Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ébredek fel éjszaka azonos időben? fórum

Miért ébredek fel éjszaka azonos időben? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. márc. 11. 09:41
2012. szept. 2. 15:05

Sziasztok!

Én mostanában hajnal 3:10-kor ébredtem többször is. A munkahelyemet átszervezik, az édesanyám pedig 6 hete kórházban van. Otthon meg vár a 2 kisfiam meg a férjem, no meg a háztartás. Összegyűlt a stressz, de miért így reagál a szervezet?

36. Mesita
2012. jún. 4. 20:06

Sziasztok, látom itt eléggé behalt a fórum!

De azért leírnám, hogy 2 hete szenvedek azzal, hogy pontosan hajnali 3 órakor felébredek és ránézek az órára, ilyenkor rendszerint annyira megrémülök, hogy legalább 4-ig nem is tudok elaludni....nagyon misztikusnak érzem.....amúgy is tartok az ilyen dolgoktól......!Tényleg máj? vagy lehet más oka is?

35. Doostetdaram (válaszként erre: 3. - Komoly)
2012. jan. 16. 10:16
Szerintem állítsd el az ébresztőórádat hajnali háromról.
2012. jan. 7. 08:21
Sziasztok. Én is felébredek, de szerintem ez már pszichés nállam. Én pontosan fél háromtól vagyok portás. Kb 2 éve. Eleinte vissza tudtam aludni, de mostanában már nagyon nehéz. Fél három után meg félóránként. Télen ez rosszabbodik, nyáron egy kicsit jobb. (talán mert nyitva az ablak) Próbáltam már mindent. homeopátiás cuccokat, az mintha sagített volna, de csak annyira hogy könnyebben visszaaludtam, de ugyanúgy felkeltem.abbahagytam a szedését, mert nehogymár gyógyszertől aludjak, mikor másnak ez természetes. mindig a párnám alatt tartottam a levelet. egy hónapig nem dobtam ki a szemetet, hát meglepődtem...egy jókora kupac levél volt ott! nem eszek este 6 után, meg ilyesmi. iszok alkoholt, vagy nem... ha iszok szinte elájulok, de fél háromkor másnaposan fetrengek... semmi nem segít, már orvoshoz kéne forduljak. Engem már nem zavar a fáradtság, mert megszoktam, csak az zavar hogy lelakott a fejem. állandóan karikás a szemem, mint aki egész este bulizott. 25 éves vagyok, de 2 év alatt vagy 8-at öregedtem.az utóbbi időben este 8-10 között szoktam ágyba kerülni fizikai munkát végzek, nap végére elfáradok de semmi. szerintem ha még csak kis ideje kelegettek fel akkor is kéne háziorvossal beszélni erről, mert ez rosszabbodni fog!
2011. dec. 13. 11:40

Sajnos mostanában Én is felébredek hajnal 2-3 között:(

Utána olvastam,a változó kort,depresszió-szorongást írja.

2009. szept. 8. 15:07
Mert már kialudtad magad?
31. cel
2009. aug. 15. 19:44
Lehet csupán rossz beidegződésről is szó. Valamikor korábban felébresztett valami zaj, pl. ugyanazon hajnali időn induló/érkező autó, egyéb zaj. Elég ha mindez kétszer, háromszor fordul elő egymás után és a beidegződés meg is történt. Most pedig már lehet, hogy saját magad generálod az ugyanazon időpontban történő ébredést, mivel eleve számítasz rá.
30. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 28. - Cicanilla)
2009. aug. 15. 16:54

Szia! Engem érdekelne ez a kúra! Gondolom végig 3 hétig nem csak gyümölcsökön életél vagy igen? Nem fogytál? Én csak egy étkezést kihagyok és máris 3kg-t fogytam. De azért ez a léböjt kúra nekem is hasznos lenne.

Észrevétlen májromlást okoz még a candida is a toxinjai révén. Néhány súlyos candidás betegnek a mája olyan mint egy alkoholistáé, noha soha életében nem ivott. Szóval ilyenekre is figyelni kell. Én a természetgyógyászomtól kaptam egy kiadós májtisztító programot, az sokkal drasztikusabb, keserűsóval végezzük és ott 3 napig kell koplalni, a máj összehúzódik és szó szerint kirakja magából az összes mérget. Ezzel gyakorlatilag újjászületik, de vannak ellenjavallatai. Én sem próbáltam még mert félek tőle.

29. supin
2009. aug. 15. 16:30

Én is felébredek..Nehezen alszom vissza. Van amikor egy kis forró fekete kávét iszom és 5 perc mulva már alszom..

Ha valaki ezt mondta volna nem hinném el. Pedig igy van. A fejem miatt ébredek fel. Nem fáj csak olyan fura...

2009. aug. 15. 14:20

Sziasztok!

Megijedtem mikor meghallottam a dolgot a májról :( Mivel akkoriban bulizós voltam, ilyenkor alkoholizálgattam is, úgy gondoltam, valószínűleg ez terheli a májamat, így elvégeztem egy három hetes léböjtkúrát és utána sokáig nem ittam alkoholt. Szerintem az nagyon használ a szervezetnek, érdemes kipróbálni! Egyáltalán nem éheztem, finom leveseket főztem, amit átpasszírozva ettem, illetve gyümölcsöket, zöldségeket centrifugáztam ki és a finom leveket hígítva ittam, a kávéról erre az időre lemondtam. A máj helyzete nem lesz jobb ha dokihoz mész és gyógyszerekkel tömöd tele a szervezeted, mivel azt is ennek a szervnek kell semlegesítenie, lebontania...

Nem tudom miről volt még szó abban a műsorban, valami Fókusz-féle volt, a riport végére értem be a szobába és ez az utolsó mondatok egyike volt. Neten sem találok erről semmit, pedig érdekelne...

27. Klimpírozi (válaszként erre: 25. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 15. 10:41

ágyat nem raktam át, de azért bárki átrakhatja..bizonyos, terhelt időszakban felébredtem - két héten keresztül 02.43-03.45 között- természet gyógyászommal kisilabizálva, mi miért és hogyan történik ..a test dolgozik, és olykor szól, öcskös figyelj...ha nappal nem, hát éccaka légy résen, és ébredj...a test szava, mint tudjuk.

orvos körberöhögne , mondjuk nem járok orvoshoz:)

26. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 21. - Kacagó11)
2009. aug. 15. 09:17
De igen körberöhög! Azt mondja pihenj többet. És ezzel meg lesz oldva? Nem. Felejtsd el az orvost, meg amugy is ha valaki nem tesz meg mindent önmagáért az ne várjon az orvostól se semmit! Mert az első mindig az, hogy ÉN mit teszek meg magamért.
25. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 20. - Gligi)
2009. aug. 15. 09:15
Arra nem ébred fel egy egészséges ember. A szervezet csendben végzi a dolgát. Értesítést csak arról kapsz ha valami nincs rendben. És ilyen a földsugárzásos fekhely. Tegyétek át az ágyatokat.
2009. aug. 14. 21:49
sziasztok! engem is érdekel ez a téma... figyelek!
23. Klimpírozi (válaszként erre: 20. - Gligi)
2009. aug. 14. 21:39
pontosan így történik..érdemes méregteleníteni kúraszerűen testben,legfőképp lélekben...
22. kacagó11 (válaszként erre: 13. - Cicanilla)
2009. aug. 14. 21:36
Irnál erről bővebben? Mit mondtak pontosan? Milyen baja lehet a májnak,ami igy mutatkozik? Te nem lettél tőle ideges?
21. kacagó11 (válaszként erre: 17. - Komoly)
2009. aug. 14. 21:33
Szia. Én is ugyanigy vagyok. 3 órakor felébredek,de visszaalszom. Remélem nincs baja a májamnak.Ezzel hogy lehet odamenni az orvoshoz? Nem röhög körbe?
20. Gligi
2009. aug. 14. 20:53

Szia!

Hajnali 2-3 óra tájt a máj méregtelenít!!!

19. komoly (válaszként erre: 9. - 0c930ce391)
2009. aug. 14. 19:35
nem riadok fel,csak simán felébredek aztán arra gondolok hogy most biztosan 3-óra van,aztán ránézek az órára és tényleg annyi van!
18. komoly (válaszként erre: 13. - Cicanilla)
2009. aug. 14. 19:33
akkor érdemes egy orvost felkeresni ?
17. komoly (válaszként erre: 12. - Makrai.lilla)
2009. aug. 14. 19:32
kb 1-hónapja de csak két hete döbbentem az állandó időpontra
16. komoly (válaszként erre: 7. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 19:29
mindent kipróbálok,de már lassan egy hónapja tart
2009. aug. 14. 19:23
Én a problémák miatt nem szoktam tudni elaludni, aztán ha megébredek nem tudok visszaaludni és reggel max, 6kor kivet az ágy. És ugyanolyan fáradtan ébredtem mint ahogy lefeküdtem. Ez volt a vizsgaidőszakban.
2009. aug. 14. 19:19
Ha 1 és 3 között akkor rossz helyen van az ágyad!!
2009. aug. 14. 18:51

hali :)

hajnali háromkor ébredek én is, pontban... a májjal kapcsolatos problémára utal, nemrég mondták egy televíziós műsorban, és épp ezt emelték ki, a hajnali három órát és a májat...

12. makrai.lilla (válaszként erre: 5. - Komoly)
2009. aug. 14. 18:51
mióta van ez?
2009. aug. 14. 18:50
ilyenkor vmelyik szervvel lehet a baj
2009. aug. 14. 18:45

legalább vissza tudsz aludni.

Mostanában többször voltam hasonló helyzetben. Csak nekem rémálmom volt 2x is:( Elsőnél engem akartak megölni, a második álmomban a kisfiamat lőtte le egy ámokfutó:S Még most is kiráz tőle a hideg, ahogy leírom.

Többször felébredtem éjjel 4-kor, aztán nem tudtam visszaaludni, csak 6 körül. reggel így mentem dolgozni:( Kb. 1 hétig tartott. elkezdtem szedni Magne B6-ot, ami jó az idegekre, és azóta jól vagyok:) Nem tudom azóta sem mi lehetett velem, először pánikrohamra gyanakodtam.

9. 0c930ce391 (válaszként erre: 5. - Komoly)
2009. aug. 14. 18:45
Szóval felriadsz, nem csak simán felébredsz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook