel forgassák az újabb részeket,így félő hogy vége is lehet a VII.évaddal

187. Reniga (válaszként erre: 186. - Moncsa0825)
2010. jún. 29. 17:03

A 7.et most én is youtube-ról nézem, azt mindenki megteheti:) sokat nem értek belőle, de a sztorit össze lehet rakni.


SPOILER: (bár már minden az, nem is kéne kiírni) :)

Julia: ja az elején fura, de aztán normális lesz. Segít a srácoknak, mert az apját is a gonoszok ölték meg! Rájön ugye h Noiret ölte meg Cayetanot, később arra is hogy Ivan anyját. Majd a végén lát egy szellemet aki tök úgy néz ki mint Paula, csak németül beszél(bár erre a srácok elég lassan jönnek rá, nem lehet vmi színvonalas a nyelvoktatás spanyolországban:D:D ), és ebből derül majd ki hogy miért is mennek a kísérletek. Ez már korábban le lett írva.

Aztán még az történik vele, bár ez nem olyan meglepetés, hogy Ivánnal egymásba szeretnek:)


Elsával nem történik semmi, végülis az egyik gonosz lánya, gondolom ebből kap egy kis védelmet...

Tanárok közül gonoszakkal van mindenki.. Camilo, Amelia, később a matektanár, meg még sokan jönnek később.. Nem gonosz az Elsa, Hector, Pedro de most más nem is jut eszembe:D később lesz aki a gonoszakkal van, de átáll, bár nem is volt gonosz csak kényszerítették. Nem gonosz Amelia tesója, ő később tanít egy ideig, meg lesz egy gonosznak ikertesója, ő sem. De ha jól emlékszem kik szerepeltek, a többiek azok:D

186. Moncsa0825 (válaszként erre: 182. - Reniga)
2010. jún. 29. 14:30

Tök irigy vagyok VII.évad,én meg itt a III.évadért kuncsorgok haveromnak,és sajna ahogy ismerem őt nem a gyorsaságról híres,szerintem még heteket kell erre is várnom hogy kiírja őket.

Nekem meg sajna a gépem nem alkalmas rá,meg én is béna vagyok a letöltés,kiírás meg ilyenekhez.:D

185. BICUKA
2010. jún. 29. 13:52
A végére minden kedvenc kimúlik?Szellem ,miért Júliának jelenik meg?Elsa, azzal nem történik semmi rossz?Tanárok közül ki az aki nem a gonoszokkal van?
184. Moncsa0825 (válaszként erre: 181. - Letty72)
2010. jún. 29. 13:39

Úgy látom itt az olvasottakból,hogy ezt is elrontják vmilyen szinten mert minden jó és pozitív szereplőt kiírnak ha tényleg Marcos is meghal.

Meghal Pedro,Caro,sokak legnagyobb kedvencei.Ja,és persze Héctor.Sőt,azt is olvastam hogy Amelia élete is veszélyben a terhessége miatt,mert a gyereket akarják megmenteni.


Paulát viszont nem hiszem hogy elteszik láb alól ha belőle nyerik a gyógyszert a kistestvére számára.

Julia belépője is elég fura volt,lefeküdt a nevelő apjával,meg ahogy anyukájával is viselkedik,de aztán mégis valahogy megkedveltem.

Vele mi történik azon kívül hogy szellemeket lát?


Én is kíváncsian várom a VII.évadot.

183. Letty72 (válaszként erre: 182. - Reniga)
2010. jún. 29. 11:12
Beszámolót kérünk, légszí, légyszi:)
182. Reniga
2010. jún. 29. 11:10

SPOILER


Most elkezdtem nézni a 7. évadot, már az első 20 perc nagyon izgalmas:D

181. Letty72 (válaszként erre: 180. - Reniga)
2010. jún. 29. 11:03
Nem olvastam, de viszont vant egy kép, ami alapján Marcost is hasonló baleset éri, mint Carolt.
180. Reniga (válaszként erre: 179. - Reniga)
2010. jún. 29. 10:58
Hülye vagyok már a 7. is fent van youtubeon:)
179. Reniga (válaszként erre: 178. - Letty72)
2010. jún. 29. 10:48

SPOILER


Igen, Nora helyett küldenek majd egy másikat.

Erről a memóriatörlősről én nem tudok, gondolom majd a 7. évadban lesz. Sajnos arra még várni kell:( arról nem olvastál hogy Carolt visszahozzák-e?:)

178. Letty72 (válaszként erre: 177. - Letty72)
2010. jún. 29. 10:44
Na ez zavarosra sikeredett. Most Nora, az új tanárnő, de ezek szerint ő is meghal, és helyette lesz, egy barna hajú csaj.
177. Letty72 (válaszként erre: 169. - Reniga)
2010. jún. 29. 10:43
Igen én Norara gondoltam, az új aki Nora, helyett lesz, ő barna hajú csaj nem?
176. Letty72 (válaszként erre: 175. - Reniga)
2010. jún. 29. 10:41

SPOILER, SPOILER!


Most néztem a sori honlapján, hogy Ivannak törlik a memóriáját és sem Mariara, sem Juliara nem fog emlékezni.

175. Reniga (válaszként erre: 173. - Moncsa0825)
2010. jún. 29. 10:03
De azért juttatja Iván vissza mert azt hiszi hogy őrült, és azt akarja hogy kezeljék, mert addigra már megszerette:)
174. Reniga (válaszként erre: 172. - Moncsa0825)
2010. jún. 29. 10:02

Iván később normálisabb lesz, miután összebarátkozik Marcossal. De azért másokkal marad bunkó:D

Hát az a világítós szem egy hülyeség volt... gondolom azért rakták be hogy félelmetes legyen... De sztem nem volt az mert én örülnék ha végre kinyírná valaki Paulát:D

lehet hogy mikor azt a részt csinálták, még nem is tudták mi lesz később, vagy nem tudom:D de azóta kiderült ugye h csak egy sima műtét volt.

2010. jún. 29. 09:55
Közbe meg is kaptam 1 kérdésemre a választ,az nem semmi hogy azok után hogy Maria mindig segített Ivannak,pont Ivan juttatja vissza a szanatóriumba.
172. Moncsa0825 (válaszként erre: 169. - Reniga)
2010. jún. 29. 09:53

Szia!


Jó hogy most olvastam ezeket,mert eszembe jutott még valami.

Az I.évadban van egy olyan rész,amikor Paula kimegy az erődbe,jön egy autó elviszi vhova (gondolom a kísérleti laboratóriumba)és csinál vele valamit,aztán este mikor Marcossal összebújnak az ágyban,hirtelen kinyitja a szemét ,és világít vagy valami olyasmi,szóval félelmetes volt a szeme a kislánynak.

Arról kiderült már hogy mitől volt?


Más:Ivannal mi a helyzet?az engem is érdekelne hogy megtudja-e már végre hogy Maria a szülőanyja?

Nekem úgy jön le a II.évadban is hogy Maria-t kedveli Ivan.

Amúgy elég hülye stílusa van Ivannak,de ha kiírnák a sorozatból azért hiányozna.

Köszi

Móni

171. Reniga (válaszként erre: 170. - BICUKA)
2010. jún. 29. 09:50

Én már nem tudom hogy mi melyik évadban derül ki:) de a legtöbb minden az 5-6.ban.

SPOILER


Iván megtudja, és örül is neki, de az apja azt mondja hogy Maria őrült, és csak beképzeli hogy ő az anyja... Ezért ivan visszajuttatja a szanatóriumba. De persze rájön mi az igazság:)

jacinta eddig végig szerepelt! De olyan sok embert megöltek már a sorozatban, simán lehet hogy egyszer őt is megfogják.

Paula műtétjénél csontvelőt vettek ki a testvérének.

Képesek és a gonoszok: nem tudom hogy érted, de a gonoszok azok akik a műkincseket is ellopják. Fermin eleinte csak a kincseket keresi, később már nyomoz a kísérletek miatt is.

170. BICUKA
2010. jún. 29. 09:17

Sziasztok!

Nagyon érdekes,hogy jóval előbbre tudjátok mi történik,de ez még mind a 3.évadban kiderül?Iván megtudja, valóban ki az édesanyja.Jacinta végig színen marad?Mit tesznek be vagy vesznek ki mütétek során?Képesek és a gonoszok külön szál?

169. Reniga (válaszként erre: 168. - Letty72)
2010. jún. 29. 09:17

SPOILER


Igen, Fermin főnöke a gonoszak után nyomoz. De nem a kísérletek miatt, hanem mert elloptak egy csomó műkincset, és ő azokat akarja visszaszerezni. De később Fermin már a kísérlet után is nyomoz, néhány ksérleti alanyt ki is szabadít.

Az új tanárnő nem a lánya, csak a beosztottja. Bár most nem tudom te melyikre gondolsz, mert először van a Nora vagy hogy hívják, aztán ő meg fog halni:( miközben szabadítják ki Sandrát. De jön egy új, aki ha megérint valakit, látja hogy annak mi volt a legrosszabb cselekedete. Ők jó barátok lesznek Ferminnel.

Hát szerintem azért nem vágja Elsa szemébe mert ő is megcsalta Mariával:) de egyébként Elsa és Hector szeretik egymást, néha legalábbis ez derül ki:)

Paulán sem kísérleteznek! Csak csontvelőt vesznek tőle mert a baba leukémiás, és így tudják megmenteni. A baba fontos a gonoszoknak mert ők "hozták létre". Kísérleteznek is egy csomó pasin, de az majd később derül ki. Van az a betegség amit létrehoztak, és arra eddig csak olyan gyógyszert találtak fel amit naponta be kell szedni de nem gyógyít végleg, és most olyat keresnek ami végleges..

168. Letty72 (válaszként erre: 165. - Reniga)
2010. jún. 29. 07:54

Hello!


Azt szeretném kérdezi, hogy Fermin főnöke a gonoszak után nyomoz? Az új tanárnő szerintem nem csak a beosztottja, hanem a lánya is?

Hector nem vele fog összejönni?


Elsa szerintem egy önző ember. Mondjuk a viselkedésében szerepet játszik az is, hogy az apja sem szerette, Jacinta pedig világ életében utálta, noha nem Elsa tehet arról, hogy annak idején Jacinta elhagyta és a közös gyerekükről történő lemondásra kényszerítette Elsa apja. Bár a tegnapi részben sajnáltam egy kicsit, de Hectort jobban.

Csodálom, hogy még nem vágta mind Elsa szemébe, hogy tudja, hogy ők ketten szeretők. Pedro észosztását is szó nélkül türi, pedig Pedro csúnyán elárulta a barátságukat.

Még egy kérdésem lenne: Marcoson, hogyhogy nem kisérleteznek?

167. Letty72 (válaszként erre: 166. - Moncsa0825)
2010. jún. 29. 07:40

Szia!


Ivan nem megsebesítette, hanem meg is ölte a pasit. Maria eltüntette a holttestet, Fermin pedig a kocsit.

166. Moncsa0825 (válaszként erre: 165. - Reniga)
2010. jún. 28. 22:59

Én is youtube-on néztem,de elég zavaros eleve spanyolul írják a részeket is és egy rész ami ugye kb másfél órás,9-10 perces részecskékben látható.


Spanyolul megy,én sem értettem,de azt láttam hogy a Fermin akit megkötözött pasit,(aki ugye kiszabadul)bemegy az internátusba,és elkapja Maria-t.


Ezzel van vége a II.évadnak,de aztán láttam hogy Ivan puskával arra megy,és megsebzi a pasit,ezzel kiszabadítja Maria-t.De ködös hogy életben marad-e,mert ez is 10 perces volt.


Azt mutatták még hogy ugye II.évad végén Elsa begyógyszerezi magát és közben sminkel,(gondolom hogy szép legyen mikor rátalálnak)és Pedro megy,a hős szerelmes berúgja Elsa ajtaját miután ő nem válaszol a könyörgésére hogy engedje be,és felkapja és rohan vele,tudom ő életben marad,mivel olvastam is hogy Ivan apjával fog kavarni ha jól emlékszem.


Ennyit értettem belőle,de miután nem találtam melyik rész következhet ezután,feladtam.Sajnos nem értelem szerűen van feltöltve.


Röhej az,hogy olvasom itt hogy T-home ip-tv-s előfizetők láthatják most a III.évad új szinkronos részeit az Axn Crime csatornán,pár hónapja mondtam le,mert a diginél sokkal kevesebbet fizetek,a töredékét annak amit a t-home-nál,itt viszont sok csatorna nincs ami a t-home-nak van.Mind1 azért nem bántam meg mert havi jó pár ezerrel több marad a pénztárcámban.Csak nehezebben tudom megszerezni az új részeket,de nem adom fel,és örülök hogy megtaláltam ezt az oldalt,mert itt legalább eszmecserét folytathatunk.


Szióka

165. Reniga (válaszként erre: 164. - Moncsa0825)
2010. jún. 28. 22:30

Nem zavar ha írsz kérdéseket, szívesen válaszolok:) Tudom hogy mindenkit mennyire érdekel, én is majd' meghaltam hogy végignézhessem:D:D

Egyébként youtube-on minden rész fent van spanyolul! Ott néztem egy ideig de nem értettem sokat:)

Nem Marcos hívja az apját, hanem fordítva: az apja megtalálja a táskájában a mobilját, és arról hívja Marcost.

Paulát nem sokkolta túlzottan, amilyen lassú a felfogása nem értette meg hogy meghalt az anyja.. bár Marcos rendesen összezavarta, mert egyik részben azt mondja neki hogy meghalt, legközelebb meg azt h szerinte él:D

Ja gyanús volt a tanár, de nekem azért szimpi volt:) később még lesz olyan gonosz tanár aki jól néz ki:D

Jacinta abszolút jó, és sok mindent tud is, csak azt nem hogy a tanárok nagy része benne van ebben az egészben...

2010. jún. 28. 21:43

Szegény Paulát sokkolhatta hogy látja anyukáját 1 pillanatra,kíváncsi lennék ezt hogy magyarázzák ki nála.


Érdekes szálak lehetnek még,Marcosnak hogy sikerül felhívnia az Apját egyáltalán honnan szerez tudomást róla hogy él.


A pasiról aki a töri tanár helyére lépett szinte az első perctől gondoltuk a párommal hogy a rossz oldalon áll,a visszaemlékezéseiben is mutatják hogy a lányt aki állítólag a szerelme volt ő tünteti el a holttestét.Szóval ebből már lehetett következtetni,és nem is baj hogy kinyírják.


Jacintával mi a helyzet?Remélem ő nem a rossz oldalon áll,hiszen a koboldnak is ő segített,de szerintem ő az egyike azoknak akik előtt nem sok titok van.


Ha valaki tud még infókat írjon légyszi .


Köszi

Móni

163. Moncsa0825 (válaszként erre: 162. - Reniga)
2010. jún. 28. 21:36

Nagyon köszi!!!!


Nagyon rendi vagy hogy időt szánsz ránk,és leírod,mert nagyon ködös nekem és még másoknak is sok minden,de már kezd elszállni a köd.


Lenne még sok más kérdésem is,de nem akarlak már fárasztani vele,én is találtam egy oldalon spanyol részeket,de kb 9-10 perces részek vannak,nem lehet követni melyik melyik után következik,úgyhogy inkább hagytam is,és kivárom míg meg nem szerzem őket valahogy.Első 2 évad megvan nekem,már 3x végignéztem őket.


Most egyik haverommal beszéltem és mondtam neki hogy nézzen utána hátha már a III.évad leadott részei megvannak már magyar szinkronnal mert elvileg ilyenkor már meg szokott lenni,hát most ebben reménykedek.


Azért ha még valami eszedbe jut,szívesen venném ha írnál,mert a III.évad első részétől nem vagyok képben.


Köszike,szép estét!

Móni

162. Reniga
2010. jún. 28. 20:25

SPOILER


Nem találkoznak, de Marcos rájön hogy az anyja él, még amikor az be van zárva. Aztán paula látja egy kocsiban, Elsa meg találkozik vele személyesen is, mikor Sandra bemegy az iskolába a gyerekeket keresni. De Elsa nem tudja hogy ő Marcosék anyja.

Az apjukkal viszont Marcos beszél is, felhívja őt telefonon, de csak pár másodpercet beszélnek(az apja nem is vágja mi a szitu mert elvesztette az emlékezetét) az apjukrók írok egy nagyon spoilert az üzi végén, csak az olvassa aki nem tudja kivárni:P

A tanár aki karambolozik Ameliával: a srácok gyanakszanak rá, végül ki is derül hogy gonosz, de a gonoszok elteszik láb alól:) szegényt élve eltemetik:S

Én spanyolul néztem francia felirattal! nem tv-ben.



SPOILER SPOILER!!!!

Szóval Marcosék apja: elveszti ugye az emlékezetét, de végül elfogják és találkozik a felesgével. Akkor elkezd emlékezni, és rájön hogy ő árulta el a családot, mert a gonoszakkal van, tulajdonképpen meg volt szervezve a házasságuk. Sandra is rájön erre és nagyon kiakad... A pasi meg látja hogy mit csinált és megbánja, ezért segít Sandrának és a babának megszökni, de közben megölik... Én nem sajnálom túlzottan.

161. Moncsa0825 (válaszként erre: 160. - Letty72)
2010. jún. 28. 16:34
Köszike,akkor most egyenlőre sok kérdésre kaptam választ,már csak valahogy meg kell szereznem szép sorban az újabb részeket még számomra rejtély hogy-hogy de remélem lesz rá megoldás.
160. Letty72 (válaszként erre: 157. - Moncsa0825)
2010. jún. 28. 16:15
Azt hiszem, hogy ez a 7. évad nagy kérdése marad: az anya-fiú nagy találkozás. Paula még nem tud semmit ő még túl kicsi..
159. Letty72 (válaszként erre: 156. - Moncsa0825)
2010. jún. 28. 16:13

Szia!


Az elején tényleg úgy tűnt, de amikor kiderült Elsa terhessége szakítottak. Majd Maria összejött Ferminnel, nem sokkal ezután kiderült Hector számára, hogy Elsa megcsalta (ekkor még nem tudta, hogy kivel, ez csak a III. évad 2. részében derült ki), szakított Hector a dirinővel, mivel ekkor már Fermin és Maria egy pár volt, Hector ezt tiszteletben tartotta.

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook