Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Calli tea tapasztalatok! vagy bármilyen kínai gyógynövémyes termék/tea! fórum

Calli tea tapasztalatok! vagy bármilyen kínai gyógynövémyes termék/tea! (beszélgetős fórum)


2017. máj. 15. 10:03

A cali teát nem ismerem, de hiszem, hogy jó arra, amire ők azt mondják, hogy jó.


Az ősi kínai gyógyítás elsősorban a gyógynövények alkalmazásával, bevonásával történt. Nagyon-nagyon sokat tudnak a gyógynövények hatásairól, alkalmazásukról, és minden egyéb természetes úton való gyógyítási módszerekről (pl. akupunktúra, és hasonlók)


Bár elhiszem azt is, hogy minden gyógynövény elsősorban azoknak az embereknek a szervezetére van jótékony hatással, akik azon a területen élnek, ahol az adott gyógynövény is terem.

Tehát a cali tea elsősorban az ázsiai emberek szervezetére, míg pl. a kamilla, hársfa tea a közép-európai emberek szervezetére. Más a föld, más az időjárás, más a napsütés-eső, stb. stb.

2. judyt640 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. aug. 16. 13:24
Én szeretem a cali teát a naturt szoktam inni most sok jót olvastam róla méregtelenitö tea van aki fogyis töle .Énnekem csak jo délelött megkell inni mert kicsit felpörget és nemtudsz aludni .van éjszakai is ami segiti az alvást.nálunk lehet kapni a biopatikába 10 filter 3500 körül van abbol 2 litert szoktam csinálni ha marad belöle másnap reggel megiszom
2009. aug. 16. 10:51
ua

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook