Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
878. goodboy25 (válaszként erre: 850. - Accelera)
2011. márc. 6. 18:18

Húzás-vonás.

Az utolsó 15 rész csupán néhány nap eseményeit tömöríti egybe. (azaz 3-4 napnyit)...ha jól informálódtam, de ha tévednék, javítson ki valaki. (SPOILER-ezés nélkül)

2011. márc. 6. 18:15
jaa akkor félreértettem:) köszi így azért jobb:P megkönnyebbültem
876. Pugacsova (válaszként erre: 874. - 6dc5a36dde)
2011. márc. 6. 18:05
"Spoiler" Nem Marcos henem Amaia.
2011. márc. 6. 17:37
most már tényleg várom a kövi részeket:P
2011. márc. 6. 17:37
tényleg Marcos is áruló lesz?:O :(
873. Pugacsova (válaszként erre: 872. - Caedy13)
2011. márc. 6. 17:36

Ez van...

Most ez nem olyan nagy infó hogy itt izélj..

872. Caedy13 (válaszként erre: 871. - Pugacsova)
2011. márc. 6. 17:26
Inkább ne árultad volna el!!!! De komolyan legalább előtte egy "spoiler" felirat. Ez így tök bunkóság. Nem gondolod, hogy van aki szeretné végig izgulni ...
2011. márc. 6. 17:13

Elárulom nektek hogy Amaiát meg bízzák hogy száljon rá Marcos-ra és ö is áruló lesz úgy mint Ruben...

De Marcos nem fog vele soha össze jönni ha ez megnyuktat titeket. :D

870. Caedy13
2011. márc. 6. 16:29

Hadnagynak örülök, hogy látjuk még, jó pasi :P


Mondjuk ebben a sorozatban sosem tudhatod ki mikor melyik oldalon áll vagy tényleg azon az oldalon áll-e ahol visszük és az idő múlásával ez csak változik... tele van pozitív és negatív csalódással :)


Mikor elkezdtem nézni még rákerestem egy egy névre böngészgettem kicsit a sorival kapcsolatban de mostmár leszoktam róla mert szeretném úgy végignézni, hogy nem tudom mi a vége, ki hol áll vagy hall meg idő előtt.

869. barbinudli (válaszként erre: 868. - Bibi5)
2011. márc. 6. 14:17
A küldetése szerint a rossz oldalon de elképzelhető hogy időközben át áll a jó oldalra.
868. bibi5
2011. márc. 6. 13:51
és kitudja melyik oldalon áll...
867. 6dc5a36dde (válaszként erre: 864. - Caedy13)
2011. márc. 6. 13:42

én se szeretem Ameliát de én nem azért mert Carol "helyére jött" meg ahogy Marcosra néz hanem nem szimpi egyszerűen,olyan kis állszent.

én sajnálom nagyon hogy kiírátk Carolt a sorozatból:(

866. bibi5 (válaszként erre: 864. - Caedy13)
2011. márc. 6. 13:38
nekem sem túl szimpi a csaj...túl nyomulós...és ahogy Marcosra néz...:(
2011. márc. 6. 13:18
A hadnagyot bizony fogjuk még látni.
864. Caedy13
2011. márc. 6. 12:59

Azért ez a rész nagyon ott volt ...


Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én most először kedveltem Elsát, elég karakán volt a hadnaggyal (akit remélem még sokat látunk :) ).


Hogy álltok Amaia-val? Én valahogy nagyon nem szeretem, lehet mert Carolina "helyére " jött (annak idején nagyon sajnáltam, hogy ki kellett írni valami másik sorozat miatt). Lényeg a lényeg, hogy annyira hajt Marcosra meg olyan kedves tündibündinek mutatják, hogy ez nekem gyanús. Meg ugye egyszerre tűnt fel az internátusban Rubén-nel és ugye ő a rosszfiúkkal van.

863. barbinudli (válaszként erre: 861. - *nena*)
2011. márc. 6. 11:11
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
862. *nena* (válaszként erre: 659. - Barbinudli)
2011. márc. 6. 01:36
Koszi szepen:D
861. *nena*
2011. márc. 6. 01:30
kuldje mar el valaki honnan tolthetem le a 7 evad 1 reszet:D koszonom szepen,jo ejt:D
2011. márc. 5. 22:27

Oooh... Csak most tudtam megnézni az új részt, de a Fermin-Maria részt rendesen megkönnyeztem..:(:( Én sokáig Hector-nak szurkoltam, hogy jöjjön össze Mariával, de Fermin bebizonyította, hogy bármire képes lenne Maria-ért..


Istenem, tűkön ülök! Alig várom a következőt!

859. Caedy13
2011. márc. 5. 12:50

Basszus! Még csak az emlékeztetőt meg az utána jövő kb 5 percet néztem meg (az "El Internado Laguna Negra feliratig) de már most oda vagyok ... ááá nagyon jó évad lesz ez annyira sajnálom, hogy ez az utolsó.


Köszönjük a részt!!

858. summerw
2011. márc. 5. 09:28
én már máshonnét letöltöttem a részt ,viszont nem passzol a felirattal : O
2011. márc. 5. 09:14
nagyon jó volt ez az új rész is:) szegény ferminéket sajnálom:( Marcost meg lelőtték?:O de gondolom nem hal meg:D
2011. márc. 4. 22:52
Nem haragszom :P
855. stella03 (válaszként erre: 853. - Accelera)
2011. márc. 4. 22:18

Persze értettem én. Bocsánat, csak valahogy a kötözködés rossz szokásommá vált..:( Ne haragudj!!!:):)


Fenn van az új rész..:):) Jupppppiiiiiii!!! KÖSZÖNJÜK!!!!


Nekem általában 10 perc alatt lenn van, de most nekem is elég lassan jön...


Jó éjt Mindenkinek!!

2011. márc. 4. 21:39
...és most mindenki elkezdte tölteni :P Olyan lassan jön, hogy szerintem ezt már csak holnap nézem meg :P
2011. márc. 4. 21:37

A 7. évad első része fenn van!!!! Köszi :D :D :D


Nem úgy értettem, hogy engem dob fel!!! Hanem, hogy csomó minden lezáródott, de ez újabb dolgokat vet fel. Igen: a "feldob" helyett a "felvet" szót kellett volna használnom :P Bocsi :P

2011. márc. 4. 13:32
Nagyon komoly volt az évadzáró rész.Én már kikészültem tőle hogy amikor végre úgy néz ki hogy vmi megoldódik,vagy végre jó fordulat állhatna be,mindig közbejön vmi.Nagyon szeretem ezt a sorozatot,de szerintem ezt a kádas jelenetet kihagyhatták volna Juliaval.Már túlságosan elrugaszkodik a valóságtól számomra.Nagyon izgi lehet a VII.évad,hálás köszönetem Bruixának és a csapatnak hogy ekkora volumenű munkával sok-sok embernek örömet szereznek,mert az axn ki tudja mikor tervezi a folytatást,ha egyáltalán tervezi.
2011. márc. 4. 10:59

Feldob? (gondolom nem Téged..hanem a történetvezetés szempontjából érdekes..) Ne haragudj, hogy így full ismeretlenül írok - először teszem ebben a fórumban, de nyugi mindenki: hónapok óta figyelem a kommunikációt, tehát ismerek minden játékszabályt.. Mikor Fermin felébredt egy padon és világossá vált, hogy mi történt vele, rajtam olyan mélységes szomorúság lett úrrá, hogy az elmondhatatlan. Carolina halála sem volt ilyen kiakasztó számomra. Szóval már alig bírom cérnával a dolgot, úgy izgulok mi lesz az utolsó évadban. Mondjuk az elmúlt hónapokban sok spoilert olvastam, amiket persze mások iránti figyelmességből nem részletezek, de ez a sorozat még így is klasszis, hogy sejtem a fordulatokat! Az általam szeretett összes amerikait (pedig nálam nagyobb lost fan nem létezik ), kenterbe veri.


Igen, záróepizód hangulata volt, évadzáró. Egy cliffhangerrel zárult, ennek célja, hogy felcsigázzák az érdeklődők figyelmét és biztosan leüljenek megnézni a sorozat következő évadját is.


Bruixa és csapata, kérlek, kérlek, kérlek, kérlek, tartsatok ki!!!!!! Még egy évad! Isteni munkát végeztek!!! Rengeteg internátus rajongó napjait aranyozzátok be és gyakorlatilag örökké hálásak leszünk Nektek. Az AXN kitudja mikor adná le ezeket a részeket. Szerintem külön jutalmat érdemelnétek! Még egyszer: KÖSZÖNJÜK!

2011. márc. 4. 10:14
Nekem ez a 13. rész nagyon furi volt... Kicsit olyan "záró epizód" hangulata volt... Csomó minden kiderült, lezárult. Nem tudom, mit fognak még egy évadon keresztül húzni... :P Bár azért a legutolsó, Fermines jelenet feldob egy-két dolgot :P
849. Helgaa (válaszként erre: 840. - Barbinudli)
2011. márc. 3. 22:06
Na jó, bevallom. Én is elkezdtem, de csak az első részt :D:D
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook