Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
788. bibi5
2011. febr. 23. 18:28
Hát én nem tudom h kinek adjak igazat...ez tényleg csak egy kérdés volt, és nem is kuncsorkodás... viszont moncsa se válaszolt sztem csúnyán...na mindegy...kerüljük légyszi a konfliktusokat..elvégre az internátustól kellene szólnia, nem pedig sértegetésről, meg miegymásról...szal csak ennyit akartam
2011. febr. 23. 18:25
Köszönöm, köszönöm a fordítást.:)
2011. febr. 23. 18:18

Moncsa figyelj !

Ez csak egy szimpla kérdés volt nem kéne flegmán vissza beszélned !

2011. febr. 23. 17:50
Kicsikt figyelmesebben olvassátok vissza az előző hozzászólásokat,és akkor nem kételkedtek francia feliratban.Még mielőtt elindulna egy újabb vitatéma a félreértések miatt.
784. bibi5
2011. febr. 23. 17:16
Hát remélem hogy nem...egyesek túl nagy szája miatt
2011. febr. 23. 16:56
Akkor már csak francia felirattal lesz?:(
2011. febr. 23. 15:52
szivi ;)
2011. febr. 23. 10:41

Amúgy Zsanca, ezért szokták kiírni a spoiler-ek előtt, hogy SPOILER, és akkor mindenki tudja, hogy az jön. Nem kötelező elolvasni. Ok, én is jártam már úgy, hogy valaki csak beírta, hogy mikor hal meg Carol, anélkül, hogy spoiler-t írt volna. Persze, dühítő.

De szerinted attól, hogy folyton kérdezgetik, mikor lesz már újabb rész, attól hamarabb lesz? És hiába írják elé, hogy "nem sürgetésből", meg hasonló, akkor is az.

Ott a honlap, én is felnézek naponta 2x-3x, és várok. Ennyi


És köszi, Bruixa :)

2011. febr. 23. 10:38

Feljebb hozom azt a hozzászólást, hogy aki ma jön ide "újként", nehogy belefusson :P


"A Csapat rendíthetetlenül és végtelen odaadással dolgozik. Viszont bevezetett 1, azaz egy darab játéxabályt:

Ha bárki is kuncsorogni* mer, az egy nappal eltolja a következő rész megjelenését. A következő kuncsorgó* 2 nappal, az utána következő 4 nappal, a 4. már 8 nappal, és így tovább, exponenciálisan növelve az eltolást.

* kuncsorgás alatt értünk minden olyat, hogy "mikorra várható?" "mikor lesz már kész?" "hétvégére kész lesz?" "nem akarok sürgetni senkit" és társaik.

(Természetesen a "de jó volt ez a rész, alig várom a következőt" belefér. )"

779. cbdc8016bb (válaszként erre: 775. - Zsanca123)
2011. febr. 23. 10:10

Oké, rendben. Mi mind együtt elmegyünk másik fórumra.


Örülök, hogy Neked elég jó a francia felirat, bár vannak benne jó nagy félrehallások, ergo félrefordítások, de ez már nem a mi problémánk :)

További jó szórakozást a francia feliratos sorozathoz, ami egyébként nem is érdekel...

778. Moncsa0825 (válaszként erre: 777. - VikySophie)
2011. febr. 23. 09:41
Pontosan.Én maximálisan megértem hogy bevezették már ezt a szabályt,mert a fórum már kezdett arról szólni h mikor lesznek új részek,komolyan mondom mint az oviban,ahelyett h örülnének h egyáltalán van aki fordítja,és igyekszik minél hamarabb feltenni őket.Erre idejön egy okoskodó,és még sértegeti azt,aki szabadidejét erre áldozva sok embernek segít,és jóindulatból fordít.Piti alak,ahelyett hogy befogná,még visszaírkál,tovább sértegetve az itt fórumozókat.
2011. febr. 23. 08:33
Szerintem marha idegesítö lehet, hogy folyton mindenki kérdezgeti, hogy mikor lesz ú rész...ha én valamit szivességböl teszek valakiknek, akkor legalább ne nyaggassanak azzal, hogy mikor...elvégre az én szabadidöm megy rá...
776. Moncsa0825 (válaszként erre: 775. - Zsanca123)
2011. febr. 23. 01:38
Te pedig úgy látom nem fogtad fel,hogy valaki jószántából SZABADIDEJÉBEN SZÍVESSÉGBŐL fordít a rajongóknak,nem mindenki tud felvágni a tökéletesen megfelelő francia felirattal,ahelyett hogy itt rontod a levegőt,told el innen a segged,és okoskodj más fórumokon,nagyon jól megvagyunk nélküled,mellesleg nem kell teleszórnod a fórumot,mert senkit sem érdekelsz.
2011. febr. 22. 22:38

Meg sem lepődök hogy senki nem fogta fel a lényeget... amúgy ennyi erővel akiket zavar a "mikorleszmár?" azok se olvassák a fórumot és kész. Nem? Magatoknak mostmár ne mondjatok ellent.


Az volt a lényeg hogy a sok hülye spoiler miatt megértem ha valaki nem olvas vissza, én sem. Pont itt előttem látható az ilyen, ráadásul figyelmeztetés nélkül. Amúgy meg örülök hogy van akinek annyi szabadideje van hogy hónapokig olvas vissza egy fórumot, meg azt a néha akár többszáz oldalt is van ideje visszaolvasni, főleg hogy van annyi szabadidőtök hogy 60 órát ezzel foglalkozzatok a fórumok visszaolvasgatása mellett, nekem is ilyen munka kell, tényleg :) bár nem értem akkor miért nehéz még emellett elmondani minden újnak hogy mit szabad és mit nem. Szerintem nyissatok magánfórumot és mellesleg nem ordibáltam. A sorozat maga pedig érdekel, de francia felirattal nekem tökéletesen megfelel. De ha spoilerezni szabad kérdezni pedig nem (filmes fórumokon ez pont fordítva szokott lenni, de ez már csak ilyen csuda-fórum) mindjárt teleszórom a fórumot az új részek leírásával, nehogy véletlen valaki élvezni tudja az új részeket (látom itt úgyis ez a szokás). Amúgy ha valaki megkérdezi milyen időközönként készül új rész, vagy készül e már az új, ha ez nálatok kuncsorgást jelent.... érdekesek vagytok.

Puszi mindenkinek, töltsétek hasznosabban az időtöket hónapokig tartó fórum-visszaolvasásnál (szerintem)

2011. febr. 22. 20:49
egyetértek:( nem tudom mért halt meg egyáltalán
2011. febr. 22. 20:38

Én is sajnálom Carol karakterét, egyrészét, mert értelmetlen volt a halála. (leesni az emeletről, élce eltemetni, egy napon át szenvedni hagyni, végül a testét bedobni a Lagúnába.

Hiányozni fog. Egyrészről mert helyes kis pofija van Ana de Armasnak és jó volt együtt látni Marcos-szal. azaz Martin Rivas-szal.

:-(

2011. febr. 22. 20:16
Hogy egy kis témaváltás legyen..:D nagyon meglepődtem amikor Carol meghalt (kiírták a sorozatból)pedig úgymond az egyik főszereplő volt :( meg az egyik kedvenccem is.:) Ti hogy vagytok vele?
771. cbdc8016bb (válaszként erre: 768. - Zsanca123)
2011. febr. 22. 18:41

Itt már előttem ketten szívemből szóltak...


Az újoncsághoz csak annyit, hogy az internetes-fórumos alapetikett része az, hogy nem kezdek el össze-vissza ordibálni, anélkül, hogy tudnám, miről van szó. Én hónapokra visszamenően elolvasok egy fórumot, mielőtt hozzászólnék.

Még egy alap-dolog a fórumokat illetően: mielőtt kérdeznék, keresek. Már csak azért is, mert valószínűleg más is feltette már a kérdésemet, és ha a többiek unják, hogy 30x leírják a választ ugyanarra a kérdésre, sose kapok választ az enyémre.


Amúgy pedig jó szórakozást a feliratokhoz, amiket kimondottan "kib*szási" célzattak csinálunk, részenként átlag 60 munkaóra rááldozással.


Ui: egyikünk sem szenvedett gyerekkorában traumát, csak a józan eszünket bántják az ilyen hozzászólások. Sokkal inkább, mint a kéregetések, amiken igazából átsiklunk, de a fórum működésének sokkal jobb, ha nincsen teleszemetelve kuncsorgással.

770. Moncsa0825 (válaszként erre: 768. - Zsanca123)
2011. febr. 22. 18:19
A primitív hozzáállás az ilyen újaktól fakad,akik nem tudják hogy valaki szívességből a szabadidejét áldozza fel arra hogy az internátus rajongóknak a kedvére tegyen,mivel a tv csatornák fél éveket is várnak egy-egy újabb évad leadásával,és ez a folytatásos és nem külön epizódos sorozatoknál igencsak rossz megoldás.Aki fordít nekünk SZÍVESSÉGBŐL neki igenis már elég uncsi volt hogy folymatosan mikorlesz már?mert ezért meg azért és ebben igazat is adok neki.Ő a szívességért cserébe ezt kérte hogy ne zaklassuk a felesleges kérdésekkel mert ez igenis az.A fórumokon a sorozatokról lehet mindent megvitatni,a tartalmi részére értendő és ha téged nem érdekel az újabb rész akkor lehet innen koccolni,és nem kéne beleütnöd az orrod olyanba ami amúgysem érdekel,mert van sok más ember akit viszont érdekel,és azért járnak ide.Nem így kell felfogni hogy büntetés,de ha nem értenek a szép szóból lehet szankciókat szabni.
769. limeer
2011. febr. 22. 17:58

Azért vannak ezek a szabályok mert csupán 2ember van akire számíthatunk, hogy feliratot készít a kedvenc sorozatunkhoz és ha neki ilyen feltételei vannak akkor betartjuk, mert tiszteletben tartjuk azt, hogy neki is egyéb elfoglaltságai vannak amellett hogy feliratot készít nekünk...

Ha neked ez nem megy nem kell a fórumban irogatni és nem kell a sorozatot nézni...

Köszöntem a figyelmet:):)

768. zsanca123 (válaszként erre: 766. - Moncsa0825)
2011. febr. 22. 17:24
Sziasztok! Új vagyok itt. Amúgy ezt honnan kéne tudniuk azoknak, akik újak? Én például a sok hülye spoiler miatt SOHA nem olvasok vissza ilyeneket. Na meg persze mert ez egy FÓRUM ami arra való hogy KÉRDEZZÜNK!!! Ha valakinek nem tetszik, ne járjon ide, nem hinném hogy bárkit is annyira idegesítene egy kérdés hogy emiatt kib*sszon másokkal... vagy ha igen, járjon fórumokra mert itt az emberek igen is, kérdenek, beszélgetnek. Amúgy a sorozatról minden-ben valahol benne van az is, hogy bárki bármiféle "büntetés" nélkül BÁRMIRŐL kérdezzen. Mi is a baj azzal ha valaki kérdez? Fárasztó leírni hogy "majd"? Esetleg figyelmen kívül hagyni? Milyen lelki problémái lehetnek annak aki ezen annyira feltolja magát hogy a többieket is ezzel fenyegeti, hogy most miatta késik egy napot az új rész? Valami gyermekkori trauma? Amúgy engem nem érdekel az új rész, csak meglepett ez a primitív hozzáállás....
2011. febr. 22. 14:44

Tudom.. hát de most már mind1..:/

Amúgy meg nem úgy gonoltam.

766. Moncsa0825 (válaszként erre: 765. - Pugacsova)
2011. febr. 22. 10:55

A kérdezgetésért is csúsztatják a feltöltés napját,ha van egy kis időd olvass vissza a hozzászólásokban,és megtalálod,ahol Bruixa leírja a szabályt,mivel sokan kérdezgették,sürgették.

Egyébként meg nem a te elutazásodhoz fogják igazítani a feltöltést,nyugodtan tegye mindenki a dolgát,és ha ráér,akkor ránéz az oldalra,ahol fellelhetők az újabb részek.Ha van,nézzük,örülünk,ha nincs,türelmesen várunk.Ha elutazol,még akkor is meglesz az újabb rész,mert ezeket nem törlik.

765. Pugacsova (válaszként erre: 764. - Moncsa0825)
2011. febr. 21. 20:21
Én nem sürgettem én csak megkérdeztem..
764. Moncsa0825 (válaszként erre: 762. - Pugacsova)
2011. febr. 21. 20:09

Kedves Pugacsova!


Mivel látom nem vágtad Bruixia válaszából,hogy most az új részre vonatkozó kérdés miatt tolódik egy nappal az új rész feltöltése,felhívnám figyelmed arra az aranyszabályra,miszerint ha bárki sürgeti a fordítókat a kérdésekkel,1 nappal tolja el a feltöltést mint ahogy feltölteni szándékoztak volna.Ezzel így most neked köszönhetően később kerül feltöltésre,szóval jól gondold meg máskor mennyire kérdezősködsz,egyszerűen figyelgesd az oldalt,ahol a többi is van,és észre fogod venni ha felkerül új rész,mindenki ezt teszi.Mert így az összes rajongónak csak ártassz a felesleges kérdésekkel.

KÖszi

763. cbdc8016bb (válaszként erre: 761. - Goodboy25)
2011. febr. 21. 14:37
Igen, bár én nemes egyszerűséggel "A fény után" címet adtam neki, mivel az eredetiben szó nincs a kialvásáról. Szebb megoldás a tiéd, csak nem biztos, hogy minden szempontból korrekt. Őszintén szólva nem fogom újra végignézni az epizódot, hogy kiderítsem, hogy a Te verziód is megállja-e a helyét.
2011. febr. 21. 14:08
Oki köszi:)
2011. febr. 21. 12:31

Szia, Bruixa.


Én nem sürgetek, csak szeretném megkérdezni, hogy az évad uccsó két részének címe:

~Alaszka

~Miután a fény kialszik???



Remélem ezzel nem odázom feltöltést.


Sanyi

2011. febr. 21. 12:15
Most már egy nappal késöbb, mint ahogy elkészül. Utazz el nyugodtan!
2011. febr. 21. 10:33

Nem tudjátok hogy mikorra várható az új rész?

Nem akarom sürgetni csak érdekel mert elutauzom 2 napra és hogy tudjam hogy mikor várható:)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook