Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
2010. nov. 2. 23:16
Sziasztok!Nekem is az a bajom, hogy a környezetemben nem nézi senki, de még csak nem is hallottak a sorozatról,úgy hogy nagyon megörültem ennek a fórumnak.Külön jó, hogy voltak olyan rendes tagok, akik még válaszoltak is nekem a kérdéseimre, de az írásokat mindíg elolvasom, s így még többet és többet megtudok.Jaj,tudja valaki hogy a román AXN mikor adja az V. évadot?Ők ugyanis mindíg előttünk járnak.Ha nálunk csak jövő tavasszal adják,akkor tényleg újra kell nézni az elejétől,még jó, hogy letöltöttem az eddigieket.Nekem a III. évad utolsó része tetszett a legeslegjobban!!!!Nagyon megható volt,nagyon izgultam Ferminért, Sandráért.
2010. nov. 2. 22:20

Nagyon jó hogy megint így elhúzzák,mint a rétes tésztát,tényleg érdemes kiírni lemezre,mert mire újból adják elfelejtjük a felét.

Én is most néztem meg a IV.évad utolsó részét,mit ne mondjak,izgi volt,,,,de várhatunk akkor ezek szerint tavaszig.:(

2010. nov. 2. 21:20
Úgy tudom hogy már megkezdték a szinkronizálást és 2011 tavaszán adják le, ősszel a VI. évadot, és2012 elején pedig az utolsót ami 16 részes lesz. (AXN válasz volt egy másik fórumon.)
2010. nov. 2. 20:12

Sziasztok!


Én még csak most kezdtem el nézni a sorozatot, de annyira megtetszett, hogy egyszerűen képtelen voltam nem nézni, és egy hét alatt sikerült megnéznem az első négy évadot szinkronosan. Nagyon nagyon jó ez a sorozat:)

És az is nagyon jó, hogy végre megtaláltalak titeket, aki úgy szintén így vélekednek az Internátusról, mint Én, mert sajna környezetembe nem nézi senki:(

Azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg valaki nem tud róla, hogy mikor fogják adni az 5. évadot magyar szinkronnal?

Köszönöm

424. Reniga (válaszként erre: 423. - Nagyi563)
2010. nov. 1. 14:13

jaa! Az a diák a kapuőr unokaöccse. Ahol tartasz, ott már megfertőzték Marcosékat ugye? Ha igen, akkor olvass tovább, vagy ha nem zavar hogy lelövöm a poént:)

a srácot is azzal fertőzték meg mint Marcosékat, csak ő nem kapott gyógyszert. Először megvakult(asszem Roque találta meg a folyosón), meg vérzett az orra, aztán belehal a vírusba.

Ha jól emlékszem:)

2010. nov. 1. 14:03
Bocsi nem jól tettem fel a kérdést. Az V. évad első részében van egy olyan rész, hogy Marcos, Carol, Viki, Roque kint az udvaron zuhogó esőben dolgoznak (büntiben vannak, mert megint kiszöktek) és a ,mentő elvisz egy diákot , akinek tiszta vér a szája. Ott nem értettük, hogy ki az a srác. Ami feltűnt, hogy kapuőr akit már láttunk egy párszor nagyon izgatott, és aggódó.Itt tudjuk meg azt is, hogy Camillo hogy került az árvaházba. Ha érdekel valakit leírhatom!
422. Reniga (válaszként erre: 421. - Nagyi563)
2010. nov. 1. 13:00
Mármint akit Ameliának kell lelőnie? Szerintem az nem derül ki... De javítsatok ki ha igen, már régen láttam:) a végén meg ha minden igaz, Ivan apja hal meg.
2010. nov. 1. 08:32
A lányom spanyol kéttannyelvű gimibe jár így elég sokat megért most néztük meg azV. évad első részét . Nagyon izgi volt, csak egyet nem értettünk, ki az a fiú akit lelőnek? Tudja valaki?
420. Reniga (válaszként erre: 419. - Fairy.)
2010. okt. 31. 14:46
Az én ismerőseim sem nézik, ezért kell itt kibeszélni:D
419. fairy.
2010. okt. 31. 13:05

Köszi a választ. :)

Amúgy ez igaz... ha nem csak egyszer nézel meg egy részt néhány olyan dolgot vehetsz észre, ami először fel se tűnt.

Carol nekem is az egyik kedvencem (Iván, Julia és Fremin mellett...De Lucast is bírom.:))

Elkeztem nézni az 5. évadot, de csak spanyolul... úgy nagyábból lehet érteni, hogy mivan, de azért várom a magyar folytatást.:)

Olyan rossz, hogy az ismerőseim között senki sem nézi, így nem lehet velük megbeszélni, hogy mi van...pedig erről aztán van mit mondani. :)

418. Reniga (válaszként erre: 417. - Moncsa0825)
2010. okt. 31. 11:24
Nekem Carol után Amelia a kedvencem:) ha nem csábította volna el a Marcost, akkor semmi bajom nem lenne vele. A legjobbak a ruhái:D mindig nagyon jól néz ki... És a testvére milyen jó pasi:D
2010. okt. 31. 00:47

Sziasztok!


Érdekes dolgokat olvasok itt mostanság :D amit hiányoltam,hogy Nora ugye meghal,Fermin viszi el a holttestét az öregnek,és hogy nem tűnik fel senkinek hogy hova lett,senki nem keresi?vagy csak én voltam figyelmetlen?

Én most a IV. évadnál járok,9 részt láttam eddig,és ami engem bosszant,hogy Amelia visszajött.Már esküszöm örültem mikor elment,nem bírom a csajt.Akkor sem bírtam mikor még nem derült ki hogy a gonoszokkal, van,most meg pláne nem.

416. Reniga (válaszként erre: 414. - Fairy.)
2010. okt. 30. 22:12
sok mindenre úgy jössz csak rá ha újra elkezded miután végignézted:) én ezt csinálom most, így fedeztem fel hogy az utolsó évad egyik fontos szereplője már szerepelt:D
415. Reniga (válaszként erre: 414. - Fairy.)
2010. okt. 30. 22:11
Paula szemét az utolsó évad legvégén megmagyarázzák, mikor kiderül hogy a vírus ellenszerében van sugárzó anyag is (Iváné is világít mikor gyógyítják). Persze ez egy kicsit gagyi dolog, mert az ember szeme nem szokott világítani, és egy betegséget nem nagyon lehet egy géppel meggyógyítani, de ez még megbocsátható:)
414. fairy.
2010. okt. 30. 21:40

Érdekes, hogy mindig valami ünnepséggel zárul egy-egy évad. Valamint midnig olyan dolgokkal, amik sokkolnak bennünket...

pl: 1. nem tudjuk még, hogy mi van csak, hogy valami nagy gáz, csak a 2. első részéből derül ki, hogy Cayetano meghalt...

a 2. évadnak már nem tudom mi vol az utolsó része, de azaz évad most úgy egybe se ugrik, be, hogy mik is voltak ott

Huhh. és a 3. évad zárója az nagyon tetszett..., még könnyeztem is rajta.

Nem is tudtam, csütörtökön, hogy megint zárórész van... de ki lehetett találni az eseményekből. :)


Most Iván vérszerinti apja meghalt? Hihetetlen ez a szál... ami most Iván körött forgott. Júlia, Apja.. és jajj. :DD


Ahogy olvastam a hozzászolásokat van benne 1-2 elvarratlan szál... pl. Paula világító szeme... az végülis mivolt? (nem tudom melyik rész...)

De ezeken nem is csodálkozom, mert ennyi esemény meg, hogy mindennek valami jelentése van, néha a legapróbb kis jel is sokat mond, ha odafigyelsz. A szerepkők is nagyon értik a dolgukat, nagyon jó az arcjátékuk, leolvashatóak nagyon az érzelmek.

Ritka az ilyen sorozat.


Csak rossz, hogy még nincs magyarul az 5. és a többi évad, mert mire eljutok, hogy láthassam sok mindent elfelejtek... pedig jó lenne emlékezni, mert egy kulcs lehet a folytatásban...

2010. okt. 30. 17:55
Annyira idegesít, hogy így lett vége a 4. évadnak,pláne meg hogy csak jövőre adják az 5.et.Nagy figyelemmel olvasom az írásaitokat.Martinnal és Lucassal mi lesz?A rohadék Joachimért nem kár,örülök, hogy kinyírták a sorozatból.Szerencsétlen Tonyt még megsajnáltam,hogy meghalt,de életének talán egyetlen jó tette ez volt, hogy életét áldozta a fiáért.Maria és Fermin esküvője mikor lesz?Láttam a YouTube-n.Hugo mikor lép színre?
412. Reniga (válaszként erre: 411. - Reniga)
2010. okt. 30. 15:01
ja, és ez a 2. évadban volt, a 2. részben ha valaki meg akarja nézni:)
411. Reniga
2010. okt. 30. 15:00
Észrevettétek, hogy Curro szerepelt már korábban is? Ő volt a bábjátékos, aki Pauláéknak adott elő valamit, Marcosék meg kikérdezték utána... Ez tök durva:)
410. Reniga (válaszként erre: 409. - Buenasnoches2)
2010. okt. 29. 20:53
Fermin és Rebeca?:O ez kiderül?:D úgy tűnik nem voltam figyelmes:D
409. buenasnoches2 (válaszként erre: 405. - Reniga)
2010. okt. 29. 20:12

Spoiler:


Oda kerül, ahová előzőleg Maríát küldte: az elmegyógyintézetbe. Fermín és Rebeca intézi el. :)

408. Reniga (válaszként erre: 407. - Masca)
2010. okt. 29. 19:51

spoiler


Ivan megtudja hogy Maria az anyja, de Noiret bekever, úgyhogy nem hiszi el. De már szereti akkor Mariát, és segít Noiretnak visszajuttatni az elmegyógyintézetbe, azt hiszi hogy így segít neki. Aztán rájön hogy mégis igaz, és Fermin kiszabadítja, onnantól pedig élnek boldogan mint anya és fia:)

407. masca
2010. okt. 29. 15:35
valaki meg tudná mondani,h mi történik majd a maria- ivan szállal, mert nagyon érdekel, de csak a 4 évad végén vok
406. Reniga (válaszként erre: 403. - Buenasnoches2)
2010. okt. 29. 00:12
ja tényleg:D már emlékszem hogy akkor leesett, csak elfelejtettem:D de azért kifejthették volna, mi lesz vele. Meg azt is hogy hogy került oda:)
405. Reniga (válaszként erre: 403. - Buenasnoches2)
2010. okt. 29. 00:06
igen, légyszi:) én végignéztem, csak nem ugrik be... Arra emlékszem hogy fekszik egy ágyon.
2010. okt. 28. 23:42
Sziasztok! Csak egy kérdésem lenne. Az AXN folytatja a sorozatot? Jön majd az 5. és a többi évad is magyarul?Remélem ti többet tudtok mint én,mert eddig semmilyen információt nem találtam evvel kapcsolatban :( Előre is köszi a választ!!!
403. buenasnoches2 (válaszként erre: 401. - Reniga)
2010. okt. 28. 18:46

De kiderül! :)


Lelőjem a poént?

402. buenasnoches2 (válaszként erre: 400. - Reniga)
2010. okt. 28. 18:46

Szerintem itt kimaradt egy rész, esetleg én nem láttam valamelyiket?


Egy rövidke jelenetből arra következtetek, hogy Camilo segített Hectornak kijutni. Ő pedig véletlenül talált rá a húgára. (Amikor Marcos Paulát keresi, de végül Camilo-t találja meg sebesülten az erdőben, akkor C. utolsó mondata egy latin idézet, amit M. nem ért, de nem is próbál megfejteni. Lehet, hogy jelentősége van annak a mondatnak.)

401. Reniga (válaszként erre: 398. - Buenasnoches2)
2010. okt. 27. 20:59
De noiret-ról sem derül ki hogy mi is lesz vele.. Vagy csak nem figyeltem? Ha jól emlékszem, az egész utolsó évadban csak egy percig mutatják, de az nem derül ki hogy kinél van.
400. Reniga (válaszként erre: 399. - Buenasnoches2)
2010. okt. 27. 20:58
Meg ezzel kapcsolatban nekem fura, hogy Hector és Irene a kerítésen kívül voltak, Max pedig az internátus területén. De akkor hogy-hogy elig egy fal választotta el őket egymástól? Mert mikor először mutatják hogy Hector életben vagy akkor úgy tűnik közel vannak.
399. buenasnoches2 (válaszként erre: 397. - Reniga)
2010. okt. 27. 20:41
Azt én is hiányoltam, hogy legalább azt mutassák: hogyan jut ki Hector az alagútból? Pláne akkor, amikor többen is bontják a falakat arrafelé...
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook