Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testvér babakocsiról van tapasztalatotok? fórum

Testvér babakocsiról van tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


10. wm..
2010. jan. 30. 08:47
én egy hét múlva szülök, 17 hónap lesz a gyerekek kközött, és én vettem bécsben olyan testvérfellépőt, amin ülőke is van, és szerintem ez nulla kiló, praktikus, ülni-állni tud rajta a nagy, és hozzá a 7 kilós sima kocsiban meg ott a kicsi! Szerintem a tökéletes megoldás!
9. miccer (válaszként erre: 8. - Vancsura)
2009. okt. 21. 09:38

Szia!


Végül úgy döntöttem, hogy nem veszünk. Egyébként csak februárban jön a kistesó, még nem használnánk. A "nagy" addigra majd motorozgat mellettünk, és a kicsi fekszik a kocsiban, viszek magammal hordoókendőt, és ha a nagyobb elfárad, beülhet a kocsiba, a picit meg magamra kötöm. Amiket én néztem minimum 12-14 kilósan voltak, ami azt jelenti, hogy gyerekekkel együtt legalább 30 kiló! Hát ennyit nincs kedvem emelgetni...

8. vancsura (válaszként erre: 7. - Miccer)
2009. okt. 21. 07:40

Sziasztok!

Én is agyalok a testvérkocsin, nálunk 21 hónap különbség lesz. A használtakat nézegetem, de fogalmam sincs, milyet érdemes keresni, persze könnyűt, de azon kívül...

Miccer, te mit vettél? Már használjátok? Tapasztalat?


Esetleg másnak vannak tapasztalatai?

Köszi!

2009. aug. 16. 07:32
Köszi a válaszokat, már ki is néztem egyet :)
2009. aug. 15. 21:01

Szia

nálunk van tesókocsi grékós, 50 e. volt, de azt hiszem muszáj is volt beszerezni. Hogy kell e attól is függ, milyen szófogadó Lara. mert amíg kicsi a baba, addig kendőben is hordhatod, amíg Lara babakocsizik, később meg együtt tolhatjátok a kicsit. Pesten nem tudom hogy lehet mondjuk közlekedni. Nem volt jó tapasztalatom, egy aluljáróba sem lehet babakocsival lejutni:(

amúgy a mi tesókocsink jó, nem nagyon könnyű, viszont boltba is befér... :)

5. miccer (válaszként erre: 3. - Panka78)
2009. aug. 15. 17:07
Van valami tipped esetleg? mert én eddig csak 14 kilósat láttam...
2009. aug. 15. 13:34
20-40ezer forint körül már kapható! Szerintem ennyit megér!
2009. aug. 15. 13:33
..ha valami kis aranyosat veszel, nem valami nagy böhöm dögöt, akkor nagyon jól kihasználható!
2009. aug. 15. 12:27
Másfél év lesz a gyerekek között, és érdekelne, mennyire lehet kihasználni, úgy ha sokat kell bkv-znunk.
2009. aug. 15. 12:26
Testvér babakocsiról van tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook