Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2011. febr. 10. 09:56
Azaz utolsó évad utolsó részének a végén van. Ha letöltöd a teljes epizódot tudod megnézni.
2011. febr. 9. 17:46
Igen amit mondtátok hogy majd mindenki meg fog lepődni...
2011. febr. 9. 17:07
Most az utolsó szellemre gondolsz?
2011. febr. 9. 16:52
Valaki eltudja nekem küldeni azt a linket amikor Julia meglátja azt a szellemet amit mondtatok !lécci valaki nagyon fontos !:)
2011. febr. 9. 09:28

Spoiler kérdés (a sorozat elejéhez)


Ez még nekem sem derült ki.

Meg, hogy a filmen, amit a padláson láttak mik voltak azok a szervek, amiket kivettek a kislányokból és, hogy a történetbe ez, hogy kapcsolódik...

2011. febr. 8. 17:57

Én is sajnálom Carolt, de végülis kellett ilyen is a sorozatba hogy a többiek még több motivációja legyen ahhoz hogy a dolgok végére járjanak!

Azt viszont nem értem hogy az ellopott műkincseknek milyen szerepe volt amiket Amelia is őrzött többek között!?

2011. febr. 8. 17:43
Meg is néztem,hát tényleg nagy kár,nekem is egyik kedvencem volt:(
721. Moncsa0825 (válaszként erre: 720. - VikySophie)
2011. febr. 8. 17:34
Oké,akkor megnézem,és köszike
720. VikySophie (válaszként erre: 719. - Moncsa0825)
2011. febr. 8. 17:24
Nem, nem. Ez a szellem a végén van.
719. Moncsa0825 (válaszként erre: 718. - Kalokairina)
2011. febr. 8. 17:21
Annyira kíváncsivá tettetek,hogy belelestem az utolsó részbe én is.Konkrétan melyik szellemre gondoltok?aki mindjárt a film elején van?mikor Ivan a folyosón megy és Juliaval találkozik,és megjelenik,vagy lesz más szellem is,mert én csak az első kb 20 percet néztem.
2011. febr. 8. 13:25

Az igaz, hogy a kiejtése érdekes, az tetszett nekem is. Csak annyira nem nőtt a szívemhez :) De hát ugye, kinek mi...

Az utolsó szellemet viszont nagyon szerettem :( nekem is az egyik kedvencem...

2011. febr. 7. 15:21

Én szerettem Carolt, nagyon sajnálom, hogy már nincs...és mellesleg tök érdekes a spanyol kiejtése van.


Én egy kicsit belenéztem a részekbe és nekem is megdöbbentö az uccsó szellem...nagyon sajnálom. Az egyik edvenc szereplöm :(

716. Kalokairina (válaszként erre: 714. - Accelera)
2011. febr. 5. 23:54

Mindenkinek közbejöhet valami. Meg ha jól tudom, nem is számítottak ekkora nézettségre. Leforgattak néhány részt, és jó darabig csak állt a dolog, mire egyre jobban rákaptak a nézők, aztán meg már nem volt megállás :)


Amúgy nem csíptem túlzottan valószínűleg ezért sem akadok fenn a dolgon :) (na meg persze így sokkal izgibb..:P)

715. Kalokairina (válaszként erre: 712. - Reniga)
2011. febr. 5. 23:52
Hát igen az utolsó szellemen én is nagyon fenn akadtam... Kicsit megtörte a varázst :( Nem is akartam elhinni.. de aztán nem volt több rész :(
714. accelera (válaszként erre: 712. - Reniga)
2011. febr. 5. 21:08

A legutolsó részben? Amire senki nem számít? :P Ajjajj :P


Egyébként ez így valahol tök rossz, belegondolni, hogy igen, ő egy színésznő, aki elfoglalt lehet, meg minden, és nem Carol ;) Csak az meg furcsa, hogy elvállal egy szerepet, és egyszer csak kiíratja magát, mert nem ér rá? Ezek nekem olyan kicsit antipatikus dolgok :( Pedig szimpinek tűnik egyébként...

713. Moncsa0825 (válaszként erre: 712. - Reniga)
2011. febr. 5. 18:48

Szia Reniga!


De rég beszéltünk :)

köszi az infókat örülök hogy jelentkeztél :D

De jóóóó ez bíztató amit Hectorról mondassz,a csajt meg gondoltam hogy nem véletlenül sertepertél na meg ugye a német tudása is biztos jól jön majd a csapatnak (vagy nem :()mind1 izgulok egy kicsit,igazad van így érdekesebb ha nem mondassz el mindent.

Puszi

712. Reniga (válaszként erre: 711. - Moncsa0825)
2011. febr. 5. 18:35

SPOILER SPOILER

Moncsa, csak akkor olvasd ha szeretnéd tudni, válaszolok arra amit "kérdeztél":)



Carol sajnos nem jelenik meg később sem, elvileg a színésznő nem ért már rá, azért írták ki:( De az utolsó évad utolsó részében lesz egy szellem, csak arra sajnos senki nem számít:(

Az új csaj elég fontos szereplő lesz, derülnek majd ki róla fontos dolgok, de hogy mi is a szerepe pontosan, azt nem árulom el, így izgalmasabb:)

Héctorról még ne tegyél le:)

2011. febr. 5. 12:19
Igen,Roque valóban előadhatta volna a többieknek azt amit Maria,és mindenki vígan élne,de akkor meg nem lenne talán olyan izgi.Az az új csaj nekem egyenlőre nem igazán szimpi,de nekem is olyan szaga van a dolognak,hogy lesz vmi szerepe,nem véletlenül szaglászik egyre jobban a többiek körül.Mi is a párommal azt vártuk mikor jelenik meg Carol Juliának,de szerintem ebből nem lesz semmi.Ez is fura,mert így legalább elmondhatta volna ki ölte meg.Az egyik közösségi oldalon van fent csoportjuk és csatlakoztam hozzájuk,és ott vannak fotók a szereplőkről.Vannak régebbi részeknél készült fotók és vannak az újabb részekhez tartozók is,és a főszereplő csapat van lefotózva,és ez a csajszi köztük van,sőt az a srác is aki kérdezgeti Júliát Noiret megbízásából.Viszont Hector nincs köztük,kicsit arra számítottam hogy majd kiderül mégis él,de ezek szerint nem.Mindenesetre egyre jobban kíváncsi vagyok a végére,hogy fogják még csavarni a szálakat,de akkor meg hiányozni fognak az újabb részek :( :)
710. Kalokairina (válaszként erre: 707. - Moncsa0825)
2011. febr. 5. 10:34

Tuti, hogy érzett. Gondolom azért akarta megölni mégegyszer, mert azt hitte Carol felfedezte... De valójában csak akkor mikor le akarta ütni és mondta, hogy sajnálja. Szóval simán megmenthették volna, és lehet, nem is derül ki... De az úgy túl egyszerű lett volna :P

Nekem ami nagy rejtély maradt, hogy Carol miért nem jelent meg... Persze érdekesebb az ahogy Roque majd lelepleződik, de ennek ellenére fura...

709. accelera (válaszként erre: 707. - Moncsa0825)
2011. febr. 5. 09:06

De, érzett. Az azért látszott, de a saját életét fontosabbnak tartja.

Azt hiszem, akkor jártak volna a legjobban, ha ő is előadja azt, amit Maria: hogy elmondja a többieknek, hogy mire kényszerítik. Akkor kitalálták volna együtt, hogy verhetik át Noiret-ékat...

2011. febr. 5. 09:03
Sajnálom Carolt nagyon. Szerettem... Most kíváncsi vagyok, mi lesz a szerepe az új csajnak :P Tuti, hogy nem véletlen került oda ;)
2011. febr. 5. 01:00
Hihetetlen hogy Roque még csak lelkiismeret furdalást sem érzett,sőt még mikor keresték Carolt,még 1x meg akarta ölni.Szegény nagyon csúnyán végezte,és nagyon nagyon kár érte,nekem egyik kedvencem volt.De hát a forgatókönyvíró így akarta.Sajnálom nagyon,sok szomorú dolog történik mostanság.
706. Kalokairina (válaszként erre: 697. - Accelera)
2011. febr. 4. 20:49
Ha tudta volna, hogy Roque telefonál, miért nem ment vissza az étkezőbe? (meg mondjuk egyébként is...) Jó mondjuk gyorsnak kellett lennie meg minden, de többet ért volna vele, ha megtudják ki a kretén a bandában, még ha a laptop bánja is. Szerintem...
705. Moncsa0825 (válaszként erre: 693. - VikySophie)
2011. febr. 4. 18:06
Párom ma nézte ezt a részt,és megnéztem vele a kérdéses szitut.Valóban nem látta Carol ki lökte ki,mert mikor a pulóverét felvette és mielőtt megnézhette volna a belehímzett nevet,már meg is ütötte őt Roque,és háttal volt neki,így nem láthatta,és amikor a függönyön lógott akkor sem látta mert behúzódott az ablakból a kis árulónk.
2011. febr. 4. 16:53
Juhééééé, 9. rész:):):) Köszönjük!!!
703. accelera (válaszként erre: 700. - Cbdc8016bb)
2011. febr. 4. 15:41

Hihi!

Köszi :)


És az új részt is! :)

2011. febr. 4. 15:15
köszönjük! :)) (lemaradt:D)
2011. febr. 4. 15:14
új rész!! :)
700. cbdc8016bb (válaszként erre: 697. - Accelera)
2011. febr. 4. 11:36
hajrá spanyoltanulás!!! :D
2011. febr. 4. 09:08
Jaj, tényleg :P De tudom, hogy valahonnan rájött, hogy Roque az ,de már nem emlékszem, honnan :P
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook