Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
1028. accelera
2011. ápr. 4. 22:33

Hát, nem tudom: én bírom a kicsiket :P Jókat tudok röhögni rajtuk :D Ma ez volt nálam a csúcs: "-De vajon hol találom meg a G-pontját? -Nem tudom, de ő is fiú, és biztos ott van szétszórva valahol, ahol a többi cucca" :D

Igen, Evelyn tényleg jobb színész, mint Paula... jól játssza ezt az affektálós kiscsajt :)


Egyébként én mindig nagyon szerettem volna szigorú, bentlakásos suliban lakni. (Nem tudom, miért :P Van bennem valami perverzitás: a kórházakat is szeretem, akkor is, mikor én voltam benn :P) Szóval nem tudom, de az Abigélt is minél többet nézem, annál jobban sajnálom, hogy nem járhattam valami hasonló suliba :) Pedig jó gyerek voltam. Talán túl jó is. Most kezdek kamaszodni, 28 évesen :D Na jó, eltértem a tárgytól, bocsi :P


És köszi megint az új részt a fordítóknak :)

1027. stella03
2011. ápr. 4. 08:21

Juuj, Bruixa mennyire igazad van..:) Egy csomó, a valóságtól rendkívül távol álló dolog van az Internátusban, de mi így imádjuk..:):):)


Jaj, úgy fogom sajnálni, ha vége lesz..:( És lassan itt a vég..:(


Amúgy igen, Evelyn a főkolompos mindig. De valljuk be, sokkal jobb színész a kislány, mint mondjuk Paula.

1026. cbdc8016bb (válaszként erre: 1024. - Stella03)
2011. ápr. 3. 22:15

Én főleg Evelyntől mászom a falra, de:


Lássuk be, olyan, hogy 6-7 éves gyerekek felnőtt felügyelete nélkül járnak zuhanyozni, kajálni, órára, leckét csinálni, csak a mesében létezik. De hát ez egy mese!

Arról nem is beszélve, hogy ezek ketten rendszeresen bejárkálnak a konyhába, ahova minden bizonnyal szigorúan tilos a belépés bármely nebulónak, és még csak szemöldök-ráncolást sem kapnak érte. (na nem mintha abban a miniatűr konyhában lehetséges lenne 400 főre napi 4-5 étkezést biztosítani, de nem szőrözünk...)

1025. Moncsa0825 (válaszként erre: 1024. - Stella03)
2011. ápr. 3. 20:00
Ez most bocsi de nem internátusos téma:Stella03 mesélnél nekem kicsit bővebben erről a bentlakásos suliról priviben?engem érdekelne hol van ilyen,ha még van,és mi a módja hogy be lehessen ide kerülni,mert az én nagylányom olyan extrém kamasz hogy sajnos ilyesmiben gondolkodom :( köszike
1024. stella03
2011. ápr. 3. 15:08

Ja, amúgy - kövezzetek meg - de engem mostanában egyre jobban idegesítenek a kicsik. Ez a G pont, a múltkori kincskeresés, a Javier Holgado elvitte a kocsit és így a vírus kiszabadult dolog. Áááá! Persze, a forgatókönyvírók jól összerakják mindig a dolgokat és a gyerekszínészek is tök ügyesek, főleg Evelyn, de abból kiindulva, hogy én is egy bentlakásos suliban éltem 10 éves koromól 18-ig - és jó, az katolikus lány suli volt, apácákkal meg ilyenek, de egyszer mertem volna kimondani h G pont, olyan büntit kapok. Ezek meg itt non stop rosszalkodnak. Velünk 0-24-ben nevelőnő volt.


Na mindegy..:) Nem izélek. Ez egy csodás sorozat, csak van h a kicsik idétlenkedése kiakaszt..:)

1023. stella03
2011. ápr. 3. 14:52

Ha lenne hozzá angol felírat, én rendelnék magamnak. De így..:(


Hát, nem hiszem, hogy egy magyar vevő kedvéért csináltatnának, vagy vennének hozz feliratot. De azt el kell ismerni, hogy nagyon minőségi munkát végeztek. Én a helyedben biztos írnék a gyártónak..

1022. cbdc8016bb (válaszként erre: 1021. - Stella03)
2011. ápr. 3. 10:05

Hát bizony, én is úgy látom, hogy csak spanyol felirat van a dvd-n, süketek számára.


És hogy ez hogy lehet? Fogalmam sincs, nem ismerem a DVD-ket kiadó cégek politikáját, de feltételezem, hogy olyan nyelvű feliratot raknak rá, amilyen nyelvű piacra szánják a szóban forgó DVD-t.


Beszélj velük, én jó pénzért csinálok nekik a magyar feliratot :)

1021. stella03
2011. ápr. 2. 23:00

Oooh, alig várom a következőt!!!!

Közeledünk a végéhez egyre jobban.


Bruixa, Spanyolországban megjelent már dvd-n az utolsó évad, asszem ebay-en láttam. De ott azt írták, hogy a dvd kiadáshoz sincs angol felírat. Ez h lehet??


Ez lenne az, ugye? Subtítulos: Castellano para sordos.

1020. stella03
2011. ápr. 2. 20:21

Még 4 perc és lenn van az új rész..:) ÁÁÁÁ, DE JÓÓÓÓÓ!!:):)


Nagy nagy köszönet a fordítóknak!!!! SZUPEREK VAGYTOK!!!

1019. bibi5
2011. ápr. 2. 20:16
ÚJ RÉSZ
1018. bibi5 (válaszként erre: 1014. - Accelera)
2011. ápr. 2. 17:51

igen, megtudja majd Julia, hogy beteg Ivan, de nem Luciától, hanem:

SPOILER

Maria fogja neki elmondani, mert már nem fogja bírni látni, hogy szenved Júlia

1017. bibi5 (válaszként erre: 1016. - Merla^^)
2011. ápr. 2. 17:49
szia :D én pont akkor kezdtem nézni, amikor először adták az axn-en :) azóta imádom :D:D:D
1016. Merla^^
2011. márc. 31. 05:34
Sziasztok!! Én új vagyok itt...:) És már egy ideje olvasgatlak titeket..:) Szeretnék megismerni ilyen internátus függőket, mint amilyen én vagyok... xD Imádom nagyon... Pont egy éve kezdtem nézni... :)
2011. márc. 30. 06:33

Nekem a kedvencem Carol volt:) de végül is mindenkit bírok,kivéve Roquet,meg Ameiát.

Iván is nagyon jól hozza a karakterét:)

1014. accelera
2011. márc. 29. 22:10
Én 100%-ra veszem, hogy Julia meg fogja tudni az igazat Ivan-ról. Nem is sokára. Szerintem ez tuti... Ez olyan törvényszerű dolog egy sorozatban :P Mondjuk Lucia elmondja neki, vagy ilyesmi... :)
1013. Reppecici
2011. márc. 29. 19:31

Nekem a kedvenc karakterem a sorozatból Ivan.Talán azért mert emlékeztet egy ismerősömre aki ugyan így viselkedik mint ő.Akiket szeret azokat tudja megbántani a legjobban és ezzel saját magának okozza a legnagyobb fájdalmat.Julia szerintem tejes mértékben támogatta volna Ivant és segített is volna neki sajnálat és szánakozás nélkül.Nagyon sajnálom hogy szakított a lánnyal.

Ez egy igazán jó sorozat és a sorozatokban minden lehetséges főleg itt,nem lehetne hogy Carol mégis csak életben legyen?Olyan rossz látni hogy Marcos milyen szomorú miatta.

Nektek ki a kedvenc karakteretek és miért?

1012. arenales (válaszként erre: 1010. - 6dc5a36dde)
2011. márc. 29. 15:53
Jaja, jól beszakadt a talaj, habár ott egy lift volt, igy várható volt hogy beszakad :)
1011. Titanika
2011. márc. 28. 19:02
koszonjuk az uj reszt,ez is izgalmas volt mint a tobbi:X
2011. márc. 27. 20:09
na szegény Ivánékat sajnálom:( Marcosék alatt meg jól beszakadt a talaj:S
2011. márc. 27. 18:19
Húha új rész most nézem:) köszönjük!
1008. bibi5
2011. márc. 27. 17:09
meglepi új rész kösziiiiiiiiiiii :D:D:D
1007. Titanika
2011. márc. 26. 17:17
Megegyszer bocsanatot kerek,az ember a hibaibol tanul!Ezek utan vegig olvasom az oldalt,s remelem nem szabok meg semmien szabalyt:(
1006. Titanika
2011. márc. 26. 17:15
hat fogalmam sincs h,mire kell Roque-nak az a fegyver...hm de ha igy folytatja Roque olyan lessz mint Noiret,Ivan "apja"!S ha igy lessz,remelem ugy vegzi mint o x(
1005. bibi5 (válaszként erre: 1002. - Titanika)
2011. márc. 26. 11:06
igen, én is sajnálom hogy meghalt Carol :( de azzal hogy Roque áruló lett, vittek egy kis izgalmat a sorozatba...már nagyon várom ennek a szálnak a végkifejletét...remélem hogy rájönnek roque árulására...most is vajon mire kelhet neki az a fegyver?
1004. Moncsa0825 (válaszként erre: 1001. - Titanika)
2011. márc. 26. 10:46

Titanika nem ítélt el senki téged,hanem egyszerűen kitárgyaltuk hogy nem vált be a szabály dolog.Mondjuk ha kicsit csak az oldal aljáig ha visszaolvastál volna,akkor ott meg is találtad volna a választ,nem tudom nekem fura hogy sokan nem olvasnak vissza,nem te vagy az egyetlen,és pont ezért nem tudnak a szabályról.Én akármelyik fórumhoz csak úgy szólok hozzá hogy visszaolvasok pár oldalt,de hát nem vagyunk egyformák.Nem csak miattad lett a szabály eltörölve,hanem mert nem vált be a sok új miatt.

Én nem bántok senkit,nem is ítélek el senkit,hogy is lenne ehhez jogom,de egy biztos,én nem fogok válaszolgatni hogy majd egyszer csak senkinek.Minek?majd rájön.De tényleg Bruixáék azért vezették be a szabályt hogy a fórum az inernátusról mint sorozatról szóljon,és ne legyen teleszemetelve a topik a sok kérdéssel,és utána az ingerült válaszokkal.Egyébként még Bruixáék sem tudják sokszor hogy pontosan mikor lesz meg az új rész,mert többen csinálják,mindenkinek megvan a maga feladata,és ő sem tudja pontosan mikor sikerül feltenni az új részeket.Ennyi.Ezt vannak akik megértik,vannak akik még bántják is,szemtelen kellemetlenkedő alakok de pont lesz..om őket,szerintem lelki és fizikai örömöt okoz nekik hogy beírjanak egy topikba és lemarjanak 1-2 embert.Remélem így már megérted miről szólt ez az egész.Nem haragszik rád senki,de hiába kérdezel,egyszerűen nincs válasz.

1003. accelera
2011. márc. 26. 09:57
Persze! Nyilván megvan a határa annak, amit az ember megtesz. Csak azt mondom, hogy lehet, hogy abban a helyzetben én is gyáva lettem volna és nem hős :$
1002. Titanika
2011. márc. 26. 09:31
bibi5 egyett ertek vld,szerintem is roque-tol durva volt h,megolte a legjobb baratjat,s meg mndig nagyon sajnalom h Carol-t kiirtak a sorozatbol:(
1001. Titanika
2011. márc. 26. 09:28
huu akkor most bocsanatot kerek,igen uj vagyok de attol meg nem kell elitelni;)azert kerdeztem mert szeretem a sorosatot,s megkoszonom a forditoknak a fardsagot en senkit sem akartam bantani!(s bocs h nem tartottam be a szabalyt)miattam nem kell eltorolni,majd igyekszem h tobbet ne szegjem meg...!meg egyszer bocs!
1000. bibi5
2011. márc. 25. 19:34
de a legjobb barátját azért nem kellett volna megölni...akkor már inkább lepleződjek le...
2011. márc. 25. 16:35

Te jó ég!!! :P Ez a szabály-dolog már kezd kicsit gázos lenni... Mármint nem miattatok, Bruixa, hanem a fórum-tagok miatt... Úgy látszik, tényleg nem vált be :( Hát majd eltűrjük, hogy mindenki megkérdezze, és türelmesen válaszolunk :P

Bár nem tudom, miért kell ezt megkérdezni. Attól úgysem lesz hamarabb fenn. Az ember éli a saját életét, időnként felnéz az ominózus oldalra, és örül, ha talál új részt :) Olyan, mintha egyeseknek az lenne a napi program, hogy "mikor lesz már új rész..." :@

Na mindegy...


Stella!

Nehogy már azt hidd, hogy a hozzászólásaid lehúzzák a fórumot!!! Dehogy! Csak éppen van, hogy "leül" a dolog...


Csak hogy a sorozatról is legyen szó: Roque-n én is gondolkodtam. Könnyen elítéljük, de azért azt gondolom, ha ott lettem volna lenn, mikor Nacho haldoklott, és engem kaptak volna rajta, nem biztos, hogy lett volna erőm azt mondani, hogy "öljetek csak meg, én nem árulom el a barátaimat". Lehet azt mondani, hogy gyáva, de nem tudom, erősebb lettem volna-e :P

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook