Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátnőmnek 1 napot késett a mensie, már csináljon tesztet, vagy még várjon?Tapasztalatokat várok... fórum

Barátnőmnek 1 napot késett a mensie, már csináljon tesztet, vagy még várjon?Tapasztalatokat várok... (tudásbázis kérdés)


26. Jázminka (válaszként erre: 25. - Victorika)
2009. aug. 29. 15:12

Szia,sajnálom,ha már volt hasonló történet az életedben... azért jól gondold meg,mert mi van,ha később akarsz bébit,de esetleg nem lehet...

Én mindhárom gyerkőcnél görcsöltem,de talán a tied rosszabb.Kitartás,de jobb lenne megmutatnod magad ügyeleten!

2009. aug. 29. 02:07

Lehet, hogy ebből nem lesz semmi?

Kedden megyek nőgyógyászhoz, addig is tanácsra lenne szükségem: egyre gyakrabban jelentkeznek görcsök. Az enyhébbeknél nem aggódtam, de vannak nagyon erősek is. Én ezekhez hasonlót abortusz után éreztem, és elég fájdalmasak. A medencecsontom felől nyilall a fájdalom középtájra, és olyankor összerezzenek. Ezekért is csak a méh tágulását okolhatom? Vagy jobb félni?

2009. aug. 28. 18:39

Pozitív lett a teszt! :(

Nem tudom, hogyan tovább!

23. Victorika (válaszként erre: 22. - Jázminka)
2009. aug. 25. 21:05

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Igyekszem összeszedni magam a teszttel kapcsolatban.

22. Jázminka (válaszként erre: 21. - Victorika)
2009. aug. 25. 20:51

Az esélye annak,hogy terhes vagy-e,50%. ugyebár...

Mert aki férfival hál,pláne ha nem védekezik,úgy az esély erősödik...

Tehát légy erős és vegyél egy tesztet,mert nem játék,pláne ha nem is szeretnétek bébit...

Minél később derül ki,annál nehezebb lesz estleg döntened.

Az is lehet,hogy csak játszanak a hormonok veled,vagy ki vagy merülve...

De az a biztos,ha hamar csinálsz egy teszet.

Én szorítok,hogy negatív legyen!

2009. aug. 25. 20:04

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék tőletek...

21 éves lány vagyok.Júniusban percre pontosan érkezett a menstruációm hó végén, de júliusban a normális vérzésem előtt 2 héttel is megjött (5 napig véreztem) majd a normális vérzés is jelentkezett szintén 5 napig. Nem mentem el dokihoz időhiány miatt, és a fogamzásgátlómat sem irattam ki. Most úgy állunk, hogy parázok rendesen, mert nem emlékszem az utolsó ciklusaim dátumára, és már meg kellett volna jönnie, legalábbis szerintem. 1 hete folyamatosan ennék, és fáradt vagyok, nagyon erőtlennek érzem magam. Nem merek terhességi tesztet venni. A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, kifogástalanul működik a kapcsolat, de pillanatnyilag semmilyen anyagi háttérrel nem rendelkezünk. Tanulunk mindketten. Lehetek terhes? Mitől lehetett az a dupla vérzés? Szóljatok hozzá, legyetek szívesek és osszátok meg velem, ha van hasonló tapasztalatotok. Minden választ előre is nagyon szépen köszönök!

2009. aug. 23. 13:30

Jó...hogy végül most olvastam bele......

Boldog babavárást!

2009. aug. 23. 13:30
Ráér még....nem kell aggódni, egy nap de egy hét csúszás is lehet a stressztől vagy bármi mástól!
18. f7333cebe4 (válaszként erre: 15. - Boszika66)
2009. aug. 16. 18:40
Gratulálok neki én is!!!
17. loggancs (válaszként erre: 16. - Boszika66)
2009. aug. 16. 17:46

Köszi:)!Én ezért is javasoltam hogy csinálhat,tapasztalatból tanácsoltam :)!!!

Boldog és egészséges babavárást nekik is!!!!

16. boszika66 (válaszként erre: 3. - Loggancs)
2009. aug. 16. 15:39
Köszi a biztatást ,babát vár a barátnőm és most nagyon boldog!! Jó egészséget nektek is!!
15. boszika66 (válaszként erre: 11. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 16. 15:34
Képzeld , megcsinálta a tesztet a barátnőm és terhes, és természetesen boldog mivel már régóta szerettek volna babát!!!!!A kérdés az volt, hogy még korai-e a teszt , kimutatja vagy nem? Érted!! És kimutatta, terhes!!! Jó egészséget neki , innen is:)
2009. aug. 16. 15:05
Még kéne várni három-négy napot.
2009. aug. 16. 13:02
ez döbbenet....
12. moncsicsi83 (válaszként erre: 11. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 16. 11:51
Lehet tini, csak ennyi évesnek van beregizve :) Nem tudhatod :)
2009. aug. 16. 11:44
Bocs nem akartam bunkó lenni, csak azt hittem megint egy tini szórakozik. Újabban vannak néhányan akiknek a legjobb szórakozásuk kamu témákat kiirogatni és látni mások reagálását. Ne haragudj!
2009. aug. 16. 11:30
Nem értem komoly kérdés ez egy 40-es éveiben levő nőtől?
2009. aug. 16. 11:28
10 napokat késhet csak a stressztől!!! És én még akkor is full nyugodt vagyok! Főleg fiatalkorban mit vár az ember, óraműpontosságot? Védekezni kéne és nem utána rettegni!
2009. aug. 16. 11:25
1 nap? Ne haragudj tudtok ti valamit a testetek működéséről? Nem kéne szexelni amig ilyen tudatlanok vagytok!!! Te jó ég, de durva ez komoly?
2009. aug. 16. 11:24
Nekem volt úgy h egy hónapot is késett pedig tipikus olyan tüneteim voltak.Mégsem voltam terhes.Úgyhogy várjon.De ha csinál sem bizti hogy jót mutat.
2009. aug. 16. 11:23

Szerintem is várjon pár napot.

Nekem fogamzásgátló mellett is volt, hoyg 2-3 napot késett, amikor sztresszes időszakom volt, vagy beteg voltam és szedtem valamilyen gyógyszert. Most meg, hogy nem szedem, késik 2-3 hetet... :D

Szerintem ha még 2-3 nap múlva sem jön meg neki, csináljon egy tesztet.

2009. aug. 16. 11:17
Várjon 3-4 napot.Ritkán nálam is előfordul.
2009. aug. 16. 11:17
Egy nap késés még nem biztos hogy terhességre utal attól füg nmikor voltatok utoljára együttjavaslom, ha egy két napig semmio akkor mindenképpen csináljon egy tesztet
2009. aug. 16. 11:17

Szia!

Csinálhat, nekem már kimutatta halványan :)

Most vagyok 6 hetes:)

2009. aug. 16. 11:15
sztem még várjon
2009. aug. 16. 11:14
Barátnőmnek 1 napot késett a mensie, már csináljon tesztet, vagy még várjon?Tapasztalatokat várok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook