Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan ill. hová kell az emelt családi pótlék igénylést benyújtani? (betegség) fórum

Hogyan ill. hová kell az emelt családi pótlék igénylést benyújtani? (betegség) (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 14. 21:03

Sziasztok!


Köszönöm szépen mindannyiótoknak a segítséget! Remélem egyikőtök sem küzd a babusával túl komoly gonddal, hogy ennyire képben vagytok...

Az én kicsikém asztmás...:-(((((((((((((((


Köszönöm még egyszer!

Sziasztok!

2009. aug. 14. 17:32
MÁK-hoz be kell menni,kérni kell emelt családi pótlékos papírt,három példányt fog adni,el kell vinni a kezelő orvosnak aki mind a hármat kitölti,egy nála marad,egy a tied,egyet pedig vissza kell vinni a MÁK-hoz.
2009. aug. 14. 15:13

MÁK-hoz kell menni az orvosi igazolással. Nem tudom, hogy ezt már beszerezted-e. Ha nem a MÁK-nál van formanyomtatvány (világoskék) azt kell az orvossal kitölteni. Talán a születési anyakönyvi kivonat kell hozzá, mag lehet a TB kártya, de ezek nem biztos hogy kellenek olyan régen volt már mikor beadtuk. De inkább legyen ott:

Remélem tudtam segíteni!

2009. aug. 14. 15:12
A területileg illetékes MÁK-hoz (Magyar Államkincstár). Az előre kikért nyomtatványt a szakorvos tölti ki, és 15 napon belül kell lendni.
4. uracsvivi (válaszként erre: 3. - Mozyka)
2009. aug. 14. 15:11
Én is MÁK-ot akartam írni bocsesz.
2009. aug. 14. 15:09
Az illeték államkincstárhoz.MÁK
2009. aug. 14. 15:04
Az illetékes TB-HEZ
2009. aug. 14. 15:03
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani hogyan ill. hová kell az emelt családi pótlék igénylést benyújtani? ( betegség) Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook