Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » UPC digitális bronz csomag fórum

UPC digitális bronz csomag (beszélgetős fórum)


2009. aug. 19. 21:35
Ja igen, silver mindkettő... A TV is, és Net is...
2009. aug. 19. 21:34

Szeptemberben jár le az eredeti hűség, de a digitális médiabox - szal meghosszabbították jövő év március 31.-ig...

Ugyanis ez év márciusában telepítették városszerte, és attól számítva egy évig Senki nem mondhatja le, és így nekem is hosszabb az eredetinél a hűség...

Ez a szemétség, mit írtam,hogy a médiabox kötelező átállás volt, és mindenkinek meg lett vele hosszabítva az eredeti hűsége...

15. judy47 (válaszként erre: 14. - D4464aaf8a)
2009. aug. 19. 14:17

Szia!


Hüségnyilatkozatnak ez a lényege,hogy nem mondhatod le!Nem változtathatsz sem te sem a UPC rajta.Mi 4500Ft/ho fizetünk mert bronz csomagba vagyunk.Nyilván a tied Silver vagy Gold.És ezért ennyi.Viszont a hüségidö leteltével lemondhatod.Benne kell állnia szerzödésbe,hogy mikortol lépett életbe.

2009. aug. 18. 21:01

Ha nekem is lejár a hűségelőfizetés, akkor én is lemondom...

Most szeptemberben járna le a 2 éves hűségem, de márciusb an kanizsán városszerte kötlezően át kellett állni a digitális médiaboxra, ez a kábeles UPC; és az volt leírva a tájékoztatásban, hogy a bekötéstől számított egy évig garantálják a kedvezményes árakat, és utánna annak kb. a kétszerese...



És a kedvezményes időszak NEM(!!) hűségelőfizetés, vizsont nem engedik lemondani, amíg ez az egy év le nem jár, vagyis jövő év március 31.-ig...


Akkor mi ha nem hűségelőfizetés?? ?ég írásban is tájékoztattak, hogy felhívják a figyelmem, hogy a kedvezményes időszak végéig hatályban marad a hűségelőfizetésem...


De a hűségelőfizetés alatt még csökenteni sem lehet a tarifacsomagot, csak magasabbra emelni...

És alig tudom kifizetni, mára már 9ezer valamennyi egy hónapra...


Már alig várom,hogy lemondhassam, és jön a konkurens, olcsóbb TV-társaságra való váltás, ahol a Tv-, és a Net olcsóbb, mint a UPC-nél csak a TV, a Net nélkül...


De mindenesetre felhívom erre a szabálytalanságra a fogyasztóvédelem figyelmét...

CSak mert már nembírom fizetni, és nem is mondhatom le az eredeti lejártakor, szeptember elején...


De előbb-utóbb a UPC nagyon rá fog fázni, mert sorban pártolnak el az előfizetőik, és énytelenek lesznek csökenteni az áraikat...

13. 42606d03e3 (válaszként erre: 12. - Judy47)
2009. aug. 16. 22:20

Ennek csak örülni tudok:)


Én nap, mint nap beszélek olyan ügyfelekkel, akik elküldenek ENGEM az világ más tájára...


És sajnos legszívesebben azt mondanám nekik, hogy megértem, igazuk van... De nem tehetjük.

12. judy47
2009. aug. 16. 21:36
Nem tudom,de a Silver csomagrol jokat hallottam ( ez bronz) ezért is vágtunk bele.
11. 42606d03e3 (válaszként erre: 10. - Judy47)
2009. aug. 16. 17:58

Mert szemetek... Ennyi...


Ezt a részt nem vágom sajnos:( Én már akkor mondtam, hogy nekem nem lesz, mikor behozták.

10. judy47
2009. aug. 16. 17:35
Nem értem,hogy akkor miért nem mondják meg,hogy bizonyos TV ado nem lesz láthato.Azért sem értem,mert az üzlet politikájuk egy @ sem ér.Mivel 700 Ft-al többet fizettünk a családi csomagért mint ezért.Másik dolog ( de ez lehet,hogy az én müszaki ügyetlenségem) de felvenni és élö adást megállitani ez idáig nem tudtam.Rádiobol is csak az szol ami a normál rádion.Kártya játékokra meg nincs szükségem.
9. 42606d03e3 (válaszként erre: 8. - Judy47)
2009. aug. 16. 17:07
Csökken az, hidd el... Napi több száz lemondást intézünk, csak direkt-ben...
2009. aug. 16. 16:37
Az én fájadalmam a TV paprika és a Hallmark.Kifejezetten rákérdeztünk és hazudtak nekünk.UPC az internetnél bevált egyébként.Mig a családi csomagnál sem volt probléma.De itt életemben elöször azt gondolom,hogy ha igy hazudnak akkor csökkeni fog a fogyasztok száma.Mert van konkurencia is.
2009. aug. 16. 16:20

Nagyon sajnálom, hogy így gondoljátok, de teljesen igazatok van:(


Én ahol tudok, szoktam segíteni, de ez sajnos nem rajtunk (kezelőkön) múlik...


A cégvezetésünk, és marketingünk úgy @zar, ahogy van:(


Priviben, ha írtok, talán tudok segíteni...


24-én megyek először majd dolgozni... :)

2009. aug. 16. 15:28
Minden esetre átverve érezzük magunkat.Mert külön megkérdeztük és pofátlanul mondták,hogy minden marad a régibe.Annyibol jobban jártunk,hogy a családi csomag 5200Ft ez meg ( több csatornáva) 4500Ft.De a Hallmarkot nagyon szerettük.Egyelöre még csak a kártyát találtam meg,a felvételt nem.Bonyolult a számunkra,jo hogy be és ki kapcsolni tudjuk.A kép minöség tényleg jobb.Remélem a vihar alatt is lesz adás.
2009. aug. 16. 15:23
Nálunk maradtak ezek a csatornák. De lehet, hogy nem a bronz csomagunk van. Talán silver.
2009. aug. 16. 15:14
Nekem az a problémám,hogy azt igérték megmarad a csatornák ( családi csomag volt) és néhány söt több lesz.Igaz,hogy több lett,de minket sem a sport sem a rajz film nem érdekel.Ami érdekelne minket,hogy a hallmartot és a paprika tv-t miért vették el?
2009. aug. 16. 15:06

A UPC nagyon szar. Sajnálom hogy mi mellette döntöttük. Csak közeleg a vihar és már nincs adás.

Alig várom, hogy leteljen a hűségidő.

2. 42606d03e3 (válaszként erre: 1. - Judy47)
2009. aug. 16. 15:04

Szia,


Én ott dolgozom.


[link]


csatikiosztást itt meg tudod nézni.

Kiválasztod, hogy mely nagyobb településen, vagy annak közelében laksz, és utána digitális... és ott is van.

2009. aug. 16. 14:56

Sziasztok!

Érdeklödnék,hogy van e olyan tapasztalatotok akinek a UPC digitális bronz csomagja van?Mik a tapasztalotok?Be vált e és milyen csatornák jönnek be?Segitségeteket köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook