Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
368. buenasnoches2 (válaszként erre: 356. - Evicsilla)
2010. okt. 19. 23:20
A kincs-ügy végül elsikkad. Nekem csalódás, mert azt hittem, hogy az is elég nagy tét, érdemes érte játszani. :P
367. buenasnoches2 (válaszként erre: 345. - Moncsa0825)
2010. okt. 19. 23:18
Elsa élete végéig vigyázhat a kicsi Samuelre. Ebben Jacinta is segítségére lesz, a két nő között jobb lesz a kapcsolat.
366. buenasnoches2 (válaszként erre: 356. - Evicsilla)
2010. okt. 19. 23:16
Sandrát (Irénét) az összeégett Camilo tartja fogva. De nem gonoszságból most már, védelmezni próbálja.
365. buenasnoches2 (válaszként erre: 341. - Evicsilla)
2010. okt. 19. 23:15
Az Öreg kisfiú korában koncentrációs táborban volt és a náci orvosok rajta, meg egy társán is kísérletezgettek. Csak aztán az egyik "dokinál" visszaütött a bumeráng...
2010. okt. 19. 23:10

Sziasztok!


Végignéztem. :)

Összességében a legizgalmasabb sorozat, amit valaha láttam! De kár, hogy a végére ennyire elnyújtották.


A 7. évadban már elég sok a valószerűtlen jelenet (pl. María "akciói").


Ha én lettem volna a forgatókönyvíró, valami más motivációt (-kat) találtam volna ki arra, hogy miért "kellett" az a sok kísérletezés, miért érte meg évtizedekkel később is folytatni.

Nekem valószerűbbnek tűnt volna pl. az, hogy Elsa apja a családjában genetikailag öröklődő betegséget (ld. Pablo) akarta volna így kiküszöbölni.


Külön pirospontokat adok a film humorára, a gyerekek csínytevései (főleg Javier Holgado) mindig megnevettettek.


Azt nem írom le, hogy a végén kik helyett inkább kiket "nyírtam volna ki", hadd izguljanak a többiek! :D


A sorozatnak ugyan vége, de én folytatom tovább a nyelvtanulást, amit a filmnek köszönhetek!

363. klenca
2010. okt. 16. 17:03

Holnap reggel 6:30 -kor az AXN-en!!!

Utána dumcsi. Oks?

2010. okt. 14. 16:37

Kedves Reniga!

Köszi a tájékoztatást,igazad van, tényleg nagyon ellaposodna ha tovább húznák-nyúznák.Jó lenne ha Fermin életben maradna,mert én úgy láttam a You Tube-n hogy meghal a vírustól,de azért izgulok érte.Ez Saul-dolog nem volt eddig tiszta,nem tudtam hova tenni.Mégegyszer köszi az infót!


Évicsilla

361. Reniga (válaszként erre: 356. - Evicsilla)
2010. okt. 13. 14:53

nem, a 7. végén mondják hogy még egy lesz. az viszont már tényleg az utolsó, ezt már nincs hova húzni, a végére ellaposodott kicsit:)

Ferminnel semmi különös.. elkapja a betegséget, és nem derült még ki mi lesz, de csak nem hal meg!

Fermin főnökét nem csak a kincs érdekli, sőt, elsősorban nem az hanem a nácik, utánuk nyomoznak!

360. Moncsa0825 (válaszként erre: 359. - Harmony27)
2010. okt. 10. 12:02

Szia!


Azt nem tudtam hogy a megavideo előfizetős,de akkor már itt van a buktató,vagyis a csavar,mert ugye elvileg sorozatokingyen oldalról jutunk el ide.Azt tudtam hogy azért áll meg a film felénél mert nem regisztrált tag vagyok,de ezelőtt meg tudtam azt csinálni,ha letelt az idő amit kírt,hogy mennyit kell várnom hogy tovább tudjam nézni,akkor oda tudtam tekerni ahol tartottam és tudtam tovább nézni.Most viszont nem engedi ezt a funkciót,csak az elejétől engedi újra nézni,és akkor ugye megintcsak ugyanaddig mint előzőleg.De mind1 van egy haverom aki mindig kiírja nekem lemezre,és így tudom nézni dvd lejátszón,és úgy az igazán a legjobban élvezhető.Azért ari vagy,és köszi a tippeket.

Szió

359. harmony27 (válaszként erre: 358. - Moncsa0825)
2010. okt. 10. 03:31
Szia! Igazán nincs mit:) Egyébként valószínűleg azért nem tudod online végignézni mert a Megavideo.com oldal fizetős és ha nem regisztrálsz és választasz előfizetést akkor korlátozottan tudod használni az oldalt. Ez az oka annak,hogy bizonyos idő után megszakad a lejátszás és nem tudod végignézni a filmet (ilyenkor elvileg kiírja,hogy hány percet kell várnod ahhoz,hogy folytatni tudd) vagy annak is ez az oka ha borzasztó lassan tölti be a kért videót:S Én ezért szoktam inkább letölteni:)
358. Moncsa0825 (válaszként erre: 357. - Harmony27)
2010. okt. 7. 14:21

Szia!


Köszi a tippet,én online nézem,és soha nem engedi hogy nézzem csak kb a feléig.

De akkor letöltöm ha így egyszerűbb.köszike

357. harmony27 (válaszként erre: 354. - Moncsa0825)
2010. okt. 7. 00:28
A sorozatokingyen oldalról letöltöd vagy online nézed a részeket? Mert ha online nézed akkor ez elő szokott fordulni, míg a letöltés kb 5-10 percet vesz igénybe (legalábbis nekem) és azzal még soha nem volt gondom.
2010. okt. 6. 23:27

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy a 7. évad tényleg az utolsó?A kedvencem Fermin,vele mi lesz?És Sandrát ki a jófene tartja fogva ha már egyszer szegény Nóra kiszabadította?Csak nem Saul?Én úgy vettem ki, hogy őt csak a kincs érdekli,Neki semmi köze a "gonoszokhoz",vagyis Sandra náci "apjához",Noiret-hoz,Camillohoz.A You Tube-on előre belenézegettem,de mivel nem értek spanyolul,csak következtetek.Köszi előre a segítséget!

355. Reniga
2010. okt. 5. 15:44
Láttam hogy van elég sok kérdés: kicsit olvassatok vissza, mert a spoileres bejegyzéseimben nagyjából leírtam már mindent a 7. évad végéig! Már nagyon várom a következőt:)
354. Moncsa0825 (válaszként erre: 353. - Alice666)
2010. okt. 5. 12:57

Uhhh de jó hogy írtad,én ezt a lehetőséget már el is felejtettem,ugyanis a sorozatokingyen oldal legújabban feléig adja le,aztán ha újra akarom nézni,már nem engedi hogy odatekerjem,ameddig láttam,újból csak az elejétől engedi,viszont megint ugyanaddig,szóval nagyon jól kialálják ezeket a lehetetlen dolgokat.

Megyek is nézni :)

Szió

353. alice666 (válaszként erre: 349. - Moncsa0825)
2010. okt. 4. 14:37
[link] itt minden héten meg lehet nézni az uj részeket, le se kell tölteni :)
2010. szept. 30. 09:52
És ma adja az axn crime délután, és este is a IV.3. részét!
351. Letty72 (válaszként erre: 349. - Moncsa0825)
2010. szept. 29. 20:38

A IV. 2. része:


Spoiler:


Fermin felfedezte a titkos kincstárat (rengeteg műkinccsel és más értékes tárgyakkal). Fermint már személyes bosszú is hajtja Camilo-ék ellen. Kiderült, hogy az apját közülük ölte meg valaki, erre abból jött rá, hogy a műkincsek között ott volt egy Fabarge-tojás is ami egykor a családja tulajdona volt. A gyilkosságnál Fermin az apukája íróasztala alatt játszott, amikor vki kopogtatott az apukája kinyitotta az ajtót, és a gyilkos szó nélkül lőtt, majd elvitte a tojást. (Fermin ekkor kb. 7-8 éves lehetett).

Marcos azonosította "szülei holttestét", előtte "Fermin öregje" elmondta neki, hogy a szülei nem haltak meg, de ezt ne mondhatja el senkinek.

Hector teljesen kiborult, önmagát okolja Sandra halálért.

Lehet, hogy egykoron Lucas apja is az árvák egyike volt. Találtak ugyanis egy régi írógépet, ami egykor Jacinta-e volt, és ezen írtak egy levelet, Lucas nagyapjának amiben az állt, hogy a fia adoptálása törvénytelen volt és borzalmas körülmények között történt.


A kisbaba egyelőre árvaházba került, de ha nem jelentkeznek a szülei Elsa örökbefogadhatja.

350. evicsilla (válaszként erre: 349. - Moncsa0825)
2010. szept. 29. 12:22

Szia!

Én is szívesen írok Neked,ha érdekel valami,amíg le tudod tölteni ezt az évadot.Írj Te is és kérdezz nyugodtan.

Puszi

349. Moncsa0825 (válaszként erre: 348. - Evicsilla)
2010. szept. 29. 11:28

Nagyon szívesen!:D


Sajnos én nem tudom nézni,mert nekem nincs az axn crime csatornám (digis vagyok,és a csatornaleosztásban nem szerepel)úgyhogy nekem meg kell várnom míg vhonnan le tudom tölteni.:(

Remélem sok izgalmat rejt ez a rész is,én is nagyon rákattantam,sőt a párom is.

Minket még a 4400 fertőzött így meg,de annak nagyon elharapták a végét,kissé csalódtunk benne.Remélem az internátust nem rontják el a végére.

Írj ha bármi van,további jó "függést"

Móni

348. evicsilla (válaszként erre: 347. - Moncsa0825)
2010. szept. 28. 20:07

Szia!

Nagyon köszi a gyors választ,ma este 9 óra 20-kor lesz a 2.rész,már alig várom.Nagyon rákattantam erre a sorozatra,még sosem "fertőzött"meg ennyire fim,pláne sorozat!Az a legrosszabb, hogy az ismerőseim között senki nem nézi,de még csak nem is hallottak róla.Nagyon jó hogy ráakadtam a fórumra,nagyon sokat megtudtam belőle.Még egyszer köszi szépen,este nézd te is jó szórakozást!Puszi!

347. Moncsa0825 (válaszként erre: 346. - Evicsilla)
2010. szept. 28. 19:45

Szió! :)


Az öregnek az lett beadva h a festményeket átadta annak az ürgének tudod akit Ivan lőtt le mikor megtámadta Maria-t,és így nem tudta bebizonyítani az öreg hogy ne így lenne,és az már a IV.évadtól lesz,hogy jobban rákattan az öreg a témára,hogy elkezd majd kutatni a gonoszok után.

Sajnos az nekem sem tiszta hogy milyen összefüggés v kapcsolat van az öreg és a gonosz náci között,de akik már látták a 7 évadot,reméljük hogy megszánnak minket,és írnak nekünk. P

Írj ha van még kérdésed,puszim

346. evicsilla (válaszként erre: 342. - Moncsa0825)
2010. szept. 28. 16:30

Szia!

Nagyon köszi a segítségedet,azt hiszem élni is fogok vele.Az már bizti,hogy Fermin nem a gonoszok közé tartozik,de kicsit furcsállom, hogy az Oreg eddig annyira kerestette a festményt,most meg,hogy Nóra megtalálta Sandrát,már nem követeli,csak valami kincs után nyomoztat Ferminnel.A nácik kincsei talán?puszi

345. Moncsa0825 (válaszként erre: 344. - Letty72)
2010. szept. 28. 12:50

Értem!!!Akkor Camilo tette oda a kisfiút Elsa ajtajához,na ezt még nem láttam.

Kíváncsi leszek megtarthatja-e.


Azt viszont annyira hülyeségnek tartom hogy az évadok között miért kell állandó szüneteket tartani,az ember már elfelejt egy csomó mindent,mire új részekkel rukkolnak elő :(

344. Letty72 (válaszként erre: 342. - Moncsa0825)
2010. szept. 27. 18:54

Elsa szerintem nem emlékszik Samuel Espi-re. Hector/Samuel ugyanis visszament Irene-ért az árvaházba. A kicsi Elsa meglátta (kb 4-5 éves lehetett), és Jacinta megígértette vele, hogy Samuelről senkinek még az apukájának sem beszél.

Pontosabban addig rázta, míg a kislány meg nem ígérte.


Camilo pedig Irene gyermekét Elsa-nak adta (közvetve)

Elsa-t néha sajnálom, felnőttként tényleg utálatos a természete, de Jacinta már kislányként is utálta. Mintha Elsa tehetne arról, hogy Jacinta-t annak idején elhagyta Elsa apja.

343. Letty72 (válaszként erre: 342. - Moncsa0825)
2010. szept. 27. 18:46

Sziasztok!


A 4. évad végén a gonoszok (Camilo) is rájöttek, hogy Samuel Espi még él! Azt nem tudják azonban, hogy Hector valójában Samuel Espi

Hector ugyanis eladott 1 gyémántot (abból amit, több mint 30 évvel ezelőtt kérésére Irene Espi rejtett el) kiderült, hogy ezek nagyon híres gyémántok az értékük felbecsülhetetlen.

Azt nem tudom, hogy miből következtethették ki, hogy az eladó csak és kizárólag Samuel Espi lehet.

342. Moncsa0825 (válaszként erre: 341. - Evicsilla)
2010. szept. 27. 18:28

Szia!

Én a III.évad végéig láttam ezidáig,ha azokkal a részekkel kapcsolatban van kérdésed,kérdezz.

Elsa nem sok mindent tud,nem tudja hogy Hector alias Samuel Espi.

A másik kérdésedre sajna még én sem tudom a választ,de vmi kapcsolat van,az tuti.

2010. szept. 26. 21:37
Sziasztok!Az Öreg, Fermin főnöke milyen kapcsolatban áll Marcos náci nagyapjával,ezt tudja valaki?Elsa tudja hogy Hector valójában Samuel Espi?Annyi kérdése lennem lenne,ha valaki tud segíteni,nagyon megköszönöm!
2010. szept. 25. 13:31
A port.hu-n láttam, ha ott megnézed, pontosan ott van, nekem az a műsor megy.
339. fd8e423e9e (válaszként erre: 338. - A0c1361e44)
2010. szept. 25. 10:41
volt csütörtökön negyednégytől délután, és este is
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook