Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismertek olyan éttermet ahová kutyákkal is be lehet menni? Lehetőleg Budapesten és környékén. fórum

Ismertek olyan éttermet ahová kutyákkal is be lehet menni? Lehetőleg Budapesten és környékén. (tudásbázis kérdés)


12. 99279bb06f (válaszként erre: 11. - 62faf70631)
2010. jún. 3. 15:37
Nehogy azt hidd, hogy ez olyan természetes! A higiéniai előírásokra hivatkozva még a kerthelyiségbe sem nagyon akarják beengedni őket!
2010. jún. 3. 14:28

szerintem a kerthelyiségekbe beengedik a kutyákat.

Balatonon (Füreden, parton) az étterembe is beengedik (persze, amíg nem okoz gondot :))

10. Erika25 (válaszként erre: 9. - 99279bb06f)
2010. jún. 3. 13:23

Szeretem Szentendrét... :)

Megkérdezem az ottani ismerősömet, hogy mit tud erről a helyről. Köszi az infót!

2010. máj. 29. 11:06

Még egyet találtam Szentendrén - úgy látszik Szentendre a kutyák városa! :)

A Főtéren balra van egy kerthelyiséges kávézó, oda belülre is be lehet vinni a kutyust.

2009. aug. 15. 18:42
Köszi, mindjárt nézem ezt is...
2009. aug. 15. 17:08

Pastrami.


www.pastrami.hu



Nézd meg a Pet.site oldalt. Azon belül a westh highland white terrier (westie) fórumot.

Ott van ilyen topic.

- kipróbált kutyás szálláshelyek

- éttermek

Lehet válogatni.

2009. aug. 15. 17:04
Szentendrén a Dunaparton is van terasz, ahol ráadásul állandóan kint van víz az arra sétáló kutyusoknak.
2009. aug. 15. 16:40

Köszönöm a válaszokat, megnézem ezeket az éttermeket.


Szerelő:

Tudom, hogy nem való a kutya étterembe, de talán van olyan ahol megengedik a kerthelyiségben, vagy esetleg egy különteremben...

Ráadásul többen is mennénk, lenne vagy 4-5 kutya. :)

Mindegyik bichon (tehát kistermetű, nem hullik a szőre, szagtalan) és jólnevelt kis kutyusok.

Hátha...

2009. aug. 15. 14:14

Ahol az esküvőnk volt,annak van egy terasza,és oda felmehetnek a blökik is szerintem.

Dunakeszin van a horányi révnél.

Van itt Keszin még egy másik is a Liget utca 1. szám alatt,ahol van egy egész nagy kerthelység.

2009. aug. 15. 12:28

Látom nem nagyon válaszol senki, én is kíváncsi lettem volna, van-e ilyen. Valószínüleg nincs.

Talán mert kutya nem való étterembe.

Akkor látnám létjogosultságát, ha minden vendég kutyás. Ha nem így van, a nem kutyásokat zavarhatja.

2009. aug. 14. 20:14
Jó lenne, ha esetleg lenne kerthelyiség is, ott a kutyák szabadon mozoghatnának...
2009. aug. 14. 20:13
Ismertek olyan éttermet ahová kutyákkal is be lehet menni? Lehetőleg Budapesten és környékén.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook