Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
278. egoforever (válaszként erre: 276. - Letty72)
2010. aug. 3. 20:40
köszi, és ez magyar cím? :D
2010. aug. 3. 20:40
köszike :)
276. Letty72 (válaszként erre: 275. - Egoforever)
2010. aug. 3. 20:28
axn-ce@spe.sony.com
2010. aug. 2. 17:55
nem tudja valaki az AXN e-mail címét? előre is köszi :)
274. Reniga
2010. aug. 1. 17:51
no meg ott a jó öreg imdb.com, ott is vannak a szereplők nevei, egyéb filmjeik, képek..
2010. aug. 1. 17:27
köszi
272. goodboy25 (válaszként erre: 271. - Goodboy25)
2010. aug. 1. 13:46

bocs megint elgépeltem.


Daniel Retuerta --> most már tényleg jó :-D (googlen utána néztam)

271. goodboy25 (válaszként erre: 269. - Jemika0123)
2010. aug. 1. 13:44

Bocs elírtam a srác nevét


Daniel Returta --> így jó :-)

270. goodboy25 (válaszként erre: 269. - Jemika0123)
2010. aug. 1. 13:30

Roqué civil neve: Daniel Retureta


De minden infót megtalálsz az alábbi linken:


[link]

2010. aug. 1. 00:08
Hogy hívják a való életben azt a Roque gyereket vagy ki ő (tudjátok, az a törpe)?
268. Reniga (válaszként erre: 267. - Jemika0123)
2010. júl. 29. 20:10
sehol:) még angollal sem, nemhogy magyarral:S
2010. júl. 29. 18:36
És lenne, még1 kérdésem, Hol lehet megtalálni magyar szinkronnal vagy felirattal, bármely részt is a 4. évadból?
2010. júl. 29. 12:32
Köszi szépen:)
265. buenasnoches2 (válaszként erre: 263. - Moncsa0825)
2010. júl. 28. 23:38

Amikor szabadságon voltam, akkor volt 2 nap, amikor Internátus-maratont tartottam és non-stop ezt néztem! Anyukám kiröhögött, mikor meséltem neki, hogy éjjel álmomban visszhangoznak a fejemben a hallott mondatok, kifejezések, reggel meg keresgélem a szótárban, hogy mi mit jelent. :)


Végére is értem a 7. évadnak, de amíg nem lesz 8. addig is kell néznem valamit. Az Antena3 honlapján rábukkantam a Los protegidos c. sorozatra, amiben szintén van sok kaland meg rejtély, de rengeteg humor is! (Aki nem tud egy kukkot sem spanyolul, a komikus jeleneteken az is kacarászhat.)

Legalábbis nekem nagyon bejön. A gyerekszereplők nagyon édesek és talán nem annyira "butuskák", mint néhányatok szerint Paula és Evelyn. (Nekem ők is szimpatikus figurák, egyáltalán nem untat vagy idegesít, amikor ők vannak soron.)

2010. júl. 28. 23:02

Szia ez az a link:


[link]


jó online mozizást

263. Moncsa0825 (válaszként erre: 262. - Jemika0123)
2010. júl. 28. 21:30

Szia!


Ha visszaolvasod az előző hozzászólásokat,fogsz találni egy linket amit bemásoltak ide nekünk,és ott spanyol nyelven lehet nézni az összes idáig kiadott évadot.


Bocsi hogy nem másolom most be,de nincs időm keresgélni,de itt megtalálod pár hozzászólással arrébb. :D

2010. júl. 28. 16:29
sziasztok! Ti hol nézitek a hetedik évadot? Én még csak a 3. évad 4. részéig láttam, a többit nem találom, hol lehet megtalálni a többit?
261. Moncsa0825 (válaszként erre: 260. - Reniga)
2010. júl. 27. 22:24

Köszike :D


Majd még zaklatlak,ahogy én is haladok a filmmel

260. Reniga (válaszként erre: 259. - Moncsa0825)
2010. júl. 27. 19:13

Nem, úgy tűnik ő nem olyan fontos szereplő:D igazából az egész csaj olyan jellegtelen, gondolom ezért nincs nagyobb szerepe. Régen azt hittem, majd Roquéval jön össze:D

Egyszer lett egy pasija, miatta ki is szállt a nyomozásból de aztán őt megölték és visszaállt a srácok közé:)

259. Moncsa0825 (válaszként erre: 249. - Reniga)
2010. júl. 27. 12:37

Köszi a választ :D


Most hogy már tudom Amelia is a gonoszok között van,teljesen más szemmel nézek rá,mert azelőtt még sajnáltam is Pedro miatt.


Vickyvel hogy alakulnak a dolgok?mert róla nem tudok semmit,csak hogy nyomoz a többiekkel,de nem lesz szerelme senkinek,stb....?????

2010. júl. 25. 23:59
Akkor a 7. évad 14 részes lesz, vagy van 8. évad is???
257. Reniga (válaszként erre: 256. - Letty72)
2010. júl. 25. 21:12

Az csak egy összevágott videó volt:) a szüleit kellett ott azonosítani. Amelia is meghalt már de nem kellett azonosítani, de Marcos is látta a holttestet és nem örült neki:( de annyira nem akadt ki mint mikor Carol halt meg.

Hector akkor nem tudott mit csinálni, mert nem volt már igazgató! Szólt viszont Elsának(már ő is sejtette) és ő ad ultimátumot Ameliának, hogy vagy szakít azonnal vagy ki van rúgva! Végül el is megy, de Noiret finoman figyelmezteti h még van itt dolga:)

256. Letty72
2010. júl. 25. 20:25

Szegény Marcosnak tényleg kijutott a jóból. A youtube-n láttam egy részt, amikor Amalia holttestét kellett azonosítani, és az csak egy összeégett múmia volt, és Hector is ott volt mellette, (vagy csak egy összevágott klip volt, amikor a szülei állítólagos holttestét kellett azonosítania).

Azon is meglepődtem, hogy a múltkori rész alapján, Hector tudott Marcos és Amalia viszonyáról, de nem tett semmit. (Ruháik ledobálva az összegyűrt ágyneműre, ők meg a zuhany alatt folytatták a hancurúzást).

Feltételezem, hogy H. csak azért nem csinált botrányt, mert unokaöcséről volt szó, bárki más Amaliaval egyetemben röpült volna az iskolából.

255. Reniga (válaszként erre: 254. - Letty72)
2010. júl. 25. 20:10

Köszi az infót! Hát sajnálom:( szegény Marcos, minden csaja meghal:D

Azért reménykedtem, mert kicsit gyanús volt a halála, nem mutatták hogy milyen hullát dobtak be a vízbe:)

254. Letty72 (válaszként erre: 253. - Reniga)
2010. júl. 25. 19:10

Szia!


Rég jártam itt, de azért figyelemmel kísértem a hsz-ket.

Sajnos rossz hírem van a számodra: Carol karaktere tényleg meghalt, nem fog visszatérni, ugyanis az őt alakító Ana de Armas, az antena3 egy új sorozatában, Hispánia, a legenda-ban kapta meg a főszerepet.

253. Reniga (válaszként erre: 250. - Buenasnoches2)
2010. júl. 24. 13:40

Elsára én is gondoltam, de aztán arra jutottam hogy ő az a szereplő aki az elején nagyon gyanús, de végülis ártatlan! Mert ha ő irányít, akkor hogy merte volna Noiret megütni? Meg gúnyolódni vele?

Alfonsóról meg lehet hogy azért mondta h nem jön vissza, mert a gonoszak elintézték hogy jöjjön alfonsótól egy levél, vagy valami... Nem először csináltak volna ilyet.

Szerintem jelenleg az iskolában csak Hugo a gonosz... Mivel ugye Ameliát likvidálta. Viszont Noiret még él valahol, és még Sandra apjáról is Camilóról is kiderülhet hogy él. De még azon sem lepődnék meg, ha Amaia gonosz lenne:D sosem lehet tudni.

Én reménykedem h még sok rész lesz, mert remélem Carol vhogy mégis él:(

2010. júl. 23. 20:40

Na, nem jót írtam. A 7. évad ér most véget az Utolsó kívánság (El último deseo) c. résszel.


Szeptembertől még 7 (!) további rész jön, úgyhogy a réteskedvelők örülhetnek. :)))

251. buenasnoches2 (válaszként erre: 247. - Reniga)
2010. júl. 23. 20:36

Egyelőre még nem derült ki, hogy kicsoda.


Valami olyasmit olvastam a honlapon, hogy 3 rész van még hátra és utána véget ér a történet.

Ebből egyet talán ezen a héten vetítettek, de a többi az őszre marad.


Gyerekek, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én örülnék, ha már pontot tennének a végére. Értelmetlen lenne tovább húzni, elvesztené a lendületét, az izgalmasságát.

250. buenasnoches2 (válaszként erre: 246. - Reniga)
2010. júl. 23. 20:31

Gondolkodtam, nálam Jacinta kiesett.


Most újra néztem (egyelőre magyarul) a legelső két részt. A krimik "törvényszerűsége", hogy még az elején szerepel maga a gyilkos is, csak a sok lehetséges figura közül később bizonyosodik rá, hogy ő az. :)


Nos, Jacinta tesz olyan gúnyos megjegyzéseket, hogy pl. az Internátus a világtól elzártan a semmi közepén van és ha télen leesik a nagy hó, akkor nem lehet megközelíteni. Ezért fél évre elegendő élelmiszert tartalékolnak, "tisztára, mint Auschwitzban".


Aztán Alfonsónak is beszól egyet, hogy "na, megtaláltad már a nukleáris robbanófejeket?!" - vagy valami ilyesmit.


Ennek ellenére mégsem ő az. Hiszen volt hajlékony is, évekig az utcán élt. A kuka mellől hogyan tudta volna irányítani az eseményeket?


Viszont gyanús nekem Elsa!

Ő ugye egy akaratos, hisztis, féltékenységi rohamokban szenvedő nő (Natalia Millán zseniális!!!), aki azonban az apja múltjáról és jelenéről úgy tűnik semmit sem tud.


Mi van, ha csak "úgy tűnik"???


2 jel utal erre:


- Elsa nagyon el akarja távolítani Sr. Alfonsót. Amikor Hector és ő hosszú szabadságra küldik, akkor ő jobban kardoskodik emellett.


Aztán mikor már el is tűnt az öreg, akkor a lányok kérdésére azt feleli, hogy már nem jön többet vissza, ő fogja a történelmet tanítani.


- Hector Ivánt el akarja tanácsolni. Idealista ember, akinek az anyagiak nem számítanak, Elsa azonban bevágja a durcást és végül eléri, hogy Noiret ne essen ki az iskola fenntartói köréből.


Látszólag ez csak nézetkülönbség, mert Elsának igenis számít a lóvé. Az életszínvonal, hogy milyen házban él és hogy milyen presztízsű az Internátus.

Mi van, ha ezzel csak palástolja, hogy Noiret-re más miatt van szüksége?


Igaz, ennek ellentmond az, hogy amikor együtt van Jacques-kal, akkor nem beszélgetnek közös bizniszekről. Na de mi van, ha ő a háttérből irányít és a maga biztonsága érdekében nem fedi fel az akcióit senki előtt?

249. Reniga (válaszként erre: 248. - Moncsa0825)
2010. júl. 23. 15:17

Cayetano: Julián keresztül mondja el a többieknek hogy ki ölte meg. Tartanak egy szeánszot, és Cayetano felírja az üvegre vagy mire Noiret nevét. Iván persze emiatt köcsög lesz Juliával:)

Carol: hát igezából ő az elejétől Marcosba szerelmes, csak mivel Ivan a gyerekkori szerelme, nagyon sajnálja amiatt amiket az apja csinál vele... ezért marad vele. De Marcos később iszonyú bunkó lesz vele, én akkor utáltam meg:S mármint Marcost.

Igen, Paulát én is ezek miatt utálom:D

Azt hiszem nem derült ki.... Úgyhogy lehet még egy gonosz az iskolán kívül, mert ugye Paula azt hitte h taxi(na ehhez is elég butának kell lenni), tehát nem ismerte.

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook