Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Otleteket szeretnek gyujteni babauszassal, es bolcsodes koru gyerekek vizhez valo szoktatasaval kapcsolatban fórum

Otleteket szeretnek gyujteni babauszassal, es bolcsodes koru gyerekek vizhez valo szoktatasaval kapcsolatban (tudásbázis kérdés)


11. alfoldi.noemi (válaszként erre: 10. - Violamama)
2010. júl. 13. 08:10
Nagyon orulnek par mondokanak :-)
2010. jan. 31. 15:37

Mi lassan egy éve járunk a lányommal. 1 órásak az úszások az első 15 perc a szárazföldön torna, utána 30 perc "úszás" és a végső 15 perc játék.

A kismamablogon is találsz infókat. Ha gondolod írhatok egy pár mondókát priviben.

2010. jan. 31. 15:17
Én már több, mint 2,5 éve hordom a lányomat, és jövő héten kezdjük a fiammal is. De én oktató nélkül tuti nem merném annak ellenére, hogy 2,5 éve minden héten csinálom a nagylánnyal. Láttam már ott fulldoklani gyereket, mert a szülő nem akkor merítette, amikor az oktató mondta. Baromira tudni kell, hogy mikor van az a pont, amikor mehet a víz alá, vagy benyeli a fél medencét.
2010. jan. 31. 14:59

Noémi, mi most kezdtünk el babaúszásra járni, és ha esetleg szeretnétek folytatni, vagy újra elkezdeni az uszit, akkor hétről hétre szívesen leírom a tanultakat.


1. alkalom: leültünk a lépcsőre a medencében, hogy a lába belelógjon, és elkezdtem locsolgatni a 32-33 fokos vízzel. Mikor már megszokta, besétáltunk, magam felé fordítottam, és az álla alá téve a kezeimet (látod a képeim között), sétáltam vele a medencében. Huzogattam kgyózva is, és kicsit hátrafalé, háton is. Kbfél órát voltunk a vízben.


2. alkalom: Lasan bementünk, hason úsztattam a vízben, majd mikor megszokta, a segítő lelocsolta. Ehhez találni kell egy vezényszót (fóka, merülés, hoppá), amit te mondasz, és ez után közvetlenül a segítőd a homlokára önt egy pohár vizet. Ezt a foglalkozás során többször megcsináltuk.

2009. aug. 15. 09:40

Megneztem ezt az oldalt...

Egy csomo babauszassal kapcsolatos oldalra iranyitott... Ajanlott kulonbozo foglalkozasokat, kulonbozo helyszineken (de egyet sem Cipruson :-D ), elolvastam, hogy mire kell figyelni, miert hasznos... De konkret peldakkal nem talalkoztam a foglalkozasok felepitesevel kapcsolatban...

Ezert meg mindig varom a segitsegeteket...

Azoket, akik jartak ilyen foglalkozasokra...

Peldakkal, sajat velemennyel...

Esetleg kedvenc feladatok? .....

6. alfoldi.noemi (válaszként erre: 5. - Gerna)
2009. aug. 15. 08:55

Koszonom, korulnezek ott :-)

igazabol konkret feladatokat keresek, mondokakat kulonbozo gyakorlatokkal, es ilyesmit... Amit itt hasznalhatnank egyutt a tobbi magyar anyukaval...

2009. aug. 15. 08:50

Itt találsz egy pár dolgot:


[link]

2009. aug. 15. 08:06

Hat tegnap nem jartam tul nagy szerencsevel, igy eddig csak a sajat otleteimre tamaszkodhatok...

:-(

Hatha ma jar erre valaki, aki mar reszt vett ilyesfele foglalkozasokon a babajaval...

2009. aug. 14. 20:54
Remelem, tud valaki segiteni...
2009. aug. 14. 20:47

Cipruson elek jelenleg. Sajnos nem talaltam a kozelben mukodo uszodakban babauszast...

Az itteni magyar anyukakkal megprobalnank kialakitani egy kis csoportot magunk kozott...

Jovo heten kezdenenk. Otleteket szeretnek kerni vizben valo mozgashoz, vizhez szoktatashoz, uszas megtanitasanak alapozasahoz 1-3 eves gyerekek szamara.

2009. aug. 14. 20:43
Otleteket szeretnek gyujteni babauszassal, es bolcsodes koru gyerekek vizhez valo szoktatasaval kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook