Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
458. Moncsa0825 (válaszként erre: 456. - Nagyi563)
2010. nov. 7. 19:28
Nagyon szépen köszönöm nektek is és Dinának is a maximális segítséget,de sajnos nem jön össze,azt mondja a lányom hogy eggyel újabb gép kéne,mert hiába átnevezi a feliratot,stb..egyszerűen a gép nem játssza le.Van egy rendszergazda unokatesóm megkérem őt hogy nézzen rá a gépre,hátha tud vmit kezdeni vele.
457. nagyi563 (válaszként erre: 455. - Evicsilla)
2010. nov. 7. 18:59
Melyik link?
2010. nov. 7. 16:11
Még egy apróság: az átnevezésnél a két név ugyanaz legyen, de A KITERJESZTÉS NEM! Tehát pl. legyen a név "kutya". Akkor a felirat neve: kutya.srt a film neve: kutya.mkv Ezt Dina és én sem írtam le, lehet, hogy ez tévesztett meg. Sok sikert, és ne add fel, menni fog! (a férj)
2010. nov. 7. 13:56
Sziasztok!Légyszi valaki segítsen!Nem vagyok valami nagy szakértő a letöltésben,próbáltam a feltett linket tölteni, de azt írta ki hozzá, hogy az ADOBE nem tudja megnyitni,mert hibás a fájl meg valami ilyesmi.Mit kell tennem ilyenkor?Köszi előre is.
454. fasor
2010. nov. 7. 08:24

Szia Juszta!

Kérlek olvasd el leveleidet ezen az oldalon... is.

(klikk a saját nevedre, majd a "Saját menüd"-ből az Üzeneteid -> Bejövő üzenetek.)

Köszönöm.

453. Dinaa88 (válaszként erre: 452. - Moncsa0825)
2010. nov. 6. 23:47

Szia ! :)


Először is töltsd le a "VLC Player"-t ! Ennek segítségével le tudod játszani az mkv formátumú videókat. A lényeg, hogy 1 mappában legyen az adott epizód és a hozzá tartozó felirat. A videó és a felirat fájl nevének egyezőnek kell lennie. Teljesen mindegy melyiket nevezed át, a lényeg, hogy ne legyen eltérés a 2 név között.


Átnevezés menete : Jobb egérgomb a fájl-on, aztán a megjelenő menüből, rákattintasz az "átnevezés"-re, ezután kijelölődik a fájl neve, amit a törlés billentyű (backspace) egyszeri lenyomásával eltünteted, aztán írd át a kívánt névre. És ha a videó és a felirat fájl neve megegyezik a lejátszó automatikusan tudja, hogy az adott videóhoz melyik feliratot kell betöltenie.

452. Moncsa0825 (válaszként erre: 448. - Nagyi563)
2010. nov. 6. 21:57

Szia!


Nem tudom mit nem csinálunk jól,de egyáltalán nem játssza le így se :(((((

A lányom csinálta,mert én nem igazán értek hozzá,de nem jött össze.

451. Juszta
2010. nov. 6. 20:21

Készítjük folyamatosan a feliratokat, és fel is rakjuk ugyanoda a többit is. Nem fogom ide mindig kiírni, ha felkerül egy újabb, de néhány naponta ránézhet mindenki, akit érdekel.

Jó szórakozást!

450. Moncsa0825 (válaszként erre: 448. - Nagyi563)
2010. nov. 6. 15:27
Köszike a tippet,akkor próbálkozunk így.:D
2010. nov. 6. 07:03
Tegnap óta fent van a 2. részhez a magyar felirat!
448. nagyi563 (válaszként erre: 447. - Moncsa0825)
2010. nov. 6. 06:27
Először is: nem minden lejátszóval lehet megnézni!(pl. a Win Media Player nem ismeri fel az mkv formátumot!)A DivX player legújabb változata viszi (több helyről ingyenesen letölthető).Lépések:1.töltsd le a filmet a gépedre 2. töltsd le a feliratot UGYANABBA A KÖNYVTÁRBA, amelyikben a film van 3. a felirat-fájlt nevezd át pontosan a film-fájl nevére ( jobb egérgomb - átnevezés) 4. indítsd el filmet, rajta lesz a felirat. Ha valami nem világos, írd ide!
447. Moncsa0825 (válaszként erre: 446. - Nagyi563)
2010. nov. 5. 23:13
OKés,köszönöm,és várni fogom,alig várom hogy megnézhessem,most nagyon felcsigáztál :D
2010. nov. 5. 23:00
A férjem egész nap szinte ezen dolgozott, megizzadt vele, pedig elég nagy " guru". Megigérem, hogy reggel leíratom vele lépésről -lépésre hátha sikerül letölteni. Megéri a melót, mert mert nagyon jó a szöveg. Köszönet Buxiánnak!. Remélem jó írtam le a nevét ( ha nem bocsi de így is köszi)
445. Moncsa0825 (válaszként erre: 444. - Nagyi563)
2010. nov. 5. 21:40
Sajnos én sem tudom megnézni,mert nem játssza le,hiába letöltöm.Próbálta a lányom is és ő sem boldogult vele :( ez az én formám :(
2010. nov. 5. 17:53
Ezer és ezer köszönet a magyar felíratért. Így már élvezhető volt az első rész . Aki ezt megcsinálta az ISTEN áldja meg a fáradozásáért. Remélem folytatja,mert rendkívül izgalmas az V. évad. Mind a 9 részt végig néztem spanyolul, persze csak a cselekményt tudtam követni, érteni nem sokat értettem, de a9. részt megsirattam. Ha lesz új rész magyar szöveggel légyszi tegyétek fel a fórumra! Köszi előre is.
443. Szilvicska (válaszként erre: 442. - Moncsa0825)
2010. nov. 5. 10:59

Köszönöm!:)

Megkérem a nagyfiam, hogy szedje le nekem. Sajna spanyolul nem tudok, pedig jó volna.:( Az alapján amit írtok nagyon izgi lesz a többi rész is .

442. Moncsa0825 (válaszként erre: 429. - Szilvicska)
2010. nov. 5. 09:15

Szia!


A link:


*****


ide azt hiszem a IV.évadig minden szinkronos része fent van,és itt spanyolul is megtalálod a többi évadot.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
441. Moncsa0825 (válaszként erre: 438. - Juszta)
2010. nov. 5. 09:00

Kedves Juszta!


Nagyon szépen köszönjük a linket,és hogy felhívtad erre a lehetőségre a figyelmünket,sokan le vagyunk maradva,csak 1-2 ember látta végig,főleg úgy hogy érti is,és legalább ha itt tényleg folyamatosan feltöltögetik felirattal,akkor legalább nem kell tavaszig várnunk,és a sok elfelejtett dolgot előkutatnunk,én ezen vagyok kibuka ha egy olyan soroaztot elkezdenek sugározni ami folytatásos,és nem külön epizódokból áll,miért kell hónapokat várni mire folytatják,tényleg az ember elfelejti a felét.Reméljük itt nyomon tudjuk folyamatosan követni az új részeket.

MÉg1x köszike :D

440. Juszta
2010. nov. 5. 07:13
nagyi563! Én most nézetm, nem kell regisztrálni, még a feltöltéshez se kellett. A megadott linken csak rá kell kattintani a fájlra, majd a következő oldalon mégegyszer.
2010. nov. 4. 22:42
Sajnos nem tudtam megnyitni fájlt (lehet hogy én vagyok ügyetlen) de kiírta hogy regisztrálni kell és féltem ez már fizetős. Spanyolul már az utolsó résznél járok nagyon izgalmas de jó lenne mindent érteni hisz itt minden szónak súlya van.
438. Juszta (válaszként erre: 430. - Dinaa88)
2010. nov. 4. 15:38
Ha valakit érdekel, magyar felirat készülget az 5. évadhoz. Jelenleg az első részhez van fent, az alábbi linken: [link]
437. Reniga (válaszként erre: 436. - Fairy.)
2010. nov. 4. 11:24

spoiler


hát annyira az ő hibája, hogy ő öli meg:)

Roque is meghal végül, de senki nem siratja meg igazán azok után amit csinált... Talán csak a lányok.

436. fairy.
2010. nov. 4. 11:20

evicsilla: Eddig nekem is a III. évad zárórésze tetszett a legjobbn, 3x néztem meg. :)

De amiket eddig nem láttunk igazán izgalmadnak hangzanak. :)


Amikor elkeztem nézni nem is gondoltam volna, hogy ilyesmi lesz a kimenetel, ennyi a titok, nennyi a meglepetés... mindössze 5 árva kisgyerek és Alfonso halálával kezdve.


És Roque-val mi lesz? Mert olvastam, hogy átáll a rosszakhoz, gyakorlatilag ő hibája Carol halála... és avégén mi történik vele?

435. Reniga (válaszként erre: 433. - Docc)
2010. nov. 3. 18:47
Hát igen, kb. egy hetet vannak karanténban, utána van egy 3 napos ugrás, és onnantól 48 óra:) gyógyszer hiányában.
434. Reniga (válaszként erre: 432. - Dinaa88)
2010. nov. 3. 18:46
Hát, misztikus annyira nem, mert az ilyen dolgokról már kiderült hogy nem igazak (mint hogy a gnóm igazából ember). De izgalmas lesz:)
433. Docc (válaszként erre: 431. - Reniga)
2010. nov. 3. 15:41
Ha jól sejtem, az egész 7. évad 1-2 hét alatt játszódik, nem? Bár még csak a felénél tartok, de eddig úgy számolgattam, hogy csak pár nap telt el a robbanás óta. De épp ettől nagyon izgi :)
432. Dinaa88 (válaszként erre: 431. - Reniga)
2010. nov. 3. 15:37
Köszi. :) Akkor nincs mitől félnem. :) És több rejtély és misztikus dolog is lesz bőven ?
431. Reniga (válaszként erre: 430. - Dinaa88)
2010. nov. 3. 14:53
Ne aggódj, marad a színvonal:) egyre többen halnak majd meg úgyhogy mindig lesz kiért izgulni:) Kicsit elnyújtott a dolog, mert az utolsó évad utolsó 5 része gyakorlatilag 2-3 napot mutat be... De pont az a lényege hogy érzékeltesse a versenyfutást az idővel:)
430. Dinaa88
2010. nov. 3. 14:35

Sziasztok !


Véget ért a 4. évad és szomorúan értesültem róla, hogy csak jövőre érkezik a folytatás. :( Arra lennék kíváncsi, akik már látták az összes részt, azok meg tudják mondani, hogy kinek mennyire tetszett az utolsó 3 évad? Azaz, hogy jobb, vagy rosszabb... :)


Csak azért kérdezem, mert kicsit félek, ugyanis a legtöbb sorozatnál az a helyzet, ahogy telnek az évadok, úgy esik vissza a színvonal, de szerencsére az Internátusra idáig nem volt ez jellemző és remélem nem is lesz. Bízom a spanyol kreativitásban. :)

2010. nov. 3. 14:24

Sziasztok!


Nekem is nagyon tetszik a sorozat most újra elkezdtem nézni az AXN-en, de látom, hogy ti már mennyivel előbbre tartotok. Szeretném megkérdezni, hogy honnan sikerült letölteni az első négy évadot, mert én is leszedném, hogy gyorsabban lássam az eseményeket.

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook