Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2011. márc. 25. 15:41
Na igen,végülis nem tudjuk h lett-e eltolva rész,és mivel sosem tudni a pontos dátumot ami számomra lényegtelen is,nem tudhatjuk eltolják-e.Mind1 csak a lényeg hogy jöjjenek az új részek amint tudnak időt szakítani rá a fordítók,mert az axn-re várva kb talán 2-3 év múlva be tudnánk fejezni. :D
997. cbdc8016bb (válaszként erre: 994. - Moncsa0825)
2011. márc. 25. 14:34

Na jó... egyetlen részt toltunk el 1 nappal, még valamikor régen, és azóta sem. Az újak nem tudását sose vettük figyelembe. Mint már többször említettem, azért lett a szabály, hogy ne legyen teleszemetelve a fórum.

De tudjátok mit? Szabály eltörölve. Aki felrakja a részeket, úgyis akkor rakja fel, amikor akarja (vagyis amint elkészülnek).

Javaslom: ha valaki újonnan érkezett ilyet kérdez, áruljátok el neki, hogy majd, egyszer csak. Ha pontos dátumot akar, keressen az AXN műsorában.

(én nem vagyok hajlandó olyat leírni, amire 10 hozzászólással lejjebb ott a válasz - aki nem tud 1 oldalt visszaolvasni, azt sajnálom)


Ha már írok:

Stella, írjál csak nyugodtan, én mindent elolvasok. Hidd el, nem húzod le a fórumot.

996. bibi5
2011. márc. 25. 13:27
jajj, jajj, mi itt azon sopánkodunk, mikor lesz új feliratos rész, és alig bírunk várni, miközben a spanyolok, (és gondolom a francák, mivel nekik is végig van felirat) már rég elfelejtették az egészet :):):)nembaj mi legalább több ideig élvezzük, igaz? :D:D:D
995. 6dc5a36dde (válaszként erre: 994. - Moncsa0825)
2011. márc. 25. 11:38
egyetértek,mert úgyis jön mindig vki új aki mindig meg fogja kérdezni és akkor csak mi szívunk sajna!
2011. márc. 25. 11:33
Szerintem mivel itt mostmár egyre több aki csak azért beír a topikba hogy megkérdezze mikor lesz már az új rész,nem tudunk mit tenni ellene,azt meg lehetne tenni hogy aki új és először kérdezget nem kéne figyelembe venni,de új miatt is tolódjon,aki nem tud a szabályról szerintem elsőnek elengedhető lenne a büntetés.Ti mit szóltok?Mert ha így haladunk,mivel egyre többen kérdezgetnek,talán lassan hetekig nem lesz így új rész.Vagy tényleg valahogy ki kéne írni a topik elejére ezt a szabályt vagy nem tudom,csak már kezd nagyon elegem lenni,hogy itt most pl egy oldalt sem képesek már visszaolvasni.Ha visszaolvasná látná hogy éppen 2 napja is ezen volt vita.és már megint nem az internátusról mint sorozatról megy a témázás @
2011. márc. 25. 10:56
valaki nem tudja mikor jon mar a kovetkezo resz?uhh remelem a hetvegere felrakjak:X:X:X:X:X:X
2011. márc. 24. 20:51

1000:)

arra lennék kiváncsi,h roque mit fog cserébe adni a lőszerért

2011. márc. 24. 20:48

nagyon jó volt ez a rész is:)

stella!! ne csüggedj más is ezt gondolja:)

2011. márc. 24. 19:22
De jó, köszi! Már el is kezdtem olvasgatni, de ígérem, ide nem fogok regelni, nem szeretném, ha ez a banda is miattam "halna" ki..:(
989. barbinudli (válaszként erre: 988. - Stella03)
2011. márc. 24. 18:07

Szia!Én is szeretem olvasni a fórumokat,főleg ha kedvenc sorozatomról szól.INTERNÁTUS

Ha érdekel ezen az oldalon bővebb az eszmecsere:

[link]

Jó szórakozást!

988. stella03 (válaszként erre: 987. - Moncsa0825)
2011. márc. 24. 17:21

Értelek, csak nem szeretném a hülyeségeimmel lehúzni a fórumot és ha esetleg a butaságaim miatt maradnak távol a törzstagok, akkor ígérem, meghúzom magam.


Nagyon szeretem olvasgatni a bejegyzéseiteket, szóval, kérlek, írjatok sokat..:)


Moncsa0825, neked pedig köszönöm!!:)

987. Moncsa0825 (válaszként erre: 986. - Stella03)
2011. márc. 24. 10:56
Stella 03 ne csüggedj,mert nem vagy egyedül.Én is tapasztaltam már hogy nem reagálnak arra amit írtam,én most azért nem írtam,mert már előtted hozzászóltam.Sokszor nekem is van hogy 2 nap is eltelik mire valaki ír,persze nem arra reagálva amit írok.A fórumok már csak ilyenek.:D
2011. márc. 24. 10:48

Soha többé nem szólok a fórumhoz, mert azt tapasztaltam, ha én hozzászólok, utána sokáig senki..:(:(

Én pedig szeretem olvasgatni amiket írtok!!

2011. márc. 22. 22:32
A rész -mivel ezért van ez a topik - megint csak fantasztikus volt, minden másodpercét imádtam és alig várom a következőt!!!!
2011. márc. 22. 22:31

Jézus Atya Úristen, raczbodo, neked elment az eszed???? "üzenem szedhetnék jobban magukat"???????


Te tényleg nem vagy normális, pláne ha tisztában is voltál a szabállyal!!


Én úgy várok minden egyes részt, mint a Messiást, esküszöm, erre Te meg..:S Borzasztóan szar passzban vagyok és ha 1 óra 10 percre el tudom kicsit is felejteni a sok szart ami most az életemben van, akkor borzasztóan boldog vagyok! Erre most kitudja mikorra tolódik az új rész..:S


Én sem értem 100%osan ezt a szabály dolgot, illetve inkább a miértjét, de ha már ők vannak olyan jófejek, hogy puszta szívességből lefordítják nekünk ezt, ami jegyezzük meg, nekik abszolúte nem érdekük, hisz értik spanyolul, akkor Te, mindenki máshoz hasonlóan, miért nem örülsz h kapsz fordítást és fogod be?? Már bocsánat a durvább kifejezésért, de TE érezd magad megtisztelve, mint ahogy én is érzem, hogy vannak még ilyen emberek, akik mindenféle anyagi haszon reménye nélkül, csak emberi kedvességből órákat áldoznak az életükből csak azért, hogy mi itt, szerencsétlen magyarok, spanyol nyelvtudás híján, megnézhessük ezt a fantasztikus sorozatot. Ha az AXN-en múlna, kitudja mikor látnánk. De ebbe bele se gondolsz??? Szerinted hetente hány rész kellene???? Vagy naponta???? én nem fordítottam soha ilyet, nem időzítettem, nem csináltam semmi ehhez hasonló munkát, tehát semmi erkölcsi alapom pofázni, pláne nem úgy, hogy - ismétlem : jófejségből csinálják nekünk! Ember, nekik is van életük, valószínűleg munkájuk, családjuk, párjuk, hobbijuk és képzeld,gondolom ők is szeretnek reggel kipihenten ébredni..


Abszolúte nem kenyerem a nyalás, de ha valaki ilyen szinten -igen, megint csak - jófejségből, ekkora szívességet tesz nekünk, akkor azt ismerjük be és legyünk nagyon nagyon hálásak!!!

983. bibi5
2011. márc. 22. 20:56
nagyon jó volt ez a rész is :):):)
2011. márc. 22. 20:28

Atya ég!eldobom az agyam.Nem lehetne tényleg inkább a sorozatról eszmecserét folytatni,mivel ez nem egymás fikázásáról szóló topic.Bruixáék halom idegen embernek szívességből fordítanak,még a végén azt hozzátok ki hogy érezzék ők magukat kellemetlenül ha nincs 1 héten egy újabb rész.Nekik is van életük,millió dolguk,és szabadidejükben feltételezem pihenés helyett fordítanak.Forduljon fel az összes rosszindulatú ember aki ebből vitatémát csinál és szégyellje mélységesen magát!!!!Viszont az tényleg nem lenne rossz ha egy megnézett rész után kitennétek nagy betűkkel hogy SPOILER mert nem biztos hogy mindenki kíváncsi rá,főleg aki még az ominózus részt még nem is látta.

Bruixa remélem figyelmen kívül hagyod ezt a sok kellemetlenkedő alakot.

Nagy-nagy köszönet az újabb részekért,és a kedves hozzáállásotokért.:))))

2011. márc. 22. 19:48

Kedves varganoci!

Nesze neked ,most nem jött be az élet!!:P

Mért vagyok itt?Mert a világ legjobb sorozata az Internátus!!!:):):)

Látod csak,mondom én ,hogy akkor készítenek feliratot,mikor nekik tetszik,de azért mivel mindig várom a következő részt és szinkronizálva ki tudja mikor lesz,így nekem is illik köszönetet mondani a fordítóknak!Tehát nagyon sok szeretettel várjuk a következő részeket!

2011. márc. 22. 17:23

Kedves varganoci!


A "szabály" azért lett, hogy ne legyen a fórum állandóan teleszemetelve. Milliószor leírtuk, hogy nem tudjuk, mikor lesz új epizód. Nem fórum-szabályzat, nem is áll szándékunkban a fórumot szabályozni. Arra ott van Hoxa, meg a moderátorok (feltételezem, hogy vannak).


Természetesen nem csak a "köszönöm" az elfogadott, szívesen fogadunk építő jellegű kritikákat is, amíg az internátusról van szól. A lelkivilágunk kibeszélésére, kérlek, nyissatok másik topicot, aztán szóljatok, majd ott válaszolunk a kérdéseitekre.


Feliratot pedig akkor csinálok, amikor kedvem tartja, és ezt a fórumozók semmilyen irányú véleménye nem befolyásolja.


További jó szórakozást!

2011. márc. 22. 16:21

„KEDVES” raczbodo!

rohadj meg, te tuti l*szarod ezt a sorozatot csak tudnám mit keresel akkor itt :D (de egyetértek veled, de tudod van akinek a lelki kielégüléséhez "nyalás" kell... és én most beregiztem, és meg is teszem a magyar felirat érdekében, mert szeretném végignézni, nem érdekel h lelkileg mi játszódik abban aki ezért sir h 'jajj nehogy véletlen megkérdezzétek mikor lesz még', csak azért is szétcsöppenek a nyalástól majd és dicsérettől, amíg meg nincs uj rész majd itt kussolok és magamban töprengek esetleg, de elég sok olyan ismerősöm van aki leszarja ha a háta mögött mindenki tudja hogy mekkora egy tapló gyökér, neki a nyalás a lényeg. ők az egyszerű emberek akiket könnyü boldoggá tenni. talicska aprómajom, ugye ismerjük. vagy marék lepke..) bár bruixa nevét egyre ritkábban látom a "magyar szöveg"nél mégis ő köt állandóan, azért hátha van még valami köze hozzá szóval tessék kussolni és betartani neki, mert erre van szüksége és mostantól minden rész után meg is fogom tenni.

A FÓRUMOZÓKHOZ

bár ahogy írja

"Az újakat tessék szép szóval fogadni, és szépen megkérni őket, hogy ugyan olvassanak vissza 1-2 oldalt, kb. 5 percbe telik. (ez nem utasítás, sem parancs, hanem szépen kérek mindenkit - olvassátok szépen kérő hangsúllyal :) )

Én személy szerint, hangulattól függően vagy kuncogok egyet a kéregetőkön, vagy teljesen figyelmen kívül hagyom őket. Nagy ritkán válaszolok valami komolytalan dolgot."


1. még ha szép szóval kérnék őket, de mint látjuk legtöbbször bunkó stílusú "olvass vissza" vagy "kösz most miattad egy nappal később" válaszok után az új persze még mindig nem érti, mert fórumozni az jár ugye, akinek nincs ideje/kedve visszaolvasni (mert ugye a fórum pl pont erre való többek közt - nameg egyre többen a hülye spoilerezők miatt nem is merik, mert ugye nem lehet nem elolvasni :) bár a bunkóbbak még csak nem is írják ki előre h bocs, spoiler...)


2. ha ő úgyis csak kuncog rajta vagy figyelmen kívül hagyja nem tudom akkor mégis hogyhogy mégis zavarja? vagy nem? vagy mégis? szerintem ő maga sem tudja, de lényegtelen... NE KÉRDEZZETEK TŐLE SEMMIT akkor minden probléma elkerülhető, egyedül a köszönöm megengedett.


3. egy "nem tudja valaki mikor lesz következő rész" kérdés SOHA nem kuncsorgás. tessék értelmezni a dolgokat. vagy mondjátok azt hogy "de, én tudom, de nem mondom meg! :D" vagy "nem, mi sem tudjuk, kb hetente van új" nem tűnik sokkal kultúráltabbnak az utóbbi?? - javaslom ezt a régieknek az újak fogadásához. VAAAAAGY (és ezzel ez a pont elkerülhető):


4. KEDVES FORDÍTÓK! (bár ez inkább a fórum tulajának dolga lenne, de akkor szóljatok nekik, bár kétlem hogy igazat adna nektek... de aztán lehet h csodás ötletnek fogja tartani)

HA MÁR VAGYTOK OLYAN KEDVESEK ÉS SZABÁLYOKAT HOZTOK, AZT INTÉZZÉTEK EL HOGY A REGISZTRÁCIÓNÁL MINDENKI TUDOMÁSUL TUDJA VENNI! VAGY IDE A FÓRUM TETEJÉRE KIÍRNI HOGY MINDIG LÁTSZON! mert ugye úgy elvárni valamit hogy igazából hivatalosan fel sincs tüntetve, elég nehéz (és nem éppen jogos - sőt, inkább g*ci) elvárni valami valamit. most nem?


vagy írjatok ki csak annyit valahova a fórum tetejére vagy a fóumszabályzatba, hogy "a fordítások folyamatban vannak, kb. hetente várható új. ahogy kész, feltesszük, bár itt hivatalosan nem szólunk róla ha kész van (csak a mi szabályaink szerint kuncsorgónak számítókat alázzuk), keressétek meg magatok"


ezzel senkit nem megbántani akarok vagy valami, csak leírtam az észrevételeimet és segítséget adok a probléma megoldásához. viszont raczbodo, fordulj fel!!!

Remélem megfogadjátok a tanácsom, és kirakjátok valahova ezeket a „szabályokat” mert így nem sokat értek el…

2011. márc. 22. 15:06
Nagyon beképzelt fordítók lehetnek,hogy bevezettek szegények szabályokat és mindenkinek nyalizni kell nekik,hogy nehogy elhalasszák napokra a feltöltést,hát én nem nyalizok nekik,hanem üzenem szedhetnék jobban magukat!!!
977. Caedy13
2011. márc. 21. 13:57

Ez a rész kicsit nyugisabb volt mégis ütős.


Nem csodálkoznék ha Elsa és a hadnagy előbb-utóbb közösen "számlálná a csillagokat" :)


Rocque megint nem okozott csalódást.

2011. márc. 21. 08:13
jó volt ez a rész is:) na most van miért félnie a kis árulónak:P
2011. márc. 20. 21:04
olyan lassan jön h ezt nem lehet idegekkel kibirni.
2011. márc. 20. 19:51
Nekem lassan azt irja még 2 óra de akkor is megnézem még ma !!!:D
973. Caedy13
2011. márc. 20. 19:31

Új részét hála a kis csapatnak! Talán nem is mondtam még mennyi örömöt okoztok ezzel! Köszönöm szépen! ... csak remélem egyszer meghálálhatom.


Nekem szokásos tempóban jön.

2011. márc. 20. 18:38
hú ezt azt hiszem holnap fogom csak megnézni olyan lassan jön:S
971. Reppecici (válaszként erre: 966. - 6dc5a36dde)
2011. márc. 20. 18:22
Tényleg nagyon lassan jön...több mint egy óra mire leszedi nekem pl. De megéri a várakozás szerintem.:)
970. Reppecici (válaszként erre: 963. - Barbinudli)
2011. márc. 20. 18:20
Sajnálom nem tudtam hogy itt ilyen szabály van,és persze köszönöm szépen én is a fordítók munkáját!:)
2011. márc. 20. 18:06
levélbe:D
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook