Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia kezelése homeopátiával fórum

Allergia kezelése homeopátiával (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. ápr. 19. 23:46

Az allergiát addig nem szokta valaki komolyan venni, amíg nem vele történik.

Addig elpoénkodnak rajta, mindenféle - nevezzük homeopátiás csodaszereknek- amit ajánlanak.


Amint a saját problémája lesz, komolyan veszi, mert a tünetek is egyre komolyabbak, amit CSAK Ő érez, (+ az orvos lát.).


Emiatt senkinek nincs joga kísérletezgetni a közelében élőkkel.

80. 9a2354601b (válaszként erre: 79. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 19. 23:39

PONTOSAN!

Ezt már mondtam néhány nappal ezelőtt. Ez a szabály.

Egyeseknek bármennyire is elfogadhatatlan, az allergia betegség és ternészeti törvények vonatkoznak rá, nem pedig vallás, amit hittel kell gyógyítani.

2007. ápr. 19. 23:27

Tapasztalatok és az orvos véleménye:

Az allergia nem múlik el. De lehet tünetmentes évekig.


Tudatosan kerülni kell az allergént / allergéneket, ismerni a keresztallergiát okozó ételeket, dolgokat.


De ha gáz van, akkor orvoshoz menni.

78. 9a2354601b (válaszként erre: 77. - Win)
2007. ápr. 19. 21:23
Miből? Csúnya szabakat vágnál a fejemhez?
77. win
2007. ápr. 19. 21:22
Hol itt az indulat? Nyugodj meg, ha lenne, azt észrevennéd!:DD
76. 9a2354601b (válaszként erre: 75. - Win)
2007. ápr. 19. 21:17

Bocsi, nekem nem megy keverni az indulatokat az érvekkel.

:-DD

75. win (válaszként erre: 74. - 9a2354601b)
2007. ápr. 19. 21:15

Minden eddigi hsz-omat elolvastad? Kis eminens!:)))

A tapasztalati úton megszerzett érvekre is hivatkoztam, és ha elkerülte volna a figyelmedet, úgy indítottunk: én KIPRÓBÁLTAM az allergiámra (erre Sanya: placebo), és kipróbáltam a fiamnál is és HATOTT (erre Sanya, bár megkérdeztem véleményét: méla csend)! Ez egy tapasztalatból származó érv -szerintem. De szerinted bizonyára nem vagy csak szertesz elsiklani a dolgok felett!;)

74. 9a2354601b (válaszként erre: 73. - Win)
2007. ápr. 19. 21:10

Megszívlelem a jótanácsot. Elöször is: gondosan végigböngésztem az írásodat érveket keresve, hogy tanuljak.

Ám borzalom! Sehol egy sem!

Most kitől tanuljak?

:-DDD

73. win (válaszként erre: 69. - 9a2354601b)
2007. ápr. 19. 21:05

Javaslom, tanulj meg különbséget tenni indulatok és irónia között! Még jól jöhet az életben!;)))

Az érzelmeimről annyit, hogy el kellett mesélnem a férjemnek, min hahotázok ekkorákat. Ergo: valóban érzelmekkel telve állok a témához.

Akinek a "legalaposabb" érvelése annyi, hogy "homeopátia sux", jobban teszi, ha elbújik egy sötét sarokban és mélyen lesunyja a fejét, amikor mások ÉRVekről beszélnek! Ez is egy jótanács a jövőre nézve!;)))

2007. ápr. 19. 20:34

Sziasztok!

Pollenallergiám van. Jelenleg kismama vagyok, így most nagyon tartok az elkövetkezendő hetektől...

A héten kezdtem el a Schüssler só- kúrát... majd pár hét múlva beszámolok, hogy bevált-e... ; )

71. 9a2354601b (válaszként erre: 70. - CILUSKA)
2007. ápr. 19. 20:33
Pl. az egyik legszélesebb körben használt méreg, a digitalis, amit egy mezei virágból nyernek ki, és szívelégtelenségre használják. A másik "gyilkos" szer, a penicillin, amit az ecstgomba termel, és már milliókat ölt meg 1945 óta :-DDD
2007. ápr. 19. 20:29
Az allergia nagyon kellemetlen betegség ! Én már csak tudom ! Évtizedekig szenvedtem : könnyező,vörös szem, tüsszögés, csepegő orr -sikerült egy éjszaka egy százas papírzsebkendőt elhasználnom... A gyógyszerek nem hatottak, a homeopátiás szereket nem próbáltam ki. Mással sikerült csökkentenem a tüneteket a minimálisra : fényterápiával ! Nem akarok itt semmilyen terméket reklámozni, de privát üziben szivesen részletezem. A lényeg az, hogy a "lámpa" használatával szinte elmúltak a kellemetlen tünetek. Ha érzem, hogy kezd előjönni, akkor elkezdem "kezelni" magamat, és így megúszom a kellemetlenségeket. Az egész dologban az a lényeg, hogy így nemcsak a tünetek csökkennek a minimálisra, hanem az immunrendszeremet is erősítem mérgek /gyógyszerek/ nélkül.
69. 9a2354601b (válaszként erre: 68. - Win)
2007. ápr. 19. 20:11
Egyetértek veled, kivéve az "ÉRVEKKEL" szóval, az inkább behelyettesíteném érzelmekkel, vagy inkább indulatokkal :-)))
68. win (válaszként erre: 66. - 9a2354601b)
2007. ápr. 19. 20:08

Írtam volna vhova, hogy Cavinton?????



Figyi! Ez egy jó kis fórum, Te eddig csak kötözködtél, meg "érdekeseket" okoskodtál. De, amiket feltettem kérdéseket, még egyetlen egyre sem feleltél. Pedig én meggyőzhető vagyok, ha valaki tud akár szakmai, akár saját tapasztalati úton beszerzett ÉRVEKKEL meggyőzően támogatni egy álláspontot. Te eddig nem tudtál, és szerintem itt be is fejezhetnénk, mielőtt totál off lesz a topic.

67. 9a2354601b (válaszként erre: 63. - Win)
2007. ápr. 19. 20:06
Szakember tanácsát követve adagolhatod a készítmenyt, de TE nem adhatsz orvosi tanácsot másnak. Gondolom ez világos neked is.
66. 9a2354601b (válaszként erre: 61. - Win)
2007. ápr. 19. 20:04
Kérdezd meg a "szakembert", hogy tud-e olyan készítményről, amelyik szelektíve ha a cerebrális cirkulációra. Azt is kérdezd meg, hogy milyen receptorok vannak a koponyában eléhelyezkedő arteriák símaizomzatában, ami nem található a váz ereiben. Azt is kérdezd meg a szakértődtől, hogy az orálisan bevizz Cavinton hány százaléka szívódik fel :-))))
65. win (válaszként erre: 64. - 9a2354601b)
2007. ápr. 19. 20:04

:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Méghogy nem értelmezem jól!:DDDDDDDDDDDDDD

Csak azért írtam, mert azt írtad : "Nos helyes..."

Kész szerencse, hogy a hivatalos jogtár tudja!:DDDDDDDDDD

64. 9a2354601b (válaszként erre: 62. - Win)
2007. ápr. 19. 20:01
Jól másoltad be, csak nem értelmezed jól. Mi a gondod?
63. win (válaszként erre: 60. - 9a2354601b)
2007. ápr. 19. 20:00

Véletlenül korán elment az előző, szal:


Már csak azt a hsz-t mutasd meg nekem lécci, hol írta azt bárki, hogy ezeket a szereket nem beszélte meg szakemberrel, mielőtt beadta a gyerekének!!!!!

62. win (válaszként erre: 60. - 9a2354601b)
2007. ápr. 19. 19:57
NE VICCELŐDJÜNK MÁR EGYMÁSSAL: kijelöltem a hivatalos jogtárban a Btk.-ból a szöveget és bamásoltam NEKED!!!!
61. win (válaszként erre: 59. - 9a2354601b)
2007. ápr. 19. 19:56

Nem, ezt szakember mondta: AGYI keringéserkentő.

És megint szörnyen melléfogtál az elvakult általánosítási mániád hatására: semmilyen pletykalapot nem olvasok. ;DD

60. 9a2354601b (válaszként erre: 55. - Win)
2007. ápr. 19. 19:55

Nos helyes az idézet. "orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenysége" : azaz diagnózis, thetápia, therápiás tanács. legyetek óvatosak.

A büntetési tétel tekintetében tévedtem, valóban "csak" 3 évig terjedő. Gondolom ebben az esetben már vállalható :-))

59. 9a2354601b (válaszként erre: 54. - Win)
2007. ápr. 19. 19:52

Keringéssegítő? Feledékenységre? A memória összefüggésben áll a vérkeringéssel? Ezt valamelyik homoterápiás szakkönyv, vagy valamelyik pletykamagazin írta?

:-DD

58. win (válaszként erre: 57. - F72d419d5f)
2007. ápr. 19. 19:40

Ne űzd el kérlek szegény Sanyát, engem is szórakoztat!:DDDD


Arról nem is beszélve, hogy így legalább mi is összejöttünk, és előre tudjuk, kivel leszünk láncra verve évekig!:DD

Bár hogy hány évig, az ugyebár most itten vita tárgyát képezi, mert Sanya szerint akár 8 is lehet, de ez a nyamvadt Btk. nem konzultált vele előre, és csak max. 3-at ír.


Egyébként mi is "megkuruzsoljuk" megint a gyereket, mert neki is jön a foga, aztán most már 3 zűrös éjszaka után szertnénk, ha mindenki kialudná magát végre.


DE, jaj! Akkor bizony a férjem is megy a levesbe! Sanya, ugye elvállalod a gyerekünk gyámságát, míg bent leszünk?;DDDD

2007. ápr. 19. 19:25

Lányok szerintem vonuljunk be együtt a börtönbe kuruzslásért ,sanya meg majd hoz nekünk húslevest.Na megyek én is megkuruzslom a gyereket ,kérek tőle pénzt is .Ne hogy már indokolutlanul ültessenek le.

Sanya te azt elfelejted hogy milyen sok természetgyógyász van aki tényleg kuruzsol:Gyurcsok és társai.Ő ráadásul tv-én keresztül" gyógyít" aztán meg mindenkit elhív a rendelőjébe ahol jól leveszik pénzzel a gyógyulni vágyót.Akkor ez mi,ráadásul nyiltan csinálja.Feletjsük már el egymást,de mondjuk szórakozásnak kitűnőek az irásaid:DDDDDDDD

2007. ápr. 19. 16:36

Kuruzslás :))))

Hát ez állat, rég szórakoztam ilyen jól :))))


Megyek, megkuruzslom a fiamat, mert jön a foga...és visít szegény...küldjek hangmintát sanya? Előtte - utána...?

55. win
2007. ápr. 19. 07:24

Bocsi Sanya, közben elmentem a fiamhoz, de okulásodra, a jelenleg hatályos Btk. rendelkezés:


"Kuruzslás

285. § (1) Aki jogosulatlanul, ellenszolgáltatásért vagy rendszeresen az orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységet fejt ki, vétséget követ el és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a kuruzslást az orvosi gyakorlatra jogosultság színlelésével követik el.

(3) E § alkalmazásában orvosi gyakorlatra jogosult az, akinek hazai egyetemen szerzett vagy külföldi egyetemen szerzett és honosított (egyenértékűségi záradékkal ellátott) orvosi oklevele van, illetőleg az a külföldi állampolgár, aki az egészségügyi, szociális és családügyi miniszter engedélye alapján oklevelének honosítása nélkül fejthet ki orvosi tevékenységet, feltéve mindegyik esetben, hogy nem áll az orvosi tevékenységtől eltiltás hatálya alatt."

54. win (válaszként erre: 53. - 9a2354601b)
2007. ápr. 19. 06:54

ÚGY HIÁNYOZTÁL!!!!!

ÉS VÉGRE ITT VAGY!!!!!

HURRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!



Csak a kérdésemre felejtettél el megint válaszolni!:DDDDD

De már megszoktam!;DD

Ugye, mondod, mondod a magadét, hogy így nem hat, meg úgy placebo, de hogy mit szedjünk helyette, meg miért hat a 9 hónapos gyerekre, arra valahoyg mindig elfelejtesz válaszolni. Ejnye-ejnye, szedjél szépen valami keringésserkentőt, mert már kórosan feledékeny vagy! De nehogy homeopátiásat!:DDDDDDD


És igen, mi ilyen elvetemült szülők vagyunk, hogy kezeljüka beteg gyerekeinket! Bizonyára kellene várni, hogy maguktól meggyógyuljanak vagy bekerüljenek valami szuper magyar kórházba.

2007. ápr. 18. 22:37
Ti kezelitek a beteg gyerekeiteket? Azt tudjátok, hogy akuruzslás bűntette 2-8 évig terjedő börtönbüntetést vonhat maga után?
52. win (válaszként erre: 51. - 984ff08d0b)
2007. ápr. 18. 07:11

Én is így vagyok vele... Mármint az allergiámmal!

Nem, allergiás én vagyok, sajnos. A fiamnak fájdalomcsillapításként szoktunk adni Chamomillát, mag Viburcol kúpot. Én azt olvastam, valamelyik homeopátiával foglalkozó oldalon, hoyg kisebb gyerekeknek, ha nem tudja vagy nem akarja bevenni a golyócskákat, akkor fel lehet őket oldani kevés vízben.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook